Sázava i Hájenka 2010 - nástřel

103 nepřečtených
  • juli

    Zdar lidi, je tady opět možnost potkat se na Vysočině.

    Včera mne teepeex nakopnul, já dneska hartusil a dostal jsem volné termíny pro obě lokality.

    Tentokrát bych to rád nechal na vás, který termín si vyberete, pokud budete mít zájem se zúčastnit.

    Takže, volno je: 2 – 5.4. ve Smrčné na Sázavě i na Hájence v Černých lesích. To jsou Velikonoce.

    O týden později 9 – 11.4. je rovněž volno jak na Sázavě, tak na Hájence.

    Poslední volný jarní termín je 23 – 25.4. na Hájence.

    Zatím to nechci moc pitvat, nicméně podmínky pobytu by mohly zůstat přibližně stejné, jak to bylo při předchozích akcích. Pokud by byly z vaši strany nějaké inovace, rád si je přečtu.

    Pro všechny, kteří neví o co jde, tak tady jsou vlákna z posledních dvou akcí: Posvícenská husa na Hájence a Velikonoční Sá­zava

    0 0
    • kolda  

      cau, za me ty velikonoce. na Hajence jsem nebyl, Sazava byla fajn.

      0 0
    • karliner  

      Ahoj, konečně bychom letos rádi jeli, ale určitě nemůžeme ten týden po Velikonocích kvůlivá PŘES DVA KOPCE. Tudíž hlasuji pro zbylé 3 varianty bez preferencí :-)

      0 0
    • fousek  

      Ja sem pro Hajenku hlasoval protoze jsem tam jeste nebyl, jinak Sazava je taky super, takze je mi to temer jedno kde to bude

      0 0
    • Medunka  

      Tak za nás už nějak bude v termínech po Velikonocích závodní sezóna :-( a Velikonoce světle taky nevidím

      0 0
    • chlupaci  

      Ahoj, obě akce byli super, vřele doporučuji pohodovým lidem, takže za mě říkám jedu a lokalita je mi jedno…termín raději po velikonocích, oba pozdější jsou pro mě schůdný:-)

      Těším se na Tebe Juli (i ostatní samože)

      0 0
    • Lasky  

      Také se hlásím na další ročník této parádní akce!

      Moje preference je Sázava a jeden z pozdějších termínů.

      Julimu předem díky za organizaci…

      L(.)

      0 0
    • teepeex  

      pojedu kdykoli

      preferuju ale Hajenku, pac tam to nemam projety:)

      prijedu i na Sazavu, tam je taky hezky

      0 0
    • Gung-Ho  

      Rád se zase přidám, loni to bylo super!! Na termínu mi nezáleží, když je důvod, rád si čas udělám. Nicméně přikláněl bych se k Velikonocům, protože je to o den víc. Na místu, když je dobrá parta taky až tak nesejde…snad s vyjímkou Polabí…ale to nehrozí. Loni se mi terén na Sázavě líbil drobet víc..ale fakt je mi tu fuk:-) Těšim se…

      0 0
    • knihomol  

      Nebyl jsem ani na jedné, ale dle minulých vláken jsou to luxusní akcičky. Každopádně 9–11.4. skutečně koliduje s mým oblíbeným otvírákem sezony PŘES DVA KOPCE. Velikonoce zní dobře, no otázka, aby nebylo ještě všechno pod sněhem :-) Těžká volba!

      0 0
    • Meduza  

      Ja se take rad pridam. Zatim je mi to jedno kdy a kam.

      0 0
    • SNAIL  

      Taky rád pojedu. Kam, je mi asi vcelku jedno i když okolí Hájenky jsem si kvůli zdravotním problémům prošel pouze pěšky. Nicméně hezké to bylo na obou místech. Na termínu nezáleží, snad do toho nic nevleze.

      0 0
    • Bumerangista  

      Ještě jsem nebyl, ale rád bych přijel, i když to třeba nebude na celé Velikonoce… Přimlouvám se na termín Velikonoce nebo dřív.

      0 0
    • juli  

      Tak zatím to vypadá opět na Velikonoční Sázavu. Můj favorit byl pravda, trochu jiný.

      Nicméně budu čekat na vaše tipy do poloviny příštího týdne, potom termín zamluvím napevno.

      0 0
      • SNAIL  

        Mám jen trochu obavu, že pokud se ten sníh ještě nějakou chvíli udrží, bude to na Sázavě o velikonocích dost špatně průjezdné.

        0 0
        • Bumerangista  
          1. pravda, b) nevadí, viz Teepex jezdí dnes a denně i teď,
          2. Juli, jestli máš favorita, tak ho hoď do placu, protože co člověk, to

          názor a uspokojit všechny nejde, tak je lepší, když tón udává organizátor. Co je asi zásadní: týden po Velikonocích je Přes Dva Kopce, to pojedou ti, co rádi jezdí na závody (včetně mne), ale určitě ne většina.

          0 0
          • karliner  

            A žiletky mají v termínu P2K nějaký UAC prý…

            Snail má pravdu s terénem o velikonocích, ale trocha bahna nás nezastaví :-)

            0 0
            • SNAIL  

              Nejde mi vůbec o terén pro kolo, to snese všechno, jde mi spíše o průjezd autem k chatkám. Loni to tam nebylo nic moc a to se to na poslední chvíli hodně zlepšilo

              0 0
          • juli  

            Myslím, že Velikonoce jsou dost pravděpodobné.

            A s mým favoritem je to tak: loni jsem měl počasí domluvené, letos, bohužel nebyla s Vševědoucím kloudná řeč, tak jsem myslel na tu Mallorcu ;-)

            0 0
        • juli  

          No, těžko říct loni to taky nevypadalo nic moc a nakonec jak bylo krásně.

          0 0
        • juli  

          Aktuální info je, že až k základně nyní vede asfaltka, takže s průjezdností si není potřeba dělat starost, pokud řeka nevystoupí z koryta.

          0 0
          • Medunka  

            a jak je to s lodičkou? My bychom prý rádi na lodičku

            0 0
            • juli  

              Lodička dozajista bude opět k dispozici. Jen, aby bylo k dispozici i počasí. Na druhou stranu plavba mezi ledovými krami bude mít taky své kouzlo.

              0 0
              • Medunka  

                tak to už vemu neoprén :-))

                0 0
                • karliner  

                  Ty jsi vůbec nějaká měkká, neopren si bereš i v červnu :-)))

                  0 0
                  • Medunka  

                    v červnu jsem si ho brala ze „zdravotních“ důvodů a pro zvýšení „bezpečnosti“ jistých partií ženského těla :-)

                    0 0
          • SNAIL  

            Tak to by mě nikdy nenapadlo, že zrovna tady to zalejí asfaltem. Tak teď už se není čeho obávat :-)

            0 0
    • Twister  

      Všechny návrhy jsou super, je skvělý, že jsi se zase chopil organizace. Mě trochu víc láká Sázava a taky hádám, že by tam mohlo být jaro trochu rychlejší než na hájence. Ale je mi to jedno.

      0 0
    • fík  

      rádi se přizpůsobíme většině (hlasuji pro klid v rodině)

      0 0
    • rock  

      Asi nejvíc by se mi líbil ten nejpozdější termín (23.-25.4.) na Sázavě. Ale udělám si čas i v jiných termínech. Pokud dožiju, tohle si utéct nenechám …

      P.S.: Budou ovocný knedlíky :-) ?

      0 0
      • juli  

        Tradici s ovocnými knedlíky porušovat nebudu ;-)

        0 0
        • teepeex  

          rajce nejni ovoce;)

          0 0
          • juli  

            Očividně se názory různí. Minimálně tvůrci finální pochutiny, tento názor nesdíleli :-)

            0 0
    • jecnak  

      Pokud by se dohodnul termin dost predem, muzu na oplatku nabidnout ucastnikum Kokorinsko. Meli, respektive mame ve velikonocnim terminu dohodnute prave to, ale neni problem ho presunout. Jednalo by se nejspis zas o Osinalice.

      0 0
      • juli  

        Ještě jednou a pomaleji Tome :-) Dneska mám útlum a nějak jsem to nepobral.

        0 0
        • jecnak  

          Kdyz budu vedet termin, prizpusobim se s Kokorinskem na jiny. Ucastnici Sazavy zvani.

          0 0
          • juli  

            Už mi to došlo, díky. Když tak přihoď víc detailů, Kokořínsko mne zaujalo.

            0 0
    • ronin  

      V odkazech na předešlé ročníky bylo družstvo juniorů, pokud by se i letos našel někdo s prckama, přidali by jsme se. Nechceme vám z toho dělat dětský tábor. Stejně jsme plánovali prodloužený víkend na horách na kolách, tak proč to nezkloubit.

      Termín je nám jedno, ale vědět ho pokud možno aspoň měsíc dopředu.

      0 0
      • juli  

        Děti problém nejsou a termín včetně místa bude jasnej koncem příštího týdne.

        0 0
        • vrabcak  

          Reaguji takto, je to na tebe i na „Ronin“ :-)

          Pokud se pojede na Sázavu, je více než pravděpodobné, že bychom se připojili všichni ( já, Lišák,Tom), pokud by se jelo na Hájenku, asi by jel jen Lišák, mám strach z vody :-(. Ráda bych Vás viděla. Hanka

          0 0
      • Twister  

        Čau, tebe jsem dlouho neviděl, koukám, že přes zimu tuníš. :)

        Využiju příležitosti a zeptám se, jak by to v dohledné době vypadalo s nějakým dřevem na lávky? Jednání se snad chýlí ke konci, tak by se mohlo na jaře začít.

        0 0
        • ronin  

          už jsem dotunil i auroru do tmy, jinak jste machři v tom sněhu opravdu klobouk dolů. Když sníh, tak hory.

          Jinak mám prkna tl. 25mm různé délky, příští sobota ideál na odvoz, pokud tloušťka bude stačit. Pozn. jsou natřená na modro!?. Odvoz z Řeporyjí.

          0 0
          • Twister  

            Kdyžtak mi, prosím tě, napiš svoje číslo na mail v profilu, abysme se mohli domluvit. Dík

            0 0
            • JMT  

              Kdyztak muzu pomoct s prevozem kdyby vam to k necemu bylo… Kdyztak mail

              0 0
              • karliner  

                No a až to bude postavené, tak já to zase můžu zkusit projet a potom zkritizovat.

                (ironie)

                0 0
            • jecnak  

              Mam prives 1.8*2.5m lozna plocha na 500kg, tak kdyby bylo treba…

              0 0
              • Twister  

                Supr supr! Díky pánové za nabídky. Uvidím jak to dohodnem, kdyžtak dám vědět, kdybych potřeboval pomoct.

                0 0
    • pavelr  

      Hlasuju pro hájenku, na termínu mi nezáleží, ale chtělo by to hezký počasí, takže co nejpozději. Do Smrčný se mnou nepočítej.

      0 0
    • fík  

      juli to nechce moc pitvat, tak mu to usnadněme včasným a zodpovědným hlasováním

      0 0
      • juli  

        :-)

        0 0
      • Medunka  

        Když jinak nedáte

        0 0
        • fík  

          těsně vedle, nebo taky věříš na pomlazení, ale to by také některé účastnice akce mohly v úterý vracet občanky

          0 0
          • Medunka  

            na todle „maso“ jsem loni chyběla :-)

            0 0
            • fík  

              o ničem takovém jsem loni neslyšel, ale pro letošek můžeme případně udělat s laskavým svolením juliho pár výjimek na přání

              0 0
            • jecnak  

              Dozeneme za minutku.

              0 0
    • Thapsus  

      My s Vilmou jsme hlasovali pro Sázavu, ale je nám to jedno kam. I termín klidně pozdější bereme. Jen bychom se přimluvili, zda by to nešlo už třeba od středy. Rádi si na takovou akcičku vezmeme nějaký den volna. A jak jsme tak dali řeč s klukama dneska v Halounech, nebyli bychom sami:-)

      0 0
      • jecnak  

        Souhlas. Pokud by bylo mozne, rad bych si pobyt take prodlouzil.

        0 0
        • juli  

          Vlastně by neměl být problém opět mít základny v kterémkoli termínu k dispozici po celý týden. Jen je tady otázka mého volna. Zatím si nejsem jistý, jestli budu mít možnost být na základně celý týden. Byl-li bych však v některé dny postradatelný (soudě dle situace loni), pak v tom nevidím zádrhel.

          0 0
    • angelstorm  

      :-) hlasovala jsem pro Velikononční Sázavu, jelikož to mám zase kousek tak bych se za Váma mohla opět na svém stroji doplaziti:-) Ale nebráním se ani Hájence (tam to neznám), ale v tomto případě již bych se asi na svém stroji nedoplazila nýbrž přifrčela mojim veledrakem o o čtyřech kolech a s největší pravděpodobností i přespala:-)))

      0 0
    • Darkson  

      pokud by mi to vyšlo, rád bych se na den nebo dva stavil:-)

      0 0
    • juli  

      Jak na to tak koukám a zároveň počítám, tak preference co do místa jsou jasně pro Sázavu. Jenom v tomhle nástřelovém thredu projevilo účast 29 lidí. Děti, sebe a 4 potencionální účastníky přes e-mail nepočítám.

      Na jednu stranu je to potěšitelné zjištění, na stranu druhou začínám mít obavu, že už v tomhle okamžiku je ubytovací kapacita na Sázavě zaplněná.

      Vlastně nemám, moc možností co s tím dál dělat. Buď udělám stop stav a se všemi, kteří do nynějška projevili zájem, budu předběžně počítat na Velikonoce ve Smrčné na Sázavě, nebo se nebudu vázat na Sázavu a přesunu setkání na Hájenku, kde je kapacita lůžek větší.

      Jak se na to díváte vy?

      0 0
      • Twister  

        Vše co učiníš budiž svaté. :)

        0 0
      • SNAIL  

        Se mnou případně jako posledně – 1+1 :-)

        0 0
        • teepeex  

          za mne rikam, presun to na Hajenku:)

          medunecka s jecnym si misto lodicky halt pujci boby;)

          0 0
          • SNAIL  

            Já bych to klidně přesunul, je mi to fuk, ale na mě to nezáleží :-)

            No jo, zařadil jsi to o kousek vedle :-))

            0 0
          • jecnak  

            Zrovna lod je mi celkem sumak, ale Sazava je proste hezci, to misto ma atmosferu. Bohuzel ale jelikoz s Milanem chystame i nejake testovani vidlic, tak se hold bude nutno presunout.

            0 0
            • Medunka  

              Zbijeme Ječňáka, může za to on.

              0 0
            • fousek  

              To chcete testovat o tech velikonocich? Nebo chcete presunout testovani?

              0 0
              • jecnak  

                Ano chcem testovat o Velikonocich. Jestli se nekdo zhosti organizace, jsem klidne pro jiny termin. Popravde ale moc casu nemam a tohle je idealni moznost.

                0 0
                • fousek  

                  To je docela dobrej napad, ale asi bych nechtel testovat celej vikend, kazdopadne pokud se to uskutecni tak bych vzal vic kol.

                  0 0
                  • jecnak  

                    Urcite nebudem testovat cely viken a rozhodne nebudem testovat vsichni. Ani ja nepocitam, ze bych u toho vydrzel dele jak den a pul. Zatim se dohadujeme jestli se to vubec uskutecni, co budeme testovat, jak a proc a tak vubec. Zalozim pak na to zvlastni thread, at tu nedelame chaos.

                    0 0
      • pavelr  

        Dobrý nápad, na Hájenku bych jel. Kdykoli.

        0 0
      • knihomol  

        Já osobně jsem hlasoval pro Sázavu kuli o něco lepšímu spojení vlakem, ale zvládl bych se dostat i na Hájenku. Jsem ale pro přidat i pár dní před Velikonocemi, bude-li počasí. Respektive počasí je vždycky nějaké, ale mám na mysli alespoň trochu použitelné na ježdění.

        0 0
      • fík  

        v zájmu zachování důvěry v anketu budu na Sázavě klidně koukat na hvězdy ze stanu, širáku, podpalubí, krtiny, …

        0 0
        • Medunka  

          taky jsem premyslela, ze by se dalo na Sazave stanovat – ze kdyby to nebyl problem, rozhodne se s Tomasem tomuto nocleznictvi nebranime.

          Preci jen, pokud chteji prijet rodinky s detma, je pro ne asi Sazava lepsi a jestli budu spat v chaticce ve spacaku nebo ve stanu ve spacaku uz me nejak „zily netrha“

          0 0
          • vrabcak  

            Ahoj. Taky bych se stanu nebránila, ale s Tomem (2,5 roku)ve stanu, no nevím :-) Taky bych ho mohla v noci lovit z vody :-)

            0 0
      • ronin  

        Za mě klidně stan, zbytek rodinky do chaty malá 2,5roku:) Aspoň se vklidu vyspím.

        0 0
    • karliner  

      takže karlinerovo rozhodnutí – místa nám zatím nerezervuj, nejsem schopný definitivně potvrdit během února, přinejhorším zvolíme taktéž variantu stan…

      0 0
    • pavelr  

      Proč se všichni bráníte Hájence? V čem je horší?

      0 0
      • vrabcak  

        Ahoj. Není horší, jen je jiná. Byla jsem jak na Hájence, tak na Sázavě a za mě musím říct,1.se mi na Sázavě líbí víc A za 2.je to tam lepší pro děti a protože bychom jeli s Tomíkem (manžel je samozřejmost, ten pojede, i kdybych nejela já a Tom), je pro mě Sázava ideál. Jinak na Hájence je takový malý zádrhel a to – nesnesu se s tamější vodou :-)

        0 0
        • heretik  

          Jsou trasy průjezdný s vozíkem? Jestli mám přemlouvat rodinu (malýmu bude rok a půl) nebo se radši zkusit urvat sám…

          0 0
          • Medunka  

            loni bylo kamionu

            0 0
            • heretik  

              No bezva :-)

              Nejlepší je, že to tahaj baby ;-)

              Tak já to doma navrhnu, že bysme mohli jet taky.

              0 0
          • vrabcak  

            Tomáškovi bylo taky 1.5, když jsme tam byli poprvé :-)

            Jak píše Medunka, byly tam 4 vozíky a 3 z nich táhli holky a 1 myslým v 6 měsíci :-)

            Není tam rovina a některé kopce stály za to, ale bylo to super. Jen já jsem netáhla, jsem takový šnek na kole a navíc bez výdrže, takže to vše odřel Lišák:-)Dokonce vyjel na Melechov :-)

            0 0
    • juli  

      Pokusím se shrnout dosavadní debatu o místě setkání.

      Je vidět, že jednoznačné preference má Sázava.

      Možnost ubytování ve stanech mě samozřejmě napadla. Ty na základně jsou i s veškerým „pionýrským“ komfortem – podlážky, postele, noční stolky. Důvod proč jsem tuto možnost nikdy nenabízel, byl ten, že je mi tak trochu proti srsti někoho ubytovat v chatě s topením a jiného ve stanu a to za stejné peníze, zvláště pak, pokud by nějak dramaticky nevyšlo počasí.

      Nicméně, dobře, akce se uskuteční ve Smrčné, snad mi to pavelr, SNAIL a ostatní, kteří chtěli na Hájenku odpustí.

      Pokud by došlo k nějakému dramatickému vývoji počasí, je tady pořád možnost spát v jídelně na lehátkách.

      Rodiny s dětmi budou mít samozřejmě opět ubytování ve zděné budově, popřípadě v chatě, navíc pobyt dětí bude zase bezplatný co se částky za pobyt týče. Jejich stavu pak budeme řešit individuálně, pokud jí pro děti budou požadovat.

      Ještě se zmíním o akci „testování vidlic“. Tuhle možnost nahodil jecnak a já se jí nijak nebráním, naopak jí vítám. Celé je to pořád v plenkách, více informací, než ty které tady jecnak napsal stejně doposud nemám. Hlavně neměla žádný vliv na mou snahu přesunout setkání na Hájenku. Tím byla skutečnost, že Sázava byla i bez téhle akce, jak už jsem napsal, zaplněná a já měl snahu nezablokovat setkání i pro případné další zájemce.

      0 0
      • SNAIL  

        Musím to upřesnit, já Hájenku nevyžadoval, napsal jsem, že je mi to jedno :-)

        0 0
        • juli  

          :-) jasně. Myslím, že jsi nahoře komentoval svoje podzimní pěší tůry, tak jsem podvědomě vycítil, že by sis to tam taky rád projel ;-)

          0 0
          • SNAIL  

            Věřím, že se ještě najde příležitost si to tam projet :-)

            0 0
      • fík  

        a co shrnout dosavadní debatu o termínu setkání, třeba to dodá váhajícím chuť k hlasování v anketě, P. S. asi to s námi nemáš lehký

        0 0
        • juli  

          Budiž, shrnu i debatu o termínu. Myslím, že i s ohledem na další vyjádření v textu se předběžným vítězem stává Velikonoční Sázava.

          0 0
    • juli  

      Otevřel jsem oficiální thread o Velikonoční Sázavě2010

      Toto vlákno zamykám.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.