• juli

    Po roce je zde opět možnost potkat se ve Smrčné u řeky Sázavy.

    Termín setkání: pátek 2.4.2010 až pondělí 5.4.2010 s možností si pobyt prodloužit do pátku 9.4.2010

    Místo setkání: Základna DDM Smrčná ležící 5km západně od Světlé nad Sázavou. Loc: 49°39'27,805"N, 15°21'23,639"E

    Oficiální kapacita základny je 35 míst ve zděné budově a chatách po 4 lůžkách. Možnost rozšíření kapacity o místa ve stanech s postelemi. Teplá voda ve sprchách, WC suché + splachovací, jídelna, kuchyně. Doporučuji vlastní spacáky.

    Doprava: Vlastními vozidly s příjezdem a parkováním přímo v areálu základny, nebo vlakem na zastávku Smrčná vzdálené od základny cca 800m.

    Stravování: Bude zabezpečeno přímo v areálu, formou snídaně s traťovkou a teplou večeří s polévkou.

    Cena: Ještě upřesním, ale pravděpodobně nepřesáhne 350,– Kč na den pobytu (ubytování+ener­gie+strava).

    Stejně, jako loni, je možno na základnu zavítat, kdykoli v termínu od 2. do 9.4.

    Odkaz na vlákno o loňské Velikonoční Sázavě je zde

    Zatím je tady dostatek prostoru k dotazům, námětům a plánování. Závazné termíny pobytu budu potřebovat znát k 25.3.

    0 0
    • kubad  

      Up

      škoda toho velikonočního termínu, pokud se mě podaří vykroutit z návštěvy u tchýně na konci světa tak bych se rád zůčastnil, termín uzávěrky je ještě naštěstí daleko :-)

      0 0
      • mastihuba  

        tos tam byl na vojně nebo žena studovala tady? jiná varianta mne prostě nenapadá :D

        0 0
      • juli  

        Tchýni vezmi sebou. Na Velikonoce jí vykoupeš v řece ;-)

        0 0
    • SNAIL  

      Jak už jsem psal v předešlém threadu, počítej se mnou + 1

      0 0
    • fousek  

      Tak ja se predbezne hlasim a minimalne plus 1 misto

      0 0
    • juli  

      Jídelníček na celou dobu pobytu je konečně k dispozici.

      Ještě přidám pár organizačních poznámek.

      • Pro rodiče s dětmi bude opět k ubytování zděná budova.
      • Začínám pomalu zaplňovat seznam účastníků. Prosím, aby jste sevyjádřili v tomto threadu, zatím třeba jen předběžně s uvedenímtermínu a počtu osob. Zájem, který jste projevili v „Nástřelovém“vlákně beru jen jako hrubě orientační.
      • Pořád je možno se vyjadřovat k organizaci setkání. Nápady a návrhysi rád přečtu a pokud to bude možné i zrealizuju.
      0 0
      • juli  

        Sakra kam zmizel ten obrázek?

        0 0
      • fousek  

        A bude mrkvickova zmrzlina?

        0 0
        • juli  

          Na tohle pozor :-)

          Jde zajíček do krámu:

          „Máte mrkvičkovou zmrzlinu?“

          Prodavač:

          „Nemáme, a příště se tak blbě neptej!“

          Jde tudy zajíček druhý den:

          „Máte mrkvičkovou zmrzlinu?“

          Prodavač:

          „Mrkvičkovou zmrzlinu nemáme, a jestli se ještě jednou na to zeptáš, tak tě pověsim za uši na stěnu!“

          Jde tudy zajíček i třetí den:

          „Máte mrkvičkovou zmrzlinu?“

          Prodavač:

          „Tak to si teda pos…! Dneska tě fakt pověsim za uši na stěnu!“

          A jak řekl, tak i udělal. Zajíček tak smutně kouká, když naproti uvidí obraz státníka. Soustrastně se na něho koukne a povídá:

          „Tys chtěl taky mrkvičkovou zmrzlinu, viď?“

          0 0
    • kubad  

      1+1 ale předběžně ještě upřesním

      0 0
    • rock  

      Pokud dožiju, tak se mnou lze počítat přinejmenším na víkend+Po. Pohrávám si s myšlenkou to o nějaký ten den protáhnout, určitě ještě upřesním …

      0 0
    • Fenous  

      Ahoj,

      dorazil bych od soboty do stredy nebo do ctvrtka. Akce ma vybornou povest, to si nesmim nechat ujit.

      Vasek

      0 0
    • jecnak  

      Tak pokud jiz nejsme na seznamu, tak nas tam s Jitkou prosim pripis. Dik

      0 0
      • juli  

        Jste v seznamu. Dík za potvrzení. Později ještě upřesni termín.

        0 0
    • Bumerangista  

      1× Pátek – Pondělí (zatím)

      0 0
    • Soptík  

      Jestli je ještě místo,tak já bych se předběžně hlásil na 3 a 4.4. Možná se mi podaří ulovit ještě další dny, ale zatím nevím.Dík Soptík.

      0 0
    • mastihuba  

      jestli mohu poprosit napiš si mne na sobotu a na neděli. Je na čase poznat nový lidi. :)

      0 0
      • rock  

        No, je fajn, že tam nebudu jediný ztracený z Moravy jak na podzim :-)

        0 0
    • MlokCZ  

      Já se tedy také předběžně hlásím, zatím ale nevím přesný počet lidí.

      Termínově na 95% 2.-5.4., dovolenou mít nikdo nejspíš na tuhle akci nebudeme.

      A zatím to vypadá na jednu plnou chatku, tedy 4 kusy, ještě upřesním (snad co nejdřív).

      0 0
    • karliner  

      My až last minute, nejsme schopni se rozhodnout dříve než v týdnu před. Když nebude místo, máme opět smůlu :-(

      0 0
      • juli  

        Jasně. Nicméně vyspat a najíst se nebude problém, pokud vám nebude vadit spaní na matracích v jídelně. Tedy v tom případě, že bude plno.

        0 0
    • knihomol  

      No jestli teda taky můžu, tak taky vyrazím poznat nové tváře. Znám od vidění akorát fouska, ale on mě asi ne. Zatím předběžně 1 ks, termín 2.-5.4.

      0 0
    • juli  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Twister  

      Ahoj,

      hlásím se na předběžně na pátek až pondělí.

      0 0
      • juli  

        OK. Máš to už taky na zeleno.

        0 0
        • Twister  

          Tak ještě možná ke mě, prosím, udělej jednou Twister+. Ale je to hodně předběžný, a definitivní rozlousknutí bude, předpokládám, tak týden před. Ale T+ je srozuměná s tím, že bude spát ve škarpě. :)

          0 0
    • angelstorm  

      a u mne stejně jako minule:-)…přijedu Vás tam zkontrolovat jestli se chováte slušně a sekáte latinu!:-))))

      0 0
    • teepeex  

      tak pratele, ja nedorazim na 95%

      uzivejte

      0 0
      • juli  

        To je škoda. Myslel jsem, že udoláme 11letou. No nic tak se do ní pustím doma sám ;-)

        Ale třeba ti to ještě vyjde.

        0 0
      • Meduza  

        Jee jsem myslel, ze pojedem zase spolu :(

        0 0
    • vrabcak  

      Hlásíme se předběžně od pá – ne. Hanka, Lišák Tomík

      P.S. Je možné, že přijede Lišák sám v pá a my tam s Tominem dorazíme v so navečer vlakem.

      0 0
    • juli  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • juli  

      Aktuální stav obsazení k 2.3.

      0 0
    • Gomez35  

      Ahoj,

      Chci se zeptat jestli jsou ještě volná dvě místa.

      Pátek večer až neděle.

      Díky.

      0 0
    • Eva  

      Eva s malym prckem,Velkej jeste nevi,Pa az Po,mozna dele,zalezet bude hlavne na objednanem pocasi :-).

      Diky

      0 0
    • mastihuba  

      dalo by se ještě já +1? sory že ti v tom dělám bor..l :)

      0 0
      • juli  

        V pohodě, ale v chatách, ani pokojích v tomhle okamžiku místo není. Pokud se nějaké uvolní tím, že někdo účast odřekne, nebude co řešit. Jinak jak jsem psal, je možno spát v jídelně na matracích.

        0 0
      • juli  

        Vrátil se mi mejlík, který jsem ti posílal na adresu z profilu. Přeposlal jsem to na adresu xxxxx@t-xxx, ale nejsem si jistý, jestli patří tobě.

        0 0
    • juli  

      Předpokládám, že o finální účasti bude letos hodně rozhodovat počasí. Tři týdny před u nás mrzne a sněží. Nezbývá, než věřit, že se počasí rychle otočí, aby DDM dokončil opravu podlahy v jídelně a my, abychom nepomrzli.

      V každém případě to k dnešku s obsazením vypadá takhle:

      0 0
      • Thapsus  

        Ahoj Libore, prosím Tě o malou změnu, zařízni nás s Vilmou (v tabulce)pěkně do roviny s ostatníma – pouze do pondělí večera.Příjezd zůstává nezměněn. Děkuji, Petr

        0 0
        • Fenous  

          Ahoj, pridavam se k Thapsusovi, taky do pondelka, ale dorazil bych uz v patek vecer. Vasek

          0 0
    • MlokCZ  

      U mě změna. Pokud to bude nějak možné, tak prosím ještě 5-té místo a 5 nás bude definitivně.

      Kdyby tedy byla přidaná postel v chatce nebo tam bylo místo na zemi, tak kdyby šla celá chatka pro nás 5.

      Když by to nešlo, tak ten pátý pozdě přihlášený by se někam nacpal na zem na vlastní karimatku.

      0 0
      • juli  

        Jak už píšu výš. Místo není, leda matračky/lehátka patřící do stanů je možné dát do jídelny.

        Myslím však, že se situace postupně vyvine, vzhledem k počasí, ve směru uvolnění klasických míst v chatách a pokojích.

        V každém případě ti připisuji ++++

        0 0
        • MlokCZ  

          Jasně, klidně případně vezmeme stan pro toho jednoho, to se nějak vyřeší.

          0 0
    • juli  

      Přes všechnu snahu o maximální nafouknutí ubytovacích možností základny ve Smrčné, je v tomto okamžiku její kapacita na oficiálních lůžkách zaplněná, těmi, kteří v tomhle thredu projevili vážný zájem o účast. Maxkapacita je od možnosti přespání na přistýlkách v jídelně oddělena červeným řádkem. Pod ním je několik teoretických přistýlek, které by bylo možné obsadit.

      V seznamu uvádím všechny, kteří projevili zájem o účast a předběžně ji potvrdili, černým nickem. Ti, kteří zájem doposud nepotvrdili jsou uvedeni šedivě.

      Všichni, kteří svůj zájem projevili, obdrží ode mne e-mailem během příštího týdne dotaz na svou skutečnou účast, včetně odběrů jídel. Odpověď pak budu očekávat nejpozději 25.3. Po tomto datu začnu přesouvat přistýlky na oficiální postele.

      Políčko každého dne je rozděleno na polovinu, což znamená objednávku jídla na daný den. Například můj nick má v tomto okamžiku objednáno ubytování na 3 noci, k tomu 4 snídaně a 4 večeře. Pokud to tak zůstane i po 25.3., budu od sebe, kupříkladu požadovat zaplacení částky (3×150)+(4×70­)+(4×130). Částku v první závorce berte s rezervou, jako maximální. Její výše se bude odehrávat od spotřeby el. energie, kterou vzhledem k naprosto nejasné situaci s počasím, nedokážu odhadnout.

      Tohle je aktualizovaný seznam:

      0 0
    • juli  

      Pár záběrů základny ve Smrčné z dnešního dopoledne.

      Pravda, trochu jiné fotky by mě potěšily víc.

      0 0
      • vrabcak  

        Ahoj. Tak to abych místo vozíku vzala pro Toma boby..:-)

        0 0
      • fousek  

        Parada jaxvina, doufam ze to takhle vydrzi:-)

        0 0
      • knihomol  

        Už abychom si začali dělat pláště s hřebama, nebo rovnou lyžokolo

        0 0
        • juli  

          Loni se jezdilo na kánoi, letos to vypadá na lyže.

          0 0
          • Twister  

            Kolik připadlo? Odhaduju to dohromady na 30 cenťáků stabilní sněhové pokrývky, budu rád, když mě vyvedeš z omylu. :(

            0 0
          • Thapsus  

            Já myslim, že to vidíte moc černě (bíle). Předpověď je přeci zatím přízniva, bude-li od středy 10 nad nulou a víc, jak slibováno meteorology jest, tak to přeci musí roztát, neníliž pravda ?

            0 0
            • angelstorm  

              a pak to teprve budou pořádný bahení lázně:-)))…to bude srandáááá:-))!!!

              0 0
            • juli  

              Jeliž pravda. Snad do té míry, jaké se dá věřit předpovědím ;-)

              0 0
            • pavelr  

              Ve Smrčný jsem sice byl naposled v pátek, ale myslím, že tady v našem regionu nepřibyl do 400 m.n.m za poslední dny ani milimetr sněhu. Pravý břeh řeky proti táboru je dost odtátý, průjezdný na kole, levý břeh s táborem je více ve stínu a zatím pod sněhem. Jestli budou o víkendu teploty kolem 10°C, tak bude tábor v neděli bez sněhu.

              0 0
              • angelstorm  

                zatím hlásím v neděli byl stále sníh…projížděla jsem okolo…ale poctivě odtává:-))

                0 0
                • knihomol  

                  Jaká je aktuální sněhová situace kolem Sázavy? Včera jsem se byl lehce projet a na cca 500 m.n.m. byly ještě v lese zbytky sněhu a občas přes cestu ledovec. Bahno ale jen tam, kde to rozjezdil lakatoš.

                  0 0
                • Ondra 575  

                  potahej kluky po trati Xterra Melechov…:))

                  0 0
    • knihomol  

      Co organizační pokyny? Jsou platné ty z loňského vlákna? Předpokládám, že budou nějaké společné vyjížďky, stáhnu si ty GPS trasy. V pátek 2.4. už bude nějaký program, nebo se budeme sjíždět ze všech směrů?

      0 0
      • juli  

        Žádné zásadní organizační pokyny, kromě příjezdových tras k základně vkládat asi nebudu. Předpokládám, že se kolem některých nejasností ještě rozvine debata. Spíš bych to viděl jako odpovědí na otázky, které jsme tady zatím neřešili.

        Společné vyjížďky se samozřejmě konají. Zdali podle tras, které byli loni naplánované, nechávám na účastnících. Loni, pokud vím, se podle nich moc nejezdilo.

        Budu se snažit být na základně už od čtvrtka, kdyby měl někdo snahu se tam už navečer ukázat. Sjíždět se pravděpodobně bude většina během celého pátečního dne, tak nemá příliš smysl direktivně plánovat nějaký program.

        Dneska večer všechny zájemce obešlu slíbeným e-mailem pro potvrzení účasti.

        0 0
        • angelstorm  

          v sobotu se za Váma zase zajedu mrknouti a vyraziti na vyjížďku:-) Pokud máš stejné číslo jako loni ozvu se kdyžtak Tobě, ohledně času sobotního startu do terénu:-))

          0 0
    • jecnak  

      Tak nejspis pojedu v patek po vlastni ose na silnicce z Prahy. Pocitam, ze tak kolem 15:30 budu vyjizdet ze Skalky. Dal pak pojedu do Uhrinevsi, Mirosovic, Jevan, Sazavy, Uhlirskych Janovic, Zbraslavic, Ledce a na zakladnu. Kdyz do toho trochu slapnem, tak budem pred soumrakem na miste.

      Pokud by se chtel nekdo pridat, napiste.

      0 0
    • juli  

      Aby nebyly komplikace s plánováním trasy příjezdů k základně, popřípadě, aby jste někde zbytečně nebloudili.

      Trasy příjezdů k základně ve Smrčné.

      D1 od Prahy

      • sjezd na Exitu 66 Loket
      • po silnici 150 směr Ledeč nad Sázavou
      • přes Brzotice, Bezděkov a Hněvkovice do Ledče nad Sázavou
      • v Ledči za mostem přes řeku odbočit doprava, neustále po silnici 150, přes Ostrov a Vilémovice do Obce Leštinka
      • v Leštince, za točnou autobusů, která je vlevo, odbočit vpravo na úzkou a velmi svažitou asfaltovou silničku
      • po asfaltu serpentinami přejet trať Posázavského pacifiku, na most a za ním doleva podél řeky-nová asfaltová silnička. Ignorovat jedinou odbočku doprava a pokračovat neustále podél Sázavy až k základně
      • k základně nevjíždějte prosím v místě kde uvidíte bránu se značkou zákazu vjezdu, tam bude v tomto období louka podmáčená, ale pokračujte pořád podél řeky, tudy je možno se dostat bezpečně do areálu základny

      D1 od Brna

      • sjezd na Exitu 90 Humpolec
      • směr Humpolec po silnici 34 (E551), za železničním viaduktem v Humpolci, na kruhovém objezdu, využít druhou odbočku ve směru Světlá nad Sázavou a po 800m odbočit doprava na silnici 347 směr Světlá nad Sázavou
      • po 347, přes Čejov, Kejžlice, Dolní Město, Radostovice a Závidkovice do Světlé ad Sázavou
      • ve Světlé odbočit doleva, přes most a za ním opět doleva na silnici 150 směr Ledeč nad Sázavou
      • pokračovat přes Mrzkovice do obce Leštinka
      • v Leštince doporučuji pokračovat, až na točnu autobusů po pravé straně, na ní se otočit do protisměru a po několika desítkách metrů odbočit doprava na úzkou a velmi svažitou asfaltovou silničku.
      • po asfaltu serpentinami přejet trať Posázavského pacifiku, na most a za ním doleva podél řeky-nová asfaltka. Ignorovat jedinou odbočku doprava a pokračovat neustále podél Sázavy až k základně
      • k základně nevjíždějte prosím v místě kde uvidíte bránu se značkou zákazu vjezdu, tam bude v tomto období louka podmáčená, ale pokračujte pořád podél řeky, tudy je možno se dostat bezpečně do areálu základny

      Mimo dálnici

      Od Tábora, Pelhřimova

      • po silnici 34 (E551) do Humpolce
      • využít trasu popsanou D1 od Brna

      Od Prahy, Jihlavy, Hradce Králové, Žďáru nad Sázavou, kde společným bodem je Havlíčkův Brod

      Od Prahy po silnici 38 v Havlíčkově Brodě, za křižovatkou ve směru Pardubice, Hradec Králové, pokračovat rovně, po svažující se ulici Masarykova. Po 1200m odbočit vpravo na silnici 150, směr Světlá nad Sázavou.

      Od Jihlavy po silnici 38, na první světelné křižovatce v Havlíčkově Brodě, pokračovat přímo, za mostem přes řeku se zařadit do levého pruhu pro odbočení na silnici 150, směr Světlá nad Sázavou.

      Od Hradce Králové a Žďáru nad Sázavou po silnici 34, využít obchvatu města, nenajíždět na kruhový objezd, držet se vpravo. Na křižovatce se silnicí 38, směr dálnice Praha/Brno a Čáslav/Kolín, odbočit doleva a ulici Masarykova a po 1200m odbočit vpravo na silnici 150 směr Světlá nad Sázavou.

      Společné pokyny pro silnici 150 z Havlíčkova Brodu do Světlé nad Sázavou a dál na základnu ve Smrčné.

      • od Havlíčkova Brodu po silnici 150, přes Perknov, Chlístov, Okrouhlici a Novou Ves u Světlé do Světlé nad Sázavou
      • ve Světlé na Sázavou odbočit vpravo, přes most a za ním vlevo po silnici 150 směr Ledeč nad Sázavou
      • přes Mrzkovice do obce Leštinka
      • v Leštince doporučuji pokračovat, až na točnu autobusů po pravé straně, na ní se otočit do protisměru a po několika desítkách metrů odbočit doprava na úzkou a velmi svažitou asfaltovou silničku
      • Po asfaltu serpentinami přejet trať Posázavského pacifiku, na most a za ním doleva podél řeky-nová asfaltka. Ignorovat jedinou odbočku doprava a pokračovat neustále podél Sázavy až k základně
      • k základně nevjíždějte prosím v místě kde uvidíte bránu se značkou zákazu vjezdu, tam bude v tomto období louka podmáčená, ale pokračujte pořád rovně podél řeky, tudy je možno se dostat bezpečně do areálu základny
      0 0
    • juli  

      Přidám pár detailů, které jsme ještě neřešili.

      Budu mít s sebou notebook, čtečku pro většinu paměťových karet, připojení i pro RS232 (postarší Garmin). Na disku mám .gpx soubory s trasami naplánovanými loni, takže export do GPS nebude problém.

      Jako obvykle připravím nějaké servisní zázemí, se stojanem, nářadím, mazáním a základními díly, ať to nemusíte tahat.

      0 0
      • karliner  

        Ahoj, byli jsme na vážkách, ale jednak stejně není místo a do stanu se mi nechce a druhak nemůžu – vyškrtni si mne prosím.

        0 0
      • knihomol  

        Mám velkou prosbu na účastníky zájezdu! Zda by bylo možno poprosit někoho, kdo v pátek přijede přes Světlou nad Sázavou, že by se stavil na poště pro balík s mými věcmi. Chtěl bych totiž na základnu dojet po vlastních osách a nechce se mi to tahat všechno s sebou. Tak mě napadlo poslat si věci jako poste restante do Světlé, ale nestihnu se tam dostat do konce otevírací doby. Tak bych napsal jako adresáta někoho ochotného a ten by to mohl pak vyzvednout. Psát můžete sem nebo na mejla v profilu. Dík!

        0 0
        • karliner  

          Kašli na to :-)

          Jak říkal Rákoncai: „co nemáš, to nepotřebuješ…“

          0 0
          • jecnak  

            Taky si myslim, ze na tri dny staci malicky batuzek s ponozkama, kratasama, kartackem na zuby a necim dlouhym na sebe.

            0 0
            • knihomol  

              Já bych to asi vydržel, ale vy ostatní ne! Vyrážím totiž už ve středu odpoledne a po 2,5 dni v terénu budu podle toho vypadat. Přece jenom nějaký civilní oděv se pak na základně bude hodit :-)

              0 0
        • Medunka  

          Pokud to nemusí být přímo do Světlé a můžeš to poslat do Prahy, tak to můžeš poslat nám, já budu z Prahy odjíždet v pátek kolem 17 – 18:00 (čímž nabízím někomu místo v autě)

          Pokud vydržíš bez věcí do +/-20:00 tak dej vědět

          0 0
          • patman  

            Jitko, mozna bych vyuzil nabidky poslat si na misto malou tasku s vecmi, pravdepodobne pojedu v sobotu na kole, behem pristuho tydne bych dopresnil a domluvil se na predani, diky

            0 0
        • juli  

          Můžeš to poslat mě. Vezmu ti věci s ostatním materiálem co tam povezu. Pošlu ti zprávu s adresou.

          0 0
          • knihomol  

            Takže juli mě právě zachránil, tímto mu patří velký dík!

            0 0
            • juli  

              No, Medunka byla první ;-)

              0 0
            • juli  

              Balík ti dneska dorazil. Sice jsem se s pošťákem minul, ale odpo ho vyzvednu a přivezu na základnu.

              0 0
              • knihomol  

                Tak to bylo hodně PILNÉ! Včera odpoledne jsem to dával na poštu. No já tak rychlý určitě nebudu. Chci vyjet zítra odpoledne a zkusím to dát celé po vlastní ose (cca 300km po tur. značkách). Taky záleží na počasí, má se to poněkud zkazit.

                0 0
                • juli  

                  To seš pěknej ďábel.

                  Balík už je v dílně.

                  0 0
                • fousek  

                  A kolik dni to pojedes? Ja bych byl na zakladne tak v nedeli navecer. Jezdit po turistickejch jako ze nekam musis dojet to je hodne narocny, respekt.

                  0 0
                  • knihomol  

                    Startuju dnes ve středu po poledni. Takže cca 2,5 dne. Beru to taky jako přípravu na Loudání 2010 (600km/4 dny). Loni na Drtiči se jelo 130 km s přev. 3500m, tady mi to ukázalo převýšení 4500 m na celou trasu. Tak nečekám vyloženě hardcore terén, spíš to bude o tom ujet tu vzálenost. No povíme si to na základně, jak to dopadlo.

                    0 0
    • jecnak  

      Medunka nabizi misto v aute. Odjezd v patek mezi 17. – 18.h z metra Skalka. Vracime se v pondeli vecer. Prispevek na benzin.

      0 0
      • Jogador  

        Pokud mi Juli odpoví, že je ještě místo na zahradě, v případě deště v jídelně, tak bych toho nejspíš využil. Dík

        0 0
        • juli  

          Ti odpovím rychle. Přijeď.

          0 0
          • Soptík  

            Prosím Tě, myslíš že by byl velký problém kdybych dorazil už v pátek večer? Nechce se mi o víkendu ráno brzo honit.

            0 0
          • patman  

            v pripade, ze je jeste misto na madrackach tak se hlasim take, zatim prepodkladam prijezd v sobotu behem dne na kole, odjezd v pondeli

            0 0
            • juli  

              Místo je, takže si poznamenám a pošlu e-mail na adresu v tvém profilu.

              0 0
        • Medunka  

          Fajn, počítej tedy v pátek asi v 18:00 na Skalce

          0 0
    • juli  

      Aktuálně to vypadá s obsazením jak vidno z obrázku.

      U těch, kteří mají vedle svého nicku tmavě zelená políčka je účast potvrzena, ti kteří mají vyznačená pole ve světle zelené barvě se zatím jednoznačně nevyjádřili, nebo od nich zatím nepřišla úhrada zálohy. Budu ještě průběžně aktualizovat do středy.

      Začínám obsazovat jednotlivé pokoje, prosím tedy ty, kteří přijedou s dámským doprovodem a není mi to známo, aby mi tuto skutečnost sdělili, abych mohl páry umístit do pokojů k sobě.

      Osobně budu na základně od čtvrtečního večera, proto je možnost se tam dopravit a ubytovat už o den dříve, kdyby někdo chtěl.

      0 0
    • juli  

      Termín setkání se úspěšně nachýlil. Podle předpovědí nás čeká klasické aprílové počasí, ale Lasky prý objednal pěkné, tak se uvidí.

      Dokončil jsem rozmístění do jednotlivých pokojů a chat, tak pokud by jste se s někým nesnášeli :-) dejte mi ještě rychle vědět, ať v tom mohu udělat nějaké změny.

      Situace nakonec vypadá tak, že nebude potřeba žádné nouzové spaní. Možná, jen Jogador má od loňska slíbenou kůlnu ;-).

      Jsem schopen, ještě na rychlo udělat nějaké změny v termínech příjezdů a odjezdů a z toho vyplývajícího stravování. Pokud mi dáte vědět do zítřejšího rána, jsem schopen to akceptovat.

      Ještě jednou upozorňuji, aby jste při příjezdu nevjížděli na louku před základnou, ale pokračovali po silnici, až k letní jídelně a využili tento vjezd do areálu. Louka je totiž značně rozmoklá a pravděpodobně by jste na ní uvízli, jak se to včera podařilo kolegům.

      Přeju všem šťastný příjezd na základnu.

      0 0
      • Meduza  

        Furt jsem vahal, ale pocasi se zatim zda byt uchazejici, takze bych prijel v patek vecer a koncil v pondeli rano.

        Budu kdyztak hlidat jidelnu :)

        0 0
      • Zodiax  

        Lasky objednal hezke pocasi? Tak jako aprilovy zertik se to povedlo, ale po par vyjizdkach s nim, kdy vsude azuro a na nas celou dobu lila voda, mu o peknem pocasi neverim vuuuubuec nic :-D

        0 0
        • Lasky  

          Jsem si to pršení vybral vloni. Letos nademnou bude jezdit modrá obloha!!!

          PS: Teď o víkendu jsem zmoknul „jen“ dvakrát :-DDD

          0 0
      • rock  

        Tý jo, skoro 40 kusů. Tolik bikerů jsem nepotkal za posledního půl roku dohromady …

        0 0
    • juli  

      Tak ještě poslední aktualizace a odjíždím.

      V pátek ev. sobotu zdar.

      0 0
      • teepeex  

        dik za peci Juli

        vsem ostatnim za spolecnost(Mlo­kum+++ dik za nocleh)

        a zas nekdy nazdar:)

        ps: Vilemine preju novy hlasek (a bohatyho jezicha;)

        a sobe preju nohy nahore(svoje pchptln;) minimalne do zitrka;)

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Tak jste se ve zdraví vrátili, jo? Ještě že jsem s váma nejel, dal jsem si v sobotu jen přes 60km a měl jsem celkem dost :-) Ale počasí nakonec celkem vyšlo (jak Medard hlásil :)

          0 0
          • teepeex  

            uplne gratis to teda nebylo

            ale zato bylo veselo:)

            ono kdyz nemas na vyber, tak proste jedes dal:)

            0 0
    • MlokCZ  

      Tak bohužel nejedu, je mi od včera od večera špatně a dnes ještě hůře, takže místo na Sázavu si půjdu lehnout.

      Místo 5-ti lidí přijedou jen 3, manželka je po nemoci (asi jsem to od ní chytil) a není ještě 100% ok a když nejedu, tak v tomhle ne úplně ideálním stavu taky nejede.

      Julimu jsem poslal SMS.

      0 0
      • Medunka  

        To je škoda, těšila jsem se na Vás ;-( Se řádně uzdravte!

        0 0
    • Thapsus  

      Tak my jsme s Vilmou dorazili v pohodě do Čáslavi, za nás velká pochvala JuLimu za výborné jídlo a dokonalou péči po celý víkend. Ještě jednou díky. Pár fotek z akce je tady http://thapsus.rajce.idnes.cz/…Sazava_201O/

      0 0
    • SNAIL  

      I za nás velké díky Julimu. Jídlo a péče neměla chybu (ostatně jako obvykle) a i počasí navzdory předchozí nevalné předpovědi vyšlo parádně. Těším se na další setkání.

      0 0
    • fousek  

      Velke diky za ubytovani a vynikajici stravu (velkou chybu udelali ti co se nezdrzeli do pondelni obedo-vecere) Julimu a za nas testovace i Milanovy. Ostatnim za spolecnost a prijemnou zabavu.

      0 0
    • Lasky  

      Tak tak.

      Opět naprosto parádní akce.

      Díky.

      L(.)

      0 0
    • micjon  

      Taky se přidávam, výborná akce. Dík Julimu a taky Milanovi.

      Těšim se příště.

      0 0
      • Medunka  

        Tak to radši příště nikam nepojedu. „ty vole“ ze mě a piva do mě padaly nějak často :-)

        0 0
        • micjon  

          Zase tak hrozný to nebylo. :-)

          0 0
        • rock  

          Neboj, my to na tebe neřeknem a můžeš být za slušňáka i nadále :-) …

          0 0
        • mastihuba  

          ty vole a to si hned na to střihneš týden s Hrdličkovejma jo? :D

          0 0
          • Medunka  

            :-) Jasnačka. Akorát já chodím do práce, ale už je prý první den v Kokoříně Tom řádně utahal :-)

            0 0
    • Medunka  

      Bylo to fajn, dokonce jsem opálená :-) Záda už taky povolila, tak pohoda, klídek. Akorát ten nástup do pracovního procesu byl krutý :-(

      0 0
    • juli  

      Letos poprvé se mi povedlo dopravit ze základny víc materiálu, než jsem na ní dovezl :-)

      Tak tedy nálezy: MTB tretry, scampolo, blatník na sedlovku, neoprénový chránič zadní stavby.

      Tretry a scampolo jsem už prodal ;-) O zbytek se mohou majitelé přihlásit.

      0 0
      • rock  

        Jo jo, díky. Předem za likvidaci následků mé roztržitosti a samozřejmě za celý víkend všeobecně :-)

        0 0
      • mastihuba  

        no blatník jsem z báglu doma nevytáhnul, to je fakt :)

        0 0
    • juli  

      Děkuji parádní partě bikerů za účast na akci.

      Děkuji, strávníkům, že neohrnovali nos nad mými kuchařskými kreacemi.

      Děkuji všem, kteří mi pomohli zajistit plynulý chod setkání a byli ochotni se mnou ponocovat u dřezu s nádobím.

      Děkuji zúčastněným, že před odjezdem své příbytky krásně uklidili.

      Děkuji Milanovi1 za užitečné informace.

      Děkuji Twisterovi za pomoc dát základnu po akci do lepšího stavu, než byla při mém příjezdu.

      Taková grupa mne motivuje k uspořádání nějakého dalšího setkání.

      Ještě jednou díky a těším se někdy příště.

      0 0
      • chlupaci  

        Nechci se opakovat, ale nemohu než poděkovat tobě Juli za péči téměř rodinnou a ostatním za prima společnost jak na vyjížďkách, tak po večerech:) Skvěle jsem si zabikovala a jsem parádně namotivovaná do dalšího ježdění. Celý víkend budu testovat nové modely kol, třeba přijedu na další společnou akci s něčím novým…minimálně bych si mohla pořídit nové štrupny, viďte:-)))

        0 0
    • Gung-Ho  

      Stejně jako všichni přede mnou i já se přidávám ke chvále a poděkování. Už ted se těšim zase někdy

      0 0
    • jecnak  

      Myslim, ze snad uz neni co dodat. Diky Juli.

      Dam pak nejaka zajimava videa z testovani na web a nalinkuju odkazy.

      0 0
    • Soptík  

      Za mne moc povedená akce.Díky všem zůčastněným.:o)

      0 0
    • coffield  

      Díky Juli, moc pěkná akce. Pěkné místo, výborné jídlo a perfektní společnost.

      Rozhodně se těším zase někdy příště!

      0 0
    • fousek  

      Tak jsem lehounce zpracoval fotky, mel sem jich lehce pres 1000 vzniklo z toho tohle

      Je to opravdu na dlouhe destive vecery, ale myslim ze se najde obcas zajimava fotka (pro rejpaly, ktery reknou ze neumim fiotit, mate pravdu, ale fotil jsem odpruzeni kol a vpodstate na slepo, pri rychly sekvenci je v hledacku videt tma)

      Pro ostatni jsem zabalil fotky

      bez testovacich fotek.

      A mala ochutnavka, kdo ma pomaly pripojeni, nebo ho nebyvi stahovat cokoliv

      0 0
    • knihomol  

      Tak jsem se konečně taky propracoval k napsání pár řádek. Pět chválu na juliho netřeba, to už ostatní učinili za mne. Nicméně poklona i jeho kuchaření! 5 dní na kole a bylo z toho 470 km, no ještě ve středu se mi z toho blbě chodilo po schodech. Taky vím, že můžu mít fulla jakkoliv nabušeného, ale dokud nebudu mít pletené štulpny/štrumpy či tak nějak, sladěné s barvou kola, tak jsem úplně OUT. A jestli jedete v sobotu PŘES 2 KOPCE, tak se tam v tom 600hlavém chumlu možná potkáme :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.