• lukan

    Zdravím, plánuju si pořídit svoji první pořádnou televizi, do oka mi padla tahle: http://www.ledtelevize.cz/…300-led.html Jen mě zajíma, jestli správně chápu informaci „Možnost Wi-Fi: ANO“ a to tak, že televize chytá wifi signál a nebude třeba internet do televize připojovat kabelem? A ještě by mě zajímalo, jaký kabel potřebuju, abych mohl propojit pc s tv (grafická karta Radeon 6870HD) a dostal obraz v nejvyšší možné kvalitě.

    0 0
    • jIrI___  

      Na propojení PC s TV je nejlepší HDMI kabel.

      0 0
    • Georrge  

      kup si větší, páč na lepší se rychle a snadno zvyká a za chvíli si budeš říkat, jestli jsi neměl vzít větší. Teda pokud na to máš místo.

      0 0
      • risa78  

        Pravdu díš. Začal sem na 82 cm, dnes jsem na 127 cm a pokukoval sem v Datartu po 150cm. Manželka mě sice zabije, ale hokej v této velikosti je supr, stejně tak HD film. A vůbec mě nevadí že se na ni dívám jen z cca 2,5 metrů. Doporučená vzdálenost jsou jen kecy.

        0 0
        • Georrge  

          no když si vezmeš, že u 24" monitoru sedíš většinou blíž jak metr, tak u dvojnásobně větší televize (1,2m) můžeš sedět kolem těch dvou metrů a máš to to samé, páč ty telky maj většinou stejný typ panelu jak monitory, akorát trochu víc svítí :) důležitější je imho správně nastavený jas, než jak daleko sedíš.

          0 0
        • lukan  

          no možná máš pravdu, ale na větší asi nemám peníze, doteď jsem u našich koukal na 101cm z větší vzdálenost než budu koukat teď na 82cm. Navíc tu telku 32EH5300 mají teď v Euronics za cca 8600 což mi přijde jako skvělá cena.

          0 0
    • Pavel  

      ad wi-fi

      viz parametry:

      Konektivita

      Vestavěná bezdrátová síť LAN Ne

      Příslušenství

      Wireless LAN Adaptor (Included) Ne

      Ale jestli to teda má anebo nemá příjmač wi-fi jsem nechopil. Lépe se bude zeptat přímo prodejce.

      0 0
    • risa78  

      Ta možnost wifi, na to bacha, to muže sice znamenat že wifi modul má již v sobě, ale vzhledem ke slovíčku „možnost“ to bude spíš znamenat že televize má přípravu, tzn. nějaký konektor, do kterého musíš dokoupit wifi modul, ten stojí obvykle kolem 3000,– Kč.

      0 0
    • had_zachau  

      Vetsinou na wifi si musis dokoupit modul. Navic, pokud si budes chtit poustet fullHD filmy, tak pocitej s tim, ze pres wifi se ti to bude sekat. Pokud to chces vylozene na net, tak OK. Doma to mam vyresene pres klasicky sitovy kabel do routeru a slape to jak po dratkach :) Jinak klasika HDMI pocitac – TV

      0 0
      • lukan  

        takže říkaš, že lepší to bude přes kabel jo? myslel jsem internet v televizi tak na youtube apod. jinak filmy hodím na flešku, nebo právě přes ten HDMI kabel :-)

        0 0
      • risa78  

        HD se přes wifi neseká, musíš mít dostatečnou přenosovou kapacitu, chodí mi to na jedničku, router Asus asi za 2500,–Kč a přes něj nasdílenej jednat kompl a taky ext. 2TB hdd

        0 0
    • wong  
      • 32" palců je žalostně málo
      • wifi ti bez dokoupení modulu nepojede
      • na propojení s PC HDMI kabel

      2risa78: doporučená vzdálenost nejsou kecy – pro FullHD a 127cm je doporučená vzdálenost 1,5 – 2m. Samozřejmě je nesmysl uvažovat pro moderní televize starý pravidlo troj- až pěti- násobek úhlopříčky

      0 0
      • lukan  

        jak ale můžeš říct, že 32palců je to žalostně málo, když nevíš jestli tu telku nebudu mít třeba na záchodě?

        0 0
        • wong  

          Psal, že to bude jeho první pořádná televizi, tak si ji asi nedá na záchod.

          Pro 32" je optimální sledovací vzdálenost kolem 1 metru. Tak malej obývák nikdo nemá. A i v ložnici z postele je to dál.

          0 0
          • lukan  

            já jsem našel že optimální pozorovací vzdálenost pro 32 palců TV je 2,4 metrů.

            0 0
            • lukan  

              teď jsem ale našel že pro TV s vysokým rozlišením je optimální vzdálenost 1,5metrů… tak nevím :-)

              0 0
              • Georrge  

                ono to bude právě spíš podle toho rozlišení, páč ta vzdálenost je tak velká, abys neviděl jednotlivé pixely, tedy aby ti obraz nepůsobil kostrbatě, takže u menší televize s vyšším rozlišením můžeš sedět blíž, u větší televize s full HD pak můžeš sedět stejně daleko jako u menší televize s nižším rozlišením, no a tak podobně :)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  S tim rozlizenim…***** zalezi jakym signalem to krmis!

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Nejlepší jsou filmy pro pamětníky v DVB-T a obrovský nazelenalý kostky ve velkých tmavých plochách :-)

                    0 0
                  • Georrge  

                    v tomhle případě byl předpoklad, že tý telce dáš to, co si zaslouží…

                    ale furt vypadá líp DVD film na HD televizi, než HD film na televizi s rozlišením DVD filmu…

                    0 0
          • maajkee  

            To jsou kecy :) Lidi léta koukali na 37, 50cm úhlopříčky a nikomu to nepřišlo divný a dneska je najednou 82cm málo. Vyserte se na televizi, radši jezděte :)

            0 0
            • jIrI___  

              Kdysi lidi taky jezdili na 0 mm zdvihu a dnes je jim 80 mm málo…

              0 0
              • maajkee  

                Není jim to málo, momentálně zase jezdím na HT s 80mm vepředu a bohatě to stačí.

                Ale co je hlavní, ať 80 nebo 150mm zdivhum, alespoň je na tom člověk venku a jen tupě nezírá do svítící krabičky! ;)

                0 0
            • Smazaný účet  

              Ale jezdit jenom na starych pleckach, ty taky kdysi stacily!

              A jinak je docela fajn vecer, treba i po biku, prijit domu, dat se do kupy, otevrit pivko/vino a podivat se s partnerkou na nejaky film, no neee? Tak netroluj:)

              0 0
              • maajkee  

                Televize ubíjí partnerskej vztah a ubíjí toho daleko víc.

                0 0
                • jIrI___  

                  Jo, s tím se dá souhlasit. Je mnohem příjemnější, když do člověka půl dne hučí televize, než když do něj půl dne hučí manželka/přítel­kyně :D

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  Ze ty sis rano sedl na kaktus a jeste ted tahas bodlinky kdyz se sebou zavrtis na zidli?:)

                  0 0
                  • maajkee  

                    Ne, prostě jen nemám rád televizi a není to kvůli tomu, že jsem si sedl na kaktus.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      A pocitac ti nevadi?

                      0 0
                      • maajkee  

                        Rozhodně ne, televize je pasivní, počítač aktivní, počítač člověku pomáhá, může přes internet hledat informace jen jaký potřebuje.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Jo takhle. ty beres tu telkiu jenom proto, aby sis pustil zpravy na TV Nova a pod. To pak souhlasim. Je zcela zbytecne se treba jenom ohybat pro ovladac.

                          0 0
                          • maajkee  

                            Nechápu. Na zprávy na Hovně bych nikdy nekoukal a už jsem přestal sledovat zprávy i na ČT protože se značně přiblížily těm na Hovně.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Chapes…mit telku na poslouchani zprav je hovadina…

                              0 0
                              • maajkee  

                                Nechápu proč pořád meleš o těch zprávách, já o nich vůbec nepsal :)

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  No nepsal no. Ale to je tak jedine, co by umoznovalo pasivni koukani. Na filmy se v telce koukat neda, prtoze je tam co chvili reklama. Mozna tak nejaky dokument. Takze jedine vyuzi telky je pripojeni k PC a ono cumeni na filmy. Ktere se ti taky nelibi, protoze nejlepsi je jit do kina.)

                                  0 0
                                  • maajkee  

                                    Přesně tak. Čumíš na film, jen sedíš a čumíš, nic neděláš. Lepší je místo telky se s přítelkyní, manželkou pomilovat, nebo zajít někde na víno, nebo na procházku a večer v posteli si přečíst knížku.

                                    Cokoliv je lepší než pasivní sledování svítící krabičky ;)

                                    Taky se občas dívím na telku a právě že čím dál tím míň, protože je to fakt na hovno, dělá to z lidí tupce bez představivosti.

                                    0 0
                                    • lukan  

                                      tak já ji jdu vrátit:(

                                      0 0
                                      • maajkee  

                                        Klidně si ji nech a nenech se otrávit tím, že ti tady nějakej jouda a kuleleštič napíše, že sis koupil moc malou televizi.

                                        0 0
                                        • lukan  

                                          jasan, to měl být vtip :-)

                                          0 0
                                        • Ruprt2  

                                          Klasicky jsi to nepochopil on reaguje na to, že nějaký lulan píše, že tv je zlo.

                                          0 0
            • MlokCZ  

              A máme vyjet na odrážedle? Na tom se také kdysi jezdilo a nikomu to nepřišlo divný (neřeším teď malé děti).

              0 0
              • maajkee  

                Ale hovno, srovnáváte nesrovnatelný. Lepší kola jsou od toho že se dá na nich překonávat lepší a lepší výzvy, větší a větší terény. Člověk vydává energii, dělá něco pro svoje tělo.

                To přeci nemyslíte vážně srovnávat to se sezením u svítí krabičky.

                V televizi jsou pořád stejný hovno a postuopem času horší a horší, jak v televizi tak co se filmu týče. To obrazová kvalita nezachrání.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Kdyz si na telce pustim starsi film, zachani mne to? nebo taky budou umirat nevinna kotatka?:)))

                  0 0
                  • maajkee  

                    Na starší film ti stačí stará televize a nebo víš co je vůbec nejlepší? Zkus někdy kino! ;)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Kino je super, ale neda se pauznout kdyz si ches odskocit, nekte ti nedovoli popijet/jist. V kine se casto priserne hlasity zvuk. Listky jsou drahe. Kdyz prijdu o par minut pozdeji, tak mi film nepretoci zpet na titulky. Kdyz mas slusnou telku doma, tka si pustis film a muzes si delat co chces(teda, on i ten sex v kine jde, ale jsi trpchu limitovany:)

                      0 0
                    • jIrI___  

                      Kino je na hovno – zvuk bývá nahlas jako prase, člověk si tam nemůže dát šíšu, lahváče musí pašovat v kabelce přítelkyně a když si u filmu zdravě odfoukne, zvedne se v nejbližším okolí vlna nevole.

                      0 0
                      • maajkee  

                        Záleží na kině, u nás mě nasrali páč zavřely jediný solidní kino Centrál s naprosto fantastickým zvukem a točený pivo si mohl člověk normálně brát dovnitř.

                        Do multikin jsem nikdy nechodil a chodit nehodlám.

                        0 0
                        • jIrI___  

                          Ono to s nástupem multiplexů jde od desíti k pěti. Pár roků (10?) nazpět jsem se do kina vždycky těšil…

                          0 0
                      • Smazaný účet  

                        100% !

                        0 0
              • Ruprt2  

                To neřeš, klasický Maajkeeovský výžblebt.

                Prostě Maajkee, se rozhodl, že půjde s dobou a bude vykládat, že televizi nemá rád, a kdokoliv to cítí jinak, ten to cítí špatně a on mu to vysvětlí, i kdyby měl vlákno zničit. :-)))

                0 0
                • maajkee  

                  Ale hovno. Žádnej výžblebt, to jsi vypustil tak maximálně ty. S dobou jdou právě všichni ty kdo si nesutále kupujou větší a placatější televize a předháněj se kdo má větší a s lepším obrazem. Toť vše a já tady jen vyjadřuju svůj názor, nikomu ho nenutím, jen se o něj dělím.

                  0 0
                  • Ruprt2  

                    Tak jasně, každý na to nemá. Chápu

                    0 0
                    • maajkee  

                      I kdybych měl miliardy, tak televize bude to poslední do čeho budu investovat. Navíc televize jsou dnes levný spotřební zboží, není problém si nějakou velkou lcd telku pořídit za ceny nižší než průměrně funkční bajk.

                      0 0
                      • Ruprt2  

                        Pro někoho problém není, pro někoho je.

                        Pro koho to problém je, stejně bude tvrdit, že není.

                        Takže ono je celkem jedno co napíšeš.

                        0 0
            • smith22  

              Kecy?Možná tak tvoje :-).Ono stará CRT je trošku něco jiného než LCD takže porovnávat uhlopříčku a pozorovací vzdálenost je trochu mimo mísu.

              0 0
              • maajkee  

                Aha, takže vlastně není úhlopříčka jako úhlopříčka. Na LCD jsou vlastně centimetry menší, já zapomněl…

                0 0
                • smith22  

                  Nečteš nevíš.A to tvoje slovíčkaření tady už na fóru zná snad každý, takže zbytečný se nad tvou reakcí vůbec vzrušovat :-).

                  0 0
                • MlokCZ  

                  Centimetry jsou pořád stejné. U staré blikající CRT 50Hz TV je ovšem sedět extra blízko tak akorát o oči a moc to nepřichází v úvahu.

                  U prvních CRT monitorů, když se jelo ještě jen v 60Hz, tak jsem vždy míval slušné problémy s blikáním už po půl hodině a delší sezení u počítače nepřicházelo v úvahu.

                  Dnes u slušného LCDčka (jak monitor, tak TV) nemám problémy žádné ani když do toho čumím mnohonásobně více a z malých vzdálenosti.

                  Žádný problém koukat na 46" TV z 1,5m po delší dobu (TV v obýváku mám i jako monitor).

                  Problémy velkých úhlopříček jsou pouze dva:

                  • cena pokud to má ukazovat aspoň trošku slušně
                  • u někoho místo (pozorovací vzdálenost problém není téměř nikdy, tanení třeba velká)
                  0 0
                  • maajkee  

                    Pamatuju jak se říkávalo, že když někdo čumí dlouho do monitoru bude muset nosit brejle a přitom to s tím vůbec nesouvísí.

                    Jediná úměra je, že čím déle čumím na monitor, tím víc mě pak bolí hlava.

                    0 0
        • jIrI___  

          Prostě to tak je. Doma máme asi 5 let 32" (v té době cena přes 20k :D) a dokonce i mamka teď říká, že jsme měli koupit větší. Ale při přechodu z 51 cm to byla neskutečná velikost :)

          0 0
          • felix.org  

            Je to tak :-) Já teď zjišťuju, že 42" je na F1 na XBOX taky málo :-D

            0 0
    • Smazaný účet  

      32" je malo:) My koupili 42" a uz i pritelkyne rika, ze mohla byt vetsi:)))

      Na propojeni s PC je nejlepsi HDMI kabel. Redukce DVI-HDMI funguje bez problemu, ale rozchodit displayport se mi jeste nepodarilo. Nema analogovy vstup, tkaze notebook bez digitalniho naprimo nepripojis!

      HDMI kabel jsem koupil „za par korun“ na dealextreme:)

      Pripojeni k netu je fajn, ale necekej zazraky. Na nasi panasonic je prohlizec uplne napicu.

      Wifi modul budes muset dokoupit, ale ethernetove pripojeni to ma. Takze natahnes kabel navic.

      Na skypovani by sis musel poridit nejakou spesl kameru.

      Nakonec dopadne s tak, ze pro to skypovani a hlednai po netu pripojis TV k PC a poridis bezdratovy set mys+klavesnice. Zdaleka nejlepsi reseni:)

      Obraz bud ehezky, ale musis si s nastavenim trochu vyhrat, na prodejnach maji casto nastaveni vselikaje.

      Nektere filmy se daji prehravat z flashky/externiho disku, ale pocitej s tim, ze ne vsechny formaty jsou podporovane a s titulkama byva problem (opet je resenim to PC:))

      0 0
      • lukan  

        tak telku mám už doma, teď jen řeším propojení s PC, někde jsem se dočetl, že délka propojovacího kabelu výrazně ovlivňuje výslednou kvalitu obrazu, platí toto i u HDMI kabelu? Máte někdo zkušenost?

        0 0
        • Smazaný účet  

          U HDMI neplatí (až tak moc) páč jde o digitalní přenos informace.

          0 0
          • risa78  

            dovolím si trochu nesouhlasit. hdmi kabel potřebuje taky určité parametry. a já sem doma sakra poznal jestli signál z blueray do tv šel po 10m dlouhém kabelu nebo po přesunu po 3 metrovém. Ale je taky možný že rozdíl byl v kvalitě. Ten 10 m byl za 180 Kč a ten 3m za 400 Kč.

            0 0
        • Georrge  

          mám doma 10m DVI kabel k monitoru, a žádný rozdíl nepozoruju (střídám umístění monitoru na dvou místech, druhé je s 3m kabelem), u HDMI to bude ještě o chlup lepší, takže bych se nebál ani 15m a možná ani 20m. Jak dlouhý kabel potřebuješ?

          0 0
          • lukan  

            díky za info, mě by stačily cca 3m ale to bych musel mít kabel natažený středem pokoje, ideální by bylo tak 7m, což by teda mělo být naprosto bez problémů.

            0 0
            • Georrge  

              no nevim jestli nekdo dela kabely na metry, je to mozny, ale ta desitka ti bude fungovat v poho a aspon budes mit rezervu.

              0 0
            • jIrI___  

              Na pohodu. Já mám klasický analogový VGA 10 m (ale stočený do smyčky, monitor je metr od počítače :D ) a žádné propastné zhoršení kvality nesleduju.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Nevim jaky mas monitor a jaky kabel, ale mi i dvoumetrovy kabl (dodany k monitoru) dela duchy…

                0 0
                • jIrI___  

                  Monitor nejobyčejnější 24" Acer starý 3 roky a kabel nějaký noname z alfy – možná i proto nepozoruju žádné zhoršení, protože to prostě už nejde :D

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    hehe..tak duchy poznas snadno, staci na bile pozadi petahnout nejakou tmavou hranu…zobrazi se ti nekolikrat vedle sebe:) U filmu to ale nepoznas…

                    0 0
    • smith22  

      To není televize – to je monitor.A chyba, že si nešel do plasmy.

      0 0
      • lukan  

        no škoda, žes mi to nenapsal už včera, jinak bych si koupil televizi samozřejmě plasmovou, přesně takovou, kterou bys mi vybral…

        0 0
        • roman 3D  

          televize, teda opravdová se jmenuje plazmová, kdybys nespěchal a proštudoval www.tvfreak.cz tak se dozvíš o opravdových tv více, tohle je fakt monitor:-)

          0 0
          • lukan  

            bohužel nejsem takový TV Freak a ani tolik neoplývám penězi, jako ty. Zajímalo by mě co by si za tu cenu pořídil ty.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Nenech se rozhodit, jak už to máš doma a neuvídíš vedle sebe jiné pro srovnání, tak to bude pro tebe ta nej :-)

              0 0
            • roman 3D  

              já bych si pořídil za ty prachy opravdovou tv:-) a to plasmu Panasonic http://plazmove-televize.heureka.cz/…c3e/recenze/

              případně trošku pošetřil a potom fullHD http://plazmove-televize.heureka.cz/…-tx-p42u30e/

              samozřejmě že ty prachy se moc vyskakovat nedá.

              0 0
            • Frostty  

              Vybral si dobře, plazmofily neposlouchej ;o).

              0 0
              • roman 3D  

                jako monitor ujde, škoda že si nekoupil televizi:-))))

                0 0
              • smith22  

                A ty si co, LEDKOFIL? :-)

                0 0
                • lukan  

                  v čem je ta plasma tak dobrá?

                  0 0
                  • smith22  

                    Třeba ve věrnosti,přiro­zenosti podání obrazu – toto byl pro mě osobně hlavní důvod proč sem šel do plasmy.Ty křiklavé blykajíci ledky sice vypadají v obchoďáku pěkně ale nic pro mé oči.Že má plasma lepší černou asi moc rozvádět ani nebudu nebo se do mě pustí nějakej ledkofil tady – ale vím, že i pár ledek je na to s černou barvou už velice dobře – ale to už je jiná cenová kategorie.Co mi ale nejvíce na LCD vadí je ten stále výrobci neodstraněný clouding – stačí když nějakej pracovník v továrně lelkuje a přitáhne jeden roh obrazovky trošku víc než by měl – to je pak v noci parádní pokoukání.

                    Máme doma jak plasmu tak LCD – obojí zhruba ve stejné velikosti 127cm, takřka stejné výbavy – když na obou pustím třeba Avatara ve Full HD tak při pohledu na plasmu všem jen padne brada – ten obraz mluví za vše.V kontrastu a podání těch barev plasma daleko převyšuje to LCD.

                    0 0
                • Frostty  

                  Jasná páka.

                  0 0
              • Smazaný účet  

                LEDky jsou dobre tak na sviceni na kole, ne na koukani:)

                0 0
          • Frostty  

            blablabla :-)

            0 0
        • smith22  

          No já nemůžu za to, že jsi tak splašenej a během jednoho dne koupíš TV :-)…Každopádně, ať slouží…

          0 0
          • lukan  

            a podle čeho si usoudil, že jsem ji koupil během jednoho dne?

            0 0
            • smith22  

              Jednak sem za tu větu dal smaila a za druhé je mi jasný že si ji měl asi už vybranou pár dní ale tohle vlákno si založil včera 10.9.2012 a dnes je 11.9.2012 = 1 den -pokud teda umím počítat :-) – a když už si to vlákno založil tak si mohl počkat pár dní na víc reakcí.

              0 0
              • lukan  

                já jsem to vlákno ale nezakládal za účelem, abych si podle reakcí vybral televizi, ale abych se dozvěděl, jestli ta TV chytá wifi signál, počítat umíš, číst už ne :-)

                0 0
    • roman 3D  

      pomůcka pro ty co by si chtěli nechat trošku poradit s výběrem nové televize (né monitoru) :-)

      http://www.tvfreak.cz/…0523951.html

      0 0
      • Georrge  

        pokud nemáš prachy ani místo (a sedíš tedy od TV zhruba ty dva metry) tak není nic špatného na tom tvojem monitoru. Rozhodně lepší, než kupovat shitovou plazmu s rozlišením jehličkové tiskárny jen proto, abych se dostal s úhlopříčkou přes metr a měl vyšší kontrast.

        Navíc to píšou i v tom článku, pokud máš málo místa, je velká televize zbytečná, pokud od ní sedíš daleko, je velké rozlišení zbytečné, pokud ale sedíš blízko a máš to i na net, je full HD prioritou.

        0 0
        • roman 3D  

          mě to nepiš, já mám opravdovou televizi (a to je plazma a né LCD mazanice s nízkou spotřebou) již celkem dlouho vyřešenou a monitory nechám jiným soudruhům:-)

          0 0
        • Frostty  

          //s rozlišením jehličkové tiskárny //

          :D:D

          0 0
    • maajkee  

      Fuck off televize! :)

      0 0
      • smith22  

        Ti dnes ukradli oblíbeného bajka nebo si se prostě jen rozhodl, že tady budeš prudit?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Je hnusne, prsi. Nechce se mu na kolo, televizi ke ktere by se uklidil, taky nema. Tak co jineho delat nez se obohacovat prudenim na netu:)

          0 0
          • maajkee  

            Přesně tak, akorát ještě doplním, že jsem v práci a je tu nuda :) Doma na kompu nikdy takhle nevisím.

            0 0
        • maajkee  

          Rozhodl jsem se, že budu prudit!

          0 0
          • smith22  

            A taky, že budeš reagovat na každou reakci, že? :-)

            0 0
            • maajkee  

              Jo

              0 0
              • smith22  

                :-D

                0 0
              • smith22  

                Jen by mě ještě zajímalo proč si se rozhodl ****** zrovna todle vlákno?Co ti lukan provedl tak hrozného?

                0 0
                • maajkee  

                  Nevim, už jsem dost dlouho žádný vlákno nezasral, teď to na mě prostě přišlo když jsem viděl jak si tady borci poměřujou délku péra v podobě hustokeců jak je 82, 102cm málo, lcd že je na píču atd. atd.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    a co kdyby sis zalozil vlastni picovani vlakno, vklidu si tam vypsal pro tebe kontroverzni temata a kdyz te to chytne, tak picoval tam?:)

                    0 0
                    • Ruprt2  

                      Hrozilo by, že by se s ním nikdo nebavil :-)))

                      Takto do toho bude kecat, i když nemá co říct.

                      0 0
                    • maajkee  

                      To by se ti líbilo viď?

                      Zakladatel tady v tom vlákně řešil televizi a tu pak koupil, takže vlákno už jen teď vhodné pro plevel. A že by jinak mohlo být užitečný pro další zájemce o televizi? To snad asi ne, přeci kvůli informacím o televizi nepolezu na fórum o kolech…

                      0 0
                  • Ruprt2  

                    Tak jestli toto není závist, tak už nevím …

                    0 0
                    • maajkee  

                      Je to závist, bál jsem se, že na to někdo příjde.

                      0 0
                      • Ruprt2  

                        Tak ono to může být podvědommé.

                        U tebe bych se tomu vůbec nedivil. Tebe se svým konzumním tendenčním přístupem k životu to musí vnitřně štvát, když vidíš, že někdo má větší a modernější telku než ty.

                        0 0
                        • maajkee  

                          Jedinej můj konzumní přístup k životu je v oblasti kol a i tam by se dalo spekulovat proč ty kola vlastně měním. Jinak jsem naprosto nenáročný a nekonzumní člověk. A větší a modernější telku má asi každý, páč už doma žádnou nemám ;)

                          0 0
    • karliner  

      Bezpodmínečně souhlasím s maajkeem, jen bych to trochu rozvinul.

      Ve veřejnoprávní TV by měly být jenom dokumenty odsuzující zrůdnost fašismu a nacismu nebo multikulturní dokumenty. K tomu artové filmy, samozřejmě by měly být rovnoměrně zastoupeny všechny tvůrčí styly.

      Komerční telvize by mohly vysílat co by chtěly, ovšem zájemci o jejich sledování by měli odevzdávat svá osobní data + by u každého diváka byl monitorován přesný přehled shlédnutých pořadů. Veškerá data by pak vyhodnocovaly kulturní komise a pokud by převládal některý druh pořadů, divák by musel absolvovat psychologické pozorování a pokud by z něj vzešla podezření na nevyrovnaný osobnostní profil, musel by absolvovat kurs na jeho regulaci.

      0 0
      • smith22  

        Ty si tady chyběl :-)

        0 0
      • Ruprt2  

        Z tohoto příspěvku si Maajkee přečte stěží první větu.

        0 0
        • maajkee  

          No, je čas si tě zase zpátky bloknout, spletl jsem se, když jsem myslel, že už jsi normální, ale opět jsi ukázal že jsi mnou posedlý a máš nezkrotnou touhu mě psychologicky rozebírat. Takže zase na nějakou dobu sbohem. ;)

          0 0
          • karliner  

            Trochu mi uniká důvod, proč skutečnost, že si někoho zablokuješ musíš sdělit celému BF?

            0 0
            • mr.antik  

              taky si myslim, že rozdělit uživatele na debily a nedebily dokáže každej sám

              0 0
            • maajkee  

              Já to píšu Ruprtovi vole :) Mám mu poslat soukromej dopis?

              0 0
              • Frostty  

                :o)))

                0 0
              • karliner  

                Tak proč mu to svoje rozhodnutí nesdělíš mailem nebo přes ICQ?

                0 0
                • maajkee  

                  A nemyslíš, že takhle je to snadnější? :)

                  0 0
                  • karliner  

                    Nemyslím.

                    Jen děláš divadlo: „já, majkee, blokuju toho a toho, protože si ze mne dělá srandu a to já, majkee, nesnesu…“

                    0 0
                    • maajkee  

                      No tak vidíš, že to chápeš, příště nemusíš dělat blbýho :)

                      Trochu mi uniká důvod, proč skutečnost, že si někoho zablokuješ musíš sdělit celému BF?

                      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.