• roman 3D

    Nemá někdo ozkoušený nějaký čínský ali tuner s kodekem H265 na dvb-t2 provozované na PC, tohle sice funguje ale je to trošku dražší

    https://tv-tunery.heureka.cz/…media-td310/

    0 0
    • Smazaný účet  

      přesně ten jsem teď koupil…externí USB imho aktuálně nic lepšího není

      0 0
      • Smazaný účet  

        Ten mam doma dva nebo tri mesice a naprosto v pohode. K prehravani TV pouzivam VLC.

        0 0
        • Smazaný účet  

          chodí ti to OK s tou dodanou anténkou, nebo máš nějakou jinou?

          0 0
          • Smazaný účet  

            Pouzivam original antenku, nemam s ni problem. Obcas me pozlobily programy Ceske televize, to je tak vse. Za tu cenu jsem maximalne spokojen.

            0 0
            • Dumbíček  

              Jak moc je to náročné na procesor? I3 na 3,2GHz dá DVB-T2?

              0 0
              • Smazaný účet  

                v pohodě…v re­quirements myslím mají Core2Duo na 2,4GHz

                0 0
                • Dumbíček  

                  Pro zobrazení H.265 (HEVC)

                  Intel® Core™ i5–4 nebo lepší

                  8GB RAM

                  NVIDIA® GeForce® GTX 960 nebo lepší

                  Což mi přijde přehnané, proto se ptám, jestli má někdo vyzkoušené na I3, ideálně s integrovanou grafikou v procesoru.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    aha…musím na tu krabičku ještě kouknout :-)

                    0 0
                  • MatS  

                    To nema hardwarovy dekoder, ze potrebuje tak nesmyslne velky vykon procesoru a tolik ram? Tomu bych se vyhnul.

                    0 0
              • Smazaný účet  

                Není to moc náročné, mám dvanáct let starý notebook s Core2 Duo 2.3GHz, Nvidia NVS 140m 128mb a zvládá to s přehledem.

                0 0
        • roman 3D  

          mám ten starej model na dvd- a funguje dobře, proč to přehráváš ve VLC – nižší zátěž cpu než tom jejich prostředí?

          0 0
    • Potkan007  

      Geniatech/MyGica T230C2, u nás to prodávají přeznačené jako Evolveo Sigma T2. Mám jich něco ke 20 v práci, fungují v pohodě a z T2 sticků jsou při troše snahy nejvíc linux-friendly, kam se hrabe Aver. Ale že by to bylo o řád levnější se říct nedá.

      0 0
      • Smazaný účet  

        ještě že to chci do W10 :-)

        0 0
      • roman 3D  

        tenhle? https://www.aliexpress.com/…3597971.html (je to H265) ?

        potřebuju to na W10

        0 0
        • Smazaný účet  

          koukám, že k tomu máš podobný přístup jako onuce – než vzít něco pro daný systém otestované a doporučované, radši vezmeš něco, co tu pořádně nikdo (až na jednoho uživatele) nezná a otestované to má v jiném operačním systému…

          predikuji trable

          0 0
          • roman 3D  

            však jenom sbírám informace co je a co není funkční, raději zaplatím o pětililčo víc když to bude fungovat

            0 0
        • Potkan007  

          Vyzkoušený mám C2, ne C. Zkoušel jsem ho i pod Windows 10, ale jen pár minut a příjmu nemám po té chvilce co vytknout. Sticků jsem zkoušel 5 vytipovaných a tenhle se osvědčil nejvíc citlivostí a stabilitou. Běží na nich 24/7 příjem a nahrávání na několika místech po ČR, nahrazují původní AVerTV Volar HD.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse