Tři pro zdraví 2012 - Když zážitek je víc než výkon

47 nepřečtených
  • Bbrouk

    Pohodový trojdílný seriál s heslem: Když zážitek je víc než výkon.

    22.4. Duatlon v Praze – Újezdě nad Lesy

    20.5. MTBO v Praze – Klánovicích

    1.9. XC Velká cena města Úval

    Opět vysoká kvalita za nízkou cenu – startovné zachováno na 150Kč předem (XC 200), bohatý doprovodný program, mladý ale zkušený organizační tým, který závody pořádá ne pro zisk, ale protože nás baví. Kdo byl zná, kdo nebyl a má chuť poznat, je srdečně zván.

    Opět plánujeme pravidelné předzávodní prohlídky trati/tréninky.

    Registrace je již spuštěna na www.triprozdravi.cz

    Dáte si s námi 3 pro zdraví?

    0 0
    • Bbrouk  

      16.března zahájíme sezonu – tentokrát bez kola. Chystáme Vernisáž fotek zachycující vývoj závodů od roku 2007, představíme novinky a na závěr zahraje kapela Donrvetr.

      Vstup zdarma, všichni jsou zváni, www.triporzdravi.cz

      0 0
      • capo  

        Jak to vypadá letos s duatlonem? Kolik je přihlášených? Mám letos poprvé už „takhle na začátku roku“ něco naběháno, tak bych to chtěl zkusit… ;)

        0 0
    • Smazaný účet  

      ten duatlon vypadá zajímavě, ale je to krátký, tak to asi budou děsný kule :-)

      0 0
      • McBlacky  

        ne je to v pohodě, když teda v první lajně uděláš fleka „rekreantům“ v TT kombošce s číslem na koulích z nějakýho teamu CZE nebo co :)

        PS: vhodná hrazda na MTB

        0 0
        • Smazaný účet  

          esli tam nejsou nějaký stojky, tak jsem spíš uvažoval obout na cyklokrosku RR a jet na tom…

          0 0
          • McBlacky  

            otázka jestli je to povolený. Okruh co jsem jel já v roce 2010 byl takový, že stejně rozhodl závěrečný běh. To, že by někdo ujel ze špice solo na kole je spíš nereálný, pokud by neměl výrazně vyšší výkonnost. 95% je efektivní hákovačka po tvrdém povrchu, rychlost ke 40km/h, jedna kratší terénní vložka, ale v půlce okruhu před dlouhýma rovinkama do cíle.

            CX by mělo smysl, že bys pošetřil síly. Rozdíl bys na tom nenajel a riskuješ, že v těch kořenech by tě nechali.

            Ideální scénář pro CX je být na čele po běhu ve dvou a za vámi hodně nadrobeno, ale jak je tohle pravděpodobný?

            0 0
            • Bbrouk  

              V pravidlech nemáme CX zakázáno…ani hákovat. většina lidí to jede na pohodu a abychom hlídali zda někdo jel v háku či ne, to raději nebudeme zakazovata a ať se každý rozhodne zda využije nebo ne.

              Za zmínku určitě stojí i nový systém bodování seriálu – jednodušší a věřím, že i objektivnější: http://triprozdravi.cz/pravidla.html – Bodovací systém – přijde lepší?

              0 0
              • McBlacky  

                to je v pořádku. Podle mě by si CX nikdo nepomohl (jednotlivec) a co se týče hákování, jsou závody kde se může a kde nemůže, taky by to ani kontrolovat rozumně nešlo.

                Bodování – to ukáže praxe. já nevím kolik lidí k vám jezdí, takže se k tomu vyjádřit nemůžu. Ale celý seriál by měl být spíš bonus než cíl, o to víc, že to je kombinace různých disciplín

                0 0
    • Zlatka  

      MTBO jsem jela, bylo to moc fajn, supr zážitek, velmi dobrá organizace, musím pochválit.

      0 0
    • Bbrouk  

      Ahoj, do 6.dubna máme startovné na duatlon za hustokrutých 150Kč – a věřte že při kvalitní časomíře, občerstvení masáži, tombole, sprše, úschovně a usměvavých organizátorech je to dosti podsazená cena.. www.triprozdravi.cz

      0 0
    • Bbrouk  

      Už přes 120 přihlášených na duatlon, zítra poslední šance se přihlásit za pouhopouhých 150 online na www.triprozdravi.cz

      0 0
    • Bbrouk  

      Zítra prohlídka trati duatlonu, sraz v 18 u multifun­kčního hřiště v Újezdě nad Lesy (u fotbalového). Projedeme trasu, vysvětlíme.

      Mimochodem využijjte možnosti on-line registrace stějně jako cca 200 co je již přihlášeno.

      Opět budou i masáže zdarma:o) Viz areál v příloze.

      0 0
    • capo  

      Tak já nakonec dneska nestartoval, mám něco s podkolenní šlachou. :(

      Kdo byl? A jak se vám dařilo? A co říkáte na závod? Počasí se nakonec celkem povedlo…

      0 0
      • McBlacky  

        závod pořadatelsky dobře zajištěn, nové depo na louce za školou výborné. Prostě samá pozitiva až na zaseklý kompresor na pivu :)

        v M1 mi to hodilo 3 flek a 4 celkově. Po prvním běhu 6, vyráželo se ve skupinkách 2+4 na kole se to sjelo a zase rozpojilo na 4+2. Po kole mi běhat tradičně nejde a pro jeden závod za rok/dva to nebudu ani trénovat.

        0 0
      • skorpion  

        Zavod sa podaril. Zazemie super. Trat rychla. Slnko vyslo tesne pred startom M1 – to potesilo. Na rozdiel od kolegu vyssie som skoncil „kusok“ nizsie :)

        0 0
    • Bbrouk  

      První fotky jsou již na světě: http://triprozdravi.rajce.idnes.cz/…k_Skrivanek/

      0 0
    • McBlacky  

      reportík z mého pohledu. kromě startu to není moc fotogenický sport :)

      http://www.mtb-blog.cz/…on-22–4–2012

      0 0
      • Smazaný účet  

        moc pěkný. ta fotka po doběhu ukazuje, že jsi se fakt moc nešetřil :-)

        0 0
      • capo  

        Hezkej příběh :)

        Bylo celkem až neuvěřitelný, jakou velkou ztrátu dokázal Tomáš Polzer nabrat v depu po kolu, a stejně neuvěřitelný, jak málo jsi ztratil v tom běhu na Jonáše. Po tom co jsem viděl jak se belháš jsem ani nevěřil že doběhneš celý dvě kola :)

        Slušnej výkon!

        0 0
      • Bbrouk  

        Pěkný report – duatlon bolí, to jo:o) Co Klánovické MTBO – chystáš se,

        0 0
    • nitraq  

      Asi zkusím MTBO:) Kolik kilometrů tak může mít trať?

      0 0
      • Bbrouk  

        Jezdíme skorelauf – 90min limit, co objedeš a kudy je na tobě. Optimální trasa cca 25km..když ji trefíš:o) Letos bude o pár kontrol navíc.

        Dnes jsem lítal po lese a hledal kontroly a když jsem jel okolo prvomájového páru asi po 6té, tak se ptali, jestli nechci ukázat cestu z lesa, jestli jsem nezabloudil:o)

        Mimochodem do pátku se dá přihlásit za 150.

        btw. po závodě bude koncík – pohodový revival Skromný Leon.

        PS:pro neorienťáky – na místě budou k zapůjčení mapníky.

        0 0
        • nitraq  

          25km za hoďku a půl se dá:) Jako malej jsem dělal sedm let orienťák, takže na práci s mapou si snad vzpomenu. Jedu:)

          Mapníky asi otočné, že? Mám totiž jen turistický neotočný a ten by byl docela naprd.

          0 0
          • capo  

            Jojo, otočné. I když já osobně tu otočnou funkci nikdy nepoužil…

            0 0
            • nitraq  

              Já zas nikdy nejel MTBO, ale z orienťáku mám naučeno mít mapu vždy na sever. Je pravda, že tam se jedná o menší rychlosti, takže se otáčí ne tak často.

              0 0
              • Bbrouk  

                Rozhodně otočný – docela pomůže. Případně bude možnost půjčit od autopilot mapníky (info brzy na našem webu – pro předem přihlášené půjčení za 5OKč). Osobně si vždycky nastavuju mapu podle toho kam jedu abych stihl sledovat a počítat odbočky apod.

                0 0
                • nitraq  

                  Super, autopilota jsem si chtěl někdy půjčit a vyzkoušet. RockBoy nebo PilotOne?:)

                  0 0
                  • Bbrouk  

                    Měly by být oba dva, když si ho půjčíš a zalíbí se, tak se z ceny strhne půjčovné.

                    0 0
    • Bbrouk  

      Dnes je poslední den startovné nižší – www.triprozdravi.cz

      pro inspiraci přikládám mapu – bez kontrol – nejezdíme podle klasické orienťácké mapy, ale poloturistické mapy, ve které se hobíci v pohodě vyznají a zkušení orienťáci se s ní bez problémů poperou. Co si o ní myslíte? (opět dokreslíme pár cestiček, zakreslíme povolené přejezdy trati).

      0 0
      • tomas_joh1  

        Škoda že mapa nemá vrstevnice, pro orienťáky dost důležitá věc a hobíky by to rozhodit nemuselo.

        Jinak už se těším, loni to bylo super.

        0 0
        • Medunka  

          vrstevnice :-D

          Klánovičák je solidní placka, takže jako na co vrstevnice? tak malé se snad ani nedělaj :-)

          0 0
          • mr.kokos  

            Nj, jediné opravdu krátké stoupání, které se tam dá najít, je snad jen mezi úvalama a újezem..:D

            0 0
            • capo  

              To snad ani není stoupání ;)

              0 0
              • Bbrouk  

                Největší stoupání v Klánovickém lese je na most přes trať:) Souřadnice v tomhle případě opravdu nemají smysl.

                0 0
      • prvniodkonce  

        Záleží, jaké to bude měřítko. Ale vrstevnice by to opravdu sneslo, i když je to placka, převýšení v lese je přes 40 metrů, já bych se podle vrstevnic v té síti cest docela chytal. Možná by to chtělo klasifikovat a zvýraznit cesty.

        0 0
    • Bbrouk  

      Mapy na MTBO jsou již v tiskárně, kde budou kontroly ale neprozradíme:o) Pojď to zjistit v neděli do Klánovic, jestli nemáš mapník, autopilot ti ho půjčí za 50 při registrování včas – info na www.triprozdravi.cz

      Už jsi na startovní listině? http://www.triprozdravi.cz/…lasenych.php

      0 0
    • Bbrouk  

      Kde budou kontroly neporzradím, ale kolik jich bude mohu – letos jich po Klánoviickém lese rozesejeme 18, tedy o dvě více než loni.

      Jsem zvědavý, kolik borců zvládne objet za 90minut všechny. Pokud se chystáte i s ratolestmi, doporučuji po absolvování „dospěláckého“ závodu (první start v 10:30, poté vlny po 20ti lidech po 5ti minutách) vyrazit ve 13:00 i s dětmi v rámci kategorie Rodiče s dětmi (nemusíte být nutně rodič, jen doprovod musí být starší 18ti let).

      Předpověď hlásí 25stupňů a polojasno – ideální. Poslední možnost on-line registrace na www.triprozdravi.cz

      0 0
      • Bbrouk  

        A ještě pár motivačních fotek z loňských ročníků

        0 0
        • McBlacky  

          Libor a Jandič :)

          0 0
        • nitraq  

          Jak koukám na fotky, nikde nevidim buzolu. Je potřeba, není potřeba?:)

          0 0
          • Bbrouk  

            Dá se zvládnout i bez buzoly. Mimochodem se těšte na masáž zdarma – před závodem, po závodě:o) A pro nejmenší prcky nejroztomilejší záležitost – miniorienťák viz fotka:o)

            0 0
    • Bbrouk  

      Úvalské XCčko (Dexter Velká cena města Úval 1.9.) – přihlaš se do soboty jen za 150Kč na www.triprozdravi.cz Kdo má chuť se zapojit do přípravy, nechte si na sobotu 4.4.volno – půjdeme prosekávat trať a následovat bude zasloužené pivo. Pro brigádníky startovné zdarma.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.