Újezdský duatlon 2013 - první ze tří pro zdraví

19 nepřečtených
  • Bbrouk

    Ahoj, v neděli 21.dubna se chystáme uspořádat už 5.ročník Újezdského duatlonu a to v Praze – Újezdě nad Lesy (závod probíhá v Klánovickém lese). Závod probíhá systémem běh – kolo – běh (pro hlavní kategorii 3 – 26 – 2km. Proběhnete a projedete se po klánovickém lese, ua startovné dáte 150, před i po závodě vás namasírují studenti Palestry, děcka si mohou zazávodit ve 3 věkových kategorií včetně mikroduatlonu do 6let, po celý den se těšte na bohatý doprovodný program. Těšíme se na Vás, info na http://triprozdravi.cz/ kde je možné se i registrovat.

    Anketa: Pojedu:

    2x
    50%
    0x
    0%
    0x
    0%
    0x
    0%
    1x
    25%
    dva
    1x
    25%
    0 0
    • Bbrouk  

      Jaro je konečně tady, tak není na co čekat. Natrénováno jistě máte, pokud ne, tak za týden se ještě něco dohnat dá. Levnější registrace za 200 je do čtvrtka na www.triprozdravi.cz a příští neděli se sejdeme v Újezdě nad Lesy a provětráme Klánovický les! Pokud máte doma špunty, určitě ocení dětské závody (i do 6ti let) a doprovodný program.

      0 0
    • Bbrouk  

      Pokud máte kamaráda, který by uvažoval o duatlonu, ale neví co to přesně je, připravili jsme něco jako průvodce duatlonem pro začátečníky:o) Tak můžete přeposlat odkaz: http://www.triprozdravi.cz/…uatlonem.pdf

      0 0
    • Elwing  

      Přemýšlela jsem o tom, jelikož mi to přišlo jako nabídka po absolvování Kbelské desítky. Nicméně, když jsem zjistila o víkendu jak jsem marná na kole, tak snad raději pojedu někam do hospody…

      0 0
      • Smazaný účet  

        na mě je to moc krátký a moc rychlý :-)

        0 0
        • Elwing  

          Neříkám, že bych to neběžela tempem desítky, to je jediný tempo, který zvládám :) Na kole se u mě o rychlosti nedá mluvit, takže vlastně co bych tam dělala :-D Nicméně přemýšlím, že bych si příští čtvrtek zaběhla z Komořan na Čihadlo – běh do vrchu

          0 0
          • Smazaný účet  

            teď v sobotu je v Pardubicích MČR v půlmaratonu ;-)

            0 0
            • Elwing  

              To jsem se asi nekvalifikovala :-D

              0 0
              • Smazaný účet  

                tam tě musí kvalifikovat klub…ale je to open i pro jednotlivce, jen nejsou hodnocení do pořadí MČR…

                0 0
                • Elwing  

                  Vim, dělala jsem si srandu. Jinak dík, ale už by mi to neprošlo, „musím“ jezdit ;)

                  0 0
              • Smazaný účet  

                btw asi se pojede v sobotu ráno hromadně vlakem z Hlaváku, aby to bylo za levno…

                ostatně, jezdí se tak každej rok…

                0 0
          • McBlacky  

            jsem chtěl jít ted ve středu Jardův kopec v Šárce, ale jdeme s prací na kalbu, takže místo sportu závodní chlastačka :)

            to Čihadlo zvážím, ale je to málo do kopce druhá půlka je rovina prakticky

            0 0
            • Elwing  

              Jo, Jardův kopec jsem taky chtěla ale jsem na konferenci ve čt a pá. A naopak ten konec na Čihadlo je přeci prudký ne?

              0 0
              • McBlacky  

                jsem přehodnotil plán a asi stihnu ve středu jak Jardu tak kalbu. 17:00 start v 18,30 jsem doma 19,30 v hodpodě.

                Po tom co jsem v sobotu v praxi zjistil, že na kole to není valný si dobrovolně ještě pokazím sebevědomí v běhu :)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  no, já mám zase letos takovej pocit (oproti několika minulým letem) že kolo jako dobrý, ale v běhu tragédie děsná…špekuluju, esli vůbec mám na to dokončit PIM, což MUSIM, páč pak budu Silver PK a budu moct příště startovat hned za černochama…a pak se teprve uvidí :-)

                  0 0
            • jonti  

              je to kopec, rovina kde bezci utecou a znovu kopec, kde je znovu dozenes. docela dobre i pro cyklisty.

              0 0
          • Medunka  

            není tam štafeta? jako že by si běžela a já jela na kole :-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.