Seriál tří závodů pro zdraví 2010

46 nepřečtených
  • Bbrouk

    Ahoj,

    letos opět pořádáme Seriál tří závodů pro zdraví – 18.4. Duatlon (běh-kolo-běh), 23.5. MTBO (orienťák na MTB v Klánovickém lese) a 28.8.XC v Úvalech u Prahy. Jde o pohodové akce pro všechny výkonnostní kategorie s bohatým doprovodným programem (lanové překážky, program týmu handicapovaných cyklistů Černí Koně, dětský program a závody), tombolou, úschovnou věcí a spoustou dalších vychytávek.

    Startovné předem je luxusních 100Kč (Úvaly 150), k dispozici budou za pár korun trička seriálu, účastníci všech tří akcí mohou vyhrát např. zájezd apod.

    Novinkou je mimojiné zavedení kategorií Akademik a Akademička se slevou na ISICa.

    Na stránkách http://www.triprozdravi.cz se již můžete on-line přihlásit (i na celý seriál za akčních 300Kč)

    Těší se na Vás mladý, ale zkušený organizační tým:o)

    Howgh

    Anketa: Zúčastníte se "Seriálu tří závodů pro zdraví"

    0 0
    • Bbrouk  

      Pár obrázků z loňských závodů

      0 0
    • airsoprano  

      já se zúčastním, nemůžu se dočkat…super závod. organizátoři výborní.

      0 0
    • airsoprano  

      jedna poznámka k registraci – když se chci zaregistrovat online, tak to nejde a napíše: stránka nenalezena (vypršený časový limit).

      0 0
      • Ondracici  

        hmmm, zajímavý … zkusim na to mrknout ale spíš doporučim ještě chvilku počkat, právě dolaďujem vlastní přihlašovací systém přímo na našem webu. Momentálně to tak trochu brzdim já, to se omlouvam. Jinak si troufam tvrdit, že do konce týdne to určo pojede, dost možná i dřív ;-)

        0 0
    • black.horse  

      XCéčko je jasná volba, loni to bylo fajn, letos to zkusím určo znova… jako bonus zvažuju experimentálně duatlon:-)

      0 0
    • pajan  

      Mno… Už blíží první díl :-) Už se nemohu dočkat :-) Každopádně si na MTBO nedělám naděje, ale z duatlonu a Úval by mohlo něco kápnout :-)

      0 0
    • Bbrouk  

      V týdnu/příštím týdnu bych to viděl na první prohlídku trati (podle počasí), máte někdo zájem? Po vzoru Úvalských prohlídek bych nechal na středu cca v půl 6, aby se dalo stíhat i po práci, vhodnější bude asi až úříští středu (bude o hodinu dýl světlo). Sraz u Multifunkčního hřiště v Újezdě (místo startu) – ještě zde napíšu, až bude aktuální.

      Problémy s on-line přihlašováním budou co nevidět odstraněny, navíc se máte na co těšit – za 50Kč můžete přiobjednat ke startovnému luxusní trička pro pány a tílka pro dámy:o)

      0 0
    • Bbrouk  

      Prohlídka trati – tuto středu 31.3. od 18:00, sraz na místě startu: 50°4'41.737"N, 14°39'30.149"E@sss=1­@ssp=133611056_135910536­_133625488_135923568

      Projedeme jak běžeckou, tak cyklistickou část, možná zbyde čas i na pivko.

      Jinak můžu prozradit, že se můžete těšit na parádní trička pro kluky a tílka pro holky za luxusních 50Kč při přihlášení předem.. Tzn.za 150Kč startovné s tombolou, trikem, poukázkou do fitka, Ionťákem a krásnou zdravotnicí:o)

      0 0
      • Bbrouk  

        Koukám, že se odkaz úplně nepovedl – zkrátka sraz v Újezdě nad Lesy u multifunkčního hřiště (vedle fotbalového).

        0 0
    • Bbrouk  

      Ahoj,

      kdo má zájem projet trať duatlonu nebo si jen dát pár kiláků po Klánovickém lese, připomínám dnešní prohlídku trati – sraz v 18 v Újezdě nad lesy vedle fotbalového hřiště (na multifunkčním hřišti).

      Také bych vás chtěl nalákat na luxusní trička, která budou na všech závodech seriálu tří závodů pro zdraví k mání (pokaždé v jiné barevné variaci). Slečny, holky a dámy se nemusí bát pytlovitých unisex triček – posuďte sami.

      0 0
    • Bbrouk  

      Po důkladném promýšlení jsme pozměnili „trasu“ http://www.mapy.cz/… cyklistické části duatlonu – oproti loňskému roku se vyhneme nebezpečnému průjezdu Klánovic. Dnes bohužel nestíhám prohlídku trati, ale příští týden bude. Stále máte možnost přihlásit se za zvýhodněné startovné – 150Kč i s trikem nebo tílkem, Vysokoškoláci a vysokoškolačky mohou využít nově zavedené kategorie Akademik/Akade­mička.

      0 0
      • airsoprano  

        tak musím říct, že změna trati je jen k lepšímu.

        0 0
        • Bbrouk  

          Trasu jsme změnili hlavně kvůli bezpečnosti, jen doufáme, že půlka startovního pole neskončí na neoficiální občerstvovačce „U Dašů“, kolem které se pojede:o)

          0 0
    • Bbrouk  

      Prohlídka trati duatlonu – ve středu 15.4. od 18:00, sraz u multifunkčního hřiště (místo startu duatlonu – viz propozice www.triprozdravi.cz), projedeme jak běžeckou, tak cyklistickou trasu.

      Těším se zítra

      0 0
    • McBlacky  

      tak počasí vypadá objednaný, už se těším.

      0 0
    • McBlacky  

      bylo to super.

      naložil jsem si ale strašně :)

      0 0
      • PKQ  

        seš blázen, cg ;):D

        za mě taky super a 2.místo v juniorech…velká spokojenost :)

        0 0
        • McBlacky  

          jste parkovali vedle nás ne ? jak musel tvůj taťka přeparkovat abysme se tam vešli :)

          hádám podle kola v profilu bílá merida s vikingama to je docela netuctovka

          0 0
    • McBlacky  

      tak ještě reportík u nás na blogu.

      http://mtb-blog.cz/…on-18–4–2010

      Blacky & Šárka

      0 0
      • Schuminier  

        To je skoro neskutečný, že takovej cyklista jako ty má i perfektní čas v běhu. Já to prostě nechápu:-) Navíc je dost krutý, že ty a další 3 kluci se dokázali vyrovnat Soukupovi (co jsem si zjišťoval, tak je to vicemistr republiky v duatlonu a samozřejmě reprezentant v triatlonu!!!) Díval jsem se i na časy cyklistické části (u mužů i akademiků dohromady) a ty jsi měl hned 2. nejlepší, takže velká gratulace!! Jak to vypadalo na špici, už víme díky tvýmu článku. Jak to však vypadalo pár minut za vámi se můžete dozvědět z mého reportu ZDE

        0 0
        • McBlacky  

          no tak on a Vojtěch nás docela obložili v tom závěrečným běhu. Takže rozdíl je velkej. V zimě cca 1–2× týdně jsem běhal 60–90 minut, takže jen tak z ničeho nic to není.

          0 0
        • McBlacky  

          taky sis to užil naplno!

          PS: Bradka je Michal Beran, pěkně vás povozil :)

          0 0
    • Sharka1  

      ještě teď mě bolí nohy, ale spokojenost veliká :-)

      0 0
    • Sharka1  

      snad se nebude o5majkl zlobit, kdyz sem poslu link jeste na galerii od nej :-)

      0 0
      • o5majkl  

        pouze si mi ušetřila práci :)

        0 0
      • Schuminier  

        Opět skvělý fotky a opět od Bikaranch (stejně jako v závodě Přes 2 kopce)…díky!!!

        0 0
        • o5majkl  

          jestli bys chtěl nějaký poslat, stačí písnout na mejla…

          0 0
      • McBlacky  

        luxusní kousky. je vidět, že jsem to fakt nezevloval – hrůzný grimasy. Budu muset na tom zapracovat…

        0 0
        • o5majkl  

          zapracovat na grimasách nebo na běhu? :)

          0 0
          • McBlacky  

            tak neškodilo by oboje, ale reálně v běhu už se moc dál bez tréninku 3× týdně jen běh nedostanu.

            zatímco xsichty můžu ladit kdykoli. Umění je jet hroznou kaši a tvářit se jakože nic viz Elita :)

            0 0
            • o5majkl  

              nebo naopak, jet hroznou pohodičku a dělat jako že jedeš totální čínu :) ale to už umí kde kdo…

              0 0
          • indoorajn  

            pri ty kudle co jel Blacky bych uz ten ksicht nesrovnal nikdy, hlava mi to do ted nebere

            0 0
    • karliner  

      Tak kamarád vyrazil na nedělní orienťák s dcerou a nestačil se divit některým ambiciózním rodičům, kteří objížděli kontroly bez dětí. Jeho dcera to ale neřešila, závod se jí líbil, takže panovala spokojenost.

      Tak měl ještě jeden poznatek – jestli by nebylo férovější pro dětské závody vymyslet jiné kontroly, než jsou u dospělých, protože rodiče účastnící se závodů pro dospělé pak k dětskému závodu ani nepotřebují mapu.

      0 0
      • Bbrouk  

        To jsou mi ale věci – od začátku jsem se snažil prezentovat „závod“ v kategoriích rodiče s dětmi spíš jako pohodovou příležitost jak vyzkoušet s dětmi něco nového (počítal jsem, že 10ti leté dítě se asi samo nezorientuje podle mapy samo). Pokud někomu stojí za to podvádět už v dětských kategoriích a protlačit tak své dítě na bednu, je to opravdu smutné – dítě to sice možná nepochopí a bude mít radost z výhry, ale jako příklad je to na pěst.. Dík tedy patří všem co jeli čestně – ať skončili na prvním nebo posledním místě (o to přece v téhle kategorii opravdu nejde!)

        Kontroly jsme nepřehodili, protože to bylo časově nemožné, ale příští rok o tom zauvažujeme.

        Výsledky a fotky jsou na www.triprozdravi.cz

        0 0
    • Bbrouk  

      Ahoj, už máme aktuální data závodů pro rok 2011 – na webu www.triprozdravi.cz a navíc můžete vyhrát super šátky od Warmpeace.

      0 0
      • lenny_vej  

        My jako letos zas na MTBO, už to mám v kalendáři.

        Na obyčejném Author classic to byla paráda, horský kolo netřeba a dokonce jsem ani nebyla poslední, což je přo mojí výkonnosti a ještě k tomu defektu kola dost s podivem.

        Zároveň dík za rozhovor s Martinou, je prima si přečíst, jak se jí dařilo. Ona se totiž člověku sama nepochlubí :-)

        0 0
        • Bbrouk  

          Těším se a.. Martina je skromná holka, víc takových:o)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.