• Gronholm

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda-li má na BF někdo zkušenosti s Trekem Fuel Ex 2017? Papírově to byl můj favorit na koupi. Teď jsem si Fuel Ex 8 půjčil a dojmy mám z něho dost rozpačité. Nebyl jsem schopný nafoukat tlumič tak, aby kolo žehlilo. Při doporučených 230 PSI, které udává kalkulačka Treku, se i na Descent choval jako přefouknuté XC. Šel jsem postupně s tlakem dolů; bohužel projev se moc nelepšil. Nový Fuel Ex mi projevem přišel jako Top Fuel, jenže na 130 mm zdvihu. WTF?

Takže kde je chyba? Trefil jsem na kousek s mrtvým tlumičem? Standartní chování nového rámu? RE:aktiv znám z předchozího modelu, tam se nic takového nekonalo. Díky za odpovědi.

• puka  

Zkus ho odemknout.

• Breakpain  

Né každému vyhovuje určitý typ tlumení ;) … zkus Maestro, to žehlí jedna báseň, alespoň mně to přijde :)

• Gronholm  

Trek znám a vyhovuje mi. Ale nový Fuel Ex mně překvapil, proto se ptám.

Kdyby Giant začal opět vyrábět 29 (mimo Anthem 29), tak by byl pochopitelně na seznamu :))

• Nutribird  

Co seřízení odezvy, není tam želva, zajíc ? Pokud je tlumič moc otevřený, tedy rychle se vrací kolo se celé houpe. Určitě chyba v nastavení.

• Gronholm  

Zkoušel jsem tlaky, odskok a nic. Kolo se nehoupalo vůbec, naopak bylo tuhé jako prkno.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.