Testovačka kol TREK - Ostrava, vol.3 11/12/5/2013

20 nepřečtených
  • Hynas

    Přátelé,

    ač mi po tom vůbec nic není, tak si tady opět dovoluji napsat, že o uvedeném víkendu se na Skalce v Porubě koná testovací akce kol Trek skrz ostravský bikeshop Yogi.

    Pakliže byste neměli nápad, kam o tomto víkendu vyjet…vemte to přes tuto lokaci.

    „Zajímá vás, jak jezdí 29“ celoodpružené kolo Trek Superfly 100 nebo Rumblefish, je skutečně Trek Domane tak pohodlné silniční kolo nebo kam až sahají možnosti celoodpružených kol Fuel EX a Remedy?“

    Vždy od 10,00hod do večera, v případě deště se akce nekoná.

    Osobní sdělení: nebrat toto jako komerční sdělení, jen jsem historicky napojený na prodejnu a šířím tuto zvěst mezi ostravské bikerstvo. Tedy tak.

    Více na www.yogi.cz.

    0 0
    • Azmir  

      Možná se tam opět kouknu, loni jsem tam byl oba dny a projel všechno co tam měli, letos vybírám nové kolo, tak aspoň porovnám s testfestem :)

      0 0
    • slavekRM  

      Jen doplním, že ve stejném termínu a jen o kousek dál – to jest na Mexiku je testovačka kol KTM, Merida a Author. Pořádá www.madejasport.cz

      Takže to může být dobrý víkend :-)

      0 0
      • Azmir  

        Tak zase se to kryje, loni byl mezi těma dvěma testovačkama slušný rozestup, ale třeba to někomu bude vyhovovat :)

        0 0
      • MaroH  

        ale to nejsou kola :-D

        0 0
        • mmm.edia  

          Náhodou zrovna KTM dělá poměrně slušné rámy. Dimenzování na jezdce 130kg nedělá zrovna každý. Ještě tak Marin má 136kg a pár dalších US značek taky, ale do jednoho pytle s Meridou a Authorem bych je asi neházel.

          0 0
      • 4.ever1  

        www.madejasport.cz

        PŘESUNUTO NA 22. A 23. ČERVNA !!! TESTOVÁNÍ kol na Mexiku, které se mělo konat tento víkend, jsme nuceni kvůli velmi nepříznivé předpovědi počasí PŘESUNOUT! Akce se uskuteční 22. a 23. června 2013.

        Pozor na to !

        0 0
    • jIrI___  

      Je tam potřeba složit nějakou zálohu?

      0 0
    • Rubi  

      pedaly sebou nebo tam jsou nake na spd erarni? (ty z kola se mi sundavat nechce)

      0 0
    • Azmir  

      Neví někdo jestli tohle je finální seznam testovacích kol? Chybí mi tam třeba Fuel Ex, na který mám zálusk.

      0 0
      • jIrI___  

        EXko mi tam taky chybí. Chtěl jsem nové modely porovnat se svým. Ale bude chcanec, tak mě to tak nepálí :D

        0 0
        • Azmir  

          Vypadá to na pořádný chcanec no, škoa, jinak psal jsem mail a fuel ex by tam měl být ve verzi 9.8 (!) ale jenom ve velikosti 17,5, což je na mých 185 cm stejně málo.

          0 0
    • hanness  

      Chcanec celou sobotu,doufam,ze jim to nevyjde,ale moc neverim :(((.

      0 0
    • hanness  

      Chcanec celou sobotu,doufam,ze jim to nevyjde,ale moc neverim :(((.

      0 0
    • Hynas  

      .

      0 0
    • Hynas  

      ..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.