• McBlacky  

   v sobotu tam budu dělat trailmastera na společné vyjíždce od 14:00, určitě dám i pár míst kde se to dá zlehka potrápit :)

   takže kdo chce zkusit Spešly, Cannony nebo Treky, tak si podle webovky nějaké zamluvte a doražte.

   v neděli bude silniční švih a povede to Luky

   • mariosa  

    Ja to vidim tak na patek okolo 14.00 nejaky okruh tam snad vymyslim. Kdyby se chtel nekdo pridat budu rad.

    • McBlacky  

     Já to mám jasný, náš team je z velké části sponzorován Ski a Bike prodejnou a jedna z mála povinností je, že někdo z nás vede společné vyjíždky na test víkendech.

     Mě to osobně baví, poznám nové lidi, vyzkouším nová super kola. Akorát to počasí vypadá ted lehce na pizzičku a bude to chtít teplejší ohoz, což mi nevadí, vadí mi, že to nebude moc na odpolední pivko po švihu na zahrádce sokola radotín. Už mi ta plznička na sluníčku chybí.

     • MichaelSimek  

      zni to lakave zkusit si nejaky ten trosku vetsi zdvih misto HT, zitra snad uvidim jak budu v So mit cas, pojede se i neco kde ten zdvih pujde trosku pouzit?

      • McBlacky  

       musí to být navržený tak, že se tam nezrakví i lidi na HT. Pojedeme ale kolem pár skočku na Zb a pod Vonoklasy, tak by se to dalo nakrmit.Rychlejší sjezd pro vyšší zdvih ve smyslu rozbitých větších šutrů tady je v okolí jen jeden (modrá to radotínskýho udolí).

       Plánuju to – Cukrák-Kazín-Vonoklasy-Černošice-Třebotov a pak by možná šlo naprasit tu modrou, uvidíme jak na tom bude skupina. Blbý, je pak i to, že musíš pokračovat udolím po červený a to je krutý bahno touhle dobou, tak blbý, že slabší jezdci bez techniky pro takový terén to ani neprojedou. Takže to nebudu riskovat se všema.

   • nitraq  

    Nepovedeš grupu i na druhým testovacím víkendu?:) Právě to počasí vypadá dost blbě, tak to vidím spíš na couračku na For bikes.

    • McBlacky  

     to už budu závodit, takže ne. Ani nevím kdo tam od nás je napsaný. Asi Jake nebo Luky.

  • Medunka  

   1. a 2. května testovačka Krab cycles http://www.krabcycles.cz/…-5–2–5–2013/

   Mimo Spešly taky 27,5" od Norca – nabídka zatím omezená, ale snad z USA do tý doby dorazí další kousky + AGang.

   Na bajky trasér Krab, na silničky Ječňák, prý

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.