• soc

    Tak trasa byla oznamena, ted se jeste uvidi, kdo pojede, kdo dojede a koho vyhlasi za par let vitezem :)

    http://www.letour.fr/…l-route.html

    Anketa: Kdo vyhraje?

    4x
    20%
    1x
    5%
    2x
    10%
    3x
    15%
    ja
    3x
    15%
    ty
    1x
    5%
    1x
    5%
    UCI
    5x
    25%
    0 0
    • Smazaný účet  

      on to někdo pojede? :-O

      si myslím, že to budou muset udělat „open“ aby měli aspoň nějakej peloton…

      0 0
      • soc  

        No ja se urcite pojedu podivat, ale na koho, tak to jeste nevim :)

        0 0
        • McBlacky  

          na Seržu přeci :)

          taky pojedeme, pojezdit a mrknout někam k Ventoux a pak k moři na pár dní. Cyklistická svatební cesta :)

          0 0
          • soc  

            No nahoru na Ventoux bych rad, ale podle me je to bez sance, s malym miminem na krku, davy lidi kolem… no nevim…

            0 0
    • Max  

      Nejedu, náhodou vyhraju a následné popotahování mi za to nestojí :))

      0 0
    • Pavel  

      Oznámení pořadatele: Po předchozích dopingových skandálech jsme se rozhodli tuto situaci řešit rázně a zcela a tak, aby o budoucích vítězích již nikdy nebylo ani v nejmenším pochyb. V rámci závodů se bude vyhlašovat pouze průběžné pořadí, celkový vítěz bude ze závodníků, kteří dojedou do Paříže, vylosován…

      0 0
      • Smazaný účet  

        hehe, to jsou tedy na Pražském Králi napřed, tam tenhle systém fungoval už před lety :-)

        0 0
      • mrakoplas  

        Tak to se povedlo, až jsem si z toho zasv*nil monitor jak jsem vyprsknul smíchy.

        Řekl bych, že by se to docela dobře vyjímalo i ve vlákně vtipy14…

        0 0
    • Pavel  

      Dva dny bych z Tour 2013 dal naprosto v pohodě. 8. a 15. července… :-)

      0 0
      • soc  

        Ani se nemusim koukat do kalendare tour a je mi to jasne… To jsou ty dny, kdy se podavaji vyborne steaky?

        0 0
        • Pavel  

          Přesně tak ;-). Osobně jsem v době, kdy jsem jakžtakž „fungoval“ podle tréninkového plánu, měl nejraději pondělky. To byla jen regenerace… :-D No, teď už sice netrénuji, ale ty regenerační pondělky dodržuji stále. Akorát se teda občas trochu protáhnou… :-)

          0 0
    • Lance  

      ja trvam na opakovani ceremonialu z let 1999–2005

      0 0
    • stip1978  

      Stará dáma se dožila požehnaného věku, ale co naplat – nikdo tu nebudeme věčně. Sice jí budou ještě držet na přístrojích, ale tohle už je klinická smrt. Na tohle se už koukat nebudu. Na cyklistiku jsem nezanevřel, ale jenom na její aktivní provozování. Petoton nadopovaných věšáků na reklamu a následné několikaleté soudní tahanice, kdo vlastně vyhrál a kdo podváděl mě fakt neberou.

      0 0
      • karliner  

        Myslím, že na B-F tě je škoda, v diskusích na novinkách nebo idnes by tvůj názor ocenili lépe, si myslím.

        0 0
      • McBlacky  

        Co naplat, že se prostřednictvím přenosu podíváme na Mont Saint Michel, do Annecy, na Korsiku a další hezká místa.V dnešní době je póza kritika víc cool.

        0 0
        • jeffino  

          jůů korsika, paráda, porto vecchio-bastia 212km, by mě zajímalo to převýšení, pak se nedivím, že si musej občas něco zobnout nebo šlehnout:-)

          0 0
    • Ostrawak  

      Ještě chybí jedna možnost…USADA

      0 0
    • soc  

      Soudruzi a soudruzky, termin vyletu na Ventoux se blizi, mate nejake tipy, jak se dostat nahoru, kde cucet na zpocene zavodniky a komu hodit vlajku na tycce do spic?

      Bo pojedeme cela rodina, pojedeme vozem. Akorat netusim, kam se vlastne dostanu, chtel bych aspon k Le Chalet Reynard (hospoda na krizovatce kousek pod vrcholem), smerem ze Saultu.

      Dostanu se tam autem, nebo me policajti poslou tam, kde slunce nesviti a ja budu muset slapat pesky? Nebo je lepsi jet nekam jinam (Vaison-la-Romaine, Malaucene, Bedoin…)?

      Kam se chystate, pokud se chystate?

      P.S. Kontrolni prelet nad Mont Ventoux jsem provedl v sobotu, jeste stoji :-D

      0 0
      • McBlacky  

        v den etapy pro auta zavřeno – bez šance. Den před etapou maximálně projedeš tam i zpět, protože všechna místa na parking budou obsazena.

        0 0
        • soc  

          A kua, jak se tam mam dostat s kocarkem?

          0 0
          • McBlacky  

            já ti jen píšu jak to bude vypadat na nejkultovnějším kopci při 100té TDF…

            Podle mě jsi bez šance pokud nebudeš kempovat dva dny u silnice.

            0 0
            • soc  

              No ja to tak nejak skryte tusil…

              Holt to vezmeme nekam niz, do nejake te vesnicky po trati a vetrnou hurku si necham na jindy :-)

              0 0
              • lodyh  

                navíc na den dobytí Bastily… jedu na Huez a už jsem připravenej že nás tam nepustí ani kolmo:(

                nicméně pořád doufám. náhodou netuší někdo – chci to vzít silničkou z Freney d'Oisans a vyjet v Gardu – dostanu se/nedostanu? díky za každou radu.

                jinak kolegyně se vrátila o víkendu z Korsiky a tři hoďky před etapou už ani ťuk, reklamní karavana. když jsem byl před lety na TdF ve švajcu na bernardu tak to byla těžká pohoda a projeli jsme pár minut před pelotonem.

                0 0
    • soc  

      Tak nakonec jenom vylet do Vaison-la-Romaine, na Vetrnou hurku jsem si netroufli a podle zaberu v TV jsme udelali dobre…

      Lidi tam dole bylo tak akorat, reklamni kravana byla super (prcek ji prospal), zavodnici byli tak rychli, ze nemam ani jednu fotku (prcek je prorval, protoze se lekl fandicich lidi). Ale trosku jsme i fandili, i kdyz prcek pouzil vlajku k prorezavani zubu…

      A zitra zase…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.