• Máca

    Je jen málo týmů, který se takhle postarají o MR. Gratuluju DC!!!!!??????­?????????????????Su­permanovi by se to asi nestalo, že? Paolo možná jen trénuje, aby za sebou mohl pořádně tahat na kopec závaží na TdF?? Kšeft je kšeft, no problem?

    0 0
    • JMT  

      co to meles ? nechapu z toho ani slovo.....

      0 0
    • hydrant  

      Něco nového na Giru ? Kdo dnes vyhrál tu královskou a kdo pojede v maglia rosa ?

      0 0
      • Máca  

        P.S. zůstává, ale byl tam jak kůl v plotě, stáhli ho o 30 vteřin, jen kvůli tomu že tam byl fak sám!DC ostuda!

        0 0
        • hydrant  

          škoda, že nemám ten podělanej Eurosport. Trochu marodím, na kole jsem nebyl a tak jsem mohl celej víkend čučet na bednu :o((

          0 0
        • Máca  

          CSC – klobouk dolů! Všechny manšafty by to takhle asi neudělaly!

          0 0
          • hydrant  

            Kua, škoda, že jsem to neviděl.

            Žák Máca, nejvíc lístečků a může koukat na TV :o)

            0 0
            • Máca  

              Hele já ty moje haksny taky trochu vyvětral, pak absolvoval krátkou rodinnou návštěvu přírody, ale když se jede 25 km kopec tak tomu nenápadně ten průběh neděle přizpůsobím, pravda manželka se netvářila, no prošlo to!

              0 0
              • hydrant  

                když vidím tvý jméno, tak mi hned naskočí film Páni kluci. Už jsem trošku vyrost, ale ten film jsem vždycky miloval a rád se na něj kouknu i teď.

                0 0
                • Máca  

                  Lístečky pochopeny na první pokus )))), Páni kluci jsou supr.

                  0 0
              • Glum  

                Já teda taky zrovna nestíhal, ale nezabránilo mi to klesnout u bedny (pravda, imitoval jsem při tom kvůli manželce jakousi práci). P.S. jel skvěle, jsem zvědavý, jak dál. Tipuji, že rozhodne 17. – 19. etapa, v časovce (18. etapa) se stoupákem cca 280 m mohou být docela slušný časový rozdíly.

                0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.