• lucky bastard

  zdravim, pořídil jsem tento tacháč http://www.mall.cz/…bc-12–12-sts a zajímá mě jak je to z vodotěsností čidla a držáku, mám ho na horáku a tak kolo umývám hadicí a nevím jestli to musím při každém mytí sundávat :(

  • bruco  

   Musis to skladat aj pri umyvani aj ked zacina prsat. Inak sa rozpusti.

  • WEGO  

   mám sice cateye strada wireless, ale mnohokrát jsem zmokl, několikrát jsem kolo rubal vapkou a naprosto bez problému.

   Aneb vítej v 21. století :)

  • Edwin  

   Mám taky sigmu (nějakou podobnou) a prakticky ji nesundávám nikdy. Ani v dešti ani při mytí. Celou zimu mi hlásila low batery, ale jakmile se trošku ohřálo tak běhá dál a baterka jí netrápí. Jediný co mi přijde jako slabina, je hodně (ne)citlivý čidlo, že fakt musí být hodně blízko magnetu. Sem tam se s tím musí porichtovat, než to zase začne ukazovat.

  • Spící kníže :-)  

   No chtěl jsem ti napsat sundej to pokaždý mohlo by se to rozpustit. :-)

   Konec srandy, já používám teto.

   http://www.specializedsvorada.cz/…eless-wht-13

   Ať je chcanec že to kanály neberou a není na metr vidět.Jak jsem zažil mockrát, mytí, i sníh s deštěm. Všechno to sneslo uplně bez problémů.

   Snad každý tacho je automaticky vodotěsný. K čemu by to jinak bylo,. :-)

   • ondromed  

    Tachac za 2000,–, ktery umi merit jen rychlost? Out.

    • Spící kníže :-)  

     Já to dostal jako dárek, a oproti těm předchozím šmejdům s drátem se kterýma byl problém snad furt. S tímto problém není. :-) Takže víš jak se říká, darovanýmu koni na zub nekoukej. :-)

  • Georrge  

   tachometr z kola sundávám jen na mytí, v dešti ne. Měl by být voděodolný, a zdá se že to tak je. Párkrát se mi ale stalo, že jsem ho zapomněl sundat i při mytí :) a posledně to odskákal, přestal fungovat, sklíčko se zespod orosilo. Myslel jsem že je po něm, hodil jsem ho ale na radiátor, a druhý den zase fungoval. Od té doby (asi tři měsíce) funguje spolehlivě, dávám ale na něho větší pozor :) uvidíme co ta voda v něm po čase provede.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.