• MartinX

    Kutilové, při opravě defektu se mě podařilo dost krutě poškrabat display tacháče. Nemate vyzkoušené nějáke triky či nápady, jak to alespoň mírně spravit… Dík za příspěvky.

    0 0
    • kankrlicek  

      Opravit nevím, ale znám prevenci: Kup v nějakém PC krámku fólii na palmtopa, vyřízni správný tvar a přilep na dosud nepoškrábaný komp. Používám na digifo?ák, telefon, polar – naprostá spokojenost

      0 0
    • RomanH  

      Na mobily se prodava nejaka brusna pasta, kterou chvili po displeji tres (hadrem) a vyhladi se to. Ja jsem ji nezkousel, ale kdyz jsem byl v Pakistanu, kamos si takhle nechal vyhladit sklicko od hodinek – primo na ulici mu to borec lestil takovym piseckem a sklicko bylo po chvili jako nove. Fakt jsem cumel.

      0 0
    • Daf  

      Pouzij zubni pastu a kousek hadriku. Ja takhle uspesne vylestil poskrabany displej u mobilu.

      0 0
      • Nego  

        Nekdy je to ale vazne drina, zubni pastu bych spis pouzil na dolesteni, ale jestli ho ma poskrabanej do hloubky, tak je lepsi vzit to nejakou hrubsi brusnou pastou a pak to teprve dolestovat …

        0 0
        • Daf  

          Je to drina, ale funguje to :)

          0 0
          • marhi  

            Souhlas, zubní pasta je blbárna, ale zas ti nehrozí že to totálně odepíšeš. Mám zkušenosti i s modelařením a méně je vždy více.

            0 0
    •  

      muzes bejt rad ze sis ho jenom poškrabal,ja ho zlomil,myslim display,tak ze nevidim ani pulku cisilek :( budu muset koupit novej

      0 0
    • Honzis  

      Já bych to viděl špatně. Nejlepší je přelepit nový displey rovnou nějakou průhlednou páskou nebo tak něco a pak máš alespoň nějakou ochranu. Já u staré SIGMY také čumím přes škrábance…

      0 0
      • vicmac  

        Zdravím, tu pastu použijte na finální vyhlazení. Jinak doporučuji návštevu modelářského obchodu a ptát se na jemnou brusnou pastu Tamyia (tuším obchodní název Tamyia Conpound nebo tak nějak). Používá se to na leštění poškřábaných kabinek modelů. Systém aplikace je stejný jako u pasty, případně vám ochotně poradí každý prodavač.

        0 0
        • MartinX  

          Děkuji všem za rady, první zkusím zajít k modelářům a pak pro flórku… pak napíšu jak to dopadlo

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.