superior xp 970 model 2009 vs. superior team racing model 2008

28 nepřečtených
  • yoggi

    cau bikeri, mam na vas otazku a prosbu ohladom zrovnania porovnania tychto dvoch modelov. cenovu sa daju zohnat za rovnake peniaze.  ja som si uz urobil nejake porovnanie ale nebudem ho tu pisat aby som neovplyvnil. budem rad ak napisete ktory model a v com je lepsi teda ma vyhody.

    zoberte do uvahy komplet vybavu biku. vdaka.

    superior xp 970

    superior team racing

    0 0
    • michals1  

      V teto cenove kategorii bych dal prednost vyrobku renomovane znacky. Superior ma teziste produkce spise v lowendovych modelech.

      0 0
    • voytaa  

      Já bych asi volil tu xp970. Výbava je docela podobná, ale je mi sympatičtější sram a vzhledově se mi taky zamlouvá víc. Hlavně by mi na tom teamu vadila 80 vidle, to je v dnešní době už trochu málo..

      0 0
    • Rychlej turista  

      Já nehlasoval, jen jsem se na kolo chtěl kouknout.

      0 0
    • Jogador  

      Obojí má diskutabilní brzdy, ale pokud ti nevadí, tak bych šel do sramu:)

      0 0
      • yoggi  

        v com myslis ze su tie brzdy diskutabilne ? myslis ze brzdny ucinok je nedostatocny ? pokial mam info tak hayes stroker trail su uplne porovnatelne s brzdnym ucinko s XT a nie su v nicom horsie. ci mas ine skusenosti ?

        0 0
        • Jogador  

          Z toho, co jsem o nich slyšel od uživatelů, nebo i načetl zde na foru, jsem došel k názoru, že bych si je dobrovolně nekoupil, nejčastěji jsem slyšel, že teče v okolí páky, a i když jen trochu, tak poleptaná ruka DOTkou neni nic milého…

          0 0
          • yoggi  

            o tom viem ale myslim ze to bol problem skor tych starsich rocnikov teda modeloveho roku 2008 ale teraz uz v modelovom roku 2009 by hadam u nemal byt ten problem a ked by sa vyskytol tak samo ze reklamacia.

            0 0
    • Mara.147  

      těžko říct, já má objednaného tem racinga 09, ale když máš na výběr z těch dvou, tak bych še asi do xp970

      0 0
    • rš2  

      Hlasuju pro SUP Team Racing 2008, ale když už koukáš v těchto cenových výších tak bych kouknul na letošní (09) Team Racing G7! :-))

      0 0
      • rš2  

        Koukám, že jsem špatně odpověděl (asi to bude tím, že nemám tušení jak se odpovídá), no nic, každopádně jsem pro Team!

        0 0
      • yoggi  

        ten team G7 tiez nemusi byt zly ale ma al ram, kdezto tie dva maju carbon cize vahovo co vyrobca udava tak su na tom lepsie ako ten hlinikovy  u G7. tymto nechcem tvrdit ze G7 ma zly ram samo ze je to uz lepsi hlinikovy ram. toto je vec co sa clovek nikdy od vyrobcu nedozvie aby porovnal priamo tie ramy.

        0 0
        • rš2  

          XP970 – 9.9kg

          SUP team racing 08 – 9.7 kg

          G7 09 – 9.9 kg

          Nevím jaký máš ambice, ale rozmězí 0.2 kg…to je plný a prázdný bidon :-D

          0 0
          • Marccoo  

            ty nevíš kolik váží 0,5 litru vody :)

            0 0
            • Jogador  

              Mně to taky zarazilo, ale pak jsem si řekl, že bud má maličky bidonek, nebo nevozí vodu, ale nějaký těžší plyn:)

              0 0
              • Marccoo  

                možná :)

                0 0
              • rš2  

                Jogador: dvoudecový bidon na helium :-D Ne, tak jsem to střelil od boku (nechtělo se mi zvedat a jít to vážit čemu odpovídá 0.2 kg), máte pravdu – 0.5l plný 547g. Tak těch 0.2 kg je plný nebo prázdný pytlík :-))

                0 0
          • yoggi  

            team je lahsi iba preto ze ma 80mm vidlicu, lahsiu kazetu a kluky.

            0 0
    • vikicek  

      Ber XP970, je přece mnohem červenější :P

      0 0
      • yoggi  

        kolega ked ho videl na obrazku tak poznamenal aky dravy :)))

        0 0
        • vikicek  

          Akorát to sedlo jim to kazí, kdyby tam dali nějakou tenkou placku, tak to vypadá ještě dravějc :P … jinak já mám 1km od baráku právě prodejnu Supů a musim říct že designově je to naživo fakt pěkný … ty kola s rámem pěkně sladěný. Však ten rám taky stavěli podle těch kol :))

          0 0
          • vikicek  

            Jediný co mi teda na těch supech vadí je ta R7 …

            0 0
            • Marccoo  

              já to vidím jako plus,jsou to fofr chrtí stroje,na žehlení není čas,u nich bych uvažoval o pevný.

              0 0
          • yoggi  

            sice aj u nas je pradajna ale taka mala a este nemaju navezeny rocnik 2009 takze este som nemal cest na zivo, ale uz dufam ze bude coskoro.

            0 0
            • yoggi  

              preco myslis ze R7 nie je vhodna, v teste pisali ze plny dobre svoju funkciu, jasne ze  pre tazsich jazdcov to nie je, ale ja mam vahu cca 63kg takze si myslim ze to bude uplne v pohode :)

              0 0
    • Mara.147  

      Jestli máš možnost, tak se na každém z nich projeď a uvidíš, který ti padne víc.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.