• wern_er

    Na novinku a Sup myslím slušná cena a výbava. Co myslíte?

    https://www.bike-life.cz/…m-red/d38487

    0 0
    • Tomas_82  

      Která výbava tam odpovídá kolu za 32k????

      0 0
    • Mateusz  

      Píšou tam, že je to lehké kolo, ale váhu jsem nenašel.

      0 0
      • scalar  

        Neřeš, co píšou a udělej si svůj názor. Pokud je tam těžká vidlice s ocelovýma nohama (někde jsem viděl naváženo 2370gr.) a mix Deore a Alivia, tak to asi moc lehké nebude…

        0 0
        • Mateusz  

          Na jiné stránce psali, že kolo má 12.2 kilo, asi to bude bez pedálů, takže to pro mě moc lehké kolo není :D

          0 0
          • Hedus  

            Dnes váženo v obchodě 11,8 kg. Byl jsem překvapen, vypadá moc dobře a výbava velmi slušná. Barva modrá petrolej se opravdu povedla. Dá se sehnat kolem 28000,–

            0 0
            • kubad  

              i tak to není ani lehké, ani levné

              0 0
              • Hedus  

                fakt :) a co by jsi v této cenové kategorii a výbavě doporučil ?

                0 0
                • kubad  

                  vyjádřil sem se k uvedenému kolu, proč bych měl něco doporučovat?

                  0 0
                  • Hedus  

                    Protože mne to zajímá, chtěl bych vidět nějakou alternativu. Od někoho, kdo tomu rozumí.

                    0 0
              • arcco  

                Pokud někdo zmiňuje, že kolo není ani lehké ani levné, je jistě velkým znalcem v segmentu jízdních kol. Já mám třeba priority hozeny trochu jinak. Sedlovka 27,2 ( a následný upgrd. za karbon) a „čistý“ zadní trojůhelník – né mnohoúhelník, jak je dnes trenden u al rámů. V dané cenové kategorii jsem nic s mými požadavky nenašel.

                Že to má šavle z ocele, hmmm. A cože to má z Alivka?

                Jo a NIKDY jsem nebyl fandou kol z Kopru…

                0 0
                • kubad  

                  Nikde sem nepsal ze je to špatně. Jen ze to není lehké a zrovna ta vidlice to dost sráží. Ale pokud vyhovuje tak proč ne

                  0 0
                • novas752  

                  Takovou nepodstatnou věc, brzdy. Ale to je poměrně levné vyměnit za něco výkonnějšího.

                  Vidlice taky docela bída, v podstatě stařičká xc 30 s přidělanou pevnou osou a načerněnejma nohama, dříve se montovala tak na kola za 20–23. Těžší než kde jaká enduro vidlice, citlivost nic extra, tlumení dost slabé. A výměna vidlice za něco slušného je už podstatně dražší.

                  0 0
                  • arcco  

                    Určitě souhlas s vidlici.

                    Pokud ale budu chtít kvalitnější vidli, bude kolo nejspíš osazeno mixem slx – xt a to už je jiný cenový level než 30.

                    0 0
    • Crouch14  

      Připojím se s dovolením také do diskuze. Řeším, koupi kola a v obchodě u nás prodávají jen Superior a bylo mi také nabízeno 919 nebo 909. Ta 909 skoro totožná výbava asi o půl kila těžší, ale zase o 4.000,– Kč levnější. A větší nabidka barev. Popřípadě jakou značku by jste doporučili ? Cca 30.000,– Kč. Děkuji.

      0 0
      • Hedus  

        Rozdíl v 919 a 909 je v použitém materiálu ALU. 919 má lehčí a kvalitnější, proto ta váha. Má v nabídce také krásnou barvu petrolej modrá. Kol bohužel moc není a i ty SUP jsou pomalu vyprodané. 2021 bylo pár kusů, další bohužel až na jaře.

        0 0
      • Lukas287  

        další rozdíl je že 909 je 1×11 a 919 1×12.

        Sám taky koukám po kolech ve stejné cenové relaci a co mě zaujalo tak kellys Gate 30/50 a GHOST Nirvana Tour Essential 29

        0 0
    • Smazaný účet  

      kolo celkem pěkný, osazení takový rovnoměrný.. pokud pokukujete v téhle relaci, tak mrkněte do mého profilu, toho Kellyse budu prodávat, začínám za 25k, najeto pouze 800km. Řekl bych že má o něco lepší brzdy, vidlici a hlavně záplety. Mám objednaného Exceeda 6.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.