• Raeh

    Zdravím pánové, chtěl bych se zeptat na váš názor ohledně výběru bajka, co byste doporucili popřípadě jakou značku v provedenosti rámu atd. Moje finanční možnost je koupit carbon bike do 60tis Kč, chci hardtaila, traily moc nejezdím.

    Přemýšlím o superiorovi 969, nějaké rady tipy jestli bych udělal dobře, kdybych šel do supa nebo se i za ty peníze nabízeji i jiné schůdné varianty? Chtěl bych shimano 1×12 převodníky, a již letošní model.

    0 0
    • Speedster1944  

      https://www.albie.cz/…ma-m30-2020/ neco takového? ☺️

      0 0
    • Raeh  

      Jedná se mi právě spíš o zpracování rámu, samotnou výbavu bych asi i přežil sram, což oto, ale jestli není nějaká vyloženě vlajková loď už v této kategorii, respektive jestli nejsou treba 2 nebo 3 znacky, mezi kteryma se rozhodovat. Pak jestli neni lepší jít třeba do základní vybavy jen kvůli rámu a kola prodat a nechat si zaplest treba jiné, jde mi z toho hlava kolem už :D

      0 0
      • Hrabex1  

        Je treba pocitat s tim, ze kdybys treba v budoucnu chtel jit proti proudu a pouzit presmykac, tak u superioru to uz nepujde.

        0 0
      • novas752  

        Co se týče kvality rámu bych se Orbey vůbec nebál, vůbec ne.

        Co se týče geometrie, záleží co chceš. Orbea má položenější hlavový úhel, kratší zadní stavbu, delší rám, nižší hlavu. Za mě lepší, superior tradičně konzerva

        0 0
      • creami  

        Ahoj…jsem na tom jako ty…jsem před koupí nového kola…ale jedna věc je jak se ti rám či jeho zpracování líbí a druhá je jak ti to bude sedět…já zkoušel orbeu,supa,ca­nyona…kola cca v tvé cenové relaci. a jsou tam podstatné rozdíly v geo…

        0 0
      • Speedster1944  

        Projeď si obojí, Orbea jsou neskutečné rakety, které mají výbornou váhu na těch karbonech, jdou za pedálem jako svině. Měl jsem možnost testovat minulý ročník přesně M25, letošní je trošku upravená a položenější ještě o něco. Hlavně je potřeba si vybrat kola a vyzkoušet si je. Jel jsem i na supíkách, ty jsou jak tady zaznělo taky trošku konzervy (2019) ale 2020 už mají modernější Geošku

        0 0
    • froot11  

      Já mám od listopadu objednaného exceeda, komplet na XT, akorát kazeta je SLX. Ještě jsem pokukoval po CUBE. Ten je komplet na XT + narozdíl od exceeda má karbon. řidítka. U obou se vlezes do 60k.

      EXCEED https://www.canyon.com/…0005716.html?…

      CUBE https://www.cube.eu/…ngreen-2020/

      0 0
      • Raeh  

        Tak tu Orbeu, ještě vyzkouším, i designově se mi líbí, pak jsem přemýšlel i o ghostovi, ale někde jsem slyšel, že v geometrii vývoji zaspali, a že není moc konkurence schopny, tak nevím co je na tom pravdy, canyon to je číslo 2 moc se mi líbí design a poměr cena taky super a podle recenzi luxus, ale štve mě, čekat na něj az do půlky března, to už chci mít na bajku aspon 1000 v nohách tu dobu :D cubik super pomer cena ale ten design je katastrofa teda aspoň me se moc nelíbí no

        0 0
        • froot11  

          No mě vychází doručení na konci února tak to je ještě snesitelný.

          Přesně z toho sameho důvodu jsem CUBA zavrhl taky. Na kole jsou super komponenty, ale totálně zkur.. design.

          Zkus ještě mrknout na kola RADON. Je to direct sale stejně jako canyon a poměr cena/výbava je taky super.

          0 0
          • Raeh  

            Právě, nejsem úplně člověk co by řešil každý detail, ale kolo za ty peníze se proste uz musí aspoň trosku líbit, nechápu jejich politiku ja mel silnici Cuba agree a designove to byla paráda ale tady to co predvedli je děs :D a myslis ze i rámy u toho Radonu budou fajn?

            0 0
            • froot11  

              Myslím že to bude stejná kvalita jako Canyon, Cube, Orbea atd. atd.. Však koukni tady po tématech ve fóru. Kvality různých značek rámu se tu řeší docela dost často.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.