• mil

  Ahoj,

  koupil jsem si letos kolo specialized stampjumper a ted´reším jak ho přepravovat.

  Koukám po střešních nosičích a našel jsem za pěknou ceno Thule ProRide 591.

  http://www.nosicethule.cz/…91-p-17.html

  Stampjumper má vedení bovdenu ze spoda rámu. Nevím zda to nebude s tímto nosičem problém (jestli nebude mačkat na bovdeny). Má někdo s tímto zkušenosti popřípadě jaký nosič používate.

  Dík za kaž´dou zkušenost

  • jackasss1  

   Čauky,

   Tak já používám právě zmiňovaný nosič a jsem s ním maximálně spokojen. Ale bojím se, že ty uchyty na bowdeny tlačit budou :-(

  • RaZzEr^^  

   bacha at si neposrabes auto!

  • Dinoxus  

   S bovdenem pravdepodobne problem mit nebudes. Sam v tomto nosici vozim letosni Specialized Enduro, ktery ma take bovdeny dolem. Ten spodni posuvny dil na nosici je jakoby do vecka a do nej jdou dat ty bovdeny aspon u toho Endura. Trosku problem jsem u tohohle nosice spis mel s delkou. Pokud do druheho nosice davam CUBE Sting s kosikem na lahev tak ten drzak musi byt dost polozeny a pak je predni kolo uz hodne vepredu a ten predni plast je uz trosku z nosice. Ale jinak nosic je skvely zvlast rychla montaz na hlinikove aero  tyce od Thule.

  • Tesak  

   Řešil sem stejnej problém tady

   Moje řešení byl nákup Thule 530, kterej je naprosto ideální na rámy tohodle typu.

  • XC-biker1  

   Jednou jsme na závody měli tento

   http://www.nosicethule.cz/…29-p-63.html

   a kolo v něm drží uplně bezvadně. Díky vysoké hraně se přední kolo ani nehne, a utahovaní za ramovou trubku je taky dobré, je tam i nějaké místo takže by to rám s lankama dole škrábat nemělo.

  • VladaTP  

   Mám také tyto nosiče + aero tyče Thule k tomu a je to paráda. Vzhledem k tomu, čelisti kterými to drží rám jsou do „V“, tak by ani s bowdeny neměl být problém. Teda pokud s nimi lze trochu hnout směrem ke středu. Nejlepší by bylo to před koupí vyzkoušet… třeba bude tady na fóru někdo ochotný. Ta cena, za kterou jsi je našel, je super.

Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce