STARTOVNÉ ZDARMA NA CELOU CYKLOMARATON TOUR 2011

25 nepřečtených
  • scalar

    Dostal jsem do e-mailu docela zajímavoui nformaci o akci CMT a OZP, mohli by to napodobit i jiní organizátoři sérií:

    "Máme taky pro všechny účastníky CMT připravený super dárek od našeho nového partnera

    Oborové zdravotní pojišťovny.

    Tímto dárkem není nic menšího než startovné na všech závodech série Cyklomaraton tour 2011 zdarma. Jak na to? Je to velmi jednoduché. Každý z vás, kdo se do 14. 1. 2011 přihlásí ke zdravotnímu pojištění Oborové zdravotní pojišťovny, bude mít automaticky startovné na všech závodech Cyklomaraton tour 2011 zdarma…"

    0 0
    • Shadow.1  

      To je dobré… ještě zjistit, jak je na tom Oborová oproti ostatním… abych pak zase jinde neplatil, co mám u své zadarmo :-)

      0 0
    • McBlacky  

      spíš mě sere, že jako klient OZP to nemám zdarma :)

      0 0
      • scalar  

        Myslíš, že na stávající klienty se to nevztahuje? To by bylo drsný…

        0 0
        • McBlacky  

          to je jasný, že ne. z toho textu to je patrné. Osobně bych byl překvapen, kdyby to bylo pro všechny stávající

          0 0
        • Kubiczech  

          Klasická náborová akce…

          0 0
          • Lada,s  

            Přesně. Primární účel není nabídnout slevu, ale nalákat potencionální nové klienty

            0 0
      • scalar  

        no, asi jsi si vybral špatnou pijišťovnu :-)

        0 0
    • karliner  

      Jestli mi neslíbí ještě mažoretky na každé občerstvovačce, masérky v cíli a dopravu limuzínou na každý závod, tak na ně kašlu.

      0 0
    • JayDee  

      Hmmm jak si stoji OZP oproti ZPMVCR? Uvazuju o tom, akorat aby me to ve finale neprislo draz…

      0 0
    • Trainman  

      www.cyklomaratontour.cz Pánům asi je*lo, jestli to myslej s těma 600,– za dlouhou (2× krátká…) a 500,– za krátkou vážně? 8-O

      0 0
    • pelhrimov  

      Tak startovné bych spíše tipnul na 350 Kč, píšou to tam. Asi stačí zatrhnout v přihlášce volbu, že se staneš členem CMAX1 klubu. Podle mne je to klasická bouda s dvojími cenami, viz. závody, kde startuje hodně cizinců, tam je to takto udělané už dávno.

      0 0
      • Blade  

        No ono i těch 350 je přemrštěná cena, když vezmu v úvahu, jak mizerně ty závody jsou zajištěný.

        0 0
        • karliner  

          Já tedy jel jen jednou – 2009 Okolobudějc a nepřišlo mi, že by byl nějak blbě zajištěný – nebloudilo se, pořadatelů dostatek na důležitých místech, občerstvení průměr, výsledky hned, registrace rychlá a bezproblémová, pro mne tedy podstatná vada bylo čepování pouze Birellu :-). Jsou na tom závody hůře, ale chápu, že bůh je asi zvyklý na jiný servis :-)))

          0 0
          • scalar  

            No já jsem jel Okolobudějc loni a servis opravdu božský nebyl. Představ si, že některé úseky tratě zapomněli vysušit, na občerstvovačkách chyběl kaviár a šampaňské, na prezenci nebyly jako hostesky top-modelky a další nečekaly v cíly nahoře bez, aby mi umyly kolo.

            0 0
    • Trainman  

      Tak kdo jste jeli(y) Okolobudějc a jaké z toho máte pocity? :) Já rozpoluplné . + na místní poměry zajímavá trať a převýšení, solidní občerstvovačka. – debilní parkování (člověk by čekal, když už to bude na letišti, tak bude dostatek prostoru a ne se převlíkat mezi jezdícími auty…), nedomyšlený dojezd (kvůli motajícím se lidičkám jsem se připravil o flek, ale co už :)), oproti minulému roku a 4 druhům těstovin bylo letos jídlo mooc slabý – bez chuti.

      0 0
      • jose  

        vyskytl jsem se tam:-)

        plus cena na míste 400,– oproti deklarovaným 600,–, Parkování nehodnotím, dojel jsem 20km od baráku po svých:-)na začátek sezony dobrá rozjížděcí trať pro otestovaní těla:-).Po startu moc uzký,místy pěkná trať, ale bohužel v techto místech se tlačilo(viz první sjezdík,fakt nechápu), díky tomu první vlna ujela, takže nebylo proč závodit:-(

        0 0
      • Ottak  

        Tak byl to můj první závod a velice se mi to líbilo.

        Parkování si myslím bylo zcela dostačující, ikdyž ne nejlepší možné :-). K jídlu nemohu mít nejmenší výhradu. Trasa? Super!

        Jediné, co bych vytkl – chyběl mi informační stánek, protože moderátor například neuvedl, kdy se mají řadit jezdci na krátkou trať a tak nás tam spousta postávala a ty vychytralejší už byli připravení :-). Ale to tak prostě je :-)…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.