• Bbrouk

    Pojeďte se ztratit a opět nalézt – do klánovického lesa. V neděli 22.května se jede orienťák, startovné za hubičku, celá trasa je z kopce a po větru, kontroly najdete spolehlivě a všichni budete vítězové:o) Parádní zázemí s úschovnou, sprchami, šatnami, mytím kol, masáže – vše zdarma. www.triprozdravi.cz

    Máme i kategorii rodiče s dětmi, tak můžete vytáhnout celou rodinku:o)

    0 0
    • Nikovlas  

      JEDU !

      0 0
    • Bbrouk  

      Kontroly o víkendu doladěny, máte se na co těšit:o) V Klánovickém lese opět najdete krásná neobjevená zákoutí! Tak se neváhejte přihlásit na www.triprozdravi.cz, ideálně i se svýma ratolestma do kategorie rodiče s dětmi (před tím můžete objet i klasický závod). btw jsem si (nejen) na prohlídku trati pořídil nového mazlika viz foto:o) To to jezdí..

      0 0
      • capo  

        dooobřeeeee… :)

        0 0
      • JendaP  

        Ahoj. Když to vyjde, dorazíme celá rodina. :-)

        0 0
      • Nikovlas  

        Nemůžu si nerejpnout – tak na kolik PSI jsi si nafoukal tu REBU? :-)

        0 0
        • Bbrouk  

          Asi mě budeš mít za barbara, ale při koupi zrovna dávali hokej, tak jsem řekl kolik vážim a sledoval jak jsme dostali od švédů..:o) ale šlape rozhodně líp než axel na mé staré..meridě.

          0 0
          • Nikovlas  

            Já jenom, abys ji neměl tak měkkou, jako já – pak přeci jen najedeš do díry… no a jak to jde nadoraz, tak ji hned zničíš :-)

            0 0
            • Bbrouk  

              Díky za info, dám si na to bacha..najíždím první kilometry a zatím velká spokojenost:o)

              0 0
              • Nikovlas  

                No prostě mi to nedalo :-) Tak ať to jezdí, uvidíme se v neděli.

                0 0
    • Shaby  

      To se ale musej blbě razit kontroly za jízdy:)

      0 0
    • Bbrouk  

      Pro Vaše info – letos bude 16 kontrol, celkem 440 bodů. Kontroly budou všude možně po lese:o) Vybrané kontroly pro kategorie rodičů s dětmi budou easy. Stejně jako na duatlonu budeme moct zatleskat handbikeristkám z Černých koní, které pojedoutaké objevovat krásná zákoutí Klánovického lesa. Těším se v neděli.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.