Souběh brzd. pák a řazení BL-M7100 a SL-M8000 obj. bez ukazatele

13 nepřečtených
  • juliik

Zdravím ve spolek. Plánuji upgrade brzd. Předvybrané mám SLX BR-M7120. Mám ale malé obavy, zda-li to tam nějako rozumně naskládám.

Páčky mám samostatní XT SL-M8000 s objímkou ale bez ukazatele.

Máte někdo takovouto kombinaci? Je to použitelné? Foto by mně náramně potěšilo.

Díky a přeju zdar.

0 0
    • chemik  

Ahoj, odpoledne ti mohu nafotit kombinaci páky BR-M7120 s řazením Deore SL-M6100 s objímkou. Jestli ti to pomůže.

0 0
      • juliik  

Ano, uvitám to. Mockrát děkuji.

0 0
      • pocestny  

To mu asi až zas tak moc nepomůže, když ta jeho SL-M8000 je ještě dělaná k brzdě s „starou“ objímkou a M6100 už je přizpůsobená posunuté objímce brzdy.

0 0
    • chemik  

Tady to je.

0 0
      • Slavik  

IMHO, no to řazení máš pěkně ***** daleko :-) Ale když ti to vyhovuje… :-)

0 0
      • pocestny  

Co se týká tvého bajku (SL-M6100 je na to posunutí přece dělaná). Našel jsem na netu fotku, kde to dali takhle. možná by to bylo u tebe lepší takto.

Ale jak jsem psal, jestli takhle dá SL-M8000 budou mu překážet jak cyp.

0 0
    • pocestny  

zkoušel jsem BR-M7100 s SL-M7000 a bylo to k prdu. Páčky za objímkou brzdy byly moc daleko. Možná že by na tom mohl dospělý člověk s přimhouřením oka jezdit (pro dítě vůbec), ale není to optimální. A při montáži řazení před objímku brzdy, ale zase ty páčky překáží v držení gripu.

0 0
      • Slavik  

Jo to tady můžeš psát 100×, ale stejně se najde nějaký Homer Simpson, který to bude zkoušet znova :-)))

0 0
    • juliik  

Díky za informace, zkusím sehnat kompatibilní brzdové páky.

0 0
    • abel  

stejnou kombinaci vozím asi rok a v pohodě. mám to tak, protože jsem měnil pouze brzdový páky a řazení mám 3 roky.

0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.