• Thapsus

    Zdravím,stále ještě dumám nad novými pákami k V-brzdám.Doporučíte spíš Shi LX nebo SRAM 7.Mám to k revoshift řazení.Díky moc

    0 0
    • Kolík  

      Mám Sram 7.0 a nestěžuju si.

      0 0
    • Daf  

      Ja teda nevim presne co je revoshift, ale LX paky se nedaji uspokojive pouzit k otocnemu razeni, protoze kvuli cepu te paky se neda posunout az k razeni. Da se pak brzdit jen jednim prstem a to jeste blbe.

      0 0
      • Mamut  

        Tuto kombinaciu presne mam a vyhovuje mi zo vsetkeho najviac. Je to ale iba pre ludi s velkymi prackami. Na beznych pakach som mal problem, ze tam kde zacinali brzdit, som uz nemal ani silu ani cit v prstoch a vecne som si obijal klb 4. prtu o paku.

        0 0
        • rb  

          Mám Lx páky a grip shift Quartz,nijak velké pracky a brzdím v pohodě,jeden prst stačí :-).Pravda,nevím,jak vypadají nynější Lx páky moje sou z roku 99.

          0 0
          • Mamut  

            Moje su vlastne DX z 99, ale tvarovo su uplne rovnake ako LX z tej doby, iba su krasne cerveno-cierne.

            0 0
    • Thapsus  

      SRAM 7 funguje s otočným řazením bez problému.Máte někdo takovou kombinaci?

      0 0
      • shcorepi  

        Jako takovou výjimečnou kombinaci Sram řazení a Sram páky??? Jo, mám, páky jsou výtečné, nestudí!

        0 0
        • TinkTink  

          Mel jsem, ale paky mi prisli prilis mekke…LX jsou taky mekky…tam bud XT minimalne…nebo Avidy…mozna jeste Sram 9.0…

          0 0
    • Thapsus  

      Ne,myslím shimano otočné řazení a brzd.páky SRAM 7. Po první větě v mém minulém příspěvku měl být otazník,sorry.

      0 0
    • Darius  

      co jsem videl a mackal tak Sram jsou velice lehke, ale take pruzne, takze podle me nic-moc; Shimano LX nevim neznam, co zkusit Avid?

      0 0
    • Thapsus  

      KDE HO ALE KOUPIT,dovozce (progress cycle) ho má na stránkách všechny typy přes 1000.Je k mání i jinde?

      0 0
    • McBlacky  

      abych nezakládal new thread… jezdíte někdo Sram páky a shimano řazení? konkrétně mi jde o kombinaci deore řazení a 7.0, nebo 9.0 páky. Nejsou ty páky moc dlouhé že se s nimi špatně brzdí při úchopu rukou těsně u páky -tj, že nejbližší místo prohnutí páky je moc „ven“ od středu řidítek. (Nechce se mi mít mezi řazením a pákou mezeru, kterou bych tohle poladil).

      0 0
      • Indian  

        Hele na staré meridě mám řazení Sram 7.0 s brzd.páčkami Sram 7.0. Také jsem jezdil páčky Sram 9.0SL v bílé barvě(jen o něco lehčí a možnost seřizování páky). Mohu říci,že plastové Sramácké páčky 7.0 i 9.0 jsou to nejlepší(jde li samozřejmě o mechaniku) co jsem kdy jezdil.Jsou parádně lehké a to že jsou s plastu a mírně pruží vůbec neřeš pokud máš dobrou brzdu vůbec to nevadí.Nestudí do prstů a jsou ergonomické a parádně sednou. Rozhodně lepší neš kovový avid a šimano,–Moje názory a dlouholeté zkušenosti.

        0 0
        • Vilém  

          Hmotnost je cca stejna jako XT,zadne velke vyboceni.Jako plus bych videl ze nestudi.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.