sobota 23.12 - Co takhle nějaká předvánoční vyjžďka?

39 nepřečtených
  • Bulda

    to počasí si o to zatim říká, ne? nějaký návrhy? .....že by třeba konečně padla cukrárna na Mělníku???

    0 0
    • cabbage  

      LOL:-D

      0 0
      • Bulda  

        jo, jo neni nad to mít vlastní kolonku …to máš ode mě pod stromeček :)) ..a brzký uzdravení

        0 0
        • cabbage  

          protekce musí bejt;) dííík:-)

          0 0
    • Nehas  

      Já bych jel. Uvidím co na to přítulkyně. Jestli mě pustí :o)))

      0 0
      • Gorgov  

        bych se nepatl jen jí to oznámil:)

        0 0
        • Nehas  

          Asi jo. Když přijedu, tak jsem přežil. :o)

          0 0
      • Nehas  

        Tak zatím to vypadá dobře. Začal jsem „Jak to vidíš s Vánocema“ a dostalo se mi odpovědi „Myslím že budou“. „A na kdy je plánuješ?“ „Jako loni, tak na 24.“ „OK, tak to tu budu. Já totiž 23. jedu na vyjížďku s B-F“ No a bylo to. :o)

        0 0
    • Peslezedirou  

      Nechceš se vydat do kraje kde štěchovický poklad zakopán jest a pak dál kolem štěchovické přehrady?

      0 0
      • Bulda  

        zatim nevim …tak další návrhy :)))

        0 0
        • Peslezedirou  

          Stejně víš, že chceš jet do cukrárny v Mělníku tak se neptej a diktátorsky rozhodni :o))) Jestli budu v Praze tak pojedu…:)…jo a tempo by mohlo být vánočně poklidný :)

          0 0
          • Bulda  

            tak teda Mr. Diktátor říká: Mělník!! :)) Tempo vánoční a kdo bude předjíždět soby, tak nedostane pod stromeček ani fusekli :)))

            0 0
            • bajkr  

              mohl bych dělat falešnýho soba :o)

              0 0
              • Bulda  

                ok, ti se taky nesměj předjíždět …ale ani krmit :)))

                0 0
                • bajkr  

                  Ano mohl sem jet s váma. A pomalu. Sjezdové pláště, falešný blatníky a potom nějaká ta vábnička v podobě cukrárny. Jenomže já sem řekl NE! Žádné návnady a když na bika tak s gung-hem bo brd.

                  :o)

                  0 0
                  • ydaho  

                    1*

                    0 0
                  • Twister  

                    :-)))

                    0 0
                  • Gung-Ho  

                    Pěkný:-))…takže do BRD :-)))

                    0 0
                    • Bulda  

                      se jednou probud driv a pojed ne pruzkum neznamych koncin :))

                      0 0
                      • Gung-Ho  

                        No nepatřim zrovna mezi ty co hledaji rozkoš v časnym vstávání to máš pravdu:-)) Ale na jaře nebo v létě když to bude stát za to a až bude vidět dýl, tak rád vyrazim dál do neznámých končin…obou větších vyjížděk do Kokořínska přes Říp co ste pořádali sem se účastnil a moc se mi líbily. Rozhodně se k nějaký takovýhle další zase připojim, ale šmrdlat se po rovinkách kolem Mělníku fakt nemám chuť. Cukrárna je sice dobrý lákadlo, ale máme je tu taky:-) a k tomu ještě lesy s kopcema a terénem:-)) Tak proto Brdy

                        0 0
                        • Peslezedirou  

                          Ty jo, já snad budu muset s váma někdy vyrazit do Brd, protože, když tam jedu sám tak vždycky sklouznu k tomu, že jedu po notoricky známých cestách, brdská magistrála atd. maximálně okořeněná sjezdem k hospodě u vopičáka od jezírka nebo po nějaké cestě z hřebenu k Berounce. Proto se furt divím proč tam pořád jezdíte :o))

                          0 0
                        • RADO77  

                          Taky hlasuju pro BRDy. Zadej koordináty náčelníku. zdraví Triatlonista

                          0 0
                        • Bulda  

                          za to můžou falešný Psi :)), já jen jestli se něco chystá a kam a on diktátorsky rozhodni, ale jinak je mi to fuk, klidně do Brd a Měník aspoň zbyde na jaro :)))

                          0 0
                          • RADO77  

                            No jo, diktátorsky rozhodni....... Musíš, ale vědět, že každý diktátor musí (alespoň někdy) masám nařídit to co vlastně chtějí nebo hrozí vzpoura...........:-))

                            0 0
                          • Peslezedirou  

                            Jasně, za všechno může pes :o)))

                            0 0
                        • Martinaa  

                          hele neurážej roviny, já je občas ráda uvítám:)))

                          0 0
                        • Bulda  

                          počkej, plantážníku …tě někdy těma rovinama proženu, že se ti i koláček připeče :))))

                          0 0
                  • Gorgov  

                    hehe super, snad bych jel s váma:-)

                    0 0
        • bajkr  

          brdy? :oD

          0 0
          • Bulda  

            to sem přesně čekal :)))

            0 0
          • fousek  

            Vy uz ty Brdy budete znat lip nez Fabian:-)

            0 0
      • jecnak  

        Stechovickou pod stromecek? To te musel hodne nastvat :-P

        0 0
      • hawrda  

        V zimě povltavskou…toť odvážná mise:-)

        0 0
    • McBlacky  

      já pojedu určitě ale kam i tak jistej nejsem

      0 0
    • blondyyna  

      Vzdy jsem nechapal ty vymluvy typu „Ja se jen chtel podivat jak kdo hlasoval.“ A hle je to tady :-) Aspon tam neni cabbage sam.

      0 0
    • tomfree  

      Tak dneska to fakt vyšlo!

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce