Sobota 19.5.Zličín 10:30 Někam

22 nepřečtených
  • vysmátej bajker

    Nechce se někdo projet,pohodovým tempem?Napište případné návrhy,možná i změna místa srazu.

    0 0
    • Zlatka  

      Nechce se Ti jet jednou pod mým velením ?

      0 0
      • marapara  

        Kua bývat v Praze, tak je to hozená rukavice ;)

        0 0
      • Markét  

        Ahojky Zlatko,

        já nejedu tak můžete zase zničit jednou vysmátýho. A hezkou projížďku. :-)

        M.

        0 0
        • Zlatka  

          To mne mrzí.., takhle budu zase utahaná jako kůň. Ještě že pojede Ajka. :-)

          0 0
      • vysmátej bajker  

        Proč ne :).Kde a v kolik?

        0 0
        • Zlatka  

          Pokud nebudeš trvat na tom Zličíně… No mohl bys jednou jet na naší stranu, říkals že Kralupy a dál vůbec neznáš.. Takže Dejvice ještě lépe Podbaba na konečné před hotelem v 09:00 až 10:00 jak budeš-te chtít. Nebo u nás, ale slivku bohužel nemáme. :-D

          0 0
        • Fenous  

          Ja bych se pridal, kterym smerem budete mit namireno?

          0 0
          • Zlatka  

            Není problém, přidat se může každý, tempo jistě pohodové. Podél Vltavy-soutok-podél Labe. Směr vidím na Praha-Kralupy-Mělník-Neratovice-Kostelec n/L-Líbeznice-Zdiby-Praha Trasa se dá vždy poupravit…:-)

            0 0
            • Fenous  

              O.K., tak v 10 pred Internacionalem, nejak nevim, jak se ted vlastne jmenuje…

              0 0
              • Zlatka  

                Každé dva roky se jmenuje jinak :-D

                0 0
                • Fenous  

                  Je to proste ten hotel ze Sakalich let…

                  0 0
                  • Vobluda  

                    Taky bych se pridal..

                    0 0
                    • Zlatka  

                      Překrásná vyjížďka, kdo nejel s námi prohloupil a těm co s námi jeli děkuji za účast a doufám že jsou spokojeni. Bylo tam menší bloudění pod ropovodem…:-) A málem jsme se pak ocitli i na Řípu :-D Cesta zpět byla spletitá a dokonec vedla i přes Okoř. Hodilo nám to 139km a průměrka 21km/hod. Spíše díky Vysmátýmu.

                      0 0
                      • vysmátej bajker  

                        Ja za to nemůžu:).Byl jsem rád že jsem to uvisel.Spíš to bylo proto že jsme nepotkali kopec.

                        0 0
                        • Zlatka  

                          Pár fotek z Mělníka nad soutokem Vltavy a Labe:

                          sweb.cz/AZHome/Cy­klotoulky/

                          0 0
                          • Fenous  

                            Bylo to prima, az na toho vlka, z Kralup jsem to jel skoro cely vestoje :-) Nastesti to bylo hodne po rovine,co by taky clovek cekal, kdyz jsem chteli jet podel reky…takze tech 140 nebylo tak strasnejch.

                            0 0
                            • Zlatka  

                              No škoda že jsi se pak už odpojil, v Kralupech jsme se posílily výbornou čočkajdou.., a pak hurá do Číčovic na večeři. Tys přejel VLKA jo ? :-D

                              0 0
                      • Vobluda  

                        v patek jsem hral fotbal a od te doby kulham :/ fakt me to mrzi, ze jsem nejel.. pekne foto, mozna priste..

                        0 0
                      • jizby  

                        Fiha, ještě, že jsem se včas odpojil. Dalo mi to 110 km a měl jsem toho dost. Ale snad někdy příště zase rád pojedu. Dík.

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.