Sobota 14.4.10:30,Stodůlky-někam.Pohodička.

18 nepřečtených
  • vysmátej bajker

    Čtvrtek na sobotu parádní předpověď tak někam pojedeme.Zalíbila se mi křivoklátská pohodička tak s mapou to snad projedeme.Část toho znám tak nezabloudíme.Světla s sebou v Chýni bude otevřená zahrádka.Asi pojedeme přes Hráz v Sobíně(10:45) a Valdek(11:45) hospůdka na polívku(další možnost srazu).Pak už podle trasy.

    0 0
    • svickoh  

      škoda…makám, jinak MY jedeme v neděli… vykašlete se s Markét na kachnu u rodičů a přidejte se :))))

      0 0
    • vysmátej bajker  

      Dejte vědět jinak si na Stodůlky zajíždět nebudu.

      0 0
      • vysmátej bajker  

        Tak pro velkou účast přesouvám sraz do hospůdky U Kapalínů v 10:30.Je to na začátku Sobína po pravé straně.Zájemcům rád vysvětlím cestu ze Zličína nebo Řep.

        0 0
        • tomaasz  

          ahoj, možná se přidám, jestli berete lenochy. A poznám novou hospodu, v Sobíně jsem často – na hrázi.

          0 0
        • Archer  

          Tak 10:30 u Stodulek a 10:30 v Sobine – docela velky rozdil… Jak tam dostanem, treba, od Stodulek, a kolik trva cesta, abych jsem to mohl spocitat?

          Dekuji!

          0 0
          • tomaasz  

            Ze stodůlek přes rozvadovskou spojku po nadjezdu nebo lávce od četnické stanice, kolem mototechny po cyklostezce, odbočit vlevo do tunelu pod tratí a vilovou čtvrtí k plzeňské, dále po kolejích na konečnou v řepích, mírně vpravo a pak doleva ul. žalanského a po cykloztezce do Sobína – tipuji to na 20 minut.

            0 0
            • Archer  

              Toto je dost slozite… :( Nepoznam to tam, urcite se zabloudim…

              Koukam na mapu, a asi jednodussi bude po Jeremiasovej dojet do krizovatky s Plzenskou, odbocit doleva, po ulice „Na Radosti“, potom „Hrozenkovska“, furt po hlavnej a mela by dovest me az do Sobina.

              0 0
              • tomaasz  

                další možnost od metra stodůlky, podjet jeremiášovu, kolem bezdomovců po polňačce přes Chaby, Třebonice, Chrášťany, po staré plzeňské do prava, za scanií odbočit po polní cestě vlevo a furt rovně do Sobína

                0 0
                • vysmátej bajker  

                  Zapomeňte na Stodůlky,dojeďte až na Zličín.Přikládám plánek.Zelená ze Stodůlek,červená ze Zličína.Nebo se pro vás stavím a odvedu.10:15.Na­pište jak je to pro vás lepší.

                  0 0
    • Archer  

      Tak byla to supr vyjizdka! Mam 85km, stredni 17km/h, a asi 4 piva :)

      0 0
      • Markét  

        To jsme rádi, že se ti to s námi líbilo. Můžem zase někdy něco podniknout. :-) . Srazili jsme se u Kapalínůa pak dle plánu …teda skoro . Místo na Valdek jsme již uhli na modré v Unhošti. Kluci byli moc spokojený. A já no některé pasáže bych tam ani nedávala , ale nakonec jsem to dneska přežila i bez pádu . Jupííííí :-). Takže snad zase někdy.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.