• littlebiker

    Dobrý den, nechtěl sem to sem dávat, ale kámoška nutně potřebuje kolo a je hodně limitovaná penězi.

    Jako každý správný gentleman sem jí nabídl svoje zkušenosti z oboru. Nabídky využila a já teď sháním vče možné po bazarech.

    Jelikož po včerejší noci proserfované na bazarech jsem zjistil, že slušné kolo v její velikosti se nedá sehnat, rozhodl sem se tedy poprosit vás, českou bikovou elitu o božskou pomoc.

    Moje požadavky na božstvo jsou:

    Cena do 8 000 Kč

    Velikost na 165 cm ( 16" – 17"?)

    Něco slušnějc vybavenějšího, aby si holka mohla užít pořádného MTB řádění

    0 0
    • littlebiker  

      Sakra ten enter je zrádný.

      Chtěl sem ještě dodat prosbu o radu jak postupovat. Je mi jasné, že pokud budu kupovat díl po dílu, bude to větší piplačka a výsledek nejasný.

      Ještě přemýšlám, jestli jí tam nehodit první pevnou vidlu a až bude mět peníze po brigídě, mohla by so dovolit něco komfortnějšího.

      Uvítal bych taky slušné nabídky na jeté komponenty ( Alivio-LX)

      Děkuji

      0 0
    • tiru  

      jukni se tady třeba něco najdeš :)

      http://www.aukro.cz/…ka_mtb_.html?…

      0 0
    • keo  

      Nové kolo na pořádné řádění a ještě aby si to užila za 8000 asi nekoupíš,funkční vidle cca 5000 a už ti nevyjde ani na rám,takže dále serfovat po bazaru.Jestli celé kolo nebo díly závisí od nabídky.

      0 0
      • pižmoň  

        koupis 5000,– je moc staci SR RADION sezenes za 2500,– to neni moc 2000ram 2500 vidle a ten zbytek do te ceny nejak natlacit pujde de vsechno:-)

        0 0
        • keo  

          V tom případě bych se raději podíval po nějakém doprodeji loňských modelů,máš to bez práce a se zárukou.

          0 0
    • Lišák  

      Někdo tady na B-F měl na bazaru Gianta. Měl nějaký menší rám, Pilota vidlu. Byl žluto-bílý, nebo stříbrný. Už je to delší doba, tak na bazaru už není, ale třeba se majitel ozve, pokud ho ještě má. Nebo si někdo vzpomene, kdo ho tady měl.

      0 0
      • littlebiker  

        včera sem někde našel gary fishera, RS Pilot, stare LX a deore, 17,5 ram za 6000, zbylo by ještě spousta peněz na kratší představec, sedlo a ještě by trocha zbyla na nášlapy. Jenom už ho někdo koupil.

        Snad se dotyčný biker s Giantem ozve

        0 0
      • Meesha  

        nema

        0 0
    • Archer  

      Na 165cm je spis 15"-16".

      0 0
    • tiru  

      co takhle Merida Kalahari 580 komplet deore 3500 ))

      viz: http://www.aukro.cz/…t_deore.html

      myslím že na začátek by to stačilo

      0 0
    • jipík  

      Měl bych něco pro ni za malý peníz, pošli mail, pošlu fotky, mail mám v profilu Acstar Stone popř. ti nechám rám třeba i nějaký komponenty a můžeš skládat, a pak m­ůžeš slíznout sme­tánku :-)

      0 0
    • siafu  

      na 165 cm vidim max. 16" ram

      0 0
    • mara53  

      pokud budes skladat z dilu, mam doma volny zapleteny kola na V-ecka brzdy, najeto 300km=temer nove, rafky Ritchey stribrne,na­by Deore cerne, draty nerez, vymena byla z duvodu prechodu na kotouce.    

      0 0
    • Bafoon  

      kola sakum prdum i vidle xcr kdyby jsi skládal, přecházím na 29" jeté je vše asi tisícák, kola jsou na véčka náboje na kotouče :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.