• dddbbb

    Rád bych znala Váš názor na tuto konfiguraci. Cena mi přijde zajímavá.

    https://www.tsbohemia.cz/…d300221.html?…

    Technická specifikace

    Rám: 29" Butted 6061 Aluminium, Tapered 1–1/8" Headtube, Shimano Pressfit BB, 12mm Thru Axle Rear

    Vidlice: Rockshox Judy Silver RL, 29" 100mm, Solo Air, Diffusion Black, Boost 110REAR SHOCK

    Přehazovačka: SRAM GX Eagle, Black

    Převodník: SRAM GX Eagle, 34t Direct Mount Chainring, Black

    Řazení: SRAM GX Eagle 12 Speed, Black

    Brzdy: Shimano Deore M6000 Hydraulic Disc Brakes, Resin Pads, Rotors: Shimano SM-RT56 180mm/160mm, 6 Bolt

    Řidítka: Sector Alloy Handlebar, Dia:31.8mm, Backsweep:9, 720–740mm

    Sedlovka: Sector Aluminium, Black

    Představec Sector Alloy Stem, 31.8mm, Rise 6°, with stainless steel bolts; L: 60 for size S, L: 70 for size M, L: 70 for size L, L: 80 for size XL

    Vypletená kola: Promax Boost TA12/15 + Stan´s Crest S1 + Maxxis Crossmark II 29×2.25", Foldable, Dual Compound, 60Tpi. Wide XC. Tubeless Ready

    0 0
    • Cavendish  

      Za tu cenu super. Já bych to bral.

      0 0
    • adam1  

      Nedávno jsem viděl na živo tu solu1 ,

      Jako parádní stroj na první pohled i váha /potěžkáním ok až jsem byl překvapen že lehké ?

      Pěkně vybroušené sváry ,jinak ty kola nevím nemá to žádný cvrk /hodně tichý ?a nemá to dalkač na vidli ,ale to není hrůza:)

      0 0
      • Pincek  

        Taky jsem se byl na kolo podívat, nevypadá zle, ale moc mě neoslovil design a hlavně to co mají v mé velikosti v bohemce je ve špatným stavu. Osma, špatně řadí, zadní brzda jako by nebyla ( asi se jim tam něco vylilo, nebo nevím, dalo by se říci že to ani nepřibžduje a brutálně to kviči) Asi se dá všechno řešit a před prodejem to třeba dají dohromady, ale moc důvěru to ke mě nevzbudilo -nechtěl bych s novým kolem furt něco řešit. Zatím jsem nákup odložil…

        0 0
        • adam1  

          Mě právě zaujalo :),měl jsem ho vytáhle ze stojanu ,ale nejel jsem na něm .Tak určitě to mohlo/bylo halaba složené :) .bral bych to v krabici a složil raději sám doma .Pokud si to tam někdo nechá složit tak je třeba stejně vše /spoje zkontrolovat ,třmeny vystředit .

          Časem se může povolovat zadní osa /inbus tak loctail raději.

          0 0
        • jenda78  

          Můžu se zeptat, co to je za velikost? O kole také přemýšlím.

          Díky

          0 0
        • Lukas1976  

          souhlas, design je nevýrazný. Jenže neznačkové a nevýrazné kola má tu nevýhodu, že se o něj nemusíte moc bát, že vám ho ukradnou. Já jsem občas nucený nechávat kolo ve společně kolárně a i ten nejhůře vybaveny specialized/ca­nondale by tam nevydržel přes první noc.

          V TSBohemce jsem kolo kupoval, vše bylo dotažená a seřízené, lze se s nimi domluvit i na změně některých komponentů, plus máte zdarma garanční prohlídku v normálním cykloservisu, kde s nimi může dořešit případné problémy.

          0 0
    • Lukas1976  

      Souhlas, za ty peníze je to hodně dobré kolo. Parametry uvedené v prvním příspěvku neodpovídají letošnímu modelu. Letošní model má o něco lepší vidlici (Recon) a jiná kola (Crest S1).

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.