• TinkTink

    Jedete nekdo silnicni sudety ted v sobotu? :)

    0 0
    • Pebe  

      ROFL :-D :-D

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Že bych fakt měla pravdu? ;-)

        0 0
        • Pebe  

          :-)

          ještě zjistit pod jakým jménem se bude schovávat :-)

          0 0
          • TinkTink  

            :o) Nikdy jsem svy jmeno tak moc neschovaval – Pavel Dědák :)

            0 0
            • Pebe  

              a jo, jsi tam, krátkou a Muži 19? :-)

              0 0
              • kámen úrazu1  

                Tak to nepřehání, možná nechce, aby do něho někteří rejpali, kdyby jel dlouhou. ;-)

                TinkTink> krátká na okoštování a příští rok praštíš s bikem a zbydou jen dlouhé silniční maratony? ;-)

                0 0
                • TinkTink  

                  Rozhodne neprastim :) – ale silnice treba po praci je dobra, to rozhodne nepopiram, ze jo…akorat jeste musim tu silnici poladit teda… :)…

                  A 90km – to je logicky dusledek toho, ze jsem nikdy nic takovyho nejel a z baliku mam celkem strach :-D…

                  0 0
                  • petebike  

                    pocitej ze tech prvnich 90 km na sudetech je rovnika se trema max 4 kopeckama…jede se dost rychle…neni problem prumer 40 km/h

                    0 0
    • TinkTink  

      Tak sme se pobavili…

      A kdo teda jede? :o)))))

      0 0
      • Vrci  

        0 0
      • petebike  

        uz tady jeden dred je,

        ale jedu a Beeda taky a samozrejme dospelackou

        0 0
        • TinkTink  

          Nevidel jsem zadnej rozumnej thread… :-/, je tu moc kecu vsude…

          Dospelackou dospelackou…nebudu riskovat :) Diky za informace.

          0 0
          • petebike  

            odkazal bych te na desatero :-D ale je fakt ze jen sem ozivyl lonsky dred, bude tam i Sava s fotakem – myslim ze ji neprehlidnes…po­kecame v cily ?  zustavame tam do nedele…takze po zavode pohodicka…

            0 0
            • TinkTink  

              Toz uvidim…ja tam jedu solo, tak to mozna v sobotu po tech 90 otocim domu? Vubec nevim, mam vikend totalne free, ale protoze jsem dnes doskladal zas XCcko, tak bych ho tu chtel v nedeli aj protahnout :)

              0 0
        • Vrci  

          když to tak čtu: závod se jmenuje Sudety, všechna kola jsou z Německa, kurvahošigutentaag

          0 0
    • Cryzyy  

      Ano

      0 0
    • RedAce  

      Docela dobrý, můj první závod delší než 3hodiny. To počasí bylo fakt hustý, ami nevim, ale snad 7bidonu :-).

      Nemate nekdo nejaky fotky?

      0 0
    • petebike  

      tož byl to pěkný ročník, ze začátku to zase párkrát spadlo :-(, naštěstí jsem to jen viděl .....

      jelo se mi ale dost těžko – ve vedru to nejde :-(, trať byla pěkná, konkurence každý rok roste…:-(

      takže 72.abs, 19 v kat. :-(

      fotky nahraju a dodám večer…

      PS.: Beedo jel si jak kráva !!!! gratulace

      0 0
      • petebike  

        jo a tedy povedlo se mi vyhrát krásný carbon boty na silnici v tombole – taková třešnička na dortu :-))))

        to tink : diky za kseft…

        0 0
      • Beeda  

        diky, pro me to je urcita satisfakce…

        prima akce,

        tinku, ze to byl samy krasny asfaltovy singlik;-)

        0 0
      • RedAce  

        kde si zjistil výsledky?

        0 0
      • Vrci  

        Já mám tohle počasí rád. Bohužel jsem píchl na tom červeným štěrku, kterým byla vyspravená silnice na cca 10. km (zdravím SÚS Královéhradeckého kraje – díky nim skončila část mých daní u mých úspor, bohužel toto spojení není moc funkční). V té chvíli jsem se pohledem rozloučil s balíkem marně zamával oktávce v barvách Mavicu a vyrazil na nejdelší časovku ve svém životě. Docela mě překvapilo, že na Srbské nebyla pumpa. V Teplicích jsem zajel na hotel dofoukal kolo a pokračoval v jízdě. Až na Odolově se mi povedlo dojet někoho kdo jel chvíli se mnou. Takovou malou náplastí na smůlu, která mě potkala je tričko z tomboly. Už se těším na Rampušáka.

        0 0
    • petebike  

      tady je pár fotek – víc se nestihlo

      0 0
    • RedAce  

      42. abs., 12. v kat.

      0 0
    • Siddha  

      fotoreport zde:

      http://www.roadcycling.cz/index.php5?…

      0 0
    • RADO77  

      Silniční Sudety se blíží a plánuju dopravu. Neměl by někdo místo v autě? Předem díky.

      0 0
    • RedAce  

      Zdravim, neměl by někdo místo v autě? Z Prahy, nebo Český Lípy?

      0 0
    • RADO77  

      Tak panstvo, bohužel se letos zase nemůžu zůčastnit. Přenechám startovné (krátká- ale asi to půjde přehodit). Pokud má někdo zájem ozvěte se – kontakty v profilu.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Letos jsem se těšil, bohužel nic… brání mi certifikát z AJ … :P

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.