• Dipsey

    Co říkáte na nejasnou budoucnost bikových Sudet 2006? Myslíte si, že se Tomáš Čada s chladnou hlavou definitvně rozhodne pro další pokračování? Podpořte jej také Vy, pro které je tento závod také jedním z vrcholů sezony.

    0 0
    • Meesha  

      Dva roky se rozhoduju, jestli pojedu nebo ne. Nakonec sem vzdycky vymek a jel na nejakej v porovnani „hnojak“. Letos me to mrzi podruhe. Doufam, ze to Tomas nezabali a konecne pristi rok prijedu :-) Byla by to skoda, je to kultovka!

      0 0
    • Marry  

      No ted si rikam…dobre ze uz jsem to jel 3×

      0 0
    • Street  

      Letos jsem je jel poprve a rad bych si to dal znovu. Byla by skoda prijid o tuhle rasovinu kola i tela.

      0 0
    • RomanH  

      Sudety povazuji za nej maraton v CR, at uz se jedna o trat, obcerstovacky ci zabezpeceni (sanitky pod kazdym tezsim sjezdem, tech. depa). Moc by me mrzelo, kdyby to vzdal. Pokud to nebude chtit organizovat on sam, tak se snad najde nekdo v jeho okoli, kdo to prevezme.

      Nevite nekdo presny duvod, proc toho chce nechat ?

      0 0
    • Beeda  

      Ja slysel Tomase jak klukum z Redpointu rika ze v nicem nehelpnou. V tom je asi zasadni problem, clovek chce aby to klaplo, da do toho vsechno a ostatni se vezou a spolehaji na nej. Pak staci par prkotin od stezovatelu a cloveka to otravi totalne…B

      0 0
    • Meesha  

      No, po vcerejsku by mohl Fousac smele kandidovat… :-))

      0 0
      • Daf  

        Parada zase bude na co se tesit.

        0 0
        • RomanH  

          Jasan. I kdyz letos po dojeti jsem si rikal, ze pristi rok je pojedu, jen pokud budu mit pred nimi nalitano alespon 4tkm, tak uz ted vim, ze se tam pojedu trapit zase.

          0 0
          • Daf  

            To mas jedno. Kazdej kdo jede sudety se trapi. Akorat tem nejlepsim to trapeni tva kratsi dobu :)

            0 0
    • Lance  

      A?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.