• petebike

    Tak jak letos ? kdo se odváží ? já se po loňsku docela těším…

    www.redpointteam.cz/…tour2007.mht

    0 0
    • dydy  

      Když bude pěkně, tak pojedu:-)

      0 0
      • Ice-goofy  

        Ja uvidim, rikam mozna ano, ale radeji bych ne (zasveceni vedi ;) )

        0 0
      • dydy  

        Tak vypada to spatne, neco se po me tluce, do haje. A to byla forma jako hrom.

        0 0
    • Andrea  

      Uz jsem se prihlasila na 170 km, ale mam z toho trochu vitr. Zatim nejdelsi zavod co jsem jela byl silnicni Kral Sumavy. Tohle ma o neco mensi prevyseni, ale je to delsi. A podle profilu tam kopcu zrovna malo neni. Jake to bylo loni?

      0 0
      • petebike  

        pro mě težke, pač jsem jel a jel, a zapoměl odbočit na kratši variantu, tak jsem jel dal, utrpeni to zas nebylo ale měl jsem ještě starou těžši silničku s převody 53/39 – 12–23, takže jsem snad jednou musel slést :-(, ale jinak je to tam krásný, suprově organizovaný…ta první půlka je dost rychlá…

        0 0
        • Andrea  

          Tak jsem si precetla tvuj report, pekny! Me by teda asi polozilo, kdybych chtela jet kratkou, minula odbocku a vedela ze pojedu jeste nejakych osmdesat kilaku…

          0 0
          • petebike  

            ja byl na zacatku pripravenej ze pojedu dlouho, ale vis jak, jedes v baliku, pak te orvou na kopci a sam proti vetru zadna slast, tak sem si rikal dojedu si kratkou at se netrapim, a dopadlo to jak to dopadlo… :-D

            0 0
      • drb  

        Neboj, jsme na tom stejne, taky jsme jeli 150 Krale, tohle bude stejna pohoda do startu do cile. Nejakych 20 na vic uz nehraje roli. T :)

        0 0
      • Cryzyy  

        Tam nejsou skoro zadne kopce…

        0 0
      • Bobo  

        Upřímnou soustrast k tomu jelitu na stehně. I já jsem málem šel několikrát k zemi a zvlášť na těch mokrých kostkách, jak to klouzalo. Pádů bylo hromada, fuj fuj.

        0 0
    • Biker jak Pes  

      No, uvažuji o tom. Teďka se dívám, že na krátké je kategorie pro juniory, tak asi pojedu krátkou. Ale problém je, že to je daleko … :(

      0 0
    • Vrci  

      pokud má někdo zájem, mám místo v autě

      0 0
      • vt  

        jedes na otocku ?

        0 0
        • Vrci  

          odjezd z ČB pátek cca 13.00 návrat po závodě, sprše a obědu.

          0 0
    • drb  

      Nemate nekdo digitalne profil Sudet? Nemuzu tonikde najit, mam to jen na letacku …

      0 0
      • Cryzyy  

        mam lonske

        0 0
        • Darkson  

          počkej, tos jel průměrem 177 tepů???

          0 0
          • Cryzyy  

            ano jel

            0 0
          • petebike  

            proc ne, kazdej mame ty tepy preci jinak, taky byli casy kdy sem mel na dlouhym krali pres pet hodin a 185 tepu prumet…jo to byli casy

            0 0
      • petebike  

        tady je muj :-D

        0 0
    • Vrci  

      jak to tam vypadá se silnicema co se povrchu týče a rizika defektu?

      0 0
      • petebike  

        co si pamatuju z lonska, tak je tam par useku na kostkach, jinak to bylo dost v pohode…letosni zima nebyla vubec kruta tak by to mohlo byt podobny, ja to jel bez defektu na Mich Prorace2, ted mam novy contiky tak uvidime…

        0 0
        • Vrci  

          já se rozhoduju jestli vzít prorace na zadek a supersonic na předek nebo plášťovky na obě kola.

          0 0
          • petebike  

            ja se nejvic bojim ze bude hnusne :-(

            0 0
            • Beeda  

              se uz neboj, bude hnusne:-)

              0 0
              • petebike  

                a kdyz bude tak aspon nebudu od bahna jako ty :-D, takze beru blatnicek :-)

                0 0
    • petebike  

      Tak tedy jako bylo to moc pěkný, sice to počasí mohlo být moudřejší ale i tak to šlo, aspoň nebyla zima :-)

      dalo to 162 km s 2020 metry vejškovými, bez defektu a hlavne bez problému (hlaďak, seknutí či tak něco podobnýho)

      o 16 minut lepší čas než loni, takže taky dobrý…

      15 kat. 77 abs.

      0 0
      • Andrea  

        Zavidim! Ja jsem dostala smyk uz na 45.km a docela jsem se pomlatila. Nastesti nic vazneho, obrousena leva strana tela a nejake modriny. Ale bolelo to :-) No a pritel to polozil taky a zlomil si lopatku. Kdyz jsem mu zavolala pomoc, dojela jsem alespon do cile devadesatky. Moc hezky zavod by to byl, nebyt te smuly :-(

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Jauvajs. :-(( Tak ať se z toho Jirka brzo dostane.

          0 0
        • petebike  

          o tom jsem pak slysel v cili – tedy nic moc no, hlavne at se date brzo dohromady, pady byli, no trat mela proste zacit nejaky peknym kopcem a ne ze pojedem pres hodinu po rovinkach :-(

          jeste pridam foto z Vysoke Srbske…

          0 0
          • Vrci  

            Vysokou Srbskou jsem si vychutnával nebo spíš ona mě. Ten kalup ze začátku mě docela překvapil.

            www.fotokocian.eu/index.php?…

            0 0
            • petebike  

              ano Srbska boli, ale Odolov na 128 je o neco delsi a tim i horsi, navic je i uzsi…

              oba ty kopce znam uz z lonska :-) navic Srbska se jede i pri Bikechallange, ale na biku se to jede hold snaz,

              loni kazeta 12–23, letos 12–25 a v poho, i kdyz kdybych mel tu horskou 12–27 tak bych to tam taky kopnul :-)

              0 0
              • Vrci  

                tam byl aspoň asfalt a nesmekalo se mi zadní kolo jako na Srbské a nahoře čekala občerstvovačka, ale bylo to místo, kde jsem definitivně odpadnul ze skupiny a jel až do konce sám

                0 0
              • Cryzyy  

                „12–25 a v poho“ ? no kazdej ma poho asi nekde jinde…

                0 0
              • Biker jak Pes  

                Ty jo, já jezdím 14–25 a 25 tam mívám snad jednou do měsíce … ;)

                0 0
                • petebike  

                  ty jo tak si mel prijet, zalezi co k tomu mas za prevodniky a co k tomu mas za nohy :-D

                  0 0
                  • Biker jak Pes  

                    převodníky 49–53 a nohy ty co mi namontovali v porodnici … ;)

                    0 0
                    • petebike  

                      hm 49–53 to je dobrej rozsah :-D kdo to dela ?

                      0 0
                      • Biker jak Pes  

                        Shimano ? ;)

                        0 0
                        • petebike  

                          tak to bude nejaky hodne velky oldschool :-D

                          ted se dela 53/39, 50/34, ale to co pises sem tedy jeste nevidel :-D

                          0 0
                  • Biker jak Pes  

                    Jinak, teďka se chystám na Rampušáka, tak můžem porovnat tam… ;)

                    0 0
                    • petebike  

                      nejejdu, cerven je celej plnej,MTBbeskydtor, apache, mezitim budu meditovat :-D

                      jinak sem to nemyslel se porovnavat spolu, ale zkusit si proste Sudety , Vysoka Srbska byla kratka, ale Odolov to je jiny kafe.....

                      0 0
                      • Biker jak Pes  

                        Hm, ale stejně bych asi jel 90km, je tam juniorksá kategorie. Možná příště, ale už jako muž. Takže neváhám dlouhou … ;)

                        0 0
                • Cryzyy  

                  tak to jsi asi dost dobrej…

                  0 0
                • RedAce  

                  to asi na tom kole moc nejezdíš :-)

                  0 0
          • Pat a Mat  

            Fotogalerie z první části je na www.roadcycling.cz.

            0 0
    • Hajpi  

      Přátelé bikeři! Tohle byly moje nejtěžší sudety! Vaše oblíbená brutální zdravotnice! :-P

      0 0
      • Mug  

        To jako, že bylo potřeba hodně zravotních zásahů? :-)

        0 0
        • Pedro RB  

          Jo, mě krásně ošetřila silniční lišej hned v sanitce na asi 44.km. Ještě jednou díky Hajpi! Díky tomu jsem dojel aspoň krátkou. (i když mi výsledek neuznali)

          0 0
          • Mug  

            No asi se dost padalo. Déšť a kostky. Já jel raději jak pos.. neb to tam neznám a trochu jsme se bál.

            0 0
            • Pedro RB  

              To jsi jel na tom karbonovým Scottu? Pochybuju, že bych ho přehlíd. Já se snažil držet v popředí, že tam budou lidi vyježděnější a nebude se tam tak brutálně zpomalovat a pak nastupovat u aut co to místama zúží.A pak mě vyhnala na trávu vlna od borce předemnou a zpět na asfalt jsem se vracel už naležato. Kluk co šel přezemě měl snad přeražený zub a slyšel jsem tu i o zlomené lopatce, ale pořadatelé si v tiskové zprávě pochnalují jen 9 odstoupivších.

              0 0
              • Mug  

                Karbonovýho Scotta bohužel nemám. Vlny se snažím nedělat. A viděl jsem jen jednoho „čulibrka“ ve vesnici tak okolo 30km někdo objížděl zaparkovaný auto vnějškem a skočil z mostku. Ale kamarád tak padnul a krásně si obrousil Recordový páky a bok. Podklouznul mu v zatáčce bez varování předek a to je dost vyježděnej.

                0 0
                • Pedro RB  

                  Aha, já reagoval na to MTB co máš v profilu.. Taky mám odřený duály a natržený sedlo. Jinak s kolem nic. Ještě abych se já brzo sloupal a bude to zas dobrý. Holt hromadný závody bez pořádnýho kopce na začátku jsou vždycky riziko.

                  0 0
                  • Mug  

                    Jezdit v balíku je třeba umět a ne každej to ovládá. Já bohužel taky moc ne. Je to daný počtem takovejch závodů. Já tak okolo 5ti ročně. Na bajku je to něco jinýho. Amyslím, že dost lidí je na tom podobně.

                    0 0
    • petebike  

      hazu to na vrch, budu sice mit po Beskydech ale jedu, mam zaplaceno a prihlaseno na 170 tak snad to nebude tak bolet, kdo dal ? nebo jedete na Krale ?

      0 0
      • Eva  

        Taky takova vrazedna kombinace,ale musim,mam zadara startovne :-)

        0 0
        • petebike  

          taky sem koukal ! respekt ! pojedem spolu ne ? :-)

          0 0
          • Eva  

            Huraaa,beru od brachy gumicuk :-)))

            No urcite by ses nechtel na trati trapit minimalne o hodku dele :-)))

            Premek se nabid jako doprovod,to jeste nevi chudak co ho ceka :-)))

            0 0
            • petebike  

              ja se prave bojim ze se budu trapit, pri nejhorsim to prehlasim na kratkou, ale zas ta je skoro o nicem…dva kopce :-/

              0 0
        • Maroška  

          Evi tak to se těším, kdybys potřebovala posbírat cestou, budu to jistit zezadu :-)))

          0 0
          • petebike  

            taky jedes double ? nechapu Vas zensky… :-D

            0 0
      • Ice-goofy  

        Jedu Krale , ale jednou Sudety snad dam… I kdyz letos asi bych mel spise ty Sudety vid

        0 0
        • petebike  

          byl by to dobry trening na etapak, hlavne jizda ve skupine…

          0 0
      • Vrci  

        jasně stejně jako loni jedu dlouhou

        0 0
      • RedAce  

        Snad dlouhou, jde se přihlásit na místě, ne?

        0 0
        • petebike  

          myslim ze jo, vzdycky to tak slo…ale ja uz jsem radsi prihlasenej – aspon mam takovy zavazek :-D ale bude to asi tvrdy…

          0 0
          • RedAce  

            Jsou tam nějaký extremy? 23z v poho?

            0 0
            • petebike  

              cca 50 km Vysoka srbska – kostky na konci se to dost utahne, takze jednou sem to jel na 23 – nebylo nic jinyho a pak 25 a to uz bylo lepsi, pak jestli chces jet dlouhou tak je jeste jeden podobny kopec /nevim ted km – tak 110–120?/ ale po asfaltu – dost uzke…ale na Krale Sumavy to nema

              0 0
    • Eva  

      Nejede nekdo z Brna (pres Brno) a nebylo by jedno mistecko s kolem? Jen cesta tam.Diky

      0 0
      • petebike  

        to das ne v patek hezky na rozjeti :-)

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce