• voytaa

    Ahoj bikeři, mám dotaz. Přítulkyně se rozhodla upgradovat svůj bike a její volba padla na letošní RS Sid race. Otázkou je, jaký zdvih pro ni bude lepší. Doteď jezdila vidli s 80mm zdvihem a její styl spíše odpovídá lehčímu xc, do žádných extra terénů se nežene, jde jí spíš o pohodlí. Osmdesátku má navíc možnost sehnat z Německa za cca 9000, stovka už by vyšla zhruba na 12000. Zároveň bych se rád zeptal, jestli bude na jejích asi 50kg Sid dost citlivý, i když předpokládám, že by to neměl být problém. Předem dík za všechny odpovědi

    Anketa: tak co teda vzít?

    0x
    0%
    2x
    29%
    0 0
    • petebike  

      ja jsem pro 80 mm, jinak zdvih u techto vidlic se meni jen „spacerem“ takze je jedno co si koupi…

      0 0
    • Tomcat  

      Velikost zdvihu není o hmotnosti jezdce ale jízdním stylu a pohodlí.

      Pak by bylo dobrý aby odpovídal geometrii rám

       

      Co se týká citlivosti myslím že to není dobrý argument u SIDa  to není vidlice na pohodlí.

       
      0 0
      • voytaa  

        JJ však proto i píšu, jak jezdí,samozřejmě i hmotnost jezdce není úplně zanedbatelná, lehká holka(ehm:-) přece jen bude potřebovat citlivější vidli. Nicméně nemusí to být úplně super žehlička, stačí prostě pohodlnná vidle, což zase podle mě sid s rezervou splňuje, pro navíc hraje dost nízká hmotnost. Pokud jde o tu geometrii, přítulka je navíc i dost vysoká(asi 181cm), takže rám je větší a změnu na 100mm by snad v poho snesl. Ad scret- věřím, že r7 je dobrá, jen už by to byla vyšší cena, když sečtu její pořizovací cenu+úpravy, tady bych se k devíti tisícům nedostal..

        0 0
        • Krocan  

          za 9500 od milana už upravenou:-)

          0 0
        • scret  

          nevim za kolik se ted da sehnat jaka R7ma… uprava u Milana me stala tusim 800,– vcetne zpetneho odeslani… coz je krasna cena!

          zvazuju ze po case necham upravit R7mu i pritulce…

          0 0
      • petebike  

        tou posledni vetou jsi me hodne pobavil ! :-D

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.