• papaya22

    mam dotaz. jde u teto vidlice zmenit zdvih na 120mm. dik za info

    0 0
    • kubad  

      ne, jde to jen u verze s pevnou 15mm osou

      0 0
    • vifon  

      Predavaju sa QR verzie: 100mm, ktora sa da upravit na 80mm a 120mm s moznostou zmeny zdvihu na 110–100–80.

      0 0
      • kubad  

        …Now offered in a brand-spanking new 120mm travel option, with 15mm Maxle Lite option and a lighter 80–100mm chassis…

        0 0
        • vifon  

          mam na santakovi Sid XX r.2012 QR so zdvihom 120mm…uz sme to tu preberali na zaciatku roka, ze RS ma v oznacovani riadny bordel.

          Momentalne ju mam upravenu na 110mm.

          0 0
        • vifon  

          Zabudol som napisat, ze mam Taper krk. Ale vyraba sa aj s klasikou 1 1/8"

          Tu su dostupne verzie.

          http://www.bike-components.de/…modell-.html

          0 0
          • papaya22  

            no tak ted v tom mam teda peknej bordel. nejaky jdou a nejaky ne- no to je super. no nic koupim rebu xx a budu mit klid. diky vsem za pomoc.

            0 0
    • yetti  

      Mám úplně tu samou včetně balení a při nákupu se mě ptali na jaký zdvih to chci nastavit a šlo to i na těch 120mm. Takže řekl bych, že to půjde.

      BTW znova bych si jí nekoupil, protože je to hrozná žvejkačka a ten hydraulickej lock taky není žádnej zázrak.

      0 0
      • Smazaný účet  

        …jeden si koupi zavodni lehuckou vidlici, zvedne ji na 120mm a divi se, ze se vidle krouti…genial­ni!:)))))

        0 0
        • kubad  

          tak tak a proto měly být na 120m jen verze s 15mm osou, proč je to jinak netuším

          0 0
        • vifon  

          zhrnul si to presne :-)

          Ked chce vediet co je zvejkacka, nech porovna Durina a Sida.

          0 0
        • yetti  

          Mam jí na 100mm a je to hrozná žvejkačka. Měl jsem před ní FOX RLC a ten rozdíl je neuvěřitelnej při minimálním hmotnostním rozdílu. V podélně vyjetejch kolejích si to kolo jede kam chce. Připomíná mi to ježdění se starým SIDem s tenkýma nohama.

          0 0
        • yetti  

          Mám jí na 100mm a je to hrozná žvejkačka. Před SIDem jsem měl FOX RLC a rozdíl v tuhosti je obrovský při minimálním hmotnostním rozdílu a když přesednu na Cannona s Fatty, tak to je teprve rozdíl. Z mého pohledu udělali kvůli pár gramům ze SIDa vidli na hranici použitelnosti a Reba na tom je dost podobně.

          0 0
          • yetti  

            Kousnul se mi comp,a tak jsem to ***** napsal dvakrát. Sorry

            0 0
          • vifon  

            Mam ju s taper krkom na fulle a na XC pri 110mm sa nemozem nejako zvlast stazovat. Oproti Durinu na HT je to dost citelny rozdiel. Ale to bude aj tym taper krkom.

            Predtym som jazdil so 150 mm RVL s 20 mm osou, to bolo samozrejme o nieco tuhsie, ale zeby to bol nejaky extremny rozdiel, to sa povedat neda.

            0 0
            • scret  

              panove, panove, ze ja vam pujcim R7mu at se tu prestanete hadat:)))

              Jj, Duriny mely problem s tuhosti, kdyz vazili kolem 1200–1400g… Pokud vim, tak dneska uz docela pribrali a s tou tuhosti to neni zadna tragedie… Temer srovnatelne se Sidama… Beru klasiku s normal.sloupkem…

              0 0
          • kubad  

            myslím že máš hodně zkreslený a přehnaný pohled, by mě zajímalo co bys říkal na R7 nebo na staršá vidle s 28mm nohama :D

            0 0
            • scret  

              tak tak:) a lidi na tom taky jezdili… Ale ono to je logicky, clovek by chtel porad tuzsi veci. Taky pokukuju po necem tuzsi nez je RVL s 20kou:)

              0 0
              • Smazaný účet  

                RVL s 20tkou je dobra, ale chce to trapped…pak uz jenom lyrik, totem, durolux:)

                0 0
                • scret  

                  pochybuju ze TPR krk udela hodne… nj, jenze novy RVL s TPR nejsou zas na 20mm sou:(

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    mlok tu daval nejaky cisla a vypadalo to docela presvecive…

                    0 0
                    • scret  

                      tywa, ted mamRVL 20mm osa obyc krk a rikal jsem si, ze bych chtel TPR… Jenze novy RVL maj zas 15ku osu, takze by to tuhosti vyslo ± nastejno:)

                      0 0
                      • kubad  

                        si ku jen nové kluzáky s TPR krkem a máš vyhráno a ještě ušetříš :D

                        0 0
                        • scret  

                          :)) to jo, ale pocitam ty budou stat jako pulka vidle…

                          To me spis napadlo koupit jeste jednoho RVL a jen vymenit spodni nohy…

                          0 0
                      • Smazaný účet  

                        no..picusove..jak by nestacila 20mm…musi do toho cpat dalsi rozmer…

                        0 0
                        • scret  

                          tak 20ka postupne u vidlic do 160mm vymizi… uz dneska jsou v 99% 15ky…

                          0 0
                          • kubad  

                            tak tak 20 ka se přesouvá na 35mm + vidlice

                            0 0
                            • scret  

                              tak aby se k tomu mohli zase po par letech vratit a tvrdit v PR kecech ze se razantne navysila tuhost a pritom zustala zachovana nizka vaha:D

                              0 0
            • vifon  

              Staru Sid Race s 28 mm nohami som volakedy jazdil. V rozbitom terene si sama vyberala cestu :-D

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.