• ravag3r

    Rád bych věděl, která z těchto dvou hydraulických brzd je lepší. Jen ze zajímavosti, na cenu nehleďte, Juicy 3 jsou stejně OEM. Pro Avidy jsem hlavně proto, že mají stejné vnitřnosti jako Juicy 5 a Juicy 7. Jsou sice těžší a vnějším vzhledem se liší, ale funkčnost prý skoro stejná viz test ve Velu. Shimano jsou zase ozkoušené a snad i celkem kvalitní. Díky za Váš názor.

    Anketa: Vy byste radši měli...

    0 0
    • dieegoo  

      525 neznám, Juicy 3 vozím a dobrý, tak hlasuju pro ně…

      0 0
    • JirkaD  

      Juicy 3 neznám, 525 jsem vozíl a dobrý, tak hlasuju pro ně…

      Kde jen jsem četl podobnou odpověď? :-)

      0 0
    • borda  

      OEM sice jsou, ale: www.tandem-bike.cz/…-3-predni-07 :-) doela ujdou, mam je

      0 0
      • Blade  

        Na x-bikes přední+zadní za 3990 ;-)

        0 0
      • smith22  

        zajimavý že se neměli vůbec prodávat,to je asi stažený z nových kol.

        0 0
        • borda  

          no, bude to spis „sedej“ dovoz. na novy kola urceny byly, ale nedoputovali na ne :-)

          0 0
    • Ladap  

      525 je lehká,dobrá a bezproblémová. Jediná nevýhoda je nemožnost použití větších kotoučů. Juicy neznám.

      0 0
    • Tomcat  

      Uz se to tu o 3.0 psalo nejsou dilama stejny jako 5.0 To se te ale nemusi dotknout pokud nahradni dily nechces cerpat z 5.0 Rozhozhodne ale brzdej z levnych dobre.

      0 0
    • Páník  

      dneska jsem zkousel zajety (cca 150km) i nezajety Juicy 3…dávkování i ucinek zhruba stejny jako moje deorka (nezajety s 160mm kotoucem, ale mam 535)…takze jsem pro deorka, pac jsou osvedceny Juicy maj ale lepsi paku

      0 0
    • smith22  

      Vozím ty Avid Juicy 3 a brzdí to jak čert.Po zajetí nikde nic neškrtá a funkce bezproblémová.Dobře se mě taky dávkuje brzdná síla.Avidy sou prostě Avidy a je jedno jestli je to ,,oem,, nebo Juicy 5 nebo 7.Ta funkce i ta brzdná síla je tam totožná akorát sou ty trojky těžší ale to mě nevadí.Nejsu gramař.

      0 0
    • pitos  

      Tak toto budu řešit za chvili také ale budu ve výhodě protože je budu mít oboje doma,každé na jiném biku. Bude to pro přítelkyni a řešit se bude zda ponechat její rok staré 525 nebo juicy3 z nového biku.Jsem zvědav.

      0 0
    • ota  

      juicy 3 má teď kolega z práce,nevidím zásadní rozdíl v brždění proti j7,co mám.přiznávám ale jen krátký test j3,ale myslím,že jsem sto to jakžtakž posoudit.sh.525 má brácha,tudíž něco jsem se je taky nazkoušel, i v prudkých padácích,juicy mi přijdou lepší,a nějak líp padnoucí do ruky,což je ale samozřejmě subjektivní záležitost.dáv­kování mi jednoznačně vychází líp u juicy,shimano mi přijde dost houbovité

      0 0
    • smith22  

      Chtěl bych si jen konečně něco ujasnit.Když mi ty brzdy škrtali tak mi tu lidi radili různé věci čím to může být a jednou z nich bylo ofrézovat dosedací plochy.Ale pořád sem nevěděl který dosedací plochy.jako myslel sem si to správně ale nechtěl sem tam nic zmrvit.A ted sem dal jeden člen bike-fora tuto fotku na které jde vidět že má ofrézovaný jak plochy na rámu tak i plochy na adaptéru mezi těma podložkama.Tak sem se chtěl zeptat jestli je to tak správně a jestli to má být ofrézovaný na tom rámu a adaptéru i ze vnitř tak jak to jde vidět tady z venku?Ted s brzdama problémy nemám ale ptám se proto že mi všichni říkali že toto je základ při montáži brzd a taky se mi zdá že to bude lépe držet přítáhlí na zdrsněným povrchu než jenom ,,lak na lak,,.Předem díky za odpovědi

      0 0
      • honza.biker  

        myslim ze brousit ram pod sroubama je pico*ina…

        0 0
        • Vilém  

          Neni.Nemyslim brousit,ale frezovat.Jednak to lip a spolehliveji sedi,jednak mas lepsi odvod tepla.

          0 0
          • honza.biker  

            vyplati se to mozna frezovat mezi trmenem a ramem, ale jak ti pomuze frezovat ram pod sroubama??? jenom to hnusne vypada…

            0 0
            • Vilém  

              Frezovat mezi adapterem a trmenem jsem nemyslel.Vetsinou je adapter opracovan a nacernen,tudiz prenos tepla dobry a dosedaci plocha taky.Ja myslel pouze navarky ramu,pripadne vidlice.

              0 0
      • smith22  

        Tak to sem se toho moc nedozvěděl.Tolik bikerů a žádnej neví jak to přesně je?To se mi nezdá.

        0 0
        • Blade  

          Stačí ofrézovat (sundat barvu) z vnitřní strany navářek, tzn dosedací plochy pro adaptér a dosedací plochu adaptéru pro třmen. Vnější stranu navářek netřeba.

          0 0
    • Dumbo  

      a napise mi niekto v ktorom e-shope sa daju najlacnejsie zohnat shimana m525 ?? nezalezi na CZ, alebo SK

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.