• Smazaný účet

    Mikulášskou mám zablokovanou…

    0 0
    • Polka  

      Tak můžeš rovnou bloknout u admina i tohle bo to Maňas nepřežije. Aspoň název kvůli přehlednosti jsi mohl dodržet, taková banální záležitost ;-)

      0 0
    • Jaroslávek  

      ?

      0 0
    • mastihuba  

      Já bych chtěl vidět aspoň jednoho čuráka, kterej hlasoval v té idiotské kampani o název nádraží

      0 0
      • Jaroslávek  

        Tak mi to nedalo a zjistil jsem si o co jde, doteď jsem něco tak obludnýho netušil :-(

        0 0
        • jan.pernik  

          a ta kokotina stala mega :-) a vo to de.

          0 0
          • jecnak  

            Tvl co cekat od mesta a obyvatel, kteri si na namesti postavi cerneho kokota ;-)

            0 0
            • černápole  

              tak ono je to iniciativa úzkéko kroužku kokotů v čele s prakokotem onderkou

              0 0
              • RomanH  

                Vsak se tomu rika Onderkova busta

                0 0
            • Karaya  

              Tak není to dokonalý, může se stát, že inženýr zapomene ale to není nic, co by se nedalo lehce napravit :D.

              0 0
      • Smazaný účet  

        To je šotoušský výraz, znám ho již z dřívějška.

        0 0
      • team_daddy  

        Já chtěl, ale bylo to na registraci, tak sem se na to vysral. Ale moje volba by bylo Vídeň – Sever.

        0 0
        • Twitko  

          jj, jeste Praha-Venkov nebyla spatna :-)

          ja se docela divim, ze se nad temi vysledky nekdo rozhorcuje (snad krome $$, co to stalo) .. lidi to chapali spis jako recesi a tak k tomu pristupovali … coz je typickej ceskej zvyk (a hezkej zvyk dle meho – viz Cimrman jako nejvetsi Cech) … tezko po nekom chtit aby bral vazne hlasovani, o kterem uz bylo predem jasne, ze nebude mit na vysledne pojmenovani vubec zadny vliv … takze jediny skutecny problem jsou ty vyhozeny „love“ .. a pokud tohle nekoho sere, pak by mel zjistit kdo to vymyslel a kdo pro to hlasoval (myslim strany) a pokud ty strany volil, tak pripadne svuj hlas v dalsich volbach patricne upravit … co jinyho ze ?

          mimojine „Šalingrad“ je hezkej :-) a to myslim ze nejsem „šotouš“ nebo teda aspon nevim co to vubec je :-)

          0 0
          • LM  

            A bude se to vlakový nádraží přesouvat nebo ne?

            Vždyť to stávající pořád opravujou a teď tam bude rok uzavírka kvůli výměně zabezpečovacího zařízení :-/

            0 0
            • Smazaný účet  

              Tak jako zastávka bude imho fungovat i potom, jenže realizace novýho je v nedohlednu. Já snad kvůli té výluce změním hoknu. Ještě kvůli té výluce narvali hafo lovů do Dolního nádru…

              0 0
      • Motyll  

        Já teda ne. Ale proti gustu…

        0 0
      • Karaya  

        „Su v Brně“ se prostě nedalo odolat :D, škoda že to nevyhrálo.

        0 0
    • Paja  

      Zalozeni prosince s predstihem si zamluvil s.Maňas, od ledna se nova vlakna budou jiz opet soutezne zakladat v 0.01 1. v mesici ;) resp. ja na jiny dlabu, jak by k tomu kankrlicek prisel…

      0 0
      • mastihuba  

        souhlas, ode mne to byla jen reakce na to že jsi nepockal do pulnoci :-)

        0 0
      • kankrlicek  

        Až jsem slzu musel zamáčknout! Děkuji. :)

        0 0
    • Motyll  

      Tohle je ale podpásovka! A název zbytečně kreativní :-)

      Drž se vyhledatelnosti…

      0 0
      • LM  

        Tak ještě někdo může 1.12. v 00:00:01 založit Brno – prosinec 2018 (ať je v tom pořádnej bordel:-))

        0 0
        • babicak  

          Není špatný tento nápad, bude vlákno stávající, Jaroslavovo kontravlákno a ještě vlákno Brno – Silvestr

          0 0
        • Polka  

          Tak určitě. Můžu založit „Vídeň sever – prosinec 2018“ ?

          0 0
          • kankrlicek  

            To mně nedělej, i tohle vlákno jsem našel víceméně náhodou.

            0 0
        • Excel  

          nebo rovnou Brno-Leden

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce