• mpdu

    Prosím hoďte tipy na nějaká lehká rovná XC rodla o šíři cca 680 mm (plus mínus pár milimetrů více či méně nevadí, ale 660 už je málo a 700 už je moc).

    Váha do 180g, cena cca do plus mínus 1.500 – 1.800,–

    Mně zatím v hledáčku uvízly Crankbrothers Cobalt 3 – 680 mm – http://www.bike-eshop.cz/…ers-cobalt-3 – Znáte tento shop? Je spolehlivý? Nebo nějaké tipy kde tato rodla pořídit?

    Díky!

    0 0
    • bleach  

      ten shop je OK, jen nemaji tyhle riditka skladem :)

      0 0
    • Jenda  

      cenu ani hmotnost nevim ale vzhledem k mizernymu vyberu davam aspon tip

      http://www.specialized.com/…loy-flat-bar

      0 0
      • WEGO  

        Široká a rovná hliníková řídítka pro XC a 29" kola.

        wodfaq :O

        0 0
      • DaSnail  

        cca 220g

        0 0
      • ThOOmi  

        Nedávno jsem je kupoval-cena 599,– a váha cca 220g. Vypadají hodně slušně a za tu cenu je to podle mě nejlepší poměr cena/výkon…

        0 0
    • mr.antik  

      Truvativ Noir T30 10S

      0 0
    • Smazaný účet  

      když byl obchod ve vršovivcích tal jsem tam rád pro drobnosti chodil, teď už je to pro mě nezajímavý, každopádně super přístup, stačí zavolat a řeknou kdy budou skladem.. Nebo zkus rovnou dovozce v hostivicích, progresscycle

      0 0
    • Mr.Dan  

      Hledám karbonový rodla v šířce 660–680mm, backsweep kolem těch 8 stupňů, váha kolem 150g. V hledáčku samozřejmě Eastony EC70 Wide, ale prý bjevaj' obecně dost tuhý a já bych radši, kdyby trochu pracovaly v průhybu. Ritchey ani FSA nechci, líbí se mi ještě Race Face Next SL, ale dělají buďto 620mm nebo pak až nějaký suprširoký a nebo vlajdy. Nějakej tip?

      0 0
    • Mr.Dan  

      Hledám karbonový rodla v šířce 660–680mm, backsweep kolem těch 8 stupňů, váha kolem 150g. V hledáčku samozřejmě Eastony EC70 Wide, ale prý bjevaj' obecně dost tuhý a já bych radši, kdyby trochu pracovaly v průhybu. Ritchey ani FSA nechci, líbí se mi ještě Race Face Next SL, ale dělají buďto 620mm nebo pak až nějaký suprširoký a nebo vlajdy. Nějakej tip?

      0 0
      • McBlacky  

        EC se neboj,v 680 budou už pracovat solidně.

        0 0
      • Kubiczech  

        Jestli bude odpružená vidlice, tak bych přílišnou tuhost zase tolik neřešil. Podívej se klidně po širších, které by se daly na požadovaný rozměr zaříznout.

        Napadají mě třeba Pro XCR Wide, Trvuativ Noir T30 10S, 3T Exsero nebo dražší Thomson MTB Carbon XC a Enve Sweep.

        0 0
        • Mr.Dan  

          Odpružená právě nebude. ;) Trutativ by šly, Thomson a Enve jsou cenou už „trochu“ přes rozpočet, nicméně díky za tipy, mrknu na ně. Nakonec ale stejně dopadnou asi ty Eastony, když Blackouš píše, že pružit budou…

          0 0
          • McBlacky  

            vozil jsem jen 580 (normál i OS) a 610 na nový závodní kolo zase půjdou 610. Nejlíp pracovaly ty 580 25,4, ale i u druhých dvou není problém s rázy do rukou (teda z důvodů tuhosti řidítek). u 680 to bude už velký pohyb, ta páka je dost velká

            0 0
      • Mr.Dan  

        Mnó, tak EC70 se v 685mm verzi už nevyráběj a ani se nedají v ČR sehnat, všichni už mi nabízejí jen novou 720mm verzi. Takže jsem trochu na vážkách, zda vzít tu a případně zkrátit, nebo se smířit buďto s jinou značkou (RF, Trutativ), což bude ale skoro vždy dražší. Nebo ještě přichází třetí varianta vzít nějaký pěkný bazarový (líbí se mi RF Next SL 660mm, co prodává týpek na bazaru, nebo osvědčený MonkeyLity SL 635mm, taktéž bazoš), jenže ty budou zase pro změnu užší a navíc risery, kdežto já bych radši rovný. Brali byste EC70 720, něco jinýho v podobný ceně, nebo ušetřili na bazarovejch a smířili se s užšíma riserama místo flatů?

        0 0
        • McBlacky  

          na bazaru bacha, je to samej fejk.

          Já bych klidně říznul ty delší EC

          0 0
          • Mr.Dan  

            Tyhle IMHO nejsou fake, ale zase jsou jetý a tím pádem vlastně dost drahý (ale zase by barevně perfektně sedly k rámu)… http://cyklobazar.cz/…next-sl-3–4/

            Možná by bylo fajn si někde vyzkoušet posaz na HT s 700+ rodlama a třeba mi to sedne jako sviňa a ani by se nemuselo zkracovat. Ale pochybuju, mám spíš podprůměrně široký ramena a 720mm jsou myslim vhodný spíš na AM/EN.

            0 0
            • KOLOMECH  

              Mohu ti nabídnout tyto Bontrager.

              0 0
              • Mr.Dan  

                Díky za nabídku, ale to bych radši vzal ty Race Face (stejný parametry, pro mě hezčí a ještě o stovku levnější jako bonus, ale zase jistojistě použitý, takže ty tvý by byly rozumnější, to přiznávám) ;)

                0 0
                • KOLOMECH  

                  Můžeš na ně přihazovat na aukru, kde jsem už 8ks prodala nebo se můžeme domluvit na 1200,– kč + pošta rovnou, což je průměrná cena ze kterou je bohužel prodávám. Jako dodatek dodám, že to není fake. Děkuji za pozornost. :)

                  0 0
                  • Mr.Dan  

                    Ok, přibírám místo těch RF do zvážení, ještě si o nich/tom něco zkusím zjistit a přečíst. Děkuji za nabídku! ;)

                    0 0
              • McBlacky  

                buď máš špatně popis, nebo viz níže

                Zrovna tyhle řidítka jsem totiž chtěl od dovozce na podzim a dělají se u délky 660 jen s úhlem 12.

                s úhlem 9, napsaným na řidítkách se prodávají např zde

                ale to nemá s bontragerem moc společnýho.

                0 0
                • KOLOMECH  

                  Dal jsi odkaz na rovná z nějaké china shopu. Kopií je na netu spousta, to mi nemusíš linkovat.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    když se podíváš opravdu dobře, tak jsou tam i 660ky vlajdy a 9 zahnutím. viz tedy přiložený printsceen, je to skutečně z toho odkazu co linkuju dole v textu…

                    mě by jenom zajímalo, jak je možný, že nabízíš něco, co výrobce nevyrábí, zatímco na druhou stranu je toho plná čína. Třeba pro to existuje vysvětlení, nevím já dovozci psát nebudu, komunikoval jsem s nimi nedávno, tak vím co je možné mít originál Bontrager. Jen bych ti radil prověřit svůj zdroj, kde je nakupuješ, protože se ti to může časem vrátit, protože ofiko podnikáš v oboru.

                    a sere mě to hlavně proto, že už i moji kamarádi nalítli překupníkům šrotu a riziko selhání a následná zranění už nejsou úplně prdel.

                    0 0
                    • Mr.Dan  

                      Však to píšu o pár příspěvků níž – prodávat karbon za 12 stovek a tvrdit, že je to origo a že to všichni spokojeně jezděj… :( Já taky jezdím celkem spokojeně na starym krumplu, co stál litra. ;)

                      A pro mě je třeba potěšující, že mi nikdo nebyl schopnej prodat EC70 flat 685mm verzi, protože už je výrobce nemá na stránkách, protože už je asi rok nevyrábí. Zato si dokážu představit, že kdybych poptával FSA nebo Ritchey nebo tyhle B…y, že bych dostal nabídku na jakoukoli šířku a zahnutí, jaký bych si jen dokázal vymyslet, viz ten Aliexpres.

                      0 0
                    • KOLOMECH  

                      Já tomu zcela rozumím, ale protože se objevilo obrovské množství kopií těchto řidítek, tak dovozce udělal velkou slevu jejich řidítek a představců a jak jsem tak koukala vůbec všeho od nich a někdy začátkem podzimu 2013 udělal velký výprodej, já jsem do nich šla, protože jsem si předem zjistila původ a účel (ikdyž člověk nad tím může spekulovat a ničeho se nedospekuluje), kde by je dovozce určitě nenakoupil, nelajznul si to. Ta řidítka mají uvnitř i jejich QR. Když se pozorně podíváš, tak na nich uvidíš malý rozdíl, kterým se nezabývali. Já bych do nich také nešla a rozhodně bych je nenabízela svým jménem, ale jinak samozřejmě chápu.

                      0 0
            • McBlacky  

              1500 za jetý carbon to dá jen magor, nebo max obchod mezi lidmi co se dobře znají a bylo to třeba jen na zkoušku nebo jetý párkrát.

              0 0
              • Mr.Dan  

                Taky si myslim. :) Navíc týpek mi není schopnej říct, jak moc je vlastně jezdil (kolik km cca) a jak jsou vlastně starý, resp. jak dlouho namontovaný, jen že je měl na trail biku. Takže tipuju, že pěknejch pár let (a pádů) si odjezdily…

                0 0
              • Mr.Dan  

                Nebo ještě jinak (a bez urážky kohokoliv) si zrovna tak myslim, že 1200 za jistojistě nepadělanej karbon dá taky magor, ale třeba se náramně pletu. ;)

                0 0
        • Mr.Dan  

          Tak nakonec přišly z GB (merlincycles) EC70 Wide 685mm v tom novějším designu a hlavně za cenu těch bazarovejch fejků (a poštovný taky srovnatelný s cenama vnitrozemský PPL apod.). Hip hap hop!

          0 0
    • Mogadi  

      Pred tydnem jsem si presne tyhle koupil na chainreaction­cycles.com

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.