• THORX

    Hledám náhradu za 700mm.

    Rovná, zahnutí k sobě 9° v carbonu. Váha/cena.

    Syncros za carbony za 4800 váha při 740mm je 175g

    Je to na Scotta.

    0 0
    • kubad  

      Můžeš klidně vzít širší a uřezat na trhu je. Toho kopec

      0 0
    • MTBIKER doporučuje

    • Frankq  

      force-team-karbon-ultra-light-760mm

      Mam je a super váha 136 g před zkrácením.

      0 0
      • -b-n-x-  

        Tady bych měl já osobně už trochu strach.

        0 0
        • Frankq  

          Proč? Jezdím jak dobytek i to taham hodně rukama a drží, kámoš na to jezdí na epicu už pár let bomby a drží to dobře.

          Nápisy jsem dolů dát nezkoušel ale kámoš to dělá jemným šmirglem na funkci to vliv nemá jen to je matný.

          0 0
          • -b-n-x-  

            Tak asi jen předsudek. Mě prostě takhle málo materiálu už přijde, že to prostě nemůže mít tu potřebnou pevnost.

            A ani ta značka by mi důvěru nepřidala.

            Ale třeba je to všechno v cajku. Pak teda super.

            0 0
      • Chlebovnik  

        Dají se z toho acetonem dostat ty nápisy?

        0 0
      • biker jura  

        akorát se kroutí jak špagety :D

        0 0
    • jonti  

      Vzal bych Specialized sworks, pokud mas problem s logem, tak Ritchey Wcs. Jsou docela lehke a tuhe.

      0 0
      • tomxxx  

        Ritchey mám a tak hrozně udělaná rodla nekoupíš snad ani na Ali. Vevnitř se třepěj jak hovado.

        0 0
        • McBlacky  

          Tak otazka jestli je nemas z Ali a nevis o tom ;)

          0 0
          • tomxxx  

            Z koloshopu…

            Kdyby byly z Ali, tak to nejsou takové hrůzy.

            0 0
            • McBlacky  

              eshop není záruka, že z Ali nejsou :)

              0 0
              • Cavendish  

                lol :) Jako že koupím na KupKolo nebo Kolokrámu karbon rodla a oni budou z ALi?

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Kdyby je tam prodávali a akorát by u produktů bylo napsáno:" ověřeno a z Ali" vůbec bych se tomu s nějakou rozumnou marzi nebránil

                  0 0
                • McBlacky  

                  Netvrdím, že to dělají, ale byli v minulosti případy, kdy český renomovaný eshop prodával fake komponenty.

                  0 0
                  • TK75  

                    No a to jak praskla má origo 3T sedlovka po pár vyjížďkách mi teda taky nesedí.Pořád si říkám jestli to nebyl nějakej fejk

                    0 0
                • Vilém  

                  Rozhodne by to nebylo poprve a asi ani naposled.

                  0 0
              • tomxxx  

                A ses si jistej, že tvůj top Fuel není z ali? Že si ho koupil v Radotíně ještě nic neznamená.

                0 0
                • McBlacky  

                  koupíš origo pinarello, přeskládáš na kopii rámu a m.o.s.t. komponentů a prodáš a papírama jako nevhodný dárek ne :)

                  mě šlo spíš o to, že jsem měl v ruce dost věcí ritchey wcs i superlogic a krám to teda výrobně nebyl nikdy. Pokud to má otřepky nebo nepravidelný stěny, bublinky a kdo ví co ještě z defektů zpracování carbonu, tak to je na reklamaci.

                  0 0
    • honzíno  

      Když na Scotta, tak Syncros Fraser za 300E a ušetříš rovnou i za karbonový představec :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Aliexpress firma E90. Mám představec i řídítka. Komplet 270g šířky 740mm.

      Jezdím zavody typu KPZ a mám 70 kg.

      0 0
    • tomxxx  

      Já mám docela dobré zkušenosti s komponenty procraft. Rodla, sedlovka, všechno drží v pohodě. Je to levné, lehké a pěkně udělané.

      0 0
      • cosmo  

        procraft mam taky… z hliniku, lehke jak karbony za par penez…

        0 0
    • MatS  

      Nukeproof Horizon Carbon. Maji sice rise 12mm,ale to je minimum. V akci byvaji za 59 liber. Vozim je celou sezonu, rezal jsem je taky na 740mm a funkce/vzhled/cena super. Mam od nich i sedlovku.

      Koupis na CRC nebo Wiggle. Kde to zrovna vyjde lepe. Pravidelne byva v akci a jeste na prvni nakup pri registraci sleva 10 liber. Chce to vychytat ;-)

      0 0
    • slavekRM  

      A zdvih?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.