• Mrrw

    Zdravím, na stránkách výrobce rámu RB avizují změny v nabídce na sezónu 2017. Máte někdo nějaké info o jaké změny půjde? Někde jsem dokonce četl, že již experimentálně pečou karbon.

    0 0
    • goofy  

      Dobrý den, plánované je zejména uvedení modelů Bandit 475 – 27,5"/140mm a Bandit 290 – 29"/120 mm.

      Modely CRR 275 a IQ 275 / 290 budou postupně z nabídky vyřazeny.

      Drobnou kosmetickou změnu plánujeme u modelu CRR 290 – způsob uchycení přesmykače, kdy by neměla být viditelná navárky, pokud bude osazeno 1×10/11/12.

      Otevřená je otázka modelu Bandit DH a HT, ovšem to je otázka delšího časového úseku.

      0 0
    • Talaj  

      Mě by zajímalo, zda už si nepohrávají s karbonem. Karbonové komponenty padají na čím dál nižší modely. Je zřejmé, že to je nevyhnutelná budoucnost, kromě bankrotu.

      0 0
      • Kubiczech  

        Taky myslím. Toho hliníku prodají tak málo, že jestli brzy nepřijdou s karbonem, určitě zkrachují. Včera bylo pozdě.

        0 0
      • orm  

        Nemyslim si. RB ramy maji jinou cilovku nez cinske bezejmene karbonove ramy, znackove jsou a budou drazsi. Karbonovy ram od RB, jejich vyroba, ne cina, by mne nevadil :-).

        0 0
      • mr.antik  

        no nevim, možná se dá koupit nějaký karbon rám na deoréčku za 30 ale že by to bylo v kategorii do 30tis masovka jsem si nevšiml

        0 0
      • Al Stra  

        iq z karbonu tu před časem bylo jako diplomka někoho z umprumky,

        jinak cílová skupina zákazníků rb jsou lidé co si myslí, že kolo má bát z kovu

        0 0
        • scota  

          Spíš v RB mají zkušenosti a stroje na zpracováním kovů. Roman Bartoz dělal motorky v ČZ Strakonice.

          0 0
      • Smazaný účet  

        To rozhodně ne.

        RB se v poslední době hodně snaží a fandím mu, oproti IQ6 jsou rámy konečně moderní, ale pár věcí by ještě myslím prospělo:

        • vrátit se k frézovaným dílům (alespoň že už dnes jsou frézovaná vahadla)
        • trochu ubrat na progresivitě, protože každý není střelec, co lítá 10 metrové dropy (není lepší mít rám ± lineární a progresivitu doladit komorou/vložko­váním?).
        • Zvážit možnosti eloxu, jak rámu, tak jednotlivých prvků

        Na co karbon?

        0 0
    • MartinM  

      RB nebrat!

      0 0
      • petr99  

        vyblij se někde jinde prosím

        0 0
        • Pedro404  

          RB nebrat!

          0 0
          • petr99  

            Jestli to plánujete hromadně, tak počkejte, donesu kbelík ;)

            0 0
            • Martin  

              RB nebrat!

              0 0
            • novas752  

              Kbelik nebude stacit, sezen necky. ;)

              0 0
            • Vilém  

              Chces poslat kapesnicek?

              0 0
              • petr99  

                Ano. Děkuji za soucit, alespoň někdo tady je schopen trošky empatie.

                0 0
                • Martin  

                  nějak ty lidi musíme odradit, aby z RB nebyla masovka :)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Nechceš IQ6tku? :0)

                    0 0
                    • Martin  

                      ne, v Jezdkovicích mám na šporáku CRR 290 :) a snad už bude brzo uvařený. těším se jak malé dítě.

                      fulla bych neužil

                      0 0
                      • TJK  

                        nikdy bych si erbecko a specialne Bandita 675 nekoupil.. je to tezkej kram.. nejed to.. urcite to praskne a ma to predpotopni geometrii vrat od chliva .. fuuuj :-D

                        0 0
                      • Majan  

                        Já taky, ale obávám se, že se těšit budeme ještě nějaký čas…:-(

                        0 0
                        • Martin  

                          objednával jsem na konci srpna s odhadovanou dobou dodání 9 – 12 týdnů :) takže od začátku příštího týdne už můžu opravdu čekat :)

                          0 0
                          • TJK  

                            blazni..blaaazni… kupovat takovej predrazenej kram.. jeste ceskej a vubec na to cekat takovou dobu.. beztak to varej v cine :-DD

                            btw… me vcera p. Bartosz potvrdil ze ram mam nalakovanej a kdyz buh da, tak stihnou domrskat i vahadla a do konce bych ho mohl mit doma.. takze z proklamovanych 2 tydnu by to byly 3… takze parada :-)

                            0 0
                            • mastihuba  

                              tak hlavně že jejich lakovna nedává stejný termíny jako ta tvoje. :)

                              0 0
                              • TJK  

                                moje lakovna umi i zazraky.. kdyz jsou nastaveny priority :-DD

                                0 0
                                • mastihuba  

                                  ale jo vítej do RB klubu. Včera jsem montoval černou sicnu. :)

                                  0 0
                                  • TJK  

                                    muehehe :-) pak posli fotku ty obludy :-D.. ja uz se celkem tesim

                                    0 0
                                    • mastihuba  

                                      včera nebyl čas fotit a už byla tma. Takhle to vypadá jak normální sicna. Bral jsem lehce jinej model než mám a ten je trošku placatější.

                                      0 0
                            • Martin  

                              to je jak v nemocnici… čekat, čekat, čekat :)

                              0 0
                • Fidži_CZ  

                  Kapesníčky nebrat!

                  0 0
      • peky  

        Ty tu patrně chceš vyprávět o své vytříbené slovenské rejži v základu?…tak povídej

        0 0
    • Mirapro  

      Kdyby někdo věděl o rámu 575v Lku,popr v Xlku tak napište do zpráv…;)

      0 0
    • Krypl  

      Brečím když to viďím!

      0 0
      • orm  

        Co je spatne?

        0 0
        • Vilém  

          Napadaji me dve moznosti. Bud smuti po tomto designu a koncepci pruzeni,nebo se pozastavuje nad zbytecne dlouhym retezem.

          0 0
      • Martin  

        já bych blil z technické kvality fotky

        0 0
      • vojtechposmourny  

        Brečet by měla Tvoje češtinářka. Ď a í fakt nejde dohromady. I když u Krypla se to možná může tolerovat ☺

        0 0
        • Krypl  

          Nechceš to tady přejmenovat na česky jazyk fórum! Samo máš pravu! Proto krypl! děkuji ti že to toleruješ! Paní učitelka na češtinu se obrací v hrobě :-( umřela na raka chytráku! Nejlepší Paní učitelka!

          0 0
        • Krypl  

          Dej si ron!

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.