• gallardo

    PEKLO prave zacalo

    Tipne nekdo viteze? zkusim Semenuka :)

    0 0
    • rexa  

      To jsou neskuteční magoři! Když si pustím na stránkách Redbullu video „The Five Gnarliest Crashes at Red Bull Rampage“ tak znova a znova nechápu jak se do toho může někdo přihlásit! I když je to třeba Semenuk, Zink nebo Atherton.

      Vím, posouvá to hranice… Ale na tohle musí být člověk prostě bezmozek. Nebo umět aspoň na chvíli mozek vypnout :-$

      0 0
    • jIrI___  

      Bezmozci v akci. Ale kouká se na to fajně :)

      0 0
    • tonik666  

      Teď jsem viděl nějakého McCaula a bylo to úplně unreal :D

      0 0
      • gallardo  

        jj, taky se mi jeho jizda hodne libila, jako jedinej dal ten megadlouhej skok, takze celkem prekvapeni, ze nedostal vic bodu

        0 0
    • Kubiczech  

      Holky asi už spí, tak poznamenám za ně – 27,5" zatím na druhém místě. Jsem zvědavý, jak se pochlapí ty devětadvacítky. (:

      0 0
      • Tina  

        Takže 650b nakoniec pri svojej RedBull Rampage premiére „až“ na treťom mieste. Sklamanie …

        0 0
    • Darkson  

      co tam někteří předváděj v nátělníku nebo triku, jak když jdou do obchodu pro rohlíky, nechápu…:-)

      0 0
    • Risanek  

      Brandonovi se nedaří. Líbí se mi ale, že to bere fakt vážně…

      0 0
      • gallardo  

        no nejdriv tam minutu cumi do kamery, sundava priblu, ceka na rozhovor a pak kdyz k nemu ten moderator prijde, tak neco zamumla a odjede :D

        0 0
    • Baba-Ji  

      Bizet&Sorge!

      0 0
    • Kubiczech  

      Nico Vink měl dost pohledné obě jízdy. Na to se prostě dobře kouká.

      0 0
    • pekoss  

      pekne pekne, jen nechapu podle ceho se to hodnoti, podle casu asi ne, kdyz kazdy jede nekudy jinudy. Moje anglictina je dost mizerna abych to pochopil :)

      0 0
    • Baba-Ji  

      respekt si zalouzi kazdopadne 18. lety Wil White na Karpielu, kluk z mesta bez kopcu, moznosti k poradnemu treninku a nejelo mu to vubec špatně!

      0 0
    • rexa  

      Tak Semenuk až 14tej, největší střelec byl Sorge. Koukám, že vepředu jsou jména, který nejsou až tak známý. Teda aspoň ne pro mě. Až od pětky začínají McCaulovci, Vanderham, Strait atd. Vanderham je teda borec, kolik mu už vůbec je let!?!?

      Jinak Sorge udělal pěknýho „Supermana“ a pak asi backflip. Ale z videa to není moc zřetelný. Identifikuje to někdo?

      0 0
    • konarider1  

      Mě spíš překvapuje, že se pokaždé zvedne level. To už snad ani není normální.A když sem viděl starce Vanderháma, tak ten mě tou megapřetechnickou lajnou dokonale uzemnil.

      0 0
    • Smazaný účet  

      kua..sem chtel jit brzo spat…ale nedalo mi to a musel jsem se dokoukat:)))

      0 0
    • gallardo  

      kazdopadne jediny co me na tom stvalo byla kvalita prenosu, tesim se na nejlepsi jizdy v HDcku

      0 0
    • zdeno1  

      https://www.facebook.com/photo.php… Zinkova helmetcam z treninku…..auuuu

      0 0
        • vifon  

          http://www.youtube.com/watch…

          myslel si asi toto :-)

          0 0
          • mr.antik  

            se nedivim, že to nechtěli skákat :-)

            0 0
              • Smazaný účet  

                Hele a co ce stalo? Videl ze je kratky, tak to zahodil, nebo ho to koplo moc na cumak?

                0 0
                • Azmir  

                  To by mě zajímalo taky co se vlastně stalo a proč to pustil, ten polet nevypadal nějak tragicky.

                  0 0
                  • black.horse  

                    Chtěl tam dát Hejníka a přetáhnul to, tak si vystoupil…

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      tak jsem si to myslel dobre…jinak teda kruty katapult…

                      0 0
                    • Azmir  

                      Co znamená dát tam Hejníka? :o)))

                      0 0
                    • black.horse  

                      Pro nezasvěcené: krátkej nebyl, spíš dlouhej, ale hlavně začal se přetáčet na předek, když si to budeš „krokovat“ je vidět, jak se snažil utlumit odraz, vzalo ho to na předek, pak se za letu natahuje dozadu = promíná ruce na max ve snaze o kompenzaci a když vidí, že přetáčí na čumák tak odhazuje kolo a vystupuje. Ono s tím nejde v určitej okamžik nic udělat a kdyby tohle neudělal šel by krutě po čenichu a to by bylo horší, tohle je vlastně kontrolovaný pád. Za mě ukázka mistrovství a hlavně umění se rozhodnout v krizi.

                      PS. mám kámoše, kterej jezdí FR, ale absolutně nezvládá opustit kolo a jak sám říká, řidítka pouští, až když okolo sedne prach :-D

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        No, mit masinu tak prida plyn a cumak jde nahoru:)

                        0 0
                      • mr.antik  

                        vůbec nechápu, jak se tyhle velký skoky da skákat. Ještě bych chápal, že tam pošlou třeba odsouzený k smrti, změřej jim rychlost a pak nějak podle tacháče to ostatní naskáčou

                        0 0
                        • kOmE  

                          Zrovna Zink byl první kdo skákal 18m skok na Crankworks a tam to odhadl naprosto přesně.

                          0 0
                          • mr.antik  

                            myslíš že to při šejpování nějak netestujou?

                            Mít takovej odhad mi přijde fakt neskutečný, pří těhlech dýlkách, skok s dírou, jde fakt o život, zmrzačení nebo sezóna či dvě v háji

                            0 0
                            • kOmE  

                              Tak většinu odhadnou stavitele tak aby to navazovalo ,ale ten 18m skok byl jako varianta. www.youtube.com/watch…

                              0 0
                              • weekend warrior  

                                podle me to tady stavitele tedy dost silne neodhadli:( dyt Zink ten mini dopad prelit vo peknejch par metru, rekl bych ze i klidne +10m vod hrany, a ten typek co to jel i v zavodu taky skakal az na konec dopadu, mam ten pocit…

                                0 0
                                • weekend warrior  

                                  ale jestli na to dobře koukám zink tam najížděl z jiné lajny než mccaul(zhruba 1:33 videa záznamu), ten na rozjezd najel později, z boku, zink to na rozjezd dropnul rovnou z vrchu a tak nabral nehoraznou rychlost

                                  0 0
                      • KRAJIC  

                        Jestli šel na předek nevím – nemyslím si to. 100% viděl, že to ******** a to superkurevsky přeletí a zahodil to. Prostě přepálil nájezdovku a to o dost.

                        0 0
                        • kOmE  

                          Na predek sel ,to je videt na zaberech z boku ,ale bylo to asi zpusobeno tou velkou rychlosti na odrazu

                          0 0
                          • Atilla  

                            JJ, moc kudla a rozkopalo ho to.

                            0 0
                          • KRAJIC  

                            Mi to furt připadá, že to měl pod kontrolou – než mu teda došlo že to přeletí a spadne z činžáku na zem – a pak to kolo odstrčil dolů.

                            0 0
                            • mr.antik  

                              to bych si to kolo asi nechal radši pod sebou než padat na holou zem

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                svinsky se do kola namotas…

                                jinak co sem spekuloval, tak by chytl asi tak posledni tretinu dopadu coz je asi malo…navic by to byl hejnik jako prase:)

                                0 0
                                • kOmE  

                                  Na minuly Rampage se podobne smotal myslim ze Hopkins aetel tak daleko, takze vystupoval do dopadu. On byl naopak spis kratsi.

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    no..ja na to sel intuitivne…letec doletel skoro za dopad, kolo pred. Spolu by doleteli o kousek min nez letec samotny…

                                    0 0
                                    • kOmE  

                                      No ten rozdil je minimalni a tim jak zahodil kolo se trochu srovnal a dopadl na nohy.

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        jj…i tak by to bylo za dopad…a navic na cumak..

                                        0 0
                                        • black.horse  

                                          Tam je důležitější to „na čumák“… jinak přetáhnout to, tak si většina lidí kolikrát to kolo pod sebou nechá, pokud nad tím má kontrolu. Když tu kontrolu ztratí, tak pak zahazujou, aby se nekontrolovaně nesmotali do kola.

                                          0 0
                                  • weekend warrior  

                                    tomu kolo nedoletelo ani za hranu dopadu a po dopadu se mu zlomila vidle…

                                    a letos to je uplne stejnej skok? a co ten megadrop, ten je letos taky stejnej? jestli jo, zda se, ze kluci zacinaj dostavat rozum, pac na nem letos snad nikdo netocil 360ku:)

                                    0 0
                                    • TheJD  

                                      Oakley drop se předělával, jestli i Canyon gap to nevím.

                                      0 0
                                • mr.antik  

                                  jasně, myslel jsem za situace kdyby to hejník nebyl ale jen prostě letěl rovně, daleko za dopad. Ale to je jen teoretizování, na pármetrových skocích stejně nikdy nemám čas na nějaký rozhodování ani vystupování

                                  0 0
                              • Pedro404  

                                Krab todle léto ve Whistleru nedoletěl tendle skok , dal ho na placku, ani nespadnul z kola a zlomil si nárt nebo co.

                                0 0
                                • mr.antik  

                                  jasně, kotníky jsou na ráně, otázka je co všecko by si polámal kdyby vystoupil

                                  0 0
                                  • Pedro404  

                                    No právě vzhledem k tomu, že Zink si patrně nic nezlomil na mnohem většim poletu, tak je asi ideálnější kolo odhodit a dát parakotoul jako von.

                                    0 0
                                    • kesu  

                                      obdivuju, jak se dokázal tak rychle rozhodnout a z toho šílenýho hejníka to zahodit a dopadnout takhle, myslím, že kdyby to nedělal, dopadl by daleko hůř.

                                      0 0
                • zdeno1  

                  z druhy strany kanonu http://www.zapiks.com/…ge-2012.html

                  0 0
              • Elwing  

                Nejlepší je, jak k němu přiběhne ten pes a očuchává ho. Asi pes záchranář :))

                0 0
    • Elwing  

      To bylo určitě podplacený, dvacetsedmapůlka třetí? Jinak já fandila Semenukovi, ale byl nějaký nervózní.

      0 0
    • crom  

      vyskakovak Vanderham a transfer White malina:)

      0 0
    • weekend warrior  

      nechci to nijak schazovat, peklo je to veliké, ale stejně mi tak trochu přijde, že ty první ročníky byly větší hc.

      Dnes sice jezdí větší triky, ale ty lajny maj taky víc dopředu upravený, doskoky jakžtakž spočtený a hlavně strojově udusaný, dřív to bylo „co dopad, to držka“, protože se, pokud nedopadli zcela čistě, zabořili do toho měkého matroše, kterej je vykopnul ze sedla…

      Druhou věcí je, že rampage je sice hustost, ale díky terénu, tedy tomu v podstatě prachu to není až takové peklo jako jakýkoli slopestyle masakr na sjezdovce nebo ve městě, kde spadnout znaméná minimálně zlomenina… nebo ne? tady, když týkpak v tílku spadne, není pomalu ani vodřenej…

      toť takové mé postřehy

      0 0
      • jIrI___  

        No a především tam oproti prvním ročníkům chybí Maroši :)

        0 0
        • black.horse  

          jj, letos vlastně Zink jen vobšlehnul Marošákův drop bez kola :-)

          0 0
          • weekend warrior  

            ale já to myslel vážně, že mi to tak přijde, jestli to tak není, klidně mě pošlete do ******.. když přidáte nějakej argument, budu rád:)

            z jiného pohledu a soudku: třeba mě přijde zajímavé i to, že tohle můžou jezdit, snad asi v jediném sportu na světě, lidi s úplně jinou muskulaturou.

            Tady vedle sebe vidíš svalnatý týpky i lidi o kterých, kdybys je viděl na ulici, bys nepochyboval, že jedou na perníku:). To je ve sportu dost zvláštní, špička vždy vypadá tak nějak stejně…

            0 0
            • mr.antik  

              tak určitě je to jiný, skoky uhlazenější ale zas o to větší, dělaj se tam triky, to dřív taky moc nešlo, je to víc sloupstyle, ostatně dodnes nevim co si představit pod „závoděním“ ve freeridu :-)

              0 0
            • black.horse  

              souhlas s mr.antikem, je to prostě jiný… neřekl bych větší nebo menší level, ale prostě se to obšecně posouvá víc k slopestyle stylu než bylo původní starý FR. Tehdy zase kdo dal nohy nebo ruce na tom byl king a o těch současných motanicích nemluvě. Svět se mění a bajkování taky, ale třeba to bude jak v hadrech, za 10let se zase vrátí na Rampage do módy jezdit po drncavým povrchu:-)

              A k těm postavám, řekl bych že je to tím, že jde především o dovednostní disciplínu. Nějakej fyzickej level musíš mít, ale um je to stěžejní…

              0 0
            • Jenda  

              ja myslim ze tipci v necem jet musej aby do toho sli, takze tvuj odhad na ulici by nemusel byt daleko od pravdy :-)

              0 0
            • KRAJIC  

              Síla není jen v tom měkkém efektním mase – podívej de na motokrosaře – šlachovití zabijáci. Dmoucí kozy a přefouklé pracky jsou tak do reklamy – na sport je to mrtvá váha – úplně napiču.

              0 0
              • KRAJIC  

                Druhá věc je, že u kruté smotky ty svalovější jsou potlučení a ponatahovaní, kdežto perníkáři se tříští.

                0 0
              • kOmE  

                Cim vic svalu ,tim vetsi vaha a nutnost vetsi sily ,takze se to ve vysledku vynuluje. Na druhou stranu Berrecloth s tim nikdy problem nemel, ze je o 15kg tezsi ne vetsina ostatnich. Strait ma oproti sve prvni rampage taky 20kg navrh a na tom co predvedl to moc znat nebylo.

                0 0
                • Jenda  

                  tak sice jo ale zase ve chvili kdy jezdec vazi 1/3 toho co kolo tak to taky neni uplne optimalni stav. Nicmene v jejich pripade je to skutecne spis gymnastika takze mrstni strizlici maj vyhodu.

                  0 0
                • Darkson  

                  ze Straita je dobrej fotr s pupkem:-)

                  tušim, že s Vanderhamem jsou jediní 2, co jeli všechny ročníky Rampage

                  0 0
                  • kOmE  

                    Mozna jeste Berrecloth se motal na rampage uz od roku 2002.

                    0 0
            • Elwing  

              Mně přijde, že všichni mají dost nařachlý předloktí a dlaně jak lopaty :)

              0 0
    • Smazaný účet  

      Btw…nevite kde by se dalo nakoupit nejaky DVD/BRrip?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.