• sharkeeCZ

    Právě teď live – http://live.redbull.tv/…ampage-2014/

    0 0
    • iron.hide  

      godziek len v tielku bez chranicov :D

      0 0
    • McBlacky  

      beka jsou nuda, takže pokus o front flip přes 27 metrů canyon gap… MASAKR

      0 0
      • Darkson  

        zkusí to i ve druhým kole? :D

        0 0
        • black.horse  

          vypadal, jako by mu někdo dal herdu do zad… za to Zink to střelil ve svým stylu:-) líbí se mi, že dal jinou stopu, jiný styl a byl i prostor pro high-five, tak to má bejt:-)

          0 0
          • Pedro404  

            Zink mi přišel jak minule – celou dobu hovno, pak pošle jeden velkej trik na velkym skoku a pak zas hovno. Včera měl teda ještě hustou tu úplně horní strmou pasáž, ale od dropu už se jenom vez.

            0 0
            • karliner  

              Zase tam měl příběh. Ale posral to, protože ho nevypointoval tím, že by se zrakvil, takže hollywoodský film nebude.

              0 0
              • ememem1  

                asi tak, pekne vykony len keby trocha ubrali toho pozerstva. aj ked oni za to mozno az tak nemozu, do znacnej miery to asi robi ta masineria okolo.

                0 0
                • vondrus  

                  Boze to je vuuul :-D

                  0 0
                  • Janouch  

                    neres kluci by to videli nazivo a bobky by jim lezli z kalhot

                    0 0
                    • Darkson  

                      lezly…když už tak lpíš na té spisovné češtině:-)

                      jinak máš pravdu, v reálu to musí být pekelný pohled z té startovní brány

                      0 0
                    • ememem1  

                      ja nehovorim ze by mi nelezli bobky ale tie pateticke kecy jak je fesak under high pressure lebo aj jeho nice urevana pregnant girl friend ho sleduje atd. to degraduju na uroven serialu baywatch. ale to uz asi k tomu patri.

                      0 0
                  • kali222  

                    Určitě, a jen protože to nevidíte stejnou optikou. (ČR jak se patří.) :)

                    0 0
                    • Atilla  

                      Můžeš jít jinam

                      0 0
                      • karliner  

                        V Canadě je už plno :-)

                        0 0
                      • kali222  

                        Ó, vážně? To jste tak naštvaní na všechno, nebo jak mám chápat, že v tomhle vlákně tak těžce přijímáte názor druhého? Níže píšu, že Rampage nestojí za 2 hodiny času. Můj názor, nechci po nikomu, aby jej přijímal. Ty mi na to odpovídáš úplným nesmyslem, že čumění tady na BF smysl (ironicky) má… A jako co, jak to souvisí, proč to píšeš? Proč je nutný komentovat dehonestačně něco, co se nedá objektivně uchopit, co není „pravdou pro druhé“, jasným pravidlem, atd? To budu chtít asi po tobě moc, na to odpovědět, viď? A to samé s vondrusovou reakcí…

                        0 0
                        • Atilla  

                          Že je ememem vůl je taky jeho názor, tak co je na tom špatného? Navíc s ním souhlasím.

                          0 0
                          • kali222  

                            Zbytečné. Dá se napsat nesouhlasím, vidím to jinak. Proč nesouhlas? Větší ambice ty zmíněné příspěvky nemají. Snad dehonestaci a ta není nutná. Na tom stavím.

                            0 0
            • Fran-tic  

              he he, tak když máš celou dobu v hlavě jeden skok, který je ******** jinde, než některé ty beka a pak se ti vydaří? taky bych se na to potom vysral. posledně šlo vidět, že z toho backflipu 2013 byl tak šťastný, že se tam ztratil, takže já to chápu a je týpek, že do toho šel a vyslal to.

              0 0
              • Pedro404  

                Teď koukam na POV a fotky a ten drop je mnohem větší, než mi připadal z přenosu, a ta jízda je dost plynulá, takže sem dospěl k názoru, že jenom na základě sledování přenosu nejdou ty jízdy objektivně zhodnotit.

                Furt nevim, proč by tahle 360 měla bejt o tolik líp hodnocená, než backflip přes canyon gap (obojí mi příde natolik v nekonečnu od mýho skillu, že nedokážu zhodnotit rozdíl v obtížnosti), ale vzhledem k tomu, že vyhrál best trick, tak budu věřit, že to je meganářez.

                0 0
                • Fran-tic  

                  tak jako laik, který tohle nikdy nedal a nedá, by mi nejvíc unreal přišlo to, žee to posíláš někam 20 metrů dolů a ani nevíš kde, na gapu vidí aspoň část druhé strany nebo doskok při nájezdu. tím samo neříkám, že ten gap je v klidu, protože není a klepal bych se tam i v lanovce s padákem na zádech.

                  0 0
              • honhav  

                Tak bohuzel pro nej, rampage neni o jednom skoku, i kdyz naprosto famoznim…

                0 0
                • Fran-tic  

                  no já myslím, že ani na to nesázel :)

                  0 0
                  • black.horse  

                    řekl bych, že šel zase po best trick + fotky a materiál na reklamu pro sponzory což ho živí a platí složenky:-)

                    0 0
            • bender.rulezzz  

              druhou jízdu dojížděl dole s prázdnou zadní pneu, dost možná i kvůli tomu nemohl už dole nic přidat, přece jen s prázdnou gumou se blbě rozjíždí – vypadal i dost nasraně dole. V první jízdě to vypadalo, že ho úplně odrovnalo to, že to tam tak poslal a upřímně ani se mu nedivím :D

              0 0
      • cheedow  

        Ty pády jsou tam fakt nebezpečný, prostě jiná liga :D

        0 0
      • Fran-tic  

        drsnej byl, škoda že to nedopadlo

        0 0
    • Elwing  

      Sleduju…

      0 0
    • iron.hide  

      tyvole kyle az treti po takej jazde O_o

      0 0
    • TJK  

      godziek backlfip na tom neskutecnym canyonu jen tak v tilku a Lacondeguy aktualne neskutecnej drop a pak backflip jakoby nic :-DD to je neuveritelny :-D

      0 0
    • Darkson  

      2.kolo bude masakr, všichni vlčáci za Lacondeguy budou muset přidat na flow a rychlosti:-)

      0 0
      • TJK  

        uprime cekam ze Cam Zink predvede nejaky ultrapeklo :-D

        0 0
      • iron.hide  

        95 bodov je strasne moc, minule ani zdaleka tolko nebolo. asi to ma vyhrate

        0 0
        • TJK  

          na to bych nevsazel.. zink bude mit neco v rukavu.. rozhodne nepujde do prvni jizdy s tim nejlepsim.

          0 0
        • Darkson  

          za mne zasloužený vedení, vyslal stejnou lajnu jako Semenuk, ale ve vyšší rychlosti a naprosto bez respektu, obzvlášť ten první drop

          0 0
          • TJK  

            prijde mi ze uz od prvniho NWD … myslim 5 nebo 6 co jsem ho zahledl jezdi kazdy rok vetsi a vetsi pekla a je dost univerzální.. když vezmu co davá na dirtu nebo slopestyle…

            0 0
          • black.horse  

            za mě ne, já jsem oldskůl a Rampage je oldskůl… má strašně rozevlátej styl, Zink/Strait/Rheeder mnohem elegantnější…

            0 0
    • TJK  

      oou velkej crash… fuj

      0 0
    • Kubiczech  

      Za mě Semenuk, Rheeder a z těch sjezdovějších Fairclough.

      0 0
    • iron.hide  

      imho tych 95 dobre prestrelili. az tak omnoho lepsia jazda ako u ostatnych to nebola. a strait bol lepsi nez zink, a to v oboch jazdach.

      minuly rok vyhral strait len vdaka dobremu flowu, inak dal len jeden no-hand. tento rok tam skakal jak panacik na strunke a aj tak skoncil az stvrty :/

      0 0
      • black.horse  

        A flow měla řada jezdců lepší jak malej počmáranej španěl, mi se nejvíc líbilo trio jak píšu výše. Prej návrat ke kořenům a stejně z toho dělaj slope…

        0 0
        • Atilla  

          Španěl, ale extra kudlu, všechno na pohodu a stylem jedu pro rohlíky.

          0 0
          • kOmE  

            Andreu jel nahoře tu velkou lajnu ,Semenuk jel tu menší vedle. Mě se nejvíc líbil začátek Straitovi a Zinkovi jízdy. Zink to ale dole dost odflákl, kdežto Strait sázel až do konce. U mě bylo pořadí takhle 1.Strait 2.Rheder 3.Semenuk 4.Lacondeguy 4.Zink a polák si určitě zasloužil vyrazně lepší flek.

            0 0
            • Atilla  

              Mě se nejvíc líbila jízda Lacondeguye a Rhedera. I když stylem každá úplně jiná, obě měli kule .Straith taky hodně dobře. Všem borcům tam tak i tak mega respect. Já bych se nahoře poblil a dolu by mě museli snést:)

              0 0
        • Fran-tic  

          neřekl bych, Andy to tam prostě pral od začátku, to že nedával všude beko, ale valil od startu až dolů, měl všechno pod kontrolou, do toho sem tam trik…dívalo se na to nejlíp. Semeuk skákal co to šlo, ale ve výsledku to bylo podstatně méně plynulejší. Mohli mu dát o pár bodů míň, ale nedivím se, že vyhrál. Zink taky zabiják s tou 360.

          0 0
          • TJK  

            jako ta 360 je v jeho podani fakt monstrozni.. proste najde megadrop a jen tak to tam posle… nechapu jak to kua dela ze to vzdycky dotoci tak jak potrebuje…

            0 0
        • TJK  

          ber to zase tak.. ze tam je hafo jezdcu co prijede.. dropne 15metru a posle tam beko jako nic… takze at super flow jizda max s whipem uz proste nema parametry na prvni flek… cimz nerikam ze se na to kouka spatne a ze to neni dobry.. prave naopak.. v te zaplave triku je to pekny spestreni.. ale proste konkurence je jinde no :-)

          0 0
          • black.horse  

            ber to tak, že ne každému se mraky triků musí vždy a všude líbit, to ať si nechaj na slope do bikeparku, proto je moje hodnocení takové jaké je, tady bych očekával plynost, ladnost a svižnost primárně…

            0 0
            • TJK  

              jj s tim se da taky souhlasit… rozhodne je to z historickyho pohledu Rampage ligicka poznamka.

              0 0
      • wilda81  

        zřejmě satisfakce za loňský rok, kdy Lacondeguy předvedl nejlepší jízdu a nevyhrál

        0 0
    • l-e-t-o  

      první kolo jsem neviděl, takže nevím jak Andreu jel :(

      Ve druhém kole se mi ale nejvíc líbil Cam Zink.

      0 0
    • logoman  

      Super vykony jezdcu, ale technicky nic moc, kamera obcas uplne mimo, cele to jelo dost neplynule no a ti dva komentatori …

      0 0
      • McBlacky  

        byl bys radši kdyby to komentoval Jílek jo?

        monotonní hlas ve stylu: " a ted tady máme dalšího závodníka, je to domácí borec, rozjíždí se poměrně rychle, ale tady už jede opravdu poctivě, najíždí na okraj skály a skáče kamsi mezi kameny. Zřejmě nějaká nová stopa, teď skočil vysoko a pustil se řidítek, myslím, že rozhodčí mu za to dají nějaké plusové body. Zmínil bych jednu zajímavost…

        0 0
        • vitan  

          …a to je deparment ve Skalistých horách, kde mají krásnou fontánu na náměstí…:)

          0 0
        • Pedro404  

          Byl bych radši, kdyby pouštěli komentář Brada Jaye s McCaulem, co to komentovali na místě. Ale protože už je to megamasovka, co se vysílá na NBC, tak ten online přenos musí komentovat nějaký ubožáci, co furt mluví o suspension a flow a jednou vypustili z huby, že na takhle velkym kole tě každý šlápnutí ve skutečnosti zpomaluje. No tragédi.

          0 0
          • Baba-Ji  

            komentatori stali zaprd, to se napr. s DH svetakem neda srovnat

            0 0
          • McBlacky  

            já to sledoval na Redbull tv v 720p a bylo to pro mě ok.

            0 0
            • Pedro404  

              Já taky, ale podle mě to bylo to samý, co šlo v NBC, minimálně ta buchta, co dělala rozhovory, měla NBC mikrofon.

              0 0
          • Elwing  

            No jako bylo vidět, jak ty sjezďáky ukrutně nejedou :)

            0 0
      • tulda  

        přepnul sem z HD na něco menšího a běhalo mi to celkem plynule. komentátoři uplně v pohodě. a vzhledem k tomu že to bylo live, tak párkrát špatně přepnutá kamera snad nemůže nikoho pohoršit.

        0 0
        • Fran-tic  

          +1, zvládnuté to měli dobře řekl bych

          0 0
        • vondrus  

          KOmentatori uplne v pohode? Ze tys mel vypnutej zvuk :-D

          0 0
          • Atilla  

            A co tam bylo špatně?

            0 0
            • vondrus  

              vole ses divnej :-D

              0 0
              • Atilla  

                Nějak nevím co by jsi od nich chtěl slyšet?

                0 0
                • Baba-Ji  

                  komentare, ze kterych je slyset, ze tomu rozumi, ne ze na typky na sjezdacich koukaji podruhe v zivote (poprve koukali na tom rannim briefingu na zaznam z minuleho rocniku ;) :D)

                  0 0
            • Baba-Ji  

              jejich komentare (bylo evidentni, ze o tom co budou moderovat(„a vo co v Rampage gou“) se dovedeli az na rannim briefingu)

              0 0
            • kopečák1  

              Mě tahalo za uši jen to, že každej trik byl suicide…

              i když ono vlastně jo

              0 0
              • Pedro404  

                A víš že „suicide no hander“ je název triku? Mně nepřišlo, že by to řikali u něčeho jinýho, ale možná sem to jenom přeslech.

                0 0
                • kopečák1  

                  vim vim… já to právě slyšel až moc často… ale to neva… mě komentátoři nijak nevadili

                  0 0
      • jIrI___  

        Ti komentátoři mi zněli otřesně (anglicky nerozumím ani slovo), po vypnutí zvuku se na to už dalo dívat. Výkonům jezdců nerozumím, takže je ani nekomentuju, přišlo mi to všechno na jedno brdo :)

        0 0
    • mastihuba  

      nenašel by se záznam, jsem to kua zaspal :) ještě jsem stihnul odpočítávání do přenosu 2h, :(

      0 0
    • Baba-Ji  

      jako dobry, ale nemuzu si pomoct, minuly Rampage mne prisel nejaky zabavnejsi (delo se tam vice prekvapeni, tady se v podstate delo ocekavane a i trasy byly volake mene napadite mne prijde)

      0 0
      • McBlacky  

        hlavně teda vítěz, že si nedal druhý kolo to muselo ****** nejednoho diváka.

        Chápu, že se nechtěl zrakvit a nechtěl zklamat, ale zase je to především show. Kdyby rozhodčí přitlačili ve druhým kole Rheederovi, Straitovi nebo Semenukovi víc tak by ho donutili jet.

        0 0
        • kopečák1  

          to mě taky naštvalo… najivně sem si myslel, že se třeba ty dvě kola průměrujou, nebo sčítaj… a ono prd.. takže ve výsledku 4,5 hodiny spánku a vítěznou jízdu sem vlastně neviděl :-D

          0 0
    • Baba-Ji  

      sice z kvaldy, ale presto

      prostredni tretina jizdy trochu nuda, ale ten skok v te posledni(musel byt fest dlouhy a hluboky)

      http://www.youtube.com/watch…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.