• Polka

    Da se uz nekde sehnat u nas? Nejlepe v e-shopu. Sla by i sirka 2.1.

    0 0
    • mitch  

      Co sem se tak koukal na stranky schwalbe tak RR 2.1 nebude

      0 0
    • MlokCZ  

      U nás nevim, ale mají ho na bike24 a měl by být skladem. Všechny položky, kde je 1–2 dni na expedici mívají skladem, ale zaručit 100% se to asi nedá.

      Poštovné do ČR 6 euro.

      A 2,1 jak už bylo zmíněno nebude.

      0 0
    • janoT  

      RR 29×2,25 mam, ale sú o dosť horšie, ako povodne Bontragery Jones ACX (boli na novom stroji). Po dobrych skusenostiach s rozmerom 26×2,25 som sklamany a uz by som ich nekupil. Jeden novy nevybaleny mam este doma a kludne ti ho pustim. Ostavam u Bontagera.

      0 0
    • jecnak  

      Vim ze jsem off topic, ale zkus se mrknout po Kenda Small Block 8. Dezenem i vlastnostmi by to mel byt hodne podobny plast jako Ralph. Dela se i na 29"

      0 0
    • Mug  

      Hodně chválí Nanoraptor.

      0 0
      • Polka  

        NR tam mam ted ;-) Chci zmenu.

        0 0
        • Mug  

          Aha nekoukal jsem do profilu. Tak něco jiného od WTB, jinej vzorek?

          0 0
          • Polka  

            Vsechno ostatni od WTB je neprijatelny. Ralphy jezdim k plne spokojenosti hodne dlouho na 26", tak sem si rikal, ze by mi mohly vyhovovat i na 29". V zaloze je jeste nejjednodussi a nejlevnejsi varianta – crossmarky z kupkola.

            0 0
            • Mug  

              Na Crossmarky jsme koukal u nas v krámě je měly 29ky v drátu. Možná je taky zkusím Jones AX už to brzo bude mít za sebou.

              0 0
            • Bafoon  

              crossmarky jsou proti NN uplně jiné kafe, vozím crossmarka vepředu a NN vzadu a už se jen těším než NN sjedu a dozadu dám taky crossmarka ;-)

              0 0
              • MlokCZ  

                A v čem jsou úplně jiné kafe? Hodnocení plášťů je hodně subjektivní a často se stává, že při srovnání konkrétní dvojice jeden jezdec bude preferovat jeden a druhý ten druhý plášť.

                Rychlostně jsou dle měření bike magazinu Crossmarky na tom stejně jako NN (tedy jako dušové NN, UST NN jsou znatelně rychlejší), tedy dobrá srovnatelná kategorie plášťů. A např. dle hodnocení bike magazinu dostaly NN lepší hodnocení než Crossmarky a to úplně ve všem a výrazně lepší. Samozřejmě tohle jsou zase jejich subjektivní dojmy a žádné dogma, ale přeci jen při tak velkém rozdílu už na tom pravděpodobně aspoň něco bude.

                A lépe než Crossmarky jim dopadli dokonce i RR, ty už jen o trošku, ale pořád lépe.

                A konkrétně tam měli CROSSMARK 2.1 EXCEPTION, 120tpi.

                A nedá se říct, že by třeba Schwalbe vyloženě nadržovali, třeba Mountain kingy 2,2 supersonic v druhém testu dopadli o chlup lépe než NN (hodnocení trakce stejné, držení v zatáčkách o jeden bodík lepší než NN).

                0 0
              • Běžec  

                Já to mám přesně naopak :-)

                0 0
            • Twister  

              Mám crossmarky jenom chvíli a můj pocit je, že skvěle jedou, výborně stoupaj a slušně podržej.

              0 0
              • Polka  

                Tak jo, presvedcili jste me borci ;-)

                0 0
                • mastihuba  

                  jako mne třeba nijak extra nenadchly a dávat si jej i na předek je podle mne už docela slušná úchylka :)

                  0 0
                  • Polka  

                    Mno urcite bude na predku drzet vic jak NR si myslim ;-) To je fuck, ja to tak neresim.

                    0 0
    • Skater  

      Ralphy jsem koupil v Radotíně (Ski a bike centrum). Jezdím je celou sezónu a vzhledem k tomu, že letos jsem žádný extrémní bahno nezažil tak jsem s nima spokojený, akorát se docela rychle sjíždí. Teď přemýšlím, jestli je nechám na Sudety (jestli se nakonec rozhodnu jet), nebo radši dám Bontragery Jonesy ACX, ty jsou v terénu asi lepší držáky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.