Profi silnice- jarni klasiky 2012

464 nepřečtených
  • Hroch obojzhivelnyj

    Tak tu mame prvni vrchol sezony- jarni klasiky. Nevim jak vy ale pro me jsou Flandry top zavod, zajimavejsi nez Roubaix (stejne jako Giro byva zajimavejsi nez Tour).

    Aby byla vetsi motivace, vyhlasuju tipovaci soutez. Jako cenu prislibil Thidney domaci belgicke pralinky, a i trofejni pasek bude.

    Tipuje se Top 5 na:

    Milan-San Remo Mar 17

    Gent-Wevelgem Mar 25

    Tour of Flanders Apr 1

    Paris-Roubaix Apr 8

    Amstel Gold Apr 15

    Fleche Wallonne Apr 18

    Liege-Bastogne-Liege Apr 22

    Uzaverka tipu na top 5 vzdy v case startu zavodu (San Remo je to sobota 17/3 v 10.00H), na muj email nebo v nouzi SMS (dam tel. do profilu). Cas startu a startlist i vysledky minulych let k nalezeni obvykle na http://www.steephill.tv/

    Bodovani:

    Body za celkove poradi: Spravny tip na 1.-5. misto 12–10–8–6–4 body. Pokud se spletes o 1 misto, dostanes polovinu bodu jezdce, pokud o vice nez o 1 misto ale stale v top 5 pak 2 body.

    Vyhrava nejvyssi soucet bodu z 5ti zavodu, to kdyby si treba nekdo nestihl tipnout na vsechny. Tie-breaker pri rovnosti bodu pak soucet ze vsech 7 zavodu; a dalsi potom soucet ze San Rema, Flander a Roubaix.

    Pro fajnsmekry bude tradicni tematicka vyjizdka v sobotu 31/3, v predvecer Flander.

    Anketa: Kdo bude kralem jarnich klasik?

    1x
    7%
    1x
    7%
    7x
    47%
    3x
    20%
    1x
    7%
    0x
    0%
    2x
    13%
    0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      A prvni tip uz mam od Blackyho. Tak co, San Remo, udelaj z toho letos peklo, aby odparali Cava, a uz dokaze Sagan uviset celo az do finise? A zapracoval Cancellara pres zimu na spurtech?

      0 0
      • treatt  

        Doufám, že to roztrhaj a pojede se maximální kosa ve skupince nejlepších..a popravdě jsem hodně, hodně zvědav, co předvede BMC..

        0 0
        • McBlacky  

          Thor se dneska nechal slyšet, že pokud přesápe Poggio, pojedou na něj :)

          Papírově jsou nejsilnější team na startu.

          0 0
      • penjie  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Kua soutez je tak popularni ze se sem stahujou spameri.

        0 0
    • karliner  

      Je někde ke stažení tipovací formuláres nebo ti to stačí jen mailem?

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Uplne vidim ten myslenkovej pochod… klasiky…Belgi­e…Brusel…formu­lare… :-)

        Mailem 5 jmen s poradim uplne staci.

        0 0
        • karliner  

          Páč je to tipovačka o ceny, předpokládám, že jsi splnil ohlašovací povinnost všem dozorovým orgánům :-)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Jasne, jen jeste potrebuju od Thidneyho vzorky pralinek na rozbor :-)

            0 0
            • Thidney  

              vzorky sezrali Jecny, Medunka a hlavne Kesu :)

              pokusim se dorazit 31 a dovezt vzorky , jestli ale na nas prijde WADA …

              0 0
              • McBlacky  

                31. krev i moč – testy pro všechny v pelotonu :)

                0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Tak se nam to tipovani zjednodusuje. Gilbert je po nemoci, Thor chytil rymicku od nej a je out, o Chavanelovi jsem chvili uvazoval a ten je taky choros…

      Cekam vase tipy do zitra 10.00!

      0 0
      • karliner  

        Nechci se tedy nějak posmívat tvému papouškovi, ale ten Chavanel, tos jen dělal kouřovou clonu, ne? To je stejný, jako kdybych tipoval Union Čelákovice na vítězství v LM, páč tam kope Šoula :-)))

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Kdybys ty tomu svymu chytrymu radsi koupil budika.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Hale po dnesni Dwars door Vlaanderen bys mel poslat mymu papouskovi omluvnou blondynu.

          0 0
          • karliner  

            To je taky jeho liga..

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              No ja si dovedu predstavit ze vyjede po Nibalim na Poggiu. Nebo pred Nibalim, jako Hoogerland. I kdyz bych ho papouchovi asi nakonec rozmluvil, jen ze mi pripadal ze mu to jezdi.

              0 0
            • treatt  

              Podobně jako hnojáky typu Kolem Flander, tam to sice potahá s Cancellarou, ale stejně zevlák není schopnej ani vyhrát a skončí z bedňáků až předposlední..

              0 0
              • karliner  

                Popravdě – koho zajímá druhej?

                Myslím, že ani znalec a fanoušek Tvého kalibru neví, kdo byl předloni druhej na jakékoliv klasice :-)

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  To je teda vyzva… Freire na San Remu, Boonen na Flandrech, Hushovd na Roubaix (nebo Flecha?)? U ostatnich bych nedal ani viteze. Jo a RK na San Sebastian, to je taky klasika :)

                  Ted se zeptam strycka Googla.

                  0 0
          • McBlacky  

            sprinteři dobrej chvost výsledovky :)

            nechápu, že jedou na závod kde je 6km to go ***** stojka. Měli si vzít příklad z kolegů na Katalánii, tam abys čistýho sprintera ve startovce hledal lupou :) i když po dnešních 155km v dešti a sněhu vyhrál každej kdo nejel…

            škoda, že jsem Dwars neviděl, by mě zajímalo jak to, že nechali jet Chava v uniku.

            0 0
            • treatt  

              No by mě zajímalo, co udělal Cav Rusákům, že mu za trest házej bidony do předního výpletu :)

              0 0
      • Biker jak Pes  

        Do pytle, teďka jsem poslal tipy i s Gilbertem, no co… uvidíme, jak se mu bude zítra chtít…

        0 0
        • karliner  

          pošli upgrade, uzávěrka je zítra v 10, myslím, že Hroch tak rigidní není…

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            JJ Hroch je cely ohebny. Aby nas Phil nevypek.

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Jinak předpokládám, že se posílá na mail v profilu…

              0 0
            • karliner  

              Pak by samozřejmě platil původní tip BjP :-)))

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Hm, vzhledem k tomu, že jsem San Remo v životě neviděl v TV, takže jeho profil jsem si zjistil až teď, tak můj tip nemusíte vůbec brát jako potencionální hrozbu. :-D

                Natipoval jsem to z patra a podle scénáře, jak si asi myslím, že by se to mohlo odehrát.

                Zkusím se nad tím víc zamyslet a možná pošlu opravu. :-)

                0 0
                • karliner  

                  Pravda, že minimálně Hrochovi, Edovi a mně se při zaslechnutí názvu San Remo vybaví „ostrý obraz a dobrý zvuk“ a tento hit :-)))

                  0 0
                  • Biker jak Pes  

                    Ježíši, si pamatuji jak jsem ho jednou viděl zpívat společně s Haničkou Zagorů. :-D

                    0 0
                  • Thidney  

                    nejenom vám :)

                    0 0
                  • treatt  

                    Ty vole a já si půlku dětství lámal hlavu s tím, co to může být naglicky Ree yoo – když tam předtím zpívá somebody somebody Rió :-D

                    0 0
                • McBlacky  

                  odehrát se to může ovšem třema základníma scénářema, každej s x modifikací a to nepočítám, že to tam před cílem někdo smotá :) takže loterie pro všechny stejná.

                  nakonec to vyhraje nula z uniku jako loni Roubaix a bude hotovo. a není to ani tak nereálý, protože moc teamů co by to sjížděly pro sprintera není, pak stačí, že budou všichni čekat, že to sjede Sky pro Cava.

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Ja sazim ze to par tymu udela tezky, aby si neprivezli Cava. Protoze pak by bylo jasno.

                    BTW, na steephill jsou videa sjezdu z Poggia a dalsich kopcu, z riditek jak si to projizdel Koen de Kort.

                    0 0
                    • Thidney  

                      já sázím sazečku, abych měl pořádnou cibuli… a to je stejná loterie, jestli něco vyroste nebo ne .)

                      Taky doufám že hromadnej spurt nebude. Jdu si pro ryzlink a to by bylo abych se nepropil k věštecký náladě.

                      0 0
                    • Biker jak Pes  

                      Nějak tak spoléhám i já, sice nevím, jak vypadá Poggio, ale doufám, že se tam rozjede takový čardáš, že Cava nedotáhnou ani autem. :-)

                      0 0
                    • treatt  

                      Takový malý autíčko a jak dokáže vysírat :) Přesně tihle mě hrozně štvou, na rovince to rozjede, že bez šance ho skočit, v zatáčkách zdržuje..

                      0 0
      • McBlacky  

        klasika – Spartakus nám to celý odtáhne a my ho pak oprasíme…

        mám 2 v pětce, ale jen 7 bodů. Kua to abych se naučil dělat pralinky sám :/

        0 0
        • JT21cz  

          škoda, možná to měl zkusit urvat o něco dřív, fandil jsem mu.

          Nicméně z Cava udělali kašpárka a to se taky počítá. Ten Sagan mi v konci připadal, že nechce jít před Nibaliho, ale že by tu trojku sjel.

          0 0
        • Thidney  

          jj mám 3 kusy a jen 10 bodů :-)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Deset stacilo, pralinky zatim zustavaj doma.

            1 Thidney 10

            2 Blacky 7

            BikerjakPes 7

            4 Avail 6

            5 Treatt 5

            6 Hroch 4

            Vit Nedopilek 4

            8 Josse 2

            Tipy poslu v pondeli mailem; viteze teda nemel nikdo.

            0 0
          • Josse  

            Já mám taky 3 z 5 a jen za 5 bodů. Míň to asi nešlo. Špatně zařazeno, patří k Flandrám.

            0 0
            • Thidney  

              vzhledem k tvému skillu v řazení příspěvků se není až zas co divit :))

              0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Super finale. Bravo Cancelara,

          Moc pekne Sagan na spici ve sjezdu i spurtu. Kdo vi jestli by je nesjel kdyby tam nebyl Nibali, jednu chvili tam byli ve dvou dost odjety. Ale zas jestli by Cance neprestal tahat kdyby videl ze si veze Sagana, kdyby kdyby.

          0 0
      • Biker jak Pes  

        Tak jsem se podíval na posledních 7 km San Rema, přišlo mi, že Sagan to ve sjezdu z Poggia pěkně kotvil.

        Jinak neuvěřitelná práce, kterou Fabian na konci odvedl. I Sám Gerrans řekl v rozhovoru po závodě, že Fabian byl jednoznačně ted den nejsilnější.

        0 0
        • McBlacky  

          a máme v pelotonu nový termín: vychcaný jak australan :)

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Fabian už z nich má nejspíš noční můry, loni mu San Remo vyfouknul Goss, letos Gerrans… :-)

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            … na druhou stranu, co si Cancelara myslel, zvlast po lonskych klasikach? Zkratka jeho lisacka taktika proste nastoupim a urvu uplne vsecky ne vzdycky vyjde.

            Asi si pak rek, kdyztak budu nejhur druhej (Nibali a sprint, ehm., a aspon po nem nesel Sagan).

            I kdyz, podle toho co Sagan pise na strankach , tak to na konec uplne nekotvil.

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Každopádně Fabian musel jet dobrou kaši, protože když jsem viděl jakým způsobem „nastoupil“ Gerrans, to byl takový nástup nenástup, spíš jenom zrychlil. A Nibali sám říkal, že prostě už zrychlit nedokázal. :-D

              0 0
              • McBlacky  

                Nibs byl rád že neupadl z háku. Ve sjezdu měli oba co dělat, aby je Cance neurval.

                0 0
              • zirecek  

                Myslím, že šrot jeli všichni, když věděli, že peloton je poměrně dlouhou dobu stále malý kousek za nimi. Jen ten cyklista, říkejme „vychcaný jak australan“, moc netočil, což bylo vidět, jak jej Cance vyzýval točit, střídat čelo a moc se mu nechtělo. Teda chtělo, ale 50m před páskou, :-D.

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  Gerrans na špici vlezl jednou, ale Fabian ho hned vystřídal, asi jel moc pomalu :-D

                  0 0
                • karliner  

                  Imho mu Gerrans odpověděl, že nepoužívá motor, tak ať Cancellara tahá, dokud má šťávu v baterce a nepyskuje.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    vždyť je mezi nima 18 kilo rozdílu. Takže je celkem jasný jak bude vypadat krátkodobá výkonová špička.

                    0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Gerransovy watty ze San Rema

                  To jedno kratky potahnuti bylo na 975W.

                  0 0
                  • obda  

                    A sprint na 1300W – masakr. Jinak mne fascinuji ty tepy dost pod 60 mezi 40 a 90 km. Hoodne zajimavy cteni.

                    0 0
                    • karliner  

                      A mezi 50. a 60. km jel zřejmě ve stadiu klinické smrti :-)))

                      0 0
                    • McBlacky  

                      no nejhorší je, že papírově to vypadá celkem reálně, jenže je vidět kolik v tom hraje role pelotonu.

                      AVG 211 wattů u Simona je někde kolem 3,2w/kg. Lepší čísla má na AP kdejaký hobík. Co už ale nemá je avg 115tepů u této hodnoty. Při solo jízdě ale 211 watů bude znamenat pouze rychlost kolem 30km/h.

                      Je ale rozdíl dávat 211w 3 hodiny – to opět není až tak problém, ale 7 a půl hodiny to už problém je.

                      zhruba do 90km je tam imho nějaká chyba. Nejdřív na nižších watech vyšší tepy a pak sub 50. Není možné mít výkon kolem 180w s tepem kolem 50.

                      Co se týče posledních 2km je dobře vidět jak na Spartakem vlál , protože nepodává konstantní výkon, ale neustále lepí díry a taky to že špic otočil ani ne 10 sekund a pak rád svěsil. Konečný spurt na cyklistu jeho váhy a zaměření je excelentní výkon. Ostatně 10sec maximálku mají profíci nehoráznou obecně. Bylo by zajímavý to porovnat se SRM Spartaka.

                      0 0
                      • treatt  

                        To by bylo, ale nepředpokládám, že by Fabian dal takový dárek Boonenovi, Martinovi, Chavanelovi a dalším :)

                        0 0
                        • McBlacky  

                          ještě jsem na o tom včera přemýšlel a tenhle záznam dobře dokazuje to, že opravdu nemusí vyhrát nejlepší cyklista. Protože tato čísla umí v pelotonu zajet minimálně polovina.

                          Ono uvolnit data z Rema zase není takový risk, ten závod je velmi specifický. Díky tomu, že i s neutrálem to je víc jak 300km tak se závodní až v posledních 20km. Do té doby to je ve srovnání třeba s Flandrama „výlet“, minimálně pro 2–3 leadery každého teamu. Bylo by zajímavé vidět SRM některých domestiků, tam by bylo krásně vidět kdy tahali a kdy se vezli a kolik W je třeba na tahání špice závodu rychlostí 44km (cca tempo na rovinách při Remu, dle kalkulátoru 420w!). Při pelotonu 180 jezdců, máš cca 40 leaderů a 140lidí tam jen tahá tempo. Rozpočítej si to v čase a ta doba kosy na špici zase není tak velká – i když jak dlouho dokážou jet 420w – tohle mi prostě nejde do hlavy. Jak na jedný straně vidíš záznam Gerranse, kde jsou čísla uvěřitelný, ale přitom AVG závodu je přes 40km/h. V reálu to není samozřejmě pro všechny stejný.

                          0 0
                      • Pebe  

                        no, otočil špic na 10sec s nějakýma 900W a stejně to bylo Fabianovi málo :-)

                        0 0
                        • karliner  

                          Nebral bych jako benchmark někoho, kdo jezdí cyklistické závody na motorce.

                          0 0
                          • McBlacky  

                            dávej tam alespoň smajlík kua. Jinak to je moc okatý, že tě platí Omega za negativní PR :)

                            0 0
                        • McBlacky  

                          na zhruba 0:48 je vidět, že silně nastoupil a během cca 4sec se dostal až na cca900w, ale začínal to od nuly. tomu propadu moc nerozumím, bud je to chyba měření, nebo akorát měl svěšeno protože dolepil díru (to by odpovídalo špičce 600w předtím). Za další tři vteřiny po maximu byl opět na 320w. Já bych to ani otočení na špici nenazval. A bylo to vidět i při závodě, to bylo spíš tak propagačně, aby měl alibi, že tahal. V reálu tohle nebyla podle mě pro Faba žádná pomoc. Za 7sec se tepy nehnou a měl víc práce s tím zařadit se do háku a pak opět akcelerovat na předjetí, než kdyby to táhl celé sám

                          0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Myslim ze vychcanej-nevychcanej ted budem resit dost casto :-)

                0 0
                • Thidney  

                  by se mu s plným močákem blbě spurtovalo

                  0 0
        • Peter*s2  

          škoda Petera Sagana, mohl vyhrát, kdyby si Nibali nevytrucoval že se jede na něho (italský tým, italský závod, když zautočil, peter musel sedet v balíku)…i když podle mě musel NIbali vedet že nemá velkou šanci, jedině že by se sám dokázal trhnout před cílem…to peter tu šanci mel, ale viz výše

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Cance by odjel tak jako tak.

            0 0
            • McBlacky  

              vždyt vystartoval po Nibalim. Sám by útok ve stoupání neinicioval, ale šel by 2–1km to go (tipuji). Ví, že ve stoupání jeho nástup zachytí lepší vrchaři.

              To proč po nich nešlo víc riderů bylo, že vyhodnotili, že to nemají šanci dovézt. Jenže nepočítali s tím, že jim to kousek potahá motorka a že Spartakus se tak kousne.

              0 0
              • treatt  

                Takže kousek táhne motorka a pak poslední 3km taky :)

                0 0
              • Peter*s2  

                liquigas podle me udelali chybu ze jeli na nibaliho, protože Ital…kdyby jeli od zacatku na Sagana, tak by to dopadlo jinak, mnohem lépe a vyhral by bratr slovák Sagan :)

                0 0
                • treatt  

                  Už to tu zaznělo, Liqui jel podle všeho na Sagana, Nibali dělal vějičku, nikdo moc nepočítal s tím, že by takový únik na Poggiu mohl někdo dovézt…

                  0 0
    • Biker jak Pes  

      Trochu historie z Paris-Nice 1937. :-)

      0 0
      • treatt  

        No Ty krabe :-) A to diskvalifikovali tenkrát koho vlastně? Pamatuju si, že před kolejema zůstal stát Boonen a dva pokračovali, tak dostali DNF

        Pikantní na tom bylo, že ten vlak vezl ocelové svitky, které vysoce pravděpodobně jely do firmy, pro kterou jsem tehdy dělal :)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        JJ to vi kazdej ze je dulezity byt na spici pelotonu :-)

        0 0
      • witmar  

        Pěkně tak kluci vlítli, kdyby ten vlak jel o něco dříve nejsem si ji jistý jak by to dopadlo…

        Díky za parádní video…

        0 0
    • jecnak  

      Tady je moc pekna galerka. http://www.cyclingtips.com.au/…istof-ramon/

      0 0
      • treatt  

        Tak to by mohl být pěkný filmek..

        0 0
        • karliner  

          Andy Schleck – velká hvězda etapáků, která ale nikdy žádnej nevyhrála :-)))

          0 0
          • McBlacky  

            bílé tričko na Giru i Tour a post ex i žluťák.

            Mě by stačilo jezdit jako Andy, akorát asi bez toho jazyka venku :)

            0 0
            • karliner  

              Jako bílý tričko je úspěch, o tom žádná, ale není to vítězství. Ale uvidíme, třeba mu to letos klapne aspoň na Critérium Dauphiné :-)

              0 0
    • treatt  

      Docela vtipná kravinka, co rozjel Andreas Klier pro pověrčivé :)aneb nalep si na rám dřívko, aby sis na něj mohl zaklepat, když se někde dostaneš do krizovky :)

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Uzaverka tipu na Gent-Vewelgem je v nedeli 11:15.

      Startlist spousta lidi to nejede, o to vetsi loterie to bude.

      Trasa a profil (downloads)

      Uhaji Thidney sve pralinky, a zabetonuje si Blacky sve oblibene druhe misto?

      No ale jeste dneska bude zajimava E3, dojezd kolem 5. hodiny. Je to jak usite pro Cancelaru? Nebo uz zacne lonsky hon na lisku? Co vymysli lisak Bruyneel? Nebo si schovava trumfy na pristi vikend?

      0 0
      • McBlacky  

        dneska hlavně čekám jak Tomeke a Gilbert po smotkách na Remu.

        Počítám že Spartaka utahaj. GvA, Ballan, Tepstra, Chavanel, Tomeke, Gilbert, Thor. Tipuju, že každej z nich to bude zkoušet od Oude dál na každým brdku, jakákoli dvojice z těchto to pak doveze. Bohužel BMC s Omegou se dohodou spíš než s Fabianem.

        škoda že není live stream :/

        0 0
          • treatt  

            Zatím běží podle všeho rallye..

            Ale za 15 minut by měli jet ve fr belgáni..

            0 0
        • treatt  

          Ne že se dohodnou spíš, mezi řečí pustil Ballan, že s Omegou v tomhle směru budou mít společnou řeč, jak jít na Fabiana..

          0 0
          • karliner  

            Jak to tady čtu, tak profi silnice je ještě větší chlív než profi fotbal… Konkurenční týmy se dohadujou na společném postupu proti jinému, páč o tom se zase říká, že místo kola jezdí cyklozávody na motorce. A „lůza“ u tv a podél silnic tomu tleská :-)

            0 0
            • treatt  

              Zas chytrej jak rádio :)

              Jasně že je v zájmu jak BMC tak Omegy, aby jim Fabian zas nenatrh žaket, tak se ho budou snažit při každý příležitosti odervat, nadělit skupinku, izolovat ho od spolujezdců a jakmile nastoupí, půjdou po něm jak po štvaný zvěři. Že se nám tohle vychcánkovský ježdění za zadním kolem nelíbí, je věc druhá :)

              0 0
        • Avail  

          super nápad dát občerstvovačku za zatáčku :))

          0 0
    • vitan  

      Bárta je machr!

      http://www.cyclingnews.com/…-itt/results

      Na Giru to bude zajímavé.

      0 0
      • treatt  

        Dost, ale jako že dost dobře. Už se těším na Net App na Giru!

        0 0
    • McBlacky  

      Ad Gent:

      ke kompu jsem přišel až ted a viděl jen last km. Boonen letos je fakt zlej, Peťovi jsem věřil ale není všem dnům konec a na Flandrech si ho povodí už určitě.

      0 0
      • Thidney  

        jsem neviděl nic, ale Boonena a Sagana správně natipoval, Freireho mám na 3 fleku takže by to mělo být za 25 bodíků :) zlatej Dornfelder

        0 0
        • McBlacky  

          jsi teda pěknej HAD! Já měl Sagiho, Tomekeho, Benatti (kdyby nepích tak by to dal) a Freire na 4. :/ takže jen 17.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Celkem M-SR G-W

            Thidney 35 10 25

            Vitan 26 4 22

            Blacky 24 7 17

            Treatt 24 5 19

            Josse 19 2 17

            Hroch 18 4 14

            Pepan_kladno 14 0 14

            BikerjakPes 7 7 0

            Avail 6 6 0

            0 0
            • treatt  

              Hm, tak po hodně slabým rozjezdu jsem se aspoň trochu posunul, háček za Blackym bejvá dobrej, tak doufám, že se svezu, pošetřím a poskočím zas o něco blíž pralinkám :)

              0 0
          • treatt  

            Nejen had, zmetek je to! :)

            Boonena, Sagiho a Freireho jsem měl taky, ale pořadí mi tolik nevyšlo, asi se budu muset začít věnovat přípravě před tipos, jak to tady tak čtu :) já to dycky posílal za střízliva :)

            Jinak Benna teda mocně, smolař, škoda, mohlo to být pro něj ještě lepší. GVA smolně namotanej do pádu a jako co předvedl Rojas? Takovej kamikaze sestřel? On, takový zkušený rajdr? Nechápu..ona to byla pořádná loktovačka snad na všech pozicích tentokrát, tak by člověk pochopil, že byl vypruzenej a naskočil mu adrenalínek, ale takhle to tam pokosit?

            0 0
            • treatt  

              Jo a naštval mi EBH, jsem ho vyškrtl, že teď zatím nemá ještě moc formu a on ten pátek flek, kde jsem ho měl, nakonec zajel :( Naopak haluz v podobě zázračnýho mlaďase Démara krutě nevyšla :) Gatto aspoň top 20, ten byl prý pořád unavený ještě z pátečního E3..

              0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Me gambace taky poradily Sagana, Boonena a Freireho,jen jinak namichany, a mam 14 :(

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Pust si jak Cance nastoupil 33km pred koncem a Sagan to tahnul s nim. Ten kluk je fakt demon.

        0 0
        • treatt  

          Cance pěkně chytře, jak se tvářil, jako že teda GvA a spol sjet, teď zas bude chvíli klid, když toho maj po kopci všichni tak akorát a místo toho prásk :) Sagi reakce jak sprinter z bloků, by mě dát školení Krojcovi, jak se sjíždí mástupy :)

          Démon je to velkej, navíc se jen nevezl, ale předváděl tam pěkně dlouhý pully a pak v závěru ještě prohání Tommekeho? No ty pinďo..ale co, bude to stačit na monument Flander? Toť otázka..

          0 0
    • Andrzej  

      Nechtel by nekdo vysvetlit prezdivky a zkratky jmen zavodniku? Rad si to tady ctu, ale posledni dobou prestavam rozumet :)

      0 0
      • karliner  

        To je další level. Přečti si pár článků na cycling news, nějakej ten blog a občas si pusť stream eurosportu a po pár závodech budeš doma. Napsat ti tu, že Tommekke je Boonen atd. by bylo moc jednoduchý, trochu se posnaž :-)))

        0 0
      • McBlacky  

        ono to není tak jednoduchý.

        máš přezdívky – Spartakus, Zabiják, Purito, El Balla, Žralok, Jojo, Orel, Gorila, Manxman, AleJet atd. To lze najít na Wiki u profilů jezdců

        pak máš změny jmen, to už je složitější, některý jsou známé všude, některé regionálně a některé si tady píšeme my, abys nevypisoval celé jméno, něco jsou zkratky – Tomeke, Wiggo, Sammy, Chava, Nibs, Benna, Sagi, GvA, EBH, LL.

        a pak jsou zkratky novinářské, které se uchytí třeba jen jednu sezonu, nebo se vážou ke konkrétní události – Cuddles, Frandy, El Stejk, Contaminero.

        no a pak jsou takový, kde každý ví o koho jde, ale nikam to nepasuje výše, jsou to spíš výrazy popisu co se děje. Vroom vroom, Jet Hoogerlanda…

        0 0
        • Thidney  

          a nejhorší jsou jedinci, kteří se vyskytujou ve vícero kategoriích :)

          0 0
      • obda  

        Mně se v poslední době líbila přezdívka Mega Quick pro tým Omega Pharma – Quick-Step :) (autor: Blazin' Saddles blog)

        0 0
    • Trog  

      Kdo vede v celkovým pořadí okolo Katalánska??

      Dival jsem se na 6 .etapu ale cekovy tram nebylo..

      0 0
      • pepan_kladno  

        melo by to byt tady

        0 0
      • karliner  

        Už skončili. Vyhrál Albasini.

        0 0
      • Mug  

        Michael Albasini (GreenEdge) won the 2012 Volta a Catalunya

        0 0
      • McBlacky  

        Katalánsko dost nuda letos. V první etapě si Albasini vyjel rozhodující náskok 1,32 a díky počasí nejpozději ve třetí odstoupila většina adeptů na GC. Dojelo 124 jezdců ze 180, klíčový unik ve 3 etapě s náskokem 9minut byl anulován spolu s výsledky, navíc tato etapa byla zkrácena o 1200metrů převýšení závěrečného MTF, což měl být rozhodující kopec pro GC.

        pak už jsme na to nekoukal, protože to postrádalo smysl. Dle výsledku 4–15 místo v GC stejný čas, to hovoří samo za sebe. Na etapáku, kde nebyla rovinatá etapa hodně divný

        0 0
        • treatt  

          Jj, smutnej příběh, jak to dopadlo..a tak aspoň Levi potrénoval :)

          0 0
    • treatt  

      No, tak dnes začínají 3 dny v Panne, krouží se kolem Oudenaarde a Koksijde, tak asi není potřeba moc rozepisovat, o co se jedná. Z lidí, co by rádi něco ukázali na Flandrech se tam jede rozjet třeba Chava, Sagi, Langeveld, Devolder (ten teda podle mě jen ve vlhkejch snech), Westra, Hoste a nesmíme zapomenout samozřejmě na Markuse Eichlera! :)

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Sagi nekde tvrdil ze se bude setrit, ale sprint teda dneska zjevne nevypustil. Ja ho snad do ty sazenky na Flandry budu muset napsat.

        0 0
        • treatt  

          No tak opravdu se nešetřil, to samý Chava a Devolder. Kluci asi chtěl trochu protočit nohy před Flamendrama..

          A jinak to nebyl jen sprint, v posledním kopci si stahoval Devoldera, na rovince tahal hlavně on, když se sjíždělo pomalu k Muravievovi­..prostě blázen :) I když teda špurt mu vyšel těsně, jak byl Guarnier nasranej a bouchal do řidítek, Astana boys se vzadu radovali a plácali si, že vyhráli :)

          0 0
        • treatt  

          Mimochodem, nemá on to podobně jak my amatéři? To je vždycky plno řečí na začátku jako že dneska se jede na pohodu, klidný tempo, na jednu dírku a po 500m už maj všichni tepy na AP :-)

          0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Flandry za rohem, uz se tesim jak male hrose.

      Uzaverka tipu a ostry start v nedeli 1.4. v 10:15. Dojezd planuji mezi 4. a 5.tou.

      Startlist etc.; predpoved pro Oudenaarde- jasno a temer bezvetri.

      Tak ted jen jeste jak ty jmena spravne namichat…

      Jeste pripominam sobotni tematickou vyjizdku Pocasi u nas letos spolupracuje a slibuje silne zazitky :)

      0 0
      • treatt  

        Mno, abych šel nakupovat vybrané lahodné moky, co by mi přihrály věšteckou. Protože čím víc nad tím dumám, tím víc vymyslím scénářů, možností..a stejně nakonec může rozhodnout jeden pád a nějaký defekty a celý předpoklady jaký byly, že..

        No, bude to zajímavý a těším se..

        0 0
        • McBlacky  

          3 jsou jasný a zbytek z klobouku z 10 možných :)

          0 0
          • treatt  

            Takhle, ne že bych to rajdrům přál, už takhle nálož hrozná, ale říkám si, že kdyby trochu sprchlo, byly by bergy víc selektivnější, tím pádem by to míň přálo přísavkám a mohlo by to být moc zajímavý..no, uvidíme, jak se to vyvrbí..

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              selektivni to budem mit zitra my, pojedes nebo predstiras stud(ium)?

              0 0
              • treatt  

                Předstírám stud-ium a péči o osobu blízkou. V nadcházející době toho se mnou moc nebude :/

                0 0
                • karliner  

                  To znělo, jako kdyby v době minulé s tebou něco bylo :-)))

                  0 0
                  • treatt  

                    To říká zrovna ten pravej :-D

                    0 0
      • McBlacky  

        tak jsem to poslal. Opět lehce proti proudu, ale což…

        otázka za pět bodů:

        za jakých podmínek vyhraje Gilbert letošní Flandry?

        jedině pokud ho Thidney tipne na win :)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          OKi. Predbezne tam mam uplne stejny jmena, jen jinak prohazeny. Ale jeste na to lehnu s nejakym intuition boosterem :)

          0 0
          • McBlacky  

            paradoxně jak to tipuju to nemůže nikdy dopadnout, ale kryje to víc variant rovnoměrně.

            0 0
        • Thidney  

          thidney byl na oční pohotovosti pro svoji dávku kokainu takže jedině boonen :)

          0 0
          • jecnak  

            Jsi se zahledel do te svarecky?

            0 0
            • Thidney  

              nee včera ráno , když jsem vyrazil na sraz s váma mi nalítal nějakej bordel do očí /zřejmě cucky skelný vaty od sousední stavby/ zas jsem alespoň odpolko dorazil nějaký resty doma

              0 0
        • Thidney  

          tak jestli bude Cancellara pořád defektit tak snad ani nedojede do cíle, Sagan skoro to samý ,)

          88km do cíle auta Euskatelu a NetApu řáděj v balíku, docela eskamoterský průjezd

          0 0
          • Avail  

            evidentně dodefektil :/

            0 0
          • Thidney  

            tak Spartakus končí na 61. km v sanitce. Pád na občerstvovačce, že by bidon do kola?

            0 0
          • Thidney  

            van Summeren se zamotal do bariéry a zblokoval EBH a GVA

            kua takhle mi kazit tiket :)

            0 0
          • Thidney  

            únik s Boonenem, Terpstrou, Chavanelem, Sagim, Flechou…byl moc na Sky boys, nejdřív jim dali 40s náskok a pak je fofrem sjeli .)

            0 0
            • Thidney  

              tak reparát na luxusní únik, Boonen, Ballan, Pozzato. Očividně když máte zdvojenou hlásku ve jméně tak to na kostky pomáhá. Sagan je sólo pronásleduje.

              0 0
              • Thidney  

                Sagan dojetej skupinou za ním, ti tři králové vepředu krásně spolupracujou, by mě zajímalo, jestli by se takhle točili se Spartakusem.

                Btw, v Sagan by potřeboval sportovního ředitele, kterej rozumí klasikám :)

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  na 1. Oude Kw. se zamotal ss Van Sumerenem. Pak si to sjel, ale na druhym mu pak v ten spravnej cas malicko chybelo. Zkusil to dojet, ale neslo to. Vedel kde ma byt, ale malicko mu chybelo. No ale kdyby v zaveru setril, tak moh jet na 4 misto… Za me dobry.

                  0 0
                  • treatt  

                    Sagi měl velikou smůlu, že se chytil za ten pád, všichni se snaží být vpředu v těhle místech, chyba by byla, kdyby byl 40., jenže když si drkne Tersptra z první figury do Johanna, co pokosí zbytek, to se pak těžko hledá, kde člověk vlastně měl být. Tohle bylo prostě čistě na náhodu a Sagimu to nepřálo :(

                    0 0
                  • treatt  

                    Nicméně nemůžu se zbavit dojmu, že Tommeke tentokrát tak suverénně silnej nebyl. Nebyl to jeho ideální den, stačilo fakt celkem málo, aby ho Pozza s Ballim odpárali. Těžko spekulovat co by kdyby, každopádně mám pocit, že tam tentokrát jeli dva supersilný jezdci – Peter Sagan a Luca Paolini.

                    První měl smůlu, že zůstal za pádem Johanna a máčknul se asi dost zle, aby dockvakl první grupu, kde mu zrovna v Oude Kwaremont nejely nohy natolik, aby zůstal za Tommekem. Kdyby tam byl celou dobu, vsadil bych na něj, že by Boonena tentokrát dal. KAždopádně už jak si dokázal sólově sjet čelní skupinu, to bylo něco neskutečného.

                    Druhý byl sand nejaktivnější jezdec, byl dost silný, ale takticky to byl hrozný Hoogerland, mrhání zbůhdarma silama. Škoda, kdyby nebyl tak nervózní, třeba mohli se Sagim udělat dvojičku..

                    A Pozzato teda udělal velký dojem. Bylo jasné, že buduje právě na Flandry, ale že pojede až v takové fazóně? Klobouček! Grande Alessandro moc, moc pěkně, škoda, že první nástup přišel tak brzo, pak už si ho hlídali jak oko v hlavě. Trochu jsem čekal, že se dva taliáni zkusí na belgána domluvit, ale ono to bylo prostě daný. Alessandro chceš vyhrát? Tak to zkoušej, já budu celou dobu viset na zadním kole Tommekeho a zkusím ho skočit..

                    0 0
                    • karliner  

                      Mno, já to sledoval live a neměl jsem pocit, že by tam Boonen nějak vlál nebo že by dokonce byl adeptem na odpárání, spíš naopak – Ballan i Pozzato rvali všechny bergy ve stoje a Tommekke si šlapal v poklidu v sedle… Ke konci si pochytal propagační Ballanovi nástupy typu „aby se jako neřeklo, že se nesnažim…“ a ve spurtu klidně mohl na Pozzata udělat dlouhej nos.

                      0 0
                      • treatt  

                        Tak to nevím, na com jsme koukali :) Ballan to rval ze sedla, ale Pippo hodně v sedle to dával a na posledním Paterbergu Tommeke jak říkáš vsedě, ale fakt nevypadal, že by si to užíval..chytil drobnou díru a sám po závodě v interview řekl, že kdyby byl Paterberg o něco delší, že by měl už velkou lítačku, aby mu ti dva neujeli..

                        Ballan propagaci nedělal, evidentně už neměl dost benzínu na nějakej drtivej nástup. Co mi přišlo škoda, že nezkusil využít terénu, zkusit to zezadu po nějakým kruháči, zatáčce, kdy by na něj nebylo chvilku vidět. Takhle to bylo dost planý..

                        Pippo byl sakra dobrej, možná nejsilnější za celou svoji kariéru, ale tady mu prostě chyběly koňský síly, aby šel přes toho svalouše :)

                        0 0
                        • karliner  

                          čili jsi jinými slovy (uznávám, že vzletnějšími a odbornějšími) napsal v podstatě to samé co já :-)

                          0 0
                          • treatt  

                            No, jedno je jistý. Nejlepší je skončit druhej. Když vyhraješ, dostaneě nějakej železnej krám, na třetím fleku kytku. Jen Pippo dostal zaslouženou odměnu :)

                            0 0
                            • karliner  

                              To si vzal vlastní :-)

                              Tommeke a Ballan mají týmovou čepičku, on týmovou flašku :-)

                              0 0
                        • McBlacky  

                          co bys v závěru na široký placce chtěl vymyslet – 2kusy 72kg proti 82kg :)

                          mě to bylo jasný jak se ta skupinka utvořila. A bylo vidět že Balla byl už fakt slaboučkej, jeho nástupy opravdu jen aby se neřeklo.

                          0 0
                          • treatt  

                            A další problém, daná konstelace a k tomu protivítr, to už se fakt těžko něco vymejšlí..

                            0 0
                      • JT21cz  

                        Mě právě přišlo, že se Boonen musel ve spurtu hodně zmáčknout a že ho Pozzato hodně překvapil, jak s ním v pohodě spurtoval.

                        0 0
                    • Thidney  

                      Pokud mu nefungovaly dva největší pastorky v momentě, kdy už nemohl měnit kolo, tak aby nevypadal na Patenbergu na chcípnutí :)

                      0 0
        • Thidney  

          Boonen po třetí :))

          Pozzato

          Ballan

          GVA vyhrál spurt dojíždějící skupiny

          Sagan

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Sagan 5. Hezky hezky. Tipy vecer.

            0 0
          • Thidney  

            na to, že jsem tipnul 4 z sakra pěti mám jen 19 sakra bodů, ksakru.

            0 0
            • vitan  

              tak to je sakra smůla:)

              Měl jsem to takhle, takže jsme na tom sakra podobně:)

              1, Tom Boonen

              2, Fabian Cancellara

              3, Peter Sagan

              4, Alessandro Ballan

              5, Filippo Pozzato

              0 0
              • Thidney  

                :-))

                boonen , sagan, cancellara, pozzato, gva

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Jo vy dva jste vylozene smolari smolny. Dneska

                  Vitan 20

                  Thidney 19

                  Hroch 16

                  Pepan_kladno 16

                  Avail 12

                  Blacky 10

                  Josse 5

                  Treatt 4

                  Celkove po 3. zavodech

                  Thidney 54

                  Vitan 46

                  Hroch 34

                  Blacky 34

                  Pepan_kladno 30

                  Treatt 28

                  Josse 24

                  Avail 18

                  BikerjakPes 7

                  Ale Thidney zatim jenom ukazuje dres, jeste neni konec, rozhoduje (pred)posledni kopec :)

                  Spreadsheeet rozeslu zitra, kdyztak mrknete esli tam nemam chybku.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    tipnout tři a mít jen 10 points, to chce skill :/

                    to mám z toho že ignoruju tomekeho na win :)

                    Faba prej sundal divák

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Asi ne, na obcerstvovacce, uprostred cesty, nebylo to videt. nikdo jinej nelehnul.

                      Langevelda sejmul divak, osklive, ksyz to vzal okolo pelotonu po chodniku za divakama, aby si najel dopredu pred kopcem.

                      0 0
                      • obda  

                        Jen drobne upresneni – Langevelda nesejmuli na chodniku, ale ironii osudu na cyklostezce. U Faba melo snad jit o „touch of wheels“.

                        0 0
                        • treatt  

                          Spekuluje se taky o flašce jako v případě Cava.

                          Langeveld hrozná smotka, toho mi bylo strašně líto, myslím, že byl žhavej kandidát na to něco předvést :(

                          0 0
                    • Thidney  

                      Proč ho ignoruješ? Osobní antipatie? Vždyť měl jednoznačně nejvíc trumfů v ruce. Pravda prej měl trable s kazetou a rval to na 21 zubů, říkal že mít Paterberg o pár metrů víc tak ho ti dva taloši trhnou ,)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        vůbec, ale jsem radši když to není od začátku jednoznačné.

                        Nevím čím to bylo, ale letos mi to přišlo dost nudný. Poslední útok na Paterbergu nebylo nic extra, do té doby Omega na čele se třemi extra ridery, pošlem jednoho a ostatní se vycukaj stíháním, pak se to dokonce sjelo na mega grupu. Radios výjimečně tak byly ve třech, ale bez leadera, Sagi opět sám voják v poli. A závěr kdy z pár sekund udělá trio přes minutu na větší balíček na totální široký placce, to jsem nepochopil vůbec, stejně jako Sagiho taktika, zakyselit si nohy před spurtem, aby ho nakonec dal GVA :)

                        Možná to bylo tím, že jsem viděl jen část závodu od 15,15 do cíle na eurosportu, ale chybělo mi to výrazné napětí a chvilky totálního nasazení, skupinky se trhaly ale nikdy moc nejely.

                        0 0
                        • treatt  

                          No Sagiho chápu, prostě to zkusil, Paterberg vyletěl jak Gagarin, tak to prostě zkusil jet, že k němu někdo zezadu dojede někdo, kdo bude mít zájem spolupracovat. Protože nikdo z BMC ani Omegy mu prostě nešlápnul, to je jasný. Paolini už byl vytuhlák, Sky marná lásky snaha, EBH byl v děsný smrti už kolo předtím na Paterbegu, ten musel bejt rád, že se nikam moc nechvátá a Flecha při pokusu o únik jen plápolal, je evidentní, že není ve formě po pádu..ale škoda, že se nazmotivovali Radios a někdo s ním nejel. Proti větru sám neměl šanci takhle :( Ovšem že i když vepředu hrátky jak na dráze a odstup přitom furt minuta, tak to jsem opravdu nepochopil. Asi zavládla všeobecná letargie, že je po závodě, už se nejelo ani o bednu, všichni byli utahaný jak koťata, tak už to měli na háku

                          0 0
                          • McBlacky  

                            s tím závěrem to je fakt. 3vpředu, tak na to serem…

                            0 0
                      • treatt  

                        Taky jsem ho ignoroval, žádný antipatie nemám, ale řekl jsem si, že do toho půjdu srdcem, žádný přizdisráčství :) Jednoduše, Tommekeho dal určitě na vítěze každej, takže zisk nula, i kdyby vyhrál. A měl jsem už docela ztrátu v celkovým, tak jsem si řekl, že zariskuju :)

                        Zvolil jsem scénář, kdy to Fabian rozerve a protože jsem si řekl, že Tommeke bude mít slabší den, okamžitě po něm půjde Chavanel. K nim doskočí Sagi, Chava bude kotvit kvůli Boonenovi vzadu a naopak Sagi s Cance rozjedou kolotoč a nikdo je už nedojede. Takže ve finále Sagi přešpurtuje Fabiana a třetí flek Chavanel. Tommeke sprint až prvního balíčku na 4. flek a z Ballana, Pozzata, Breschela a Langevelda jsem vybral Sepa na pátej flek..

                        Jenže mi to celý podělal Fabian tím, že si najel na flašku, závod byl tím pádem o něčem zcela jiným :(

                        0 0
          • McBlacky  

            proč si tak dáváš, když se jede pohoda :) ?

            0 0
            • treatt  

              Přesně :)))

              0 0
              • karliner  

                už je mi jasný, čí bidon se mu připeltl pod kolo :-)))

                0 0
    • Biker jak Pes  

      Nějak to nestíhám sledovat, co se děje. Zřejmě jsem už mimo hru, jedno soustředění a už je pásek v háji. :-)

      Snad se mi podaří sesmolit tipy na Flandry do limitu…

      0 0
    • Thidney  

      jedna nesoutezni

      kdo to je?

      0 0
    • karliner  

      Mě tedy Flandry bez Kapelmuuru přišly jako třeba káva bez kofeinu, nealko pivo nebo sex s kondomem…

      0 0
      • treatt  

        Dobře natočenej Birell lepší jak nic, stejně tak sex s kondomem lepší, jak žádnej :) Kapelmuur hrozná škoda, i když se i celkem líbila ta skladba, kdy se jelo před cílem Oude-Paterberg po sobě – osobně bych volil jen dva průjezdy a namotat to tak, aby zůstal Kapelmuur. Jenže víš jak, o tom si my můžem povídat, ale to je tak všechno :)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          No ono je to o lidech. Byt tam Fab, bylo by to o hodne jine. Takhle vsichni cekali co MegaQuick, a Boonen nemel zapotrebi to nejak extra hrotit a ujet vsem. Jel si v haku, a praci za delali Teerpstra a Chavanel.

          Proste stari lisaci, posetrili. Kontrast se Saganem, ktery mel smulu, dvakrat menil kolo (hazka a brzda) a musel dojizdet, a pak tam zustal viset s VanSummerenem. Jenze tu grupu nemoh nechat jet, to by byla konecna. Trochu teda nechapu ze se nechali dojet ale zjevne vsichni zas cekali co QS a tem to nijak extra nevadilo.

          Za me nejsilnejsi Sagan, a velky plus za snahu. Doufam ze si to Liqui rozmysli a nechaj ho jet Roubaix, v takovy forme.

          0 0
          • karliner  

            Jak tak toho Sagana sleduju, tak bych řekl, že půlku letošní a dvě následující sezóny vynechá…

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              ale fuj, nestras.

              0 0
            • ememem  

              ale no tak…to neni ziadny spadol z oblakov ako bol ricco a pod. ma uplne jasnu genezu od mladeznickych kategorii cez juniorov a takyto bol vzdy a vsade. proste docela jasne a plynule rastie, ziadne skoky odnikadial na spicu. a zas ze by uz u nas ako teenager volak extra vedecky sypal tak aby sa na to neprislo to asi ne, ta doba je v nasom sporte uz davno prec.

              0 0
          • McBlacky  

            Omega, Omega, Omega. 14km to go Unik. Sprint.

            na Brno-Bíteš-Brno ok, ale Flandry by měly být něco víc

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Jo jo vloni to bylo lepsi, o dost… Bohuzel se obavam ze Roubaix se vyvine podobne.

              Ale to neni problem omegy. To je problem ostatnich.

              A nebo mozna naopak, bude se vic utocit; ono prijet na velodrom na zadnim kole Cancellary a v grupe s Boonenem je rozdil. A DS maj tyden casu si rozmyslet novou situaci.

              0 0
              • McBlacky  

                no když je venku Fab a Langeveld, Phillipe a Thor bez formy…

                0 0
                • karliner  

                  Van Summeren tedy obhájí..

                  0 0
                  • McBlacky  

                    zas tak špatný to nebude myslím :)

                    pro podobný tip winu se už dávno vžilo: Devoldering aka Winning by a decoy guy

                    0 0
                    • karliner  

                      Já snad konečně nezapomenu poslat tip a tedy No.1 mám jednoznačné, protože to bude STORY…

                      0 0
                      • McBlacky  

                        Summeren je vytěženej :) navíc s tou žádostí o ruku

                        Popelka taky nemá druhý díl… a osobně doufám, že až tak to marketing neprorostl.

                        0 0
                        • karliner  

                          Kdepak, pokud na to jako obvykle nezapomenu, tak můj favorit na odnesení toho šutru je jinde, jednou mu to vyjít musí :-)))

                          0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        To myslis ze ti tu nekdo veri ze jsi „zapomnel“ poslat tipy 3× za sebou?? Ale posli posli, tesim se.

                        0 0
                        • karliner  

                          mno, tenhle víkend jsem nezapomněl, jen jsem prostě nebyl schopnej naprosto, ale naprosto ničeho…, předtím jsi mi je jednou neuznal a jednou jsem byl uraženej, žes mi je neuznal :-)))

                          0 0
          • treatt  

            No já bych řekl, že stanovisko nezmění, nebudou chtít, aby se jim zrakvil a vymačkal..Sagi by ale potřeboval hlavně k Ossovi ještě aspoň jednoho schopnýho člověka k ruce..

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Ma jet Brabantsky sip a Amstel.

              0 0
            • vitan  

              …třeba Nibba:P

              0 0
              • McBlacky  

                na klasiky spíš ne.

                0 0
                • vitan  

                  proto ten smajlík a narážka na „omaštění“ lídra:)

                  0 0
            • karliner  

              Sklízí plody své loajality z minulých závodů, kdy mu nedělalo problémy oprasit svého lídra a svléknout ho ze žluťáka apod.? Nebo jsou možná Liqui v takových sračkách, že na to nikdo nemá, aby mu pomohl, no..

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                To jsou ty sprinty, kdy ceka jestli to urcenej lidr da, a kdyz vidi ze je neschopnej tak holt ho prejede. Naposledy na Panne.

                Rek bych ze B je spravne.

                Jinak ma stejne protour bodu jako Nibs.

                0 0
                • karliner  

                  Bejvávalo na Sky Sports, že když si člověk pustil fotbal, mohl si vybrat ze tří různých komentářů, buď zaujatý pro domácí nebo zaujatý pro hosty a třetí byl nestranný.. :-)

                  0 0
                  • Thidney  

                    no vidíš nám stačí si přečíst tvý a Hrochovy komenty a nemusíme si připlácet za Sky

                    0 0
                    • karliner  

                      však proto to taky píšu :-)

                      aby to bylo vyvážený..

                      0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              A vubec, zrakvit se muze na asfaltu na flasce kdykoliv. Kostky mu problem zjevne nedelaj..

              Kazdopadne pro nas by byl kazdej plasan co do toho jde naplno prinosem.

              0 0
              • treatt  

                No jo, jenže znáš to, je to stejný jak s rodičema. Taky mi říkaj, ať už moc nejezdím na kole, že to je nebezpečný. A nechtěj slyšet, že mě může sestřelit auto, i když půjdu po chodníku..

                Když se smotne na klasickým asfaltu, je to bad luck. Kdyby lehnul na kostkách, budou si nadávat, že ho tam pustili a riskovali..

                Mno jsem zvědavej, jak to tentokrát bude takticky, ale s tím, jak je Omega při síle..každopádně zatím předpovídaj déšť, ten má tedy rozhodně potenciál to zdramatizovat a přepsat scénáře, co si řeknou týmy v busech…

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  To je nejaka kachna s tim destem, moji predpovednici ukazujou idealni pocas. To se muze jeste 3× zmenit.

                  Ale Sagan urco nepojede, psal na strankach ze se ted v Bratislave foti s misskama.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    si zaslouží trochu orazit/narazit :)

                    nemá smysl riskovat zranění na Roubaix

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Zas Roubaix je Roubaix, a myslim ze sanci na top ten urcite ma. Pojede o 3 dni pozdejc Brabantsky sip a o vikendu Amstel zrejme jako support Nibaliho. Nebo myslis ze ma na Amstelu realnou sanci?

                      0 0
                      • treatt  

                        No já myslím, že má reálnou šanci u těch missek ;)

                        0 0
                      • karliner  

                        Asi na něm leží psychická deka z loňského propadáku na Pekle severu, které je ještě úplně jiná liga, než Flandry nebo tebou jmenované závody..

                        0 0
                        • McBlacky  

                          to si nemyslím. Roubaix je nejvíc o náhodě, pak o teamu a až nakonec o jezdci.

                          0 0
                          • vitan  

                            Q-S bude mít nejlepší tým a pojede se na Boonena.

                            V BMC Ballan nebo Husvod

                            Pozzato nemá tak silný tým, ale formu – navíc se umí dobře kousnout…

                            …a teď babo raď:)

                            0 0
                            • McBlacky  

                              já dávno tvrdím že tipnu klidně Thora, protože to je pro něj priorita a i když nemá formu, má ***** silný team a ti ho tam prostě dovezou a první pětku dá, na Roubaix rozhoduje kudla ke klíčovým úsekům (zvlášt: Arenberg, Mons, Carefour) a tam se prosadí jen silný team co má respekt v pelotonu.

                              Omega pojede klasiku, vpředu 3–5, sem tam někdo nastoupí (Chava, Niki, Ciolek, Stegmans) a bude cukat čelní grupu ke krytí útoku.

                              Pozzato ani Paolini nemají tak silný team. Naopak Radio má, ale nemá leadera, Greeni taky mají ale opět bez leadera a Rabos je otázka co Mati, Lars a Maarten vymyslí.

                              0 0
                              • Thidney  

                                Radio má 2–3 jezdce, co jsou schopný být v top ten, takže jednoho do 5 protlačej :)

                                0 0
                                • McBlacky  

                                  teoreticky ano, ale otázka je jak se s tím kdo z nich srovná psychicky, že právě on to vezme za Faba. To je ***** těžký rozhodnutí co bude muset Rast nebo Gallopin udělat.

                                  0 0
                                  • treatt  

                                    Podle mě Rast/Benna.. Tonyho bych na leadera ještě neviděl..

                                    0 0
                                    • vitan  

                                      Radio: Bennatiho si nikdo nebude chtít přivést na zadním kole do cíle, takže to budou rvát už na kostkách.

                                      BMC: Tam by to mohl dobře zajet Hincapie…ale je hold věčný smolař

                                      0 0
                          • karliner  

                            O náhodě možná, ale ta přeje připraveným :-)

                            0 0
            • Thidney  

              jenže Liqi v šesti prohání Křížáka po Tenerife :-)

              0 0
    • treatt  

      Ty jo tak Levi má teda letos hroznou smůlu. Včera ho na tréninku sestřelilo zezadu auto, říkal, že ho neviděl, neslyšel, najednou prásk a ležel. Čeká ny výsledky vyšetření, ale že se cítí jak přejetej tankem..

      0 0
      • karliner  

        Elektromobily jsou metla cyklistiky.

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Hnojak vsech hnojaku, Paris-Roubaix, uz v nedeli!

      Uzaverka tipu nedele 8/4 10:20; Dojezd mezi pul patou a patou

      Startlist

      Tak co da letos nekdo Boonena? Nebo to OPQS necha Chavanelovi v trikolore? Pomuze Hincapiemu dojet novy kolo? Bude teda prset nebo ne? A co na to Karliner?

      0 0
      • karliner  

        Už jsem od jednoho odborníka dostal notičky a jen to cizeluju. Jde o to jestli natipovat k Hincapiemu 4 totální lůzry nebo jenom 3…

        0 0
        • vitan  

          nahoď tvůj příběh/scénář o Hincapiem už teďka…prosím prosím:)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Hincapie-Hushovd-Ballan… BMC v Mapei stylu…

            Ale jak toho dosahnou, to mi taky neni uplne jasny. Teda pokud Boonen, Chavanel a Pozzato nepredvedou to co vloni. Vlastne, BMC pojede ty novy motokola…

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Ale abych jen hloupe neridikuloval, Georgie byl 7× v top ten a je porad o 5 let mladsi nez ja :-) Presto mam dojem ze ho tam vic proslavily jine veci

              0 0
              • vitan  

                Hincapie je machr – neskutečný bojovník, ale dostal jsem strach, že ukážeš tady totok:)

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  George dokazal zlomit vidlici (nebo riditka ci co) i tenkrat na exhibicnim kritaku na Vaclavaku, nebo se pletu? Mu nejak daval Padrnos svy kolo. Fakt je ze to jsou taky kostky.

                  0 0
          • McBlacky  

            Tomeke a Chava budou testovat tvrdost podkladu a sem tam přidaj vhodný „arenberg defekt“ jako loni. Garmin z prdu podruhý kuličku neuválí a BMC zakotví na Mons a hlavně v Careffour celou první lajnu, aby uviseli i slabší kluci. Pak přijde z vysílačky pokyn, nechte to Georgovi a voila…

            0 0
            • Thidney  

              tak bidonem do kola taky letos řeší kde co. Mi připadá, že to brzo bude v pelotonu stejně oblíbená větička, jako ve Skyrimu dostal jsem šípem do čéšky

              0 0
      • Internaut  

        Pls, existuje nekde zaznam z Roubaix?

        0 0
    • HarryTP  

      Twe to je maso jak najeli na ten nejtežší úsek a po 100m pády jak prase.A pak kazdejch 20m nekdo defekt.

      0 0
      • malamala  

        To je strašný masox, chvílemi by se odpružená vidle hodila. Pády dost drsné.

        0 0
    • Thidney  

      včera večer, když jsem zatápěl, pohledl jsem na leták Lidlu s nápisem Počtvrté vítězem!!! a bylo jasno :)

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Poctvrte vitezem a ve velkem stylu. Kua ze jsem k tomu neprisel o ctvrt hodky driv, takhe uz jen videl jak se Tommekemu prasi od zadniho kola…

        0 0
        • Thidney  

          bojkotoval jsem rodinné sledování tenisu a zalezl s laptopem do kuchyně :)

          Spartakus nejel, tak půjčil kolo Tommekemu …, ale ta pronásledující skupina byla dost marná

          0 0
        • JT21cz  

          Boonen avg 43,48 km/hod, hodně sci-fi, z ostaních udělal kašpárky

          0 0
          • vitan  

            …no být Ballanem a Boomem, tak se nakopu – nechat se dojet na velodromu je opravdu na facku:)

            0 0
            • McBlacky  

              taktika :)

              0 0
              • vitan  

                no…zřejmě už více jezdců jezdí hlavou:))

                Dneska slabota:

                Bomma jsem dal na 5tý flek

                Ballana na 4tý

                Boonena na první

                0 0
                • pepan_kladno  

                  Bylo to dnes hodne narocne na tip, Skoda ze Pozatto nevydrzel s Boonenem… Takhle mam Tomekeho a Flechu. Jel jsem dneska krivoklatsky kostky a fakt je to hrozny maso. Jeste v ty rychlosti co jedou oni.

                  0 0
              • Thidney  

                Mi řekni proč skupina 10-ti jezdců nedojde jednoho, chápu že na pavé na rovině jim nandá, ale pak tam byly silniční úseky, kde mohli točit daleko větší kudlu. Taktika? Prohrát s Tommekem není ostuda, pošetříme na boj o další fleky? Necháme ho vyhrát a naše generace bude mít legendu? Pořadatelé a celej byznys okolo se samozřejmě musí tetelit radostí :)

                Vyhrál ve velkém stylu a pravdou je, že se na něj hezky koukalo. Teď jen aby zkontrolovali správný kolo a měl čistou nejen hlavu.

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Jako chapu ze nikdo nejel kdyz tam Sky melo na spici 5 lidi, ale ze Sky nechali sjizdeni jen na Stannarda, ktery tesne predtim tu skupinu sjizdel, a nestridali ho dokud neodpad, hmmm… Mozna Boonena chteli nechat radne vyvetrat, protoze kdyby ho sjeli hned, tak odjede nas dalsich dlouhych kostkach; akorat se to vymklo..

                  A dobre Turgot :)

                  0 0
            • The_Trooper  

              ten závěr byl těsný mezi Sébastien TURGOTEM a Alessandro BALLANEM

              0 0
              • Andrzej  

                ktera cast tela nebo kola je smeroplatna?

                0 0
                • Pedro RB  

                  ta, která je ze soustavy kolo-jezdec nejvíc vepředu. zpravidla tedy galuska

                  0 0
                • treatt  

                  Ušní lalůček, pokud je to neprůkazné, potom poslední vlající vlas. Když ani to nerozhodne, potom ladnost našponovaného pozadí, o čemž se rozhoduje v plenárním zasedání hodnotící komise UCI..

                  0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        No Lidl Lidl…nic moc…Treatt konecne prestal strilet outsidery a natipoval poradne.

        Treatt 26

        Blacky 19

        Pepan_kladno 18

        Vitan 16

        Josse 16

        Thidney 15

        Hroch 14

        Karliner 7

        Avail 4

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          A celkove po 4 zavodech

          Thidney 69

          Vitan 62

          Treatt 54

          Blacky 53

          Hroch 48

          Pepan_kladno 48

          Josse 42

          Avail 22

          0 0
        • Thidney  

          se podivej v kolik jsem ti psal :)

          Po pravde jsem hlavne resil jestli koupit jety Taiwansky bakelitovy kolo s napisem Author. Nakonec rozhodla cena, na kterou se nedalo rici ne.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Ja si rikal esli to taky souvisi s letakem z Lidlu :). Tak at jezdi, sup sem s nim a brzo nazivo. Pralinky ale zatim stale neohrozeny.

            0 0
            • Thidney  

              tipovačka je jak osmistovka. Zatím borci běžej každý ve svý dráze, ale až se seběhnou (začnou se odečítat nejhorší výsledky), tak to začne bejt zajímavý.

              Jsem jeden z mála co nemá v ulici napsáno na schránce nevhazovat letáky -dobrej zdroj papíru na podpal a taky na vtípky mezi grafiky zvané typografova pomsta :)

              Jde o tuhle hračku pokud to klapne, tak mi zbyde v rozpočtu i na nějakou ocelovou příšeru :)

              0 0
        • karliner  

          Tak já trefím 3 z top 5 a mám za to 7 bodů? To mám za to, že netipuju dopery :-)))

          0 0
          • karliner  

            Mi to vyšlo jinak Hrochu:

            Ballana jsem měl na 2. – byl 3. tj. 4 body

            Terpstru jsme měl na 3. – byl 5. tj. 2 body

            Flechu jsem měl na 5. – byl 4. tj. 3 body

            Celkem by karliner měl mít 9 bodů. Jako kompenzace tohoto nedorozumnění, které se stane maximálně jednou za deset let mi bude stačit stejné balení pralinek, jako dostane vítěz :-)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Ne ne Ballana jsi mel na 1., takze jen za 2. Jeste ze nemazu SMS. Mam u tebe pralinku za neopravneny protest :-)

              0 0
              • karliner  

                Pravdu máš, pardon!

                Dám ti pralinku, jakou svět neviděl…

                0 0
        • Avail  

          no koukám, že se mi zadařilo :))

          0 0
        • treatt  

          Jo, to sice jo, ale víš jak, radost je pak poloviční, když tam nezkusím dát tajný černý koně, o kterých Karliner v životě neslyšel :)))

          Každopádně Sebastien mě spasil v poslední setině :)

          Za mě škoda Pozzata a jeho pádu, na prvního bůra by jinak musel být, na straně druhý to prozevlil už ve chvíli, kdy nechal jet Tommekeho s Nickym, to jsem moc nepochopil. Jestli byl kyselejší zrovna nebo co..

          Nedal jsem Chavu protože jsem si řekl, že ho obětují, ale že bude mít klik takovou smůlu zase po roce, to mě mrzí. Jinak by asi fakt jela Omega TTT ve třech směr cíl..

          Každopádně starej pardál je největší looser Roubaix :)

          Ale celkově pěkný teda, se přiznejte, kdo byste si na 55.km vsadili, že to Tom doveze?

          0 0
          • karliner  

            Ty vždycky mlžíš o mladých nadějích a pak tam seřadíš starý dopery a motorkáře :-))

            Na druhou stranu, Terpstru bych v životě nenasadil a do 256.km jsem Ti také za ten tip pěkně nadával :-)))

            0 0
            • McBlacky  

              zobe každej, a kdo říká, že ne, ten nejvíc :)

              0 0
            • treatt  

              No tentokrát jsem už nechtěl zase chvostit a sledovat, jak mi mizí pralinky v dáli kvůli mému srdcařství :) tak jsem dal loženou jistotku, i když popravdě Bennati byla velká haluz (na pětku) Ale nemůžu si rvát vlasy, do finálního výběru jsem vyřadil Terpstru, Booma a spol a vybíral z trojky Rast, Benna a Chavanel.

              Mimochodem, dost by mě zajímalo, jak by dojel nešťastnej Ladagnous, kdyby nebodnul kousek od stadionu. Mladé francouzské pušky mohly zapeklit ještě víc :)

              Jinak teda první lehnutí na Arenbergu bylo letos obzvlášť vypečené, jak šel kluk z úniku totálně do boku a snažil se si odšlápnout..

              0 0
    • jecnak  

      Opet krasne fotky z klasiky, tentokrat Roubaix http://www.cyclingtips.com.au/…istof-ramon/

      0 0
      • pepan_kladno  

        Moc pekne fotky, dik :-)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Je videt kdo jel v haku a kdo ne :)

        0 0
      • treatt  

        V Lottu doktor klukům lepí prsty, stahuje zápěstí..tak mi vysvětlete, jak ten magor, co to vyhrál, může jezdit s holejma rukama..

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          jj taky jsem si vsim. To bude v tom, ze umi nechat kolo jet a nemusi se drzet riditek jako o zivot.

          0 0
          • treatt  

            hmmmm..kdo umí, umí, kdo neumí, čumí..

            0 0
          • Thidney  

            von se fakt řídítek moc nedrží :)

            Procházel jsem teď SH a CN fotogalerie a přišlo mi, že Tommeke má krapet odlišnej posed než ostatní – i při spodním úchopu má hodně pokrčený ruce a je dost nad řídítky – opak Ballan nebo Pipo.

            Ale taky už můžu mít Svijanskou mlhu :)

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Ono je to dané hlavně tím, že Tomekke je fakt obrovský, navíc má posed nastavený tak, že normální člověk by se na to neposkládal. Někde říkali, kolik má drop, který byl fakt šílený.

              0 0
              • Thidney  

                já vím, že je fakt velkej, ale umí se zbalit do klubíčka líp než kočka. Podívej se v jakým úhlu dokáže udržet předloktí.

                Takhle jezdí ještě Flecha, akorát se do těch loktů kope..

                BTW – všimli jste si, že Sky boys měli zaslepený přilby?

                Nebo je to tím, že letos jela bílá (bovdeny, boty – Terpstra jel v černý a neuvisel:)

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  To, že se nekope do loktů už bude potom délka představce.

                  Sky má tyhle helmy už od začátku sezóny, nevím přesně co to je, ale někdo vozí zaslepené někdo ne. Buď je to na stejném principu jako lyžařské helmy, že si můžeš ventilační otvory kdykoliv zavřít a otevřít nebo mají více helem, čemuž bych se vůbec nedivil. :-)

                  0 0
                  • Thidney  

                    von se nekope ani Flecha, jen se bavím fotkou.

                    Otvírací, zavírací přilba by mým dutinám udělala dobře, třeba mi Met udělá radost a pustí to do prodeje :)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      myslím, že to je kryt co se dá nacvaknout. viz lonský MS, kdy to poprvé vytáhl Cav. PAk byla o tom nějaký debata, ale jak to dopadlo nevím.

                      stanovisko bylo takové, že dle uci na přilbu nesmíš nic připínat. Tak je dost možný, že mají provedení s a bez.

                      otevírací za jízdy je imho nesmysl

                      0 0
                      • Biker jak Pes  

                        Cav měl trochu něco jiného. Sky to asi nenacvakuje, bude to nejspíš napevno.

                        BTW: Sky vozí MET, myslel jsem, že mají pořád Lazer.

                        0 0
                        • McBlacky  

                          já nevím co kdo vozí za helmu, kromě movis :) zas tak moc to nežeru, sleduju jen důležitý info :)

                          0 0
                          • Biker jak Pes  

                            Jo, to měla být otázka, někdy mi tam vypadnul otazník. :-)

                            0 0
              • treatt  

                Jo, obrovský je a konečně zas vyhrál někdo, kdo tu trofejní kostku unese a zvedne ji nad hlavu :-D

                0 0
            • treatt  

              No jo, tak s Ballanem to nemůžeš srovnávat, to je posedovej úchyl :))) Ramínka vražený na krku, propnutý ruce a lokty vytočený nahoru :) Ale co si bude nalhávat, spokojil bych se s takovým posedem, kdyby mi to jezdilo z půlky jako jemu :)

              0 0
        • Biker jak Pes  

          Prej neměl ani double omotávku.

          0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Tak jsme resili ze Sagana setri aby se nerozbil na na Roubaix. Vcera se pekne vysypal ve sjezdu na Brabantskym pyji, a moc vesele se netvaril; ale snad OK.

      A kolem Kolina vyhral Barta, stylem Voeckler. Bravo!

      0 0
      • McBlacky  

        Voeckler včera v dešti a kroupách pěkný solíčko

        0 0
      • Ma7ous  

        vypadal pěkně, ale na Amstelu bych ho typnul klidne do top5

        0 0
    • Thidney  

      tak necháme motorkáře Boonena odpočívat a vzhůru na Amstel. Teď mi došlo proč chce Hroch mermomocí jet v sobotu na Říp.

      Jak to vidíte? v tejdnu se smotali Andy a Peťo, Gilbert je zralej na gumicuk.. šance pro španěly Valverdeho? Purita? Sammyho? ujede Voeckler včas a všem? Co BMC ? Přežil někdo z Bakala boys oslavy? To se ksakru nenajde nějakej použitelnej holanďan?

      0 0
      • treatt  

        K poslední větě..Johny..Johny Hoogerland! ;)

        0 0
        • obda  

          [Nitpick warning]

          Je to Johnny, neupirejme mu to druhe n :)

          0 0
        • McBlacky  

          Johnny a Thomas z pozdního „hoogerlandovského uniku“ :)

          0 0
        • Thidney  

          Johnny je použitelnej akorát na testování oblečení :)

          0 0
      • McBlacky  

        Cunego, Sagi, Nibali, Evans, Rodri, Gerrans, Gasparoto, Valverde, Sammy, Jelle, VDB, Chava, Pineau, Schlecks, EBH, Kroon, Hoogerland :), Pozzato, de Kort a Voeckler

        do kloubouku a tahat?

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Do klobouku a tahat. Tahani ukoncit a tipy odeslat do nedele 10:21 :)

          Vse podstatne jako obvykle na steephill.tv

          0 0
        • treatt  

          Z klobouku tahat králíky (vejde se do kouzelnického klobouku polonahá asistentka?), k tipovací formě se zkusím dostat spánkovým deficitem v přípravě na sobotní zkouškový dvojboj a uvidíme, třeba padne i nějaká omamná látka :)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Tvoje polonaha asistenka se do klobouku jeste skoro vejde, ne?

            0 0
            • treatt  

              Kdepak, ta se z něj vykope :) I když je fakt, že ji nesu na koupání bez obléča, tak je to na ruce pořád naprosto neuvěřitelně malinkatý stvoření :)))

              0 0
        • Thidney  

          ja z toho tvyho klobouku vytah Gasparota na prvni flek a pred odeslanim koukam ze v tipu nemam Gilberta tak sup honem koho ven, kua jakto ze je Gasparoto na prvnim? pryc s nim a Gilberta na patou kolej.. Ksakru takhle to zazdit :)

          Ale dojezd byl hezkej, pekne vsichni borci nakrev a Gasparoto se tam prosmejkl nadherne.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Nebyt toho lehnuti tam na konci, tak byl dojezd jeste zajimavejsi. A jinak pekna cerna prace od GVA.

            Sagi je demon neuveritelny, z 5 klasik co jsme tipovali ma vsechny mista od 2. do 5. a ten paty nejel- skoro jak Gilbert predloni. Uz bych mu pral aby to konecne klaplo.

            0 0
            • treatt  

              Lehnutí je škoda, to nepochopíš v kopci :) ale Cunego si za to podle mě může sám, z toho, co jsem koukal, tak cuknul a najel do Larse..a jak říkáš, GVA parádní výkon..

              0 0
          • treatt  

            No tak Gaspiho bych nikdy nedal, Astana jsou nespolehliví zevláci :) ale teda klobouček za Tvůj původní tip :)

            Jinak ke Gaspa nemám žádnou sympatii, k Astaně taky, takže chjo. Sagan byl fakt kousíček, škoda přeškoda. A Jellemu bych to přál daleko víc než Kazaboy, je to sympatickej dříč..

            0 0
            • Thidney  

              no však jsem Gaspiho taky vymetl :) tim jsem si posunul na prvni flek Purita, kterej s Valverdem dojizdi jak ja s karlinerem do Podebrad na kavicku..

              0 0
              • karliner  

                Teď se budu muset rychle podívat, jak dopadli, jestli tě náhodou nebudu muset na LiP chytnout do kravaty :-)

                0 0
                • Thidney  

                  se podívej na fotku dole :)

                  0 0
                • treatt  

                  Pro Tvé potěšení, o Galimovi už jsi slyšel?

                  0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                U vas kravataku je spis problem dojet vcas na start :P

                0 0
                • Thidney  

                  to víš, než sladíš obleček, tak ti občas něco ujede :)

                  0 0
    • Biker jak Pes  

      Tony Martin se rozbil na tréninku, zlomená lícní kost a čelist, prej cítil formu na Baskicku, tak nejspíš začne znovu z nuly.

      Nicméně… něco zajímavého

      0 0
      • vitan  

        hm, tak to měl Štyby vyhrát MS, ne…?:P

        0 0
      • treatt  

        Nejen že se rozbil, sestřelilo ho auto, byl i v bezvědomí..

        0 0
      • obda  

        Tak z nuly to snad nebude, lícní kost a čelist nejsou při cyklistice extrémně zatěžované, tedy pokud člověk nemusí zatnout v časovce zuby a jet ;)

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Čelist jsem nikdy zlomenou neměl, ale měl jsem vždycky za to, že to je docela komplikovaná zlomenina.

          0 0
          • karliner  

            Hlavní komplikace je, že několik týdnů/měsíců máš zadrátovanou hubu.

            0 0
      • karliner  

        Tajemství jarní dominance OPQS odhaleno?

        0 0
        • Biker jak Pes  

          To bylo první, co mě napadlo.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Prvni co napadlo me bylo ze to zas Karlinero bude na koni.

            0 0
            • Biker jak Pes  

              V tomhle vlákně stačí napsat „motor“ nebo „doping“ a bude překarlinerováno.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Dyk von ani Boonenovi tu lajnicku nepreje.

                0 0
              • karliner  

                Jakmile někde čtu „motor“ nebo „doping“, tak si hned vzpomenu na profi cyklistiku…

                Ale není v tom sama

                0 0
    • Josse  

      Tak na Amstel se mi krutě nezadařilo a ještě jsem navíc tipoval Petera Velitse, který byl na startovce ještě v pátek, ale pak jel Martin. Takže jen body útěchy za Voecklera. Jinak Sagi super a Gasparotto velké překvapení pro mě.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Dnes se zadarilo vsem :-)

        Pepan_kladno 6

        Thidney 4

        Vitan 4

        Josse 4

        Treatt 2

        Hroch 2

        Blacky 0

        Grr Sagi 20 m od 12 bodu pro me… A jestli jsem to nekde nezvoral tak

        Thidney 73

        Vitan 66

        Treatt 56

        Pepan_kladno 54

        Blacky 53

        Hroch 50

        Josse 46

        0 0
        • Thidney  

          ty vole jak to mame jako tady orchestrovat? když ti kluci vopálený dojížděj takhle? By jeden blil, rozumíš mi tady plivem krev a oni tohle

          0 0
          • treatt  

            Ať jdou do háje, celá špaňhelská klika mě zle vyfuckovala, měl jsem to Sammy – Rodri – Alejandro, kdo by řekl, že to takhle zazděj, když jsou rozjetí a hladoví… :(

            0 0
        • McBlacky  

          klasika :)

          na poslední chvíli si říkám GVA nebo Gilbert, sice GVA byl silnější, ale befel je befel a tahal dokud neumřel.

          Nulu mám za to, že jsem Sagimu nevěřil, že to po smotce na Brabantu takhle rozjede.

          0 0
          • treatt  

            Ani nemluv, já měl napsané v sms krom prvních třech Sagi – Freire, těsně před odesláním si říkám, že bych měl zkusit dát důvěru Chavanelovi, tak jsem ho posunul na 4. flek. Tím pádem menší body za Sagiho a vyšachoval jsem si Oscara kuaaaaa…jsem pakůň! :(

            Ale jinak teda škoda převeliká Oscara, naprosto nádhernej útok, chyběl mu kousíček..to by byl panečku slavnej dojezd!

            0 0
      • treatt  

        Jo, Vokléééér je prostě bojovník! :) Parádně si vychutnal PhilGila :)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Tak jak kdo letos zevluje do kopce mame vyzkouseny, uz tedy naostro- Valonsky sip uz ZITRA, start a uzaverka tipu v 11.45!

          Tak da to uz konecne Sagi? Pojede Rodri zas cigarko, protoze mu bude zimicka? Ma na to Phil Gil? A co na to Karliner?

          0 0
          • treatt  

            Tsive, zatím nebyl čas se ani podívat na startovku. Uvidíme, třeba v nočním bakalářkovém waltzu mě políbí tipovací můza a odběhnu si od jaderných ke zbraním konvenčním typu saganovo lýtko a jeho potenciální dostřel na Chemin des Chapelles :)

            Pravdu a jasnovideckou asi nebudu ale hledat ve víně, anóbrž v kávovém pivu „Slepý krtek“ :)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Saganovo lytko neni ve startovce. Tsive co to studujes, to je jak branna vychova. Dostrel jadernych zbrani staci Irancum do Izarele a naopak, Severnim Korejcum pres plot.

              Zlata chemie.

              0 0
              • Thidney  

                taky mě hned napadla branna vychova, i kdyz nas prednasejici se vyzival v otazkach typu Jakou barvu ma tank? nebo K cemu slouzi pistole?

                btw Pravda je ted myslim v iDnes ,)

                Zkousim najit inspiraci v palacinkach s angrestorybizovym dzemem strihlym jablecnocerno­rybizovym pyre, co junior nesnedl.

                0 0
                • treatt  

                  Správná odpověď je, že má od první války barvu inspirovanou úpadkovou imperialistickou tvorbou produkovanou buržoalistickými pásky z kubistické školy, ne? :)

                  Jinak tipo odesláno, uvidíme – nějak si říkám, že ti kapesní španělský frajírci budou klepat kosičku a nezajedou. Má být fakt hnusně, 5°C a průběžně déšť..

                  A vyhlašuji boční tipovací soutěž.

                  V neděli Frantíci pošlou do dalšího kola žlučovitého skřítka Angela ŠarkaFarku, geroje lidu a kandidáta na řád práce Hollanda, co hodlá probíjet dál skvělou cestu ke světlým zítřkům moderního socialismu, nebo se bude smát třetí vzadu a protlačí se do druhého kola (ať už variace na Sládka Le Pen v sukni, nebo centrista Bayrou, ono je to šumák, stejně všichni hlásají, že hlavně zdaní bohaté :) Jo, ještě má vlastně teoreticky šanci předseda komunistů, aktuálně má kolem 15ti procent..ale znáte ty předvolební odhady..

                  0 0
                  • Thidney  

                    druhý kolo skřítek x geroj lidlu

                    0 0
                    • Thidney  

                      Furt hledám, co by mohl Sarkozy použít jako booster, aby Hollanda ve finiši skočil. Zatím nic, válka, sex, prachy … je to tam nějaký nudný, nepůjčíme jim Kočí, Škárku a spol.?

                      0 0
                      • treatt  

                        Dobrej nápad :) Já si říkám, že může zapůsobit jediný – když už je volba jen ze dvou, tak lidi nebudou volit pro, ale proti..ovšem při uvážení toho, že komunisti maj bezmála 20% už moc nevím, koho by měl přetáhnout Sarkafarka..

                        0 0
    • McBlacky  

      tak závěr Fléche klasická řezničina nejhrubšího zrna. V tom počasí šílenej race…

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        … musim kouknout na zaznam, nemel zas a dostal se az k vysledkum. Jinak dobre ty dneska:

        Blacky 22

        Vitan 16

        Hroch 14

        Treatt 8

        Josse 6

        Thidney 6

        Avail 4

        Pepan_kladno 2

        A vubec se to pekne zamotalo, Thidney prisel o vedeni, ale celo je tesne:

        Best 5 a celkem(tie breaker)

        Vitan 78 82

        Thidney 75 79

        Blacky 75 75

        Hroch 62 64

        Treatt 62 64

        Pepan_kl56 56

        Josse 50 52

        Avail 26 26

        0 0
        • karliner  

          Nechybí ti v celkovém pořadí někdo?

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            DNF tam nepisu.

            0 0
            • karliner  

              O limitu není v propozicích ani řádky, pěkně gregária vojebáváš :-)

              0 0
              • Thidney  

                nemáš se držet doprovodnýho auta

                0 0
                • karliner  

                  Kvůli tomu jsem dostal trest v podobě dvou neuznaných tipů.. Čili jsem už přišel o 2×40 bodů. Hroch je kandidát na Zbraslavskou kravatu příští neděli :-)

                  0 0
        • Thidney  

          napíšem Vitanovi, že předání cen je na vzjížďce na Ptraze – východ :)

          0 0
          • McBlacky  

            toho ještě skočíš, nebo už nemáš nohy ? :)

            i když teda Liege je největší loterie ze všech klasik a když se podívám na startovku, tak pár teamů to bere hodně zodpovědně.

            0 0
            • Thidney  

              finišuju v tkalcovně s novým designem šátku, tak holt mi v tipovačce seklo :) To mě ještě zachránil Hroch, tím že napsal že Sagi nejede. Jinak bych ani neprojel startovku a mít v tipu 2 jezdce co nejsou ani na startu by byla slušná ostuda.

              0 0
            • Thidney  

              ale dneska slušne křížák v tý ukrutný stojce zůstal jen 20 vteřin za Cunegem a 10 za Rujanem, to je před Girem dobrá zpráva.

              0 0
              • McBlacky  

                A Pozzo + Szmyd si řekli, že se ještě pořádně projedou než budou domestikovat :)

                0 0
              • karliner  

                Ale domestik Liqui mu naložil 1,5 minuty. Je ho ale třeba pochválit, že bojoval, ten kopec byl vražednej.

                0 0
                • Pebe  

                  taky si myslím, že zaslouží pochválit, po těch letech „ježdění hlavou“ to konečně vypadá, že se fakt snaží…i to chvílema vypadalo, že by Cunega mohl ještě docvaknout, když se kolem něj „prohnal“ Rujano, škoda že to nevydržel trošku dýl…

                  bylo pěkný, jak ke konci kopce bylo vepředu víc motorek než cyklistů :-)

                  0 0
                  • karliner  

                    Litoval jsem Rujana, jak se tam jeho motorkář vyválel, kdyby chytnul defekt, což na tý polňačce nebylo zrovna malé riziko asi, chtěl bych slyšet jeho komentář řidičských schopností motorkáře. Btw – legrační bylo, jak di Lucovi a Bassovi se nechtělo do kopce, tak „špatně odbočili“, aby to mohli prozevlovat :-)))

                    0 0
                    • McBlacky  

                      možná si tím Ivan vystavil stopku na Giro

                      0 0
                      • treatt  

                        Tak tomu rozhodně nevěřím, že by taliánský local hero měl v domácí stáji tak malé slovo, že by musel dokazovat formu na přípravným závodě..

                        0 0
          • vitan  

            tak šup šup, jsem tu do neděle:) v Rajské zahradě:)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              :( ja jsem mimo. Ale to by bylo stylove, poprat se o vitezstvi pri LBL face to face :)

              0 0
    • pepan_kladno  

      Trochu off_topic. Pokud Vás baví „sázení“ na silniční závody můžete sázet v sázkové kanceláři našeho týmu na závody UAC. Založil jsem na to vlákno.. http://www.bike-forum.cz/…a-sazky.html

      0 0
    • Glum  

      Pánové, jak to vidíte na Tirreno Adriatico dneska? Už jedou! Tipuju, že domestici rozjedou peklo už za Moenou. Zkusí Křižák za Canazei odpárat Cunega a Pozzu? Že bych ho jednou viděl aktivně nastoupit? (Teda, včera jel hezky, bojoval, co to šlo). Rujanovi moc nevěřím, Pordoi nemá ty šílený parametry jako ten brutální brdek včera. Ale asi to bude dost loterie, dovedu si živě představit, že po včerejšku leckterý borec vytuhne.

      0 0
      • karliner  

        Giro del Trentino

        0 0
        • Glum  

          Bože, omlouvám se, žena mi včera říkala už tu slivovici nepij…

          0 0
      • Thidney  

        pokud pojedou nahoru, tak má křížák šanci kopec má najetej, ale Cunego má fazonu. Teď je jen otázka nakolik se dá věřit italům věta – strada in perfette condizioni :-)

        0 0
        • Thidney  

          Jury confirmed the arrival on Passo Pordoi , bude veselo

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Hmm tak RK nevypada dobre.

            0 0
            • Thidney  

              nakonec celkově 6. dnes dostal 1"45 , škoda

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Ze prej chytil hladak… Rek bych neuveritenyj u lidra s ambicema na bednu na Giru, ale stalo se to uz i jinym.

                A divl jsem se ze nejede LBL, kdyz formu ma i se mu tam vloni darilo, ale zjevne by tam byl jen dalsi do poctu. Tech bledemodrych dresu tam na konci zustalo hafo.

                0 0
                • Thidney  

                  Bych z toho nedelal vedu. Jedou na hrane, podcenil zimu a holt doslo driv nez pocital, to se stalo i lancemu na tour :) a ne na nejakym hnojaku. Spis ho to muselo ******, jsem se na to koukal jak vycouvali s Bassem, Roman se jeste zvedl a zkusil je dojet, ale bylo videt ze je mrtvej jak disco.

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    JJ. Jen ze uz je to letos po T-A druhej divne zazdenej dobre rozjetej etapak.

                    0 0
                    • Thidney  

                      si přečti rozhovor na idnesu – jeli bez vysílaček a nikdo mu neřekl že má jíst :)) jsem si poprskal monitor. Btw odpůrci vysílaček z toho rozhovoru dostanou psotník

                      0 0
                      • treatt  

                        Pro ty, co nemají rádi hledání na idnesu, je to tady :)

                        0 0
                    • Thidney  

                      první zazdění bylo jasný holt se dva kohoutci tak dlouho okukovali až je trhnul třetí – to bylo čistý prostě se nějak rozhodl a nebylo to holt to správný řešení. Hlaďák je amatérská chyba, ale co aspoň je co drbat :)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        někdo má hladák, někomu padá řetěz…

                        0 0
                        • ememem  

                          no hej, lenze on ma pri vsetkej ucte stale nieco…

                          a imho AS tiez (ked uz si nacal tu retaz) a preto si myslim ze tiez nic nevyhra. ale moc sa v tom nevyznam, to len tak vseobecne zo skusenosti ze ti co furt generuju nejkay problem tak im k uspechu vzdy nieco chyba.

                          0 0
                          • karliner  

                            I když mám pocit, že Roman se s tím něco snaží dělat a že se pořád posunuje (i když už skoro po takřka neznatelných krůčcích), stejně si při čtení jeho zdůvodnění čím dál častěji vzpomenu na Jose Verstappena, holandského F1 drivera, který drtivou většinu svých startů v F1 nedojel, ale skoro nikdy to nebylo jeho vlastní vinou :-)

                            0 0
                          • Pebe  

                            tak Shleck už vyhrál TdF 2010

                            0 0
                            • karliner  

                              ZATÍM je vedený v kolonce vítěz :-)

                              0 0
                            • ememem  

                              administrativnym rozhodnutim, to sa nerata, ci snad niekomu nieco hovori meno pereiro? (je to sice krute ale je to tak)

                              0 0
                          • McBlacky  

                            já myslel spíš TH než AS, držel jsem národnosti ne konkrétního sportu.

                            0 0
      • McBlacky  

        jsem to neviděl a už je to dojetý, ten kopec ale ve spodní části je dost záludnej, má strašně ostrý točky. Některý směrem dolů je problém jet na vnitřku. Takže to není na tempo co Krojc umí, ale pořád střídáš tempo, to vyhovuje lehčím vrchařům nejvíc.

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      http://www.steephill.tv/…togne-liege/

      Jdeme do finale, schyluje se ke sprintu trojice v uniku jak na Flandrech.

      Uzaverka tipu v nedeli v 10:40.

      Good luck!

      0 0
      • McBlacky  

        doufám, že si nevyberu černýho Ballana :)

        0 0
      • Thidney  

        Iglinsky, Nibali, Gasparotto, Voeckler, Martin

        Astana to všem nandala :)

        Tiket můžu spláchnout a jít plácat pralinky pro Vitana :)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          No, uz je to tak…

          Po chabem utoku Blackyho (6b) i Thidneyho (2b)-a vubec, nikomu se body z LBL nepricetly protoze to byly nejhorsi vysledky, krome Blackyho se nikdo nezmoh na vic nez dva body- je celkovym vitezem Vitan. Druhy je Thidney, o tie-breaker pre Blackym. Peloton jsem pak dovez ja, o galusku pred Treattem (na druhy tie-breaker).

          Nejlepsi tip se poved Treattovi na roubaix (26/40) a Thidneymu na Gent-Wevelgem (25/40)

          Pralinky vitezum, cest ostatnim!

          Best 5:

          Vitan 78

          Thidney 75

          Blacky 75

          Hroch 62

          Treatt 62

          Pepan_kladno 56

          Josse 50

          Avail 26

          BikerjakPes 7

          Karliner 7

          P.S. Thidny, doufam ze zbydou nejake prebytky pralinek i na Lost!

          0 0
          • McBlacky  

            díky za zpracování. Bedna těsná a s Thidneym fotofinish jak na Roubaix ale prostě je tam jen ten Ballan no :)

            0 0
            • treatt  

              Ballan dobrej, furt jsi na bedně, já jsem se pakůň svou adorací španělské kliky na Amstelu a naopak její ignorací na Fleche dobrovolně vyhodil z bedňáckýho fleku, na který jsem nakouknul, takhle se ještě navíc nechat přešpurtovat od fousatýho mazáka..chjo :(

              Tož si aspoň koupím pralinky sám, za co mi je odkýval Hroch v tipu na nějaký hnoják, co by mimo soutěž..

              Ale teda L-B-L dokonale potvrdil svoji krásnou nevypočitatelnost, pěkně jsme se všichni vyautovali :) No a mě samo naštvali vytuhláci typu Sanchez a Cunego, machrujou na hnojácích a pak na LBL se tvářej, že je bolej nožky :) A Valverde radši mění kolo, aby už nemusel makat do cíle :)

              Ovšem s Freirem jsem bohužel uletěl, kluci z Kaťuše mě vůbec štvali, když jsem dal Morena, zajel Purito, když jsem měl Purita, zajel Moreno, Freire mi jednou body vyjel, ale mělo mě napadnout, že LBL už nepojede na podlahu.. nu což

              0 0
              • Thidney  

                tak španěláci Amstel/Fleche to je taky moje noční můra. Asi pojedu na Giro a budou lítat bidony…

                0 0
                • treatt  

                  Jestli pojedeš, tak Ti jich pár dám podepsaných ;)

                  0 0
          • Thidney  

            na lost? to je bikerska zalezitost, a Treatt tam nebude. To mu nemuzeme udelat. Jsem myslel ze dame nejakou asfaltovou vyjizdku. Pripadne pockame az bude Vitan zase v rajske zahrade, usporadame hromadne predani, na pralinky napiseme ze nesnesou transport a bude.

            0 0
            • vitan  

              souhlas:)

              Teďka bude Giro…takže spojíme slavnostní předání nějak dohromady?

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Jako ze vyhrajes jeste Giro?!? No to pozor, bez boje to nedame :)

                0 0
                • vitan  

                  není malých lidí…pouze malých cílů..:)

                  0 0
            • treatt  

              To je milý, dík :)

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Zas byl az patej… jestli ma cenu plytvat pralinkama na kazdych luuzra. :P

                0 0
                • karliner  

                  Radím ti přinést víc pralinek na vykoupení se z kravaty, vlákno LiP sleduješ, tak víš, co by tě čekalo :-))

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Jestli tomu dobre rozumim, tak po Lostu budou mit vsichni na krku vopici, jenom ja Karlinera? :)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      Na lost přijede Janouch tak uvidíme kdo bude mít koho za krkem :)

                      0 0
                      • karliner  

                        Paní Colombová B-F?

                        O to víc se těším :-)))

                        0 0
            • karliner  

              Až někdy něco někomu nebudu chtít dát, tak řeknu, že mu to dám na vyjížďce, kam přijede i treatt :-P

              0 0
              • Thidney  

                nejlépe tři králové karliner, treatt, thidney :)

                0 0
              • treatt  

                Tak to říká zrovna ten pravej :-D Letos jsem přislíbil jednu vyjížďku a dostavil se (Ještěď), takže účast sto procent kamaráde :-P

                0 0
              • McBlacky  

                chlapci mám v merku silniční malinu a myslím, že pojedete všichni. Výjimečně není důležitá cesta, ale cíle.

                1. Obnovený pivovar Suchomasty
                2. Berounský medvěd
                3. Matuška Broumy

                termín doladíme, až bude krásně a delší dny.

                0 0
                • karliner  

                  S Matuškou pozor – na čepu je buď v Bránově (snad) nebo v Broumech na fotbalovém hřišti. Pivovar nemá výčep.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    jasně myslím hřiště, v sobotu jsem frčel kolem. Darksona to tam zlákalo :)

                    0 0
                    • Darkson  

                      chutnalo:))

                      jak jste vlastně dopadli?

                      0 0
                      • McBlacky  

                        blbě, až pátej flek :(

                        nejelo se nám až tak dobře a tak jsem to navigoval na light trasu. Ve finále 28 minut před limitem v cíli a 90pts. Stačila nám jedna K na druhej flek a tu jsme minuli, protože se mi nechtělo stoupat 80metrů převýšení (=čti blbě jsem četl mapu). Třešnička byla, že jet přes ní by bylo i méně km a dostupnost byla pohodová…

                        0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Ja bych pridal Erziku v Trebonicich at to ma nejakou sportovni uroven.

                  0 0
                • treatt  

                  Ummmmm :) jen musme doladit termín..

                  0 0
          • vitan  

            Hrochu, za zpracování a nadšení VELKÝ DÍK:)

            škoda, že to tento víkend nevyšlo, ale snad se stavím do Práglu i s kolem a dáme nějakou lehkou stovečku-malinovku:)

            PS: výhru si vyzvednu během roku, tak prosím nesníst..:P

            0 0
            • Thidney  

              dej vědět tak 1–2 týdny dopředu, udělám čerstvou várku :) Se čtyřma dětma doma to neuhájím

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Prosim posli mailem jeste obvod pasu, abych moh spachat mistrovsky pasek.

              0 0
    • Biker jak Pes  

      Zajímavost: Průměrná rychlost Taylora Phinney na posledním kopci na Giro del Trentino byla 7km/h.

      0 0
    • vitan  

      tak na Giru to bude bohužel, leč očekávaně bez Koniga

      0 0
    • DZAJRO  

      Peter Sagan v noci vyhral etapu Tour Of California. „dojmy po dojazde v angličtine- bolo to easy :-)“: http://www.steephill.tv/…0/bicycling/?…

      0 0
    • Thidney  

      Než se Hroch zbaví bruslí a vypíše nový thread o klasikách, tak pár poznámek k tomu co se jede.

      OPQS vláček pro Cava v Kataru zatím spíš připomínal Pendolino v první sezóně, ale Cav to 2× zvládnul i bez nich. 500–700 metrový spurty z hloubi pole, mazec. 4 vítězství v řadě + overall.

      http://www.steephill.tv/…rs/youtube3/?…

      http://www.steephill.tv/…rs/youtube3/?…

      Protože francouzi nemůžou konkurovat pořádným závodem, tak udělali z Tour Méditerranéen frašku předčící poslední Praha Vary Praha

      2.1 závod, kde večer odvolaj následující etapu, protože to nemaj dohodnutý s policií – WTF

      Race coverage pouze na direcvelo s perlama typu – „Blel Kadri est seul en tete, personne ne connait le kilometrage restant.“ v závěru poslední etapy, situace 9km před cílem, po 5-ti minutách napíšou 13 km do cíle a pak tuhle hlášku.

      Jak napsal někdo CN foru. Proboha to tam někdo nemůže udělat čáru křídou na silnici a pískat konec?

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce