Problém s kadencí u Polar CS600

14 nepřečtených
  • kleins

    Potřeboval bych poradit s tímto problémem. Mám Polar cs600 a na display se neukazuje kadence. Pouze když jedu ve stoje, a nebo jdu za sedlo. Myslel jsem, že to ruší hrudní pás, ale omyl, když vyjedu bez hrudního pásu tak se chyba opakuje. Stále nevím kde je zakopaný pes.Poradíte?

    0 0
    • Ricci  

      no to postrada vsetku logiku,slaba bateria?

      0 0
    • Tina  

      kadencia sa ukazuje nulová, alebo sa neukazuje vôbec? Nemáš počítač prepnutý do modu, kde sa kadencia ani nemá zobraziť? Ak máš v spodnom riadku stopky, tak tam miesto na údaj kadencie už nie je. Kadencia sa mi zobrazuje iba v mode „speed“ na displeji v pravom dolnom rohu.

      Prípadne daj nejaké foto ako to máš namonované ;)

      0 0
      • Shadow.1  

        Vždyť píše, že se kadence ukazuje, jen když jede ve stoje nebo jde za sedlo… ;-)

        0 0
        • Volovec  

          Ja mel problem s kadenci taky – sice u RS800CX, ale cidlo je myslim stejne – taky w.i.n.d., ne?

          Muselo do autorizaku – udajne byl spatny nejaky spinaci obvod.

          U mne ale vynechavani vubec nezalezelo jestli jsem v sedle nebo co.

          Zkus kdyz tak napsat do autoriz servisu – treba p. Sachovi.

          0 0
        • Tina  

          ale ja sa pýtam, či sa kadencia ukazuje ako hodnota 00, alebo sa na displeji neobjavia ani tie dve 00.

          0 0
    • MlokCZ  

      Nevím kde máš umístěné čidlo a kde přijímač. Každopádně WIND přenos má sice opravdu velký dosah, ale je náchylný na odstínění tělem (stíní to především voda) jezdce (mám více info od bruslařů, kteří kvůli tomu WIND přenos vůbec nemohou dobře používat, když mají ruku s přijímačem za zády a vysílač na hrudníku).

      V sedě může dojít k jinému stínění než při jízdě ve stoje.

      Na kole by tam ale tělo spíše stínit nemělo a neměl by být problém. Já nikdy s WIND přenosem problém neměl, nevozím ale čidlo kadence, jen pás a čidlo rychlosti.

      A dosah je i přes 10m když tomu nebrání třeba právě tělo a současně není kde by se vytvořil vhodný odraz signálu o něco.

      Samozřejmě čidlo může být také vadné.

      Kde máš umístěné to čidlo?

      0 0
      • kleins  

        Čidlo mám na zadní vidlici, jinam ani nevím kam ho dát.Musí mít přece dosah od kliky do 5mm a na druhé straně je řetěz.

        Stím stíněním těla to je zajímavý, ale kam jinam to čidlo dát, abych nestínil.

        0 0
        • MlokCZ  

          Většinou se čidla vozí na spodní rámové trubce vytočené na druhou stranu než je řetěz/kliky. Více tam to čidlo ale trčí. Já proto nemám čidla na kadenci rád vůbec (kdysi jsem ho chvíli taky vozil, dnes už dle zařazeného převodu automaticky dle rychlosti poznám okamžitě i kadenci – samozřejmě ne zcela přesně, ale to je fuk; pouze u 29tky ještě musím překalibrovat odhad :-) ).

          Pokud bys neměl WIND přenos, tak hodně čidel ze zadní vidlice bude mít malý dosah.

          Ze zadní vidlice si dovedu představit, že to mohou odstínit nohy.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.