• Zdenek_cz

    Dobry den, premyslim o koupi tachometru Sigma 2006 MHR. Ma vyskomer, teplomer, pulsmetr. Zajimaji me hlavne duvody proc nekoupit tento tachometr. diky

    Anketa: Jste spokojeni s timto produktem?

    Ano
    9x
    100%
    Ne
    0x
    0%
    0 0
    • Shadow Walker  

      Mam ho uz od srpna a nemuzu si stezovat, nekdy se stane ze prestane ukazovat rychlost, ale to resim vytazenim a uchycenim do drzaku. Myslim ze je to nejakym rusenim.

      0 0
    • Lowrider  

      Když drží na kole, je fajn, když spadne (uplave), je to horší :-).

      0 0
      • Shadow Walker  

        Tys tohle psal uz nekdy driv ze? ja sem si to prave precet pred montazi, tak sem tim drzakem provlekl jeste dalsi dve umelohmotne svorky, a co se tyka senzoru tak sem tam dal obe gumky co zbyly :-) bude problem kdyz z toho drzaku vyleti :-)

        0 0
    • Zdenek_cz  

      Kolik měsíců, případně najetých km vydrží baterka?

      0 0
      • Lowrider  

        Mám na ní přes 4000 km od 6.4. 2007 a zatím drží. Záleží na tom? Myslím, že bys o nic přijít neměl když se to vybije…

        0 0
        • Zdenek_cz  

          Abych tam nekupoval baterku za kilo třeba pětkrát do roka…

          0 0
          • Lowrider  

            Toho bych se nebál. Jinak teď je tuten tachometr v nějakej Rocky Mountain edici :-).

            0 0
          • sri  

            Baterky stojí kolem 16,–kč(3×) a měly by vydržet rok. Jinak výšku podle mě ukazuje přesněji než Blackburn Delphi 6.0 za 3500,–kč kde byl rozdíl oproti rozcestníkům mnohem větší , klidně 50m. Blackburn jsem musel třikrát!!! reklamovat. Sigma zatím bez závad.

            0 0
    • stenli  

      Jsem celkem spokojen. Při velkém vedru mi někdy vypadával puls, pravděpodobně došlo ke zkratu přes zpocené tělo. Asi by pomohl sono gel.

      Před půl rokem mne začal nahodile měnit výšku v rozmezí pár metrů. Samozřejmě každé zvýšení do plusu bral jako nastoupané metry. Takže jsem přijel domů a koukám, že trasu, kde je cca 300 m výškových, vyhodnotil jako nastoupáno cca 4 km. Chvíli mi to zvýšilo sebevědomí, jaký jsem to borec. Pomohlo vyndat a znovu vložit baterku.

      0 0
    • Pebe  

      pokud bereš pulsmetr pouze jako bonus navíc a nehodláš podle něj jezdit, tak imho dobrý, ale na souvislejší trénování to nebude…

      0 0
    • Ondyk  

      Jenom ne ciclosport, reklamoval jsem ho už asi 3× a nemam ani funkční computer, ani prachy :(

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.