• fil

    Se Sigmou jsem byl vždy spokojenej. Včera mě jen překvapilo, když jsem si domu přinesl Sigmu 800 a z hrůzou zjistil, že tam není průměrná rychlost. Jsem holt kretýno a v obchodě jsem si nevšim, že kupuju pravděpodobně novější model )ovládání dole pod displejem – 2 tlačítka). měl jsem v úmyslu zakoupit tohle: www.diablo.cz/sigma.htm a „drobnou změnu“ jsem neuhlídal. hmm, teď jsem asi ze sebe udělal vola, ale to je fuck.

    0 0
    • náčelník  

      Sigma 800 mě právě odradila chybějící průměrnou rychlostí a (pro mě) přebývající maximálkou. Měli to udělat opačně :(

      0 0
      • pe?an  

        a jaka byla nakonec tvoje volba?

        0 0
        • náčelník  

          Nakonec jsem usoudil, že komputer by mě akorát stresoval, takže moje volba – žádný komp. Občas ale strčím do batohu GPS.

          0 0
      • TinkTink  

        Blbost..nemeli tam davat celkove ujety cas…

        0 0
    • Thorn  

      No ja mam este starsiu 800-ku s priem. rychlostou, ale ked som tak nad tym rozmyslal, tak AVG pozeram az doma a aj tak si ju prepocitavam z TRP/STP. Oba potrebne udaje su aj na sucasnych Sigmach… skratka mne by to ani nechybalo, aj tak jazdit „na priemerku“ je blbost…

      0 0
      • fil  

        Jasně, to máš pravdu. Nicméně mě to nedalo a po domluvě mě to kupodivu vyměněj s doplatkem za jiný model s průměrem!

        0 0
        • Daf  

          BC 1200 je uz dobra :)

          0 0
          • ROpa  

            ja som mal BC500 na starom bajku a tam mi velmi chybala max rychlost a priemerna tam tiez nebola. Na novy bajk som si kupil BC800+RCS nejaky starsi model asi 2003 a ma aj max aj average aj podporu pre 2 bajky… zatial spokojnost maximalna, jedina vec co sa stala ze pri pade sa mi vo vysielaci „zahadne“ vybili baterky tak som ich vymenil a maka to ok.

            Inak mam taky dojem ze ta moja stara 800ka ma asi tolko funkcii ako 1200ka model 2004… Inak vahal som ci neost do VDO 10+ ale nakoniec koli dizajnu s stlacaniu tlacitok som zostal verny sigme a nelutujem zatial.

            ROpa

            0 0
            • pali  

              Jazdím ešte BC 700 budík je nezmar kabeláž som menil 2×.

              0 0
            • ROpa  

              tak a mame tu prvy bug dnes som siel neuveritelnych 115km/h podla udaju Vmax :-))) ostatne udaje su normalne… :-)

              ROpa

              0 0
              • McBlacky  

                bud rád že žiješ :-) rekord zatím drží Sáva s rychlostí 450km/h na nástupišti v metru, já zatim 255 TF na tepáku při přejezdu Nuseláku :-)

                0 0
                • enjoy  

                  tak to bacha,jak jsme jednou jeli na okor,tak pri tom ukrutnym slejvaku jsem mel maximalku pres 900km/h :-) ale dobre,nebyl to bezdrat:-)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    jo tak proto jsem si asi ani nevšim že jedeš s náma, dřív než v hospě na Okoři… vtipný je že jsem si koupil cateye a specielně se ptal jestli je to vodotěsný, dostalo se mi v cyklo Tyrš odpovědi že samozřejmě, no a jejich samozřejmě znamenalo v praxi cca 10 min deště, pak hotovo…

                    0 0
    • TinkTink  

      Ja ho mam tez…mam tam obvykle vrazenou ujetou vzdalenost…na druhym kompu co mam na riditkach mam hozenou prumernou rychlost a je to :))

      0 0
    • miťo  

      Nevyplatí se řídit podle starýho číslování. Sigma prostě mate spotřebitele, jako by se najednou Deore jmenovalo XTR a XTR jinak.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.