• Luk029

    Ahoj. Chtěl bych se zeptat tak jak vždycky,je nějak celoročně značená trasa  Priessnitzovy šedesátky? Má někdo mapu pro trekbuddy. dík moc .Zítra si ji chceme s kamarádem projet, tak doufám že nebude moc bahna, včera jsem umyl kolo. :-)

     
    0 0
    • Biker jak Pes  

      Včera nebo předevčírem v noci byla v Jeseníku bouřka, tak se suchou tratí moc nepočítej, ale o značení nevím nic … :P

      0 0
      • Luk029  

        Jo díky. Alespon bude sranda. Jsem si vytisknul mapku,tak v nejhorším budu louskat informace z ní. No to budem víc stát než pojedem :-)))

        0 0
        • Luk029  

          opravdu se nenajde nekdo z jeseniku kdo jel zavod?

          0 0
          • blackwater  

            Když vyrazíš podle mapky, tak narazíš na loňské značení. Dá se to vcelku dobře trefit.

            0 0
    • hanness  

      Skoda,skoda..­...5.8 jsem odjel z Jesu.Tento rok jsem ji jel snad 5krat jako trenink,skoda.

      0 0
      • Luk029  

        Dneska celé dopoledne v Jeseníku  pršelo a byla mlha, na rejvíze nebylo vidět na tři metry.Tak jsme to už na startu zabalili.Vyjeli jsme si alespon do lázní a trasu závodu si projedeme někdy jindy. Dneska by to fakt nešlo. :-(

         

        Přitom v Bruntále za celý den ani kapka. Jak na potvoru :-)

        0 0
        • hanness  

          Ahoj Luku029,ja vim,je to daleko,na soustredeni pojedu az zas pristi rok,ale pak bych se ozval a neco by jsme v Jesenikach zajeli,znam nejake trasy a i obe trasy jes.60,starou i novou.

          0 0
    • Luk029  

      tak se nám to blíží. Hlavně aby vyšlo počasí.

      0 0
      • daymaker  

        Zatím hlásí docela nic moc… Ale známe to… Snad to klapne…

        0 0
      • Lister  

        Jen si to užijte, bude určite hnusně. Mně hlásí lokální předpověď 30st, jasno a moře 26st :-)

        0 0
        • Luk029  

          ahoj. Nevíte jestli už jsou někde fotky .  A kde bych našel výsledky? dík.

          0 0
    • beranek666  

      čau. jak jste byli spokojeni s organizací závodu? já naprosto nespokojen.. na prezentaci už nebyly ani trička pro předem přihlášené, když ano tak jedině velikost S. pořadatelé na křižovatkách na to totálně srali a ani se neobtěžovali ukázat kudy vede trasa. v úzkých uličkách pár kiláků před cílem proti nám jezdili auta a troubili na nás co tam děláme.. očividně netušili že tam vede nějaký závod. Značení taky katastrofa v některých místech. A to se bavíme o prestižním závodě seriálu Kolo pro život, kde chtějí za startovné 700 Kč. Co si o tom myslíte?

      0 0
      • Luk029  

        ja teda nevím ale vždy když jsem přejížděl po silnici tak policajti zastavovali dopravu. A co se týče těch triček tak na prezentačku jezdím den předem:-)

        Trasu jsem si byl projet s kamarádem týden předem tak jsem věděl kam jet. za mě spokojenost, dokonce i s výsledkem.:-)))

        0 0
        • beranek666  

          ty křižovatky se týkali hlavně dojezdu prvních, to tam ještě policajti nebyli.. co bylo pak, nevím. ale jinak mazec, když jedeš po městě 50 v nějaké jednosměrce nebo co to bylo a proti tobě auto po prostředku, co nechce uhnout ani centimetr (ne že by nemohl, místo by bylo…)

          0 0
          • Luk029  

            to už pak záleží na člověku. Někteří řidiči jsou ....... :-))))

            0 0
            • beranek666  

              jo ale pokud tomu řidiči někdo řekne že dojíždí závodníci tak se podle toho může přizpůsobit.. měl jsem pocit že ten člověk za volantem netušil co se děje. takhle jsem navíc míjel asi 3 auta. bylo to hodně nebezpečné… dost to posrali.

              0 0
      • prvniodkonce  

        Priessnitzovu 60 mám strašně rád, ale dokud to bude v KPŽ, tak už tam nepojedu :( Loni jsem na tenhle komerční seriál absolutně zanevřel.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.