PŘES DVA KOPCE 2011 - 10.ročník - MTB PRIMAVERA v Čechách

112 nepřečtených
  • kulix

    Jen pro info na stránkách www.presdvakopce.cz je od včerejška možnost se on-line přihlásit na jubilejní desátý ročník. Limit jezdců letos pouze 450 ks. Termín: klasický, t.j. druhá sobota v dubnu (9.4.2011) Srdečně zvou KOLOhnáti

    0 0
    • JJ  

      Už jsem přihlášen a těším se:) Letos to bude myslím už 7. start na P2K

      0 0
      • kulix  

        tak to je slušné procento účastí ! i když Přelíc je za humny :)

        0 0
        • JJ  

          Teď z Jablonce to už je trochu dál, ale co by člověk pro tuhle akci neudělal.. Bývá to začátek a současně konec mojí závodní sezóny:)

          0 0
          • kulix  

            chybi lonsky orange… dej adresu snad nejaky zbytek najdu !!!

            0 0
            • karliner  

              Úplně nejvíc nejlepší závod!

              Samozřejmě jedu!!!

              0 0
            • JJ  

              To by bylo super, napíšu ti email:)

              Loni jsem byl, ale buď jsem ho někde ztratil před závodem na parkovišti v JZD nebo jsem ho v tom fofru v pátek při prezentaci nevzal (prezentoval jsem asi 6 lidí)

              Jinak nejhezčí jsou asi 2007 a 2008

              0 0
              • kulix  

                letos si se odhlásil? kde ti předám to loňské triko?

                0 0
                • JJ  

                  Opravdu se povedlo ho sehnat? Paráda. Poprosím svého náhradníka, aby se kdyžtak o něj přihlásil, mám u něj zamluvené i to letošní.Čím dál tím víc mě mrzí, že nemůžu jet:(

                  0 0
          • Jenda  

            hlavne si tam vetsinou zdvojnasobis pocet do te doby ujetych km:-)

            jak me sejri ze letos zase pauziruju – ale ja se vratim a se mnou… neprijde nic:-)

            0 0
            • karf  

              jak tooo, jakoooo, se nedostavis ? To snad není z Itošky taková dálka, ne?

              0 0
              • Jenda  

                jeee ty jeste zijes? :-)

                hele co delas prelom kvetna a cervna? Pokud nebudu nekam odvolan tak se chystam podivat se na Giro d'Italia (ano pojede mi to 20 km od baraku:-) a pak je tu per peknej bikovej maraton – zauvazuj o tom:-)

                0 0
                • JJ  

                  A co děláš ty v březnu? Pojeď lyžovat a na skialpy do Saas Fee, taky to máš jen přes kopec:)

                  0 0
                  • Jenda  

                    no jo jenze pres ten kopec nevede silnice:-)

                    hlavne nemam ale skialpy a moc dovoleny :-( Skoncil jsem totiz nakonec na sneznicich:-)

                    0 0
    • martin_bakov  

      snad to bude tenhle rok lepsi, minule sem si tam pekne zapichal hned na 5tym kilometru a pak dojezd o samote do cile :(

      0 0
    • milan-z-brna1  

      uáá, rád bych jel, i když s letošním zápřahem s druhym děckem budu rád, když pojedu, a když pojedu, tak budu rád když to nebude i první svezení na kole

      0 0
    • Milwa  

      Jedete někdo trapně padesátku, nebo ji jedete stylově? Je to veliký trápení jít bez přípravy na dlouhou?

      0 0
      • karliner  

        Vůbec ne, je to pořád po rovině nebo z mírného kopce :-)

        0 0
      • martin_bakov  

        telo se musi zocelit, jedine dlouho :)

        0 0
        • Milwa  

          Na dlouhý mě láká, že to není trať pro trasořiťky, má o dvě občerstovavačky navíc a hlavně je tam legendární brod. Krátká ale začíná později a je možno více dospat a jedou ji další moji známí a nemusel by mě z ní tolik bolet zadek.

          Je to souboj rozumu a srdce.

          0 0
          • gargamel  

            „Brod“ je i na krátký, ale je tam (na dlouhý) legendární šplh po laně :-)

            0 0
          • karliner  

            Vezmi to z druhé strany – budeš jednou vnoučatům vykládat, jak sis pospal a pak objel turistickým tempem 50 km nebo o tom, jak jsi zdolával s kolem na zádech tak prudkej kopec, že tam muselo být natažené horolezecké lano, abys zase po pár stovkách metrů podobný sjížděl a ten sjezd byl tak nebezpečný, že dole muselo stát několik sanitek a tys žes ho, jako jeden z mála dal celej?

            0 0
            • McBlacky  

              cože :)

              0 0
            • Milwa  

              No abych jim nevyprávěl, že tam muselo být natažený lano, protože jsem byl po půlce tak vyšťavenej, že bych se jinak nahoru nedostal. Že jsem to sice dolů celý sjel, ale po držce. Že jsem se na třetí občerstvovačce přemluvil obsluhu, abych se s nima mohl svést do cíle. A ještě že jsem si uhnal rýmu.

              Kdyby aspoň člověk věděl, že bude hezky.

              0 0
              • karliner  

                Jel jsem asi 5× a VŽDYCKY bylo hezky. Někdy víc, někdy míň, ale nechcalo ani nesněžilo. Prostě primavera jako vyšitá :-)

                A co se týče třetí občerstvovačky, dáš si gulášek, kopneš tam ruma a v cíli ani nebudeš vědět jak ses tam dostal.

                0 0
                • kulix  

                  no uvidíme zda lano a trať bude jako tradičně. Po úspěšném vyjednávání na Policii Rakovník, se nám trošku vzpouzejí Vojenské lesy… no tak uvidíme… každopádně zbývá posledních 180 míst…

                  0 0
                • Milwa  

                  Tak jo, jsem na dlouhý. Ale jestli dojedu poslední, nebo nedejbože nestihnu dojet vůbec, tak doufám, že alespoň nezničím kolo či sebe a dobře najím.

                  Mimochodem, v kolik se začíná stmívat? Jestli bych si radši neměl vzít světlo, hh.

                  0 0
    • kulix  

      posledních 80 míst…

      0 0
      • Pijer  

        Ahoj Vašku, psal jsem žádost přes stránky P2K – „napište nám“ a v seznamu přihlášených požadovaná změna neproběhla :-(

        Můžeš mi dát email, nebo se ozvat na adresu z mého profilu?

        Díky

        0 0
    • karliner  

      Vyprodáno.

      Kdo se nepřihlásil včas, udělal chybu..

      0 0
      • tulda  

        Bohuzel sem nestih :( Loni sem se urcite hlasil pozdejc, letos jsou lidi asi nejak moc nazhaveny. Kdyby si nekdo ucast rozmyslel, napiste mi prosim maila.

        0 0
      • McBlacky  

        chybu konkrétně v čem?

        závodů za sezonu je milion…

        0 0
    • kulix  

      pro všechny přihlášené. Máme problémy se serverem, kde hsotujeme doménu. Prosím o pochopění a strpení, jakmile to pošlape, dáme aktuální seznam přihlášených na web. Ještě jednou se omlouváme, kolohnáti.

      0 0
      • jonti  

        Nechces ho dat treba sem? Jinak ta stranka byla docela spatna, zvykem je po zaregistrovani zobrazit vic nez jen alert a prazdnou prihlasku, je fajn dostat taky email a videt se v seznamu.

        Myslim, ze by se urcite nasel nejaky student/jiny clovek co ma cas, ktery to i za startovne zdarme udela pro pristi rok.

        0 0
        • kulix  

          no videt se v seznamu, ihned po prihlaseni taky neni uplne optimum, ale potvrzovaci mail by se asi hodil, no uvidime next time… seznam sem kdyz tak mrsknu, ale jeste jim da 24hod caso-prostoru v.

          0 0
    • vok  

      Ahoj, jak to vypadá s tratí v současnosti? Dala by se už projed o výkendu? dík za odpověd.

      0 0
      • kulix  

        trať bude naznačena až den před závodem, zatím mohu poslat alespoň gpx soubor do navigace kdyby si chtěl…

        0 0
    • JJ  

      Tak bohužel nakonec nemůžu jet:( Kdyby měl někdo zájem o startovné na dlouhou, tak se mi ozvěte.

      0 0
    • Symetric  

      Jsem koukal, že na webu zdůrazňujete zákaz parkování mimo určená místa. Beru samozřejmě za slušnost, parkovat výhradně tam, kde je to povoleno. Myslíte si ale, že ty oficiální parkoviště budou stačit? Loni byla oficiální parkoviště beznadějně plná + obsazeno všude jinde, kde to jen trochu šlo. Letos byl snížen limit závodících, což by mohlo v tomto ohledu situaci ulehčit. Obávám se ale, že i tak to oficiální místo stačit nebude. Neuvažujete ještě o nějaké další oficiální ploše?

      0 0
      • kulix  

        No pevně věříme, že se to tam vechno vejde, určitě bude povoleno stání u silnice, ale za vesnicí směr Pozdeň. Jen nechceme z důvodu bezpečnosi mít auta na návsi… aby nedošlo k nějaké kolizi. Je nám jasné, že areál a plochy jsou nedostatečné, proto jsme snižili počet startujících… takže na návsi (a všude kde se jede první zaváděcí okruh by se nemělo stát, zbytek samozžejně chápeme…) Vašek

        0 0
        • McBlacky  

          no nebylo by dobrý to co loni :/

          0 0
          • kulix  

            raději ani nepřipomínej… ale naštěstí to bylo se šťastným koncem, Petr už za měsíc jezdil…

            0 0
    • ihik  

      Bohužel nemůžu jet. Můžu přenechat účast na dlouhé, tak se případně ozvěte, pokud máte někdo zájem.

      0 0
      • milan-z-brna1  

        škoda.

        sem si řikal, že tam bude aspoň někdo z rodiny, když sem se díval na seznam přihlášených..

        0 0
        • ihik  

          Tak bys to mohl vzít za mne, ne?

          Nicméně moje číslo je pořád k dispozici.

          0 0
          • messe11  

            jestli je stale k dispozici start na dlouhou tak bych mel zajem pro kolegu z prace ktery se nestihl prihlasit

            0 0
    • Zlatka  

      Říkala jsem si zaplatím až po dovolené a uvidím jak na tom budu s fyzičkou.. Již jsem se včera omluvila smskou, nemohu se zůčastnit a můj flek na dlouhé je tedy volný..

      Mám zřejmě opět zánět šlach na zápěstí, dneska mne to už bolelo při řazení jako čert a musím s tím na odsání a fixaci.

      V příloze foto mé packy.

      0 0
      • Darkson  

        nemáš gripshift? já jsem měl z kola zánět šlach na zápěstí, když jsem ho vozil a měl trochu zaprasený bovdeny a nešlo řadit úplně zlehka…

        0 0
        • Zlatka  

          To je na levačce, objevilo se to v únoru jak jsem drandila po Florencii po 500km, a nyní na Gardě po 700km z toho vyrostla taková bolavá boule, že musím hned zítra k doktorovi.

          Je to z přesmykače, mám X9 rapidfire, ale asi nějak hodně tuhá pružina.

          0 0
      • Milwa  

        Je tvoje nabídka ještě aktuální? Případně ihikova nabídka? Asi bych o někom věděl, kdo má zájem.

        0 0
    • Thapsus  

      Kdyby měl někdo místo v autě pro jedno kolo a jednoho jezdce (časově na dlouhou trať), rád přispěju na benzin. Když tak dejte vědět tady, nebo thapsus@seznam.cz popř. 721834779. Dík.

      0 0
    • Arops  

      Mám jedno volné startovné na 80 km, kdyby měl někdo zájem tak se ozvěte.

      0 0
    • Bald  

      Ahoj, kamarád se nemůže účastnit 50km trasy, kdo by měl zájem, pište prosím na můj mail.

      0 0
    • Sipal  

      Měl bych zásadní dotaz – mám obout Nobby Nicy nebo Rocket Rony?

      0 0
    • martin_bakov  

      asi bude bahno ze ?

      0 0
      • gargamel  

        O víkendu to bylo v pohodě, nicméně v pondělí celkem zapršelo. Ale snad to do soboty ještě trochu vyschne.

        0 0
        • Pijer  

          Něco aktuálnějšího od místních by nebylo?

          Předpokládám, že bude maximálně zavlhlo a trať sjízdná i na sjetých Ronech ;-)

          0 0
    • jonti  

      Hledam misto v aute, z Prahy – Podoli, jedu kratkou.

      Nebo pokud nebude tak nabizim dve mista v aute.

      0 0
    • pipni  

      Mam jedno startovny k dispozici – pritelkyne je nemocna . Je to zenska kategotie 30.

      Zejtra vecer si tam jedu na prezentaci, takze to startovny budu mit u sebe. Jsem z Prahy.

      0 0
      • bestom  

        Přenechám z duvodu nemoci startovný na 50km,zájemci mohou psát na email

        0 0
    • lodyh  

      Hmm tak výborný dneska:) Počásko jakžtakž vyšlo, i když vítr byl asi ze Sibiře, ale taky mohlo pršet… Na 20km se mi jelo fajn, pak jsem chytil řidítkem strom a prolít jsem se poprvý. Byl jsem z toho takovej rozklepanej že sem v krásnym techničtějšim sjezdíku přehlíd pařízek a prolít se podruhý (a to normálně z kola nepadám:D). Tímhle asi navíc potěším všechny diváky páč to bylo přímo před kamerou a divil bych se kdyby to tam režisér nezakomponoval:). No to mě dorazilo úplně, že jsem dojížděl spíš na pohodu a náhodou se někde nerozbil potřetí. Jinak premiéra na dlouhý, trať krásná, nebloudil jsem (i když jsem slyšel nějaký nadávky). Kolo v pořádku, já jen fialový koleno, takže všehovšudy palec nahoru a díky:)

      0 0
    • Pijer  

      Jasně, letos zase parádní.

      „Tento úsek sponzorují tašky Tondach“ – to mě vážně dostalo :-)

      PS: Donesla se ke mně „zaručená fáma“ od pořadatelů na trati, že příští ročník asi kvůli financím nebude. Že to není pravda.

      0 0
      • o5majkl  

        taky jsem tuto fámu slyšel, ale důvod byly spíš dohady s policajtama a vůbec celkově příliš komplikovaný zajištění trasy závodu…

        0 0
      • karliner  

        Co jsem tak zaslechl, tak finance nejsou tím důvodem…

        0 0
    • Schuminier  

      Hoj bikeři, jestli jste někdo něco nafotil nebo natočil během závodu, tak šup sem s tím! Jinak kdo zajel krátkou v čase 2:37 až 2:47, tak by ho možná mohl zajímat můj článek, honil jsem se tam s jednou docela fajn skupinkou:-) http://schumiho.wordpress.com/…ce-9–4–2011/

      0 0
      • amito  

        ..Pěknej článek , zavzpomínal jsem na sobotní závod , já jel celý závod sám a na pohodku takže 115 místo s časem 3.10 odpovídalo jaru ,věku a najetým km …jen ten sjezd na asfalt 4 km před cílem jsem se chytil nějakých 80kařů a neubral a neubral…brrr čágo amito Cheb

        0 0
      • -Alan-  

        Nojo, dýchal jsi mi na záda. Já byl rád, že jsem kvůli křečím vůbec dojel. Parťák z úniku z Ocelových letců to nakonec dal o 4 místa líp. Jak jsem ho naháněl a střídal na té rovince, tak si moje noha řekla dost. Ale myslím, že jsme si to užili. I ten vítr už byl docela snesitelný, když se přiblížil cíl. Prostě to zase vyšlo, přes 2 kopce mají vyjednanou výjimku z aprílového počasí.

        Jestli 2012 nebude, tak se ztratí motivace trénovat už v zimě :-)

        0 0
    • Milwa  

      Po loňském kraťoučkém xc v Úvalech moje poprvé. Přiznám se, že z osmdesáti čtyř kilometrů jsem měl v gatích naděláno. V přípravě jsem od začátku března stihl 500km převážně v Praze kolem Vltavy a z kopců byl poprávu nervózní. V závodě ale bylo vše jinak, do kopce jsem ostatní dojížděl a když je nemohl předjet, tak za nimi odpočíval. Pak to ale všichni pustili z kopce jako by to byla deset metrů široká asfaltka a ne větvemi a listím zasypaná pěšina od zvěře. V dalším stoupání jsem ztrácel třeba zase 100m. Budu tu mojí xcr pracující na dvou centimetrech opravdu brzo vyměnit.

      Jinak krásný závod, krásné počasí, chutné rohlíky na občerstovačkách, žádná velká krize a nebýt proražený duše na tom podělanym děravym sjezdu 500m před cílem, bylo to za snových pět hodin.

      0 0
    • Pijer  

      Tady jsou nějaké fotky

      0 0
    • Bumerangista  

      Jak se jmenovali týpci, co letos dělali servis. Myslím, že něco jak M Servis nebo Servis M, ale zaboha to nemůžu najít.

      0 0
      • Bumerangista  

        Dobrý, tak už jsem to dohledal.

        0 0
        • kulix  

          to jsou slánští EMANI, Emsport Slaný. Chceš další kontakt?

          0 0
          • Bumerangista  

            Ne, slíbil jsem jim, že je zmíním v článku, protože mi udělali při závodu generálku zadní brzdy zadáčo. Už tam jsou (cykloserver).

            0 0
    • Levvi  

      Ahoj závodníci,

      sice s velkým zpožděním, ale přeci jen :-) Pokud by někoho zajímalo, zasílám odkaz na fotky z letošního závodu :-)

      https://picasaweb.google.com/…KopceDuben11

      Hezký den všem.

      Lenka

      0 0
      • Pijer  

        Už zase blbne vkládání odkazů na BFko, takže místo toho odkazu co chceš se zveřejní odkaz na vlákno do kterého to vkládáš a my máme smůlu :-(

        0 0
        • Milwa  

          No, vyhledání na picasu mi trvalo asi 20 vteřin.

          0 0
          • Pijer  

            Jestli chceš pochvalu, tak jsi šikovnej ;-)

            Spíš to bylo myšleno jako upozornění pro autorku, že to ZASE nefunguje a ten vložený odkaz není správný.

            0 0
          • Thapsus  

            Ono ani není potřeba nic hledat. Po kliknutí na odkaz stačí zkopírovat v adresním řádku tu správnou část adresy.

            0 0
      • amito  

        …co to video ? soudruzi slibovali do měsíce…

        0 0
    • kulix  

      video z posledního ročníku závodu Přes dva kopce

      1.dil

      http://www.vimeo.com/29959799

      2.dil

      http://www.vimeo.com/29960472

      3.dil

      http://www.vimeo.com/30336926

      0 0
    • Zlatka  

      PŘES DVA KOPCE 2012

      V letošním roce se závod bohužel neuskuteční.

      Důvody:

      Čím dál těžší sehnat:

      • povolení od PČR,
      • povolení od majitele pozemků (VLS),
      • finanční prostředky na zajištění této akce,
      • dostatečný počet pořadatelů.

      :(

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.