Pražské bajkové vyjížďky Jaro-léto 2016

285 nepřečtených
  • McBlacky

    Doufám, že tady bude víc živo než v podzimně-zimním vlákně ;)

    Psát sem může kdokoli: datum, místo a čas srazu. odhad náročnosti a specifikace co se pojede.

    0 0
    • McBlacky  

      Jedna vyjížďka jaro nedělá, nějak se ale začít musí…

      **Sobota 30.4. 10:00

      Pod barandovským mostem na cyklostezce u řeky, bránická strana**

      trasa Zbraslav-Zvolská Homole- Vrané-Černíky-Hawai-Třeštibok-Posázavská-Medník-Davle–Březová-Vrané-Zbraslav

      Most-most 70km, většina terén, v klidu jetelný na HT. Pauzy na pivo ANO.

      Vzhledem k tomu, že potřebuju začít něco jezdit jako přípravu na Loudání, tak tempo bude poklidné (Šárka=nebude to nikdo hrotit).

      Kdo se nenapíše sem, na toho se nečeká.

      0 0
      • tulda  

        já nechápu tohle (Šárka=nebude to nikdo hrotit) tj. ani Šárka to nebude hrotit?

        0 0
      • Macháně  

        Ahoj, rad se pridam :)

        0 0
      • alika  

        Ahoj taky bych se přidal

        0 0
      • Jitkola  

        U Modřanského kina se s Tomem zařadíme do pelotonu.

        0 0
      • Macháně  

        Zárybnicka slibuje libovy pocasko :)

        0 0
      • oddie  

        Hm, zrovna do termínu JD…

        0 0
      • bradek  

        Zdar borci, taky by se přidal, snad se potkáme. :)

        0 0
      • Jitkola  

        Krásně strávený slunečný den, díky.

        Byl letos můj první delší bikovej pojezd :)

        0 0
      • alika  

        Super trať bylo to fajn příště se rád přidám

        0 0
      • Orgic  

        Ahoj, nemáte prosím záznam trasy, včera jsem neměl čas a trasu bych rád někdy v budoucnu projel ale oblast moc dobře neznám. Klidně do SZ, díky moc!

        0 0
        • McBlacky  

          já to hodil na cykloserver

          po sjezdu z Cukráku je to ale jen cyklostezka do Fontány a domu s další zastávkou na pivo u Kelta.

          Jako příprava na Cukroušův mazec se to osvědčilo.

          0 0
          • Smazaný účet  

            hehe, říkal jsem si, že těch slibovaných 70km je jen taková návnada a že to pod 100km nepůjde :-)

            0 0
            • McBlacky  

              tak kdybych nejel Fontánu, asi by to i vyšlo most-most. My se rozdělili na Cukráku, já jel modru na Kazín zbytek červenou rovnou na Baně..

              0 0
              • alika  

                Sjezd dolů do Všenor a zpátky do Radotína to ukázalo 80 km

                0 0
          • Orgic  

            Díky moc!

            0 0
          • Jitkola  

            Nám to se zajížďkou k Bumerangovi do Řevnic taky ukázalo přes 100km.

            Teď máme víkendy s kolem našťouchaný až do konce května ale potom bych zas ráda vyhlásila naše oblíbené klasiky 100+, Mikešovu cestu, Okolo Kocáby a Neštětickou horu. Doufám že se mi podaří aktivovat i Amazonku Páju.

            0 0
            • McBlacky  

              já dostal pár requestů na opakování Příbrami, takže až se rozjezdíme na klasikách, můžeme to zavřít touhle vraždou :)

              0 0
          • alika  

            to teda ano, gratuluji k prvnímu místu na krátký Cukroušův mazec

            0 0
    • Metropolis  

      Ahoj,tak já se hlásím, že pojedu.

      0 0
    • novas752  

      Ahoj, zítra (So 7.5) mířím krátce po obědě (ještě upřesním) zajezdit si na Točnou (Modřany-Vraný).

      Výjezd z Prahy 13 – sraz na metru Hůrka, Butovice, na Barranďáků nebo Modřanský cyklostezce

      Trasa: 40–70km most-most, po asfaltu jen nutné minimum, 700–1500m nastoupat a naklesat, 3–7hodin. Tempo pohodové, terén takový to techničtější XC stylem nějak nahoru a rychleji dolu, cílem není někam dojet, ale jezdit.

      Od Modřan po hardiště Závist to znám velmi dobře, jižněji už moc ne, ale beru svoji super mapku. :)

      Zájemci pište se, kolu zdar!

      0 0
      • laso  

        čau, počítej se mnou, přidal bych se v braníku na cyklo

        0 0
        • novas752  

          Ok, ještě upřesním kdy a kde tam budu.

          0 0
        • novas752  

          Takže vyjíždět budu ve 13:00, tzn. ve 13:20–30 budu čekat na pumptracku v Bráníku. Kdyžtak můžu vyjet klidně o půl hodiny dřív nebo později.

          Identifikace: černo-stříbrný kolo s modrejma nápisama, stříbrno-modrá helma a černo-červenej Camel.

          0 0
          • laso  

            ok, budu tam. do zprávy ti hodim mobil na sebe, kdyby cokoliv.

            0 0
      • Elof  

        Ahoj Já bych se přidal na Butovicích. Kde tam mam čekat?

        0 0
        • novas752  

          Ahoj, ve 13:00 budu u těch pískovcových sloupů u západního výlezu z metra.

          0 0
    • Tydlii  

      Ahoj, za chvilku – okolo čtvrté vyrážím z modřan směr Zbraslav, Jíloviště, Černolice a zpátky někudy okolo Berounky. Kdo se přidá? :) Návrat na hokej. Pište, kde se připojíte kdo chce :) .

      0 0
    • Tydlii  

      Je tu pekne mrtvo :D . Tak jeste jed pokus :) . Kdo by se jel projet ve ctvrtek v 16:30?? Start od řeky, trasy podle gusta, rád si nechám ukázat nové cestičky v okolí, když se někomu bude chtít :)) . Tempo na pohodku – takze pro vas zavodniky asi spis takova svatecni vyjizdka v sacku s motylkem a v žabkách na nohou :D . S pozdravem tydli

      0 0
      • novas752  

        Tenhle tyden nemuzu (zapocty, bla bla bla), ale pristi Pa/So/Ne bych te tam klidne „provedl“.

        0 0
    • McBlacky  

      neděle 22.5. Bike

      sraz 10:15 na hrázi Hostivařské přehrady.

      viděl bych to nějak takhle https://mapy.cz/s/GZyI

      oběd v Kameňáku. Tempo do pohody-v sobotu jedu Jestřebky, tak budu hodně krotkej.

      0 0
      • 01carbon  

        Přijedeme ve 2ks – pokud se nic nepo

        0 0
      • rdx  

        hlasim ucast na sobotu i nedeli :)

        0 0
      • alika  

        taky se přidám a ještě dotaz jak do Hostivaře na kole z Barandovský­ho mostu?

        0 0
      • cwrcekk  

        Tak u nás doma nakoniec padlo rozhodnutie pre alternatívny program, nakoniec nedorazím. Užite si to :)

        0 0
    • cwrcekk  

      Mňa to tiež láka, ak pôjde o pohodovú vyjížďku. Ešte uvidím, ako sa vyvinie rodinný program a určite to ešte potvrdím :)

      0 0
    • Tiky  

      V sobotu v 10:00 pod Barrandovským mostem pořádá Radius vyjížďku do Haloun. Kdo se přidá? Hlašte se.

      0 0
    • Elof  

      Který strana Braník nebo smichov

      0 0
    • Tydlii  

      Někdo na nedělní odpolední vyjížďku? :) Start z Modřan v tolik v kolik se vám to hodí :) (nejdriv za pul hodky a nejpozdejc ve 3). Trasa rovnou za nosem, neco pohodoveho a v klidu – mam za posledni dva dny nejakych 195km.

      0 0
    • McBlacky  

      Sobota 25.6.sraz 8:10 nádraží Vršovice ;)

      původně jsem chtěl jen vlako-Brdy, ale je tam výluka. Takže se vracím k unfinished projektu „Blaník“.

      Trasa hodně hrubě: tudy

      počítal bych s 100–110km kolem 2000–2500up, asfalt jen na konci z Říčan.

      Jídlo někde po cestě, doporučuju slušné zásoby sebou. Kolo v perfect stavu.

      Alespoň trochu formy sebou…

      Kdo se nenapíše sem s tím nepočítám

      0 0
      • Metropolis  

        Hmmm to vypadá zajímavě, to se hlásím.

        0 0
      • snas89  

        já bych jel

        kdo všechno pojede? trochu formy může kdokoliv pojmout různě:)

        A dokážeš odhadnou čas návratu?

        0 0
        • McBlacky  

          kdo všechno nevím, to se uvidí tady :) dám to i na FB a pošlu to kamarádům. Doufám, že pojede „akorát“ skupinka :)

          čas návratu bych rád do tmy. 9,30 vyrazíme z nádraží a bude to dost navigování počítám, plus dost terén, zastávka na oběd a na nějakou sváču a pivko odpoledne. Nepočítám, že to bude chrťárna s gelama v kapsách. Beru si trailový kolo, ne závodní

          0 0
          • snas89  

            ok, když vyřeším hlídán psa, tak pojedu rád:)

            0 0
          • alika  

            Jel bych velice rád, ale slíbil jsem účast na Bahnech ve Strašicích tak snad příště

            0 0
      • rdx  

        aj rano bude bolet. no dospim ve vlaku :)

        hlasim ucast

        0 0
      • Reggie  

        taky bych se toho výletu chtěl zúčastnit, snad to bike vydrží, musím se ho zeptat, od léta jsem ho neviděl :-)

        0 0
      • McBlacky  

        Akce platí. Počasí vypadá na bouřky, to moc předpovídat nejde – mění se to každou chvíli. Uvidíme ráno. Jakmile se dostaneme do Sázavy už pak jsou varianty jak to zkrátit/zrychlit.

        Plán bude dobít Sázavu pokud možno bez větších zastávek (cca 60km od Votic) a u oběda dle podmínek a radaru naplánovat zbytek.

        0 0
        • Metropolis  

          Potvrzuji účast.

          0 0
        • rdx  

          bidon uz je v mrazaku :)

          0 0
        • Mickey Mouse  

          Hezky rekreacni vylet ala BF, cely den v prde** jen na kole jsme moc nesedely. Krajinou znamou i neznamou Stredoceskou pahorkatinou. Blanici prekvapily. Tolik jsem toho vlakem uz dlouho nenajel. Diky Blackymu za zorganizovani, sam bych se tam nevypravil. Do priste potrenujem, a musime dat aspon 15 minut jizdy bez zastavky.

          Hezky jsem si odpocinul, na biku jsem byl letos podruhe a takoveto vyletovani ma take neco do sebe. Clovek nemusi jen honit waty, tepy, vamy ale staci se, jen tak se loudat krajinou. Tesim se nekdy napriste.

          0 0
          • McBlacky  

            nj když se musí mapovat a navíc je ve skupině rozdílný vybavení tak se to táhne. Mě to neva, chrtim dost na závodech ;)

            nebýt deště, tak bychom to doklepli celý. mě přišlo zbytečný valit po bouřce do bahna a než 50km po asfaltu, to už radši vlak.

            0 0
      • rdx  

        Tradicne paradne vymysleno. diik .

        125 kratsi variantou, ta naklikana by asi byla o neco delsi.

        0 0
        • McBlacky  

          jsi hustej, jedinej co nevyměk.

          Ono to kratší než jsem to měl já naplánovaný možná ani nešlo – podle mapy to je hodně přímé. Určitě jsi jel rychlejší.

          0 0
          • vysmátej bajker  

            čistě náhodou neposkytl by to prosím někdo projeté v gpx?

            0 0
            • rdx  

              Tu

              http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?…

              ze sazavy do prahy je to provizorni uprk pred destem, tam to jde namotat rozhodne lepe viz puvodni blackyho plan

              0 0
              • McBlacky  

                díky Radku. Já jsem v tomhle hroznej. Jak používám 3 gps krámy tak jsem ve stavu, že to syncuju jen když jsou plný paměti :) musím si pořídit něco novějšího co umí sync přes mobil. Šárky 520 je v tomhle top, ta už v hospodě v Sázavě věděla kolik jí to hodilo QOMů :)

                co se týče trasy pár míst by šlo i líp, třeba příjezd do Vlašimi je lepší po značce jak to jel Robert a ne po silnici jako my. Jinak si ale myslím, že cajk.

                0 0
              • McBlacky  

                a jako obvykle, kde cykloserver tvrdí, že to nejde nebo je to nevhodné, jsou to ty nejlepší úseky.

                Kolem Hrádku technický singl ve svahu

                Z Velkého Blaníku – jak jel Radek dle záznamu to je lehčí a rychlejší, kdo má AMko nebo si chce trochu zablbnout tak doporučuji po červené na rozcestí U Chýše – technické a dost široké na to se tam trochu hecovat a nahánět ;)

                0 0
                • novas752  

                  Musíš myslet na to, že mapy na cykloserveru jsou dělaný pro většinu cyklistů, což je cykloturista na krosu nebo mtb ht za 15.

                  0 0
    • rdx  

      Tam to zname :)

      http://magazin.aktualne.cz/…02590604f2e/

      0 0
    • dareios  

      Neplánujete někdo vyjíždku ve středu 6. je mi jedno kam cca kolem 60–70km, bych se přidal :)

      0 0
    • Galibier  

      Ahoj, zítra jedeme na Plešivec, pojedeme v 10:00 z Jinočan, co nejméně „áčka“ vše ideálně teren, pojedene Jinočany, Nučice, Loděnice, nahoru nad Beroun, dolů po červené, pak Tetín, Tobolka, lom Homolák (možná koupačka ), pak směr Běštín, tam se tomu „áčku“ asi nevyhneme, pak nahoru na Plešivec, zpět to namotáme podle sil a počasí, ideálně směr Halouny lesem nebo na Kuchyňku....... . Kdo chce ať se přidá, žádné chrcení, prostě pohoda, pohoda tempo....., sraz v 10 v Jinočanech u rybníka, uprostřed obce (cca 90 – 100 km, asi spíš více… ) (kontakt na mě Martin . 602 557 984 )

      0 0
    • Galibier  

      Ahoj, v neděli jedeme na Říp, tempo pohodové, ( na Plešivec to dalo 103 km a to jsme to pak hodně zkracovali ), takže teď to bude určitě 100+, ale nemělo by to být tak náročné, …výškově…, pohodový bikeři a hlavně bikerky jsou vítáni, sraz cca 8:30 až 9:00 obora Hvězda nebo na konečné tramvajové zastávky Bílá Hora. Kontakt na mě uveden ve výletu na Plešivec…

      0 0
    • laso  

      ve středu v 17:00 popracovní vyjížďka na točný, vyrážíme z hodkoviček od křižovatky nad velointestem. konec kolem půl osmý u stezky na pivku

      0 0
    • crom  

      někdo o vikendu na pohodu po singlikach do Haloun na jidlo a pivko,uz ani nevim jak to tam vypada:)

      0 0
      • Metropolis  

        Já bych jel. Chceš jet raději v sobotu nebo v neděli. Já možná spíš v sobotu, ale tu neděli bych taky dal.

        0 0
        • crom  

          ahoj,neznam te tak ti to radeji napisu.vezmu sice pevnaka ale to ume neznaci zadne zavratne tempo:)je to vmem podani turistika,takze jestli jezdis normalne s blackym,tak te radeji varuji:)klidne v sobotu,tedy podle vetsiny jestli se ještě někdo prida

          0 0
          • Thapsus  

            Ahoj Fany, kdyby ses rozhodl pro neděli, nejspíš bych se přidal s Radkou. V sobotu jsem bohužel v háku. Teda když bude trochu slušný počasí.

            0 0
          • Metropolis  

            V pohodě s tempem si nedělej starosti.

            0 0
          • Metropolis  

            Ahoj klucí, tak dáme tedy tu neděli? Já už bych to zase kvůli dalšímu programu na víkend potřeboval rozseknout.

            0 0
            • crom  

              ahoj tak nedele ok.sraz pod barandakem -branik 10:00 cestou zpatky se od vas odpojim za loukou směr hreben.musim ještě uříznout spadlej strom co prekazi na jednom trailu

              0 0
              • Metropolis  

                Budu tam v neděli v 10.00, se stromem Ti klidně pomůžu.

                0 0
              • Metropolis  

                Budu tam v neděli v 10.00, se stromem Ti klidně pomůžu.

                0 0
              • Thapsus  

                OK, počkáme na konci stezky u nádraží Zbraslav 10.20, kdybyste to brali jinudy dej vědět.

                0 0
              • StrejdaS  

                Dlouho jsem te nevidel, dorazime s Jitou. :)

                0 0
              • snas89  

                Mam volno a pridal bych se tak snad tam na vas okolo desaty narazim:)

                0 0
                • crom  

                  ahoj tak to rusime do deste se nam nechce.na koho jsem mel spojeni jsem informoval.ostatni snad prectou taky,jinak se omlouvam

                  0 0
                  • snas89  

                    v poho…popravde ja to psal jeste driv, nez jsem vykoukl z okna…takze se mi ted i trochu ulevilo:)

                    0 0
                  • Thapsus  

                    Jasnačka pane.

                    0 0
                  • Metropolis  

                    OK ale škoda, možná jsme to mohli risknout.

                    0 0
                    • snas89  

                      A co jedna „rychla tocna“?:) jel by nekdo ? Kdyztak podle prseni.

                      Je to okruh na necely dve hodky k vytoni.

                      Sraz u metra kacerov cca v pul treti kdyby se nekomu chtelo.

                      0 0
      • jezkovi.voci  

        Halouny? Kde to je? o vikendu asi ještě nebude úplně super počasí, ale jindy bych se přidal ;-)

        0 0
        • Dr.Drejg  

          20C a polojasno mi přijde jako ideální bajkove počasí. Halouny si vygoogli, je to taková bikerska kultovka.

          0 0
    • Darkson  

      čus. někdo v neděli na pohodu Halouny?

      0 0
      • oddie  

        V neděli bude pršet :) Jinak bych něco klidně jel.

        0 0
    • Smazaný účet  

      nějaký šmrdolení v neděli?

      0 0
    • Metropolis  

      Ahoj, jenom hlásím, že v sobotu se chystám na organizovanou vyjížďku po trase závodu Transbrody (více na facebooku závodu Transbrody) Start je v 10.00 ze Zvole. Pojedu tam z Prahy autem, tak kdyby někdo chtěl tak může jet se mnou.

      0 0
      • snas89  

        Ahoj, já bych jel.

        Odkud případně z Prahy jedeš? Nechceš případě vyrazit na kole? Od Výtoně bysme tam měli být klidným tempem za hoďku.

        0 0
    • rdx  

      V nedeli pojedu na Říp, nenarocna trasa po tur. cervene tam, nazpatek nekudy jinudy (lonska trasa viz jpg).

      Mirne sportovnejsi, ale ne chrti tempo. ± 100km

      Sraz 9.30 Šárka ( Evropská – McDonald).

      0 0
    • snas89  

      Zítra (Sobota 3.9.) jedu projet trasu B (58) Trans Brdy:

      https://www.kolopro.cz/…y/events/452

      Vyjíždím z výtoně v cca 10:00, pokud by se chtěl někdo přidat, nebo po cestě potkat, budu jen rád.

      0 0
    • rdx  

      Nedele 25. 9. Plešivec? Tam klasika terenem po cervene (Zbraslav > Cukrak > Kuchynka > Plesivec). Zpet spodem pres Halouny. ± 100Km. Bahno, koreny, kameny vsechno berem :). Rozumna sportovnejsi jizda …

      0 0
      • Metropolis  

        Já možná, teda rád bych, ale ještě nevím časově. Dám vědět.

        0 0
        • rdx  

          oka

          sraz nedele v 9:30 pod Barandakem (https://goo.gl/…CNB75qj7xZ82)

          0 0
          • Metropolis  

            Tak fajn budu tam.

            0 0
          • alika  

            Jedu ale připojil bych se někde u miliardové lávky (pojedu z Radotína )

            0 0
            • rdx  

              No problema. Tak primo u toho sjezdu na stezku? Muzeme tam byt pocitam tak ± 9:45 / 50

              0 0
              • alika  

                Ok.

                0 0
                • rdx  

                  Jeste mensi zmena. Budem nabirat jeste jednoho cloveka pred nadrazim ve Zbraslavi, presunes se taky tam, at nemame milion zastavek? :)

                  0 0
                  • alika  

                    Není to problém přesunu se tedy na Zbraslavské vlakové nádraží cca v 10hod

                    0 0
                  • Galibier  

                    Ahoj, pokud akce platí, tak bych se také rád přidal a dorazil bych na Zbraslavské nádraží.. v 10:00?

                    0 0
                    • rdx  

                      jasne plati, bude nas neco kolem 8, u nadrazi budete tri :)

                      0 0
                      • alika  

                        Slušný počasí a parádní vyjížďka díky Radku

                        0 0
                        • Metropolis  

                          Ano bylo to super, hodinky doma ukázaly 120 km.Taky děkuju

                          0 0
                          • rdx  

                            Ta druha pulka uz odcejpala pekne :)

                            KOM na Plesivec byl blizko, skoda flakani se dole. tak priste :)

                            0 0
    • McBlacky  

      Středa 28.9. 11:00 sraz pod Barandákem na bránický.

      Jediný je jistý – zastávka v Halounech. Kudy zatím nevím a v jakým stavu budu taky ne -klasicky dáme kalbu v ut, protože st je volno :)

      Do stovky a 1600up to bude.

      0 0
      • rdx  

        ten čas, chápu :))

        +1

        0 0
      • Smazaný účet  

        +1

        konečně něco, co snad dám

        btw letos na kole cca 400km…

        0 0
      • Galibier  

        taky bych se rád přidal…, uvidím jak s prací

        0 0
      • alika  

        Hlásím účast

        0 0
        • hawrda  

          A hlavně fotit:Dříve tu byl kromě samotné trasy i komplet jídelní a nápojový lístek z Haloun či jiné putyky:).A teď dlouho,dlouho nic:).

          0 0
          • McBlacky  

            zkusíme s tím něco udělat :) eventuelně začít účtem z dneška :)

            0 0
      • Galibier  

        tak já to kvůli práci nestíhám, ale kam to namotáte, už tušíte ?? kdyby jste věděli kudy, tak bych se možná připojil někde, nebo dorazil do Haloun, pokud tam nějakou dobu hodláte zůstat a zamávat „čárkami“ na účtu :-))

        0 0
      • Smepet  

        Se pridam v 11 po barandakem

        0 0
      • McBlacky  

        tak já nakonec jen 66km a i to bylo dost nad moje síly. Po tom co jsme se rozdělili jsem se hodinku a půl prospal na louce u Dobřichovic a pak s potkal znovu se Seržou na Koutským :)

        kalba do plnejch do pěti ráno plus celodenní bajk – už mi to nějak nejde. Málo tréninku :)

        0 0
    • strongpajda  

      Někdo zítra na bajk, že bych se přidal? rozumný tempo, max 70km a minimum asfaltu?

      0 0
    • Picino  

      Ahoj, zítra jedu na celý den do Prahy a přemýšlím, že bych si vzal bike a trochu projel místní stezky. Sám se ale do toho nechci pouštět. Tak kdyby někdo z místních mě chtěl ukázat nějaké pěkné traily např. jsem četl něco o Točné, tak bych rád vyzkoušel. Je to na poslední chvíli,ale zkusím to. Jinak budu muset jen šmajdat po městě. Dík

      0 0
    • JackT  

      Čau, někdo dnes po obědě -+14h na východ, jih do 60km? Dlouho jsem na tom neseděl a vypadá to, že dnes bude hezky…

      0 0
    • crom  

      tak jede se o vikendu do Haloun,nebo co?:)

      0 0
      • StrejdaS  

        Cus, pojede se neboj. :D Predbezne bych to videl na 10:30 u Barrandaku.

        0 0
        • jakub_kencl  

          V kolik budete u paviána? cca 14? Že bych si tu silničku naplánoval tak abych dorazil na jedno :-)

          0 0
        • StrejdaS  

          Potvrzuji zítřejší sraz v 10:30 pod Barranďákem na Branické straně, pojedem asi klasiku po červené s možnou odbočkou třeba na Kámen. Cíl bude husa u Paviána.

          0 0
          • crom  

            dik panove za pojezd,super.Kamen byl,husa taky,spolecnost v hospode slusna i Las dojel:)

            občas mel někdo problém nacvaknout:)

            0 0
            • Thapsus  

              Zavidel jsem cely den, chlapci. Momentalne mam oko po generalce a zakaz kola, jinak bych dorazil. Ale na Novy rok se uz v Halounech snad potkame.

              0 0
            • StrejdaS  

              Dneska to byla parada, nechapu jak k tomu nekdo mohl mit vyhrady. :D

              0 0
    • rasken  

      Zdar sobota nebo neděle??

      0 0
      • oddie  

        V neděli bych se na něco krátkého možná dal zlákat, jestli se mi podaří vstát (a předtím dát dohromady polorozpadlé kolo po sezóně…)

        0 0
    •  

      Já už toho letos asi moc nenajedu :-( snad na jaře.

      0 0
    • Darkson  

      zítra jedem XC směr jih, sraz v 10 u baseballu na Libuši, v plánu návrat za světla/ z hospody pravděpodobně za tmy:)

      0 0
    • crom  

      1 teda razim do Haloun,vyjedu tak 11:00 od Barandaku.kdyby se chtěl někdo pridat,kule se rozhodne nepojedou:)

      0 0
    • crom  

      někdo nedele kolo?nejaky singliky Tocna,Sarka,Krcak,Pro­kopak je me to jedno.na pohodu

      0 0
    • Darkson  

      někdo bajk v sobotu? nějaký pohodový XC, na tom ledě to bude i tak sranda

      0 0
    • snas89  

      Tak včera jsem zkoušel dát Točnou…

      Neseď doma, říkám si… je tam pěkně a materiály k přednáškám doděláš večer.

      Z vyšehradu jsem koukal dolů k řece a viděl jsem čistou stezku, určitě se dá na točnou v poho dojet a tam to bude paráda.

      Tvl, to jsem si dal! :)

      Cestou na lávky jsem se málem třikrát natáhl a v půlce lávek jsem se otočil domů.

      Zledovatělé kořeny pod pár cm sněhu prostě nedávám.

      Jako respekt k těm, kteří v tomhle jezdí.

      Ale…to si děláte srandu ne?:)

      0 0
      • McBlacky  

        byl jsem včera běhat a teda asi by se jet dalo, ale jen totál krokem a to je o hovnu. Jediný kde to jde je, kde nechodí pěšáci a není to uklouzané (rozšlapané a pak zmrzlé).

        0 0
        • crom  

          jak pises chce to singliky ne moc vychozene a nebo cistej freeride jenze to zas moc nejede:)protože v okoli takove mam tak jsem si včera odpo slusne zajezdil:)místy doslova,hlavni uslapany cesty ledovky slusny.

          snas 89 Tocna by me teda nenapadla cece:)tam se to da cekat

          0 0
          • Darkson  

            pojeď v sobotu:-)

            0 0
            • crom  

              jen si rozbij hubu i za me:)vtomhle se me nikam nechce,led nemusim

              o vikendu budu stavet xc okruh u bobovky,uz jsem si trasu a všechny boule a kameny obhlidl:)na jaro ve srackach malina:)

              0 0
          • snas89  

            no co…na kole v podstatě nováček a něco se musí zkusit poprvý:)

            už jsem poučenej a za mě vím, že si prostě počkám, až selze sníh…

            0 0
            • jonti  

              Snih je uplne v pohode, problem je tohle co je venku ted, kdyz to roztalo a znovu zamrzlo.

              Ted jsem se prave vratil z Dalejaku a tam je to uz dnes o dost lepsi, jak na to napadalo 5cm snehu.

              0 0
          • 01carbon  

            Predevcirem jsem se šel proběhnout – Vrsovice-Hostivar. Hned v Michli pod Tyršákem jsem na chodníku hodil parakotoul – bez újmy na materiálu i těle – duše nadranc. Vracel jsem se horem tou cestičkou nad hostivařskou nádrží a připadal jsem si tam jak Sáblíková. Akorát že ta jezdí po dvou a já měl občas na zemi všechny 4 kopyta – neskutečná komédyje. Byl jsem rád, že jsem se dostal OK zpět na chodník.

            0 0
            • hawrda  

              A kolik jsi dal pivek v Hostivaru?

              0 0
            • McBlacky  

              já byl běhat ve středu klasický kolečko Jezerka-Vyšehrad-Folimanka-Grebovka a taky komedie. Nejít na držku znamenalo zajímavý invence v běžeckým stylu :)

              0 0
              • Smazaný účet  

                v Bráníku mám kluziště už před barákem…neběhám, čekám až to roztaje :-)

                0 0
                • 01carbon  

                  Teď jsem zahlídnul předpověď – zaházej okna hnojem a ulož se k zimnímu spánku. Ta zima má vydržet ještě týden. Je pěkně jdu to zkusit někam Grebovka, Folimanka.. ale beru krosovky. V úterý jsem si debil nazul silničky :-) Když jsem asi hodinu bruslil a potom naběhnul na suchý povrch tak jsem byl úplně mimo.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    v krosovkách jedině, ale i tak. Moje zoufalost se dá dobře demonstrovat tím, že v UT a CT jsem byl v Chuchli. 25km a 26km znamená ke stovce koleček ;)

                    Mentální trénink, občas zpestřený snahou pár lidí mě zkusit předjet.

                    0 0
                    • whom  

                      To už máš jednu nohu delší :o)

                      0 0
                    • Krov  

                      Tak Chuchle určitě vyžaduje určitou dávku sebemrskačství a nebo vypnout mozek. Taky jsem tam teď jel párkrát těch 25 a vždycky jsou nejhorší první kilometry, než si zvyknu. Na ruce a na tepy je to dobrý, ale nohy na kopce s tam nepřipraví. Včera jsme jeli radši večer do Jizerek, už je to tam pěkně utažený, jen to bylo hodně tupý.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        Jizerky jedu na vikend, vcera byl u nas mini vecirek tak jsem musel brzo domu :) ja ted chci neco najet nez bude Boboloppet, hlavne ruce no.

                        0 0
                        • Krov  

                          Jedeš letos Boboloppet sám na sebe? Nejen support? Taky se tam letos chystám, ale rozvážným tempem, protože bych nerad, aby mě pak na Máří předjížděli turisti s dětma :).

                          0 0
                          • McBlacky  

                            pojedu sám a rád bych překonal čas Šárky – ona nemůže, přiletí v sobotu ráno ze služebky z Kanady.

                            Pojedu s Greyem a Chuckem, tak uvidíme jak to půjde. Záleží na sněhu. Včera to jelo skvěle a přitom v sobotu to byl spíš podprůměr.

                            0 0
                            • Krov  

                              No jo, nasadila ti slušnou laťku. Ale jak píšeš – záleží na podmínkách, na běžkách se ty časy moc porovnávat nedají, často se to rychle mění i během dne. Mně třeba včera přišly podmínky dost pestrý, dost záleželo, kdy tam jela naposledy rolba a kde se držel nějaký lokální mráz. Výborně to jelo nahoru na Rozmezí nebo z Čihadel na Protrženou, naopak na Předělu nebo ráno kolem Prezidentský to bylo tupější. Okolo Bedřichovský nádrže už to pak zase trochu povolilo (pokud jsem tedy nepovolil já). Ale je pravda, že proti minulýmu víkendu to bylo všechno zlatý.

                              0 0
                              • McBlacky  

                                včera v Jakuszycích to letělo snad všude. Mají narolbovaný cesty, který jsem v životě neviděl. Viz fotka (začátek staion-samolot nemám)

                                A to jsme nejeli (o čem vím) biatlonový kruhy, pár spojek na Krogulci, Polana-Orle do sedla, pytlík ze sedla, Samolot-Orle direktkou, Horní Dukt a všechyn spojky obou Duktů, výjezd od kolejí pod lom a dál, spodní stadion-lesem na Sklarzskou.

                                Rolbař asi dlouhá šichta na koksu, nebo nevím…

                                Nejlepší běžkování sezony a určitě top5 v ČR ever.

                                0 0
                                • karliner  

                                  Tvl, to o těch Jakuszycích sem vůbec nepiš, nebo brzo nepůjde v rozumnou dobu zaparkovat ani tam…

                                  0 0
                                • Krov  

                                  Pěkně jste to tam objeli. To muselo dát aspoň tak 65, ne? Oni tam všechny ty smyčky mají pěkně pospojovaný, když se jede padesátka na Piastech. Před pár lety se to párkrát jelo i volně a byl to nejhezčí lauf – žádný nekonečný rovný horizonty, ale spousta zatáček, odšlapů a střídání sklonu. Navíc se to jezdí v březnu a já tam měl pokaždý lehce přimrzlý firn, takže to jelo strašně rychle. Takhle to zaznamenala GPS:

                                  0 0
                                  • McBlacky  

                                    54 to hodilo, me tam prave bavi ta zmena profilu a zatacky, porad se neco deje.

                                    0 0
                                • Pebe  

                                  byli jsem tam na celý víkend a bylo to super

                                  teda až na ty pěšáky, pejskaře, děcka s batohama a kolem poledního to u stadionu byl už pěkný Václavák :-)

                                  zaparkovali jsme v pohodě oba dva dny, ale příjezd jsme měli brzo, takže se to dalo v pohodě

                                  bylo to všude moc pěkně upravené, místy se tam prohnal středem skůtr, asi ten záchranářský

                                  všechno jsme to neprojeli, nemáme takový výkon, 36+40km bylo pro nás tak akorát :-)

                                  0 0
                                  • rdx  

                                    Da se na tyhle okruhy nastoupit uz v Harrachove? Melo by to jit nekde kolem nadrazi koukam, nebo mozna jeste bliz Novemu svetu.

                                    0 0
                    • 01carbon  

                      To by tam muselo pobehovat stado polonahych lepych a i tak bych se na to vykaslal odhaduji po 6kolecku. Jestlis tam sel odkrouzit km OK. Vypnout mozek obcas kontrola hodinek kolik je ubehnutych km. Kdyz zkousim krouzit pocet kol tak (to same v bazenu) to pokazde zacnu okolo 5–6 vojtit. Byl jsem se podivat na mladyho na draze v motole – naprosto nechapu jak tam muze za vikend nalitat 150km. Veverka v bubnu.

                      0 0
                • Honzis  

                  u nás v Polabí naštěstí silnice ok, takže běhám jen asfalt. Jde to i na silničku, ale to už je dost kosa. Jednou jsem byl běhat po zmrzlých polích a byl jsem vyléčen – každej krok jinej, klouzalo se to, achilovky jsem pak 2dny cítil. Na asfaltu mezi vesnicemi s projíždějícími auty to není žádnej šlágr, ale nic jiného pořádně nejde a v lednu asi nepůjde, pokud člověk nejede na hory …

                  0 0
              • snas89  

                mozna jsem te i behem vychazky se spsem na vysehrade postrehl:)))

                teda, akrobau tam ted potkavam dost:)

                0 0
      • šimlos  

        Dneska jsem byl podívat kousek od Únětic, kde jsem byl pracovně, jak by se dalo případně jet někam mimo silnice. Je to o držku, spoustu ledu pod sněhem, ledovatý koleje ,předpokládám, že to bude kolem Prahy všude stejný.

        0 0
        • Honzis  

          včera jsem jel na crossu se slickama od nás z Peček k Sázavě a krom pár úseků, kde jsou 3 vyjeté koleje na černý asfalt to jde. Čistě v Polabí a na hlavnějším cestách to je bez problémů i na žiletku, ale jedině odpo když není taková kosa! Stezky furt hrbatý led pokrytý sněhem, to nedávám.

          0 0
      • Petr L2  

        Dnes jsem si chtěl projet trať FATBIKE NIGHT RACE co se jel ve čtvrtek večer na trati v Řepích za Calabrone a před domem mi v otevřené poloze zamrzla páčka od sedlovky, tak jsem dal kolo rozmrznout do obýváku a jdu na válce, dám si je k oknu na zahradu ať mám alespoň pěkný výhled…

        0 0
        • allrose  

          Taky jsem zasunul sedlovku a nic..stačilo zajet na sluníčko a vyjela

          Teploměr doma –3,v lese pod –13

          Sedlovka reverb lepší teploměru,pod –10 nepracuje,nebo spíš ovládání,težko říct

          Dneska už to bylo na chrta…nuda

          0 0
          • Petr L2  

            Mě zajela a zase se vrátila zamrzlo mi lanko a po zmáčknutí silou se už nevrátilo, takže sedlovka nedržela, blbec jsem si při mytí nepohlídal, kde všude zůstala voda.

            0 0
    • indoorajn  

      Jezdim do říčanskýho lesa případně voděradský bučiny a úplně v pohodě, v lese pohádka. Včera nočni 2h, zase v neděli. Je potřeba volit trasu mimo zástavbu, tam je to ledovatý. Případně se dá z Prahy popojet vlakem.

      0 0
    • JirkaD  

      Minulý víkend jsem při běhání v Prokopáku, který je pokrytý čistým ledem, viděl pár akrobatů na kolech a bylo mi hned jasný, že ne kolo ne. Tento víkend je to stejné, tak jdu do Černošic na staďák bruslit. 90 minut už něco dá, pak plavání na Barrandově, pára, bublinky, relax… :-)

      0 0
      • allrose  

        masocchisto :D

        0 0
      • Darkson  

        dneska luxus, s ledem to zdaleka neni tak dramatický. 1 lehkej pád v místě, kde jsem to čekal, když jsem předtím skenoval očima stopu. tady mi to ustřelí, jsem si říkal a tak že jo:-)

        počasí dokonalý, ze Zbraslavi byl hezký pohled na modré nebe nad hlavou a ošklivý na šedý smogový opar nad Prahou…

        0 0
    • 01carbon  

      Kdo byl nejčkonc někdy v Halounech – kudy se při odjezdu z Haloun nechá objet louka která se sjížděla dolů a točilo se doprava na žlutou. Ta louka je zoraná hlubokou orbou. Měl jsem s sebou jednoho na gravelu, tak jsme nechtěli hledat slepé uličky a poklopili jsme to dolů silnicí.

      0 0
      • Smazaný účet  

        jedině že by byl nějaký singl výše ve svahu lesem…

        btw stejně se tam cesta vyšlape :-)

        0 0
      • rdx  

        minulou sobotu tam uz byla vyjeta cesta kolem dokola a slo to projet

        0 0
        • 01carbon  

          Kdyz se vyjede na tu zoranou louku doprava podel lesu? Tak nejak jsem odhadoval ze by to mohlo byt.

          0 0
          • rdx  

            jj nejdriv kolem lesa a pak v ohybu je vyjeta lajna pres, celkem v pohode jetelna.

            ale nesmi byt bahno :)

            0 0
    • 2. Bóďa  

      Dneska nikdo?

      Ještě je zima? :)

      0 0
    • milan.v  

      Navrhuji nové vlákno „jaro-léto 2017“ a třeba se k vám někdy přidám … :o)

      0 0
      • McBlacky  

        na to jsem aktuálně moc línej :)

        neděle 30/4. 10:00 pod Barandákem na bránický strane na cyklostezce u vody.

        cca 60km, cíl Skalka, podle toho kdo dorazí zvolíme trasu.

        tempo zevl, at je power na večerní čarodky…

        0 0
        • Smazaný účet  

          zkusím, jestli se Moratce ještě točí točítka…než to odvleču ke Krabovi :-)

          0 0
        • 01carbon  

          Já né – vyfasoval jsem 30 stehů do dásně. Mladej by jel – ještě dám vědět až jak a v jakém stavu se vrátí z Hustopečí. Skalka – nad Mníškem vedle Babky?

          0 0
          • McBlacky  

            Jsem te videl na kole ve ctvrtek a vypadal jsi v pohode. Skalka je ta Skalka co myslis

            0 0
            • 01carbon  

              Jsem mel na patek odpo naplánovaného zubare – jenomze se nejak rozvasnil. Led, salvej, postel. huba jak po srazce s lokomotivou.

              Honza dneska nejede – vydejchava vcerejsi pochodove cviceni a bahenni lazne KPZ. TransBrdy zapomenuty :-)

              0 0
    • teepeex  

      nejel by dneska nekdo do Haloun?, nebyl jsem tam snad tisic let, mohl bych byt kolem desaty pod barandakem, tras znam vic:)

      0 0
    • teepeex  

      Cus, a co ted svatky, nejedete kamsi do padous? :)

      0 0
    • StrejdaS  

      V sobotu pojedem do Haloun. sraz v 10:30 pod Barrandovskym mostem na branicke strane. Predbezne se hlasili Crom, Serza a Las, tak uvidime. :D

      0 0
    • crom  

      zítra jedem s Darksonem směr Zahorany.technika nebude zadna,km ne moc a singliky.paan marodil a ja jsem chciplej furt:)kdyby se chtěl někdo pridat tak v 11:00 po Barandovskym mostem

      0 0
    • crom  

      novorocni vyjížďka nic!?to uz je velky upadek

      0 0
      • Smazaný účet  

        ?? někdo něco organyzuje?

        0 0
        • Meduza  

          Je to tady mrtvy jak Disko :)

          Jeste, ze alespon Thapsusi bratrstvo jezdi.

          Ty urco nekam vyjedou.

          Ja kazdopadne nemuzu. Budu na Sumave.

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Co je to ale platný, když si přečtu kde jezdili až na rajčeti se spožděním 14 dnů :-( FB, nebo kde to pečou, nenavštěvuji.

            0 0
            • Thapsus  

              Tak telefon počítám na mne máš, tak není problém písnout sms, nebo zavolat a domluvit se. Mimochodem, zítra dáme asi silnici do Haloun, kdyby ses chtěl přidat. Pokud nebude pršet, ale snad by mělo odpoledne přestat podle rosniček.

              0 0
      • cabbage  

        Novoroční vyjížďka 20158 v threadu Jaro-léto 2016 :-D

        0 0
      • karliner  

        Já mám dojem, že na večírku dostal Chuck za úkol zarezervovat stůl u Paviána. Já tam tedy vyrazím a uvidím.

        0 0
      • karliner  

        Tak u Paviána včera největší slabota co se týče účasti za posledních asi 15 let…

        0 0
    • Darkson  

      zítra jedem s Maslem na XC, sraz v 10:15 u golfu u Černého koně

      v plánu kolem 50 km na pohodu směr Jílové, výluka vzhledem k počasí možná. svačinu ssebou.

      0 0
      • Darkson  

        díky Ondrovi, bylo to super, Třeštibok dobyt.

        počasí nám dopřálo velmi různorodého povrchu – od ranní ledovky, přes zasněžené vyšší polohy a měknoucí jižní svahy, až po finální tající marast v Praze.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.