Pražské bajkové vyjížďky - léto 2011

484 nepřečtených
  • teepeex

    omluva za pozdní založení tohoto kurníčku přátelé v bajku,

    doufejme pádem tím, že i podzimek bude s jeho navlhlými terrainy stejně liknavý a podobně bezstarostně opožděn:)

    0 0
    • teepeex  

      díky všem za dnešní sázavskou

      malina:)

      0 0
      • crom  

        jojo malina,udoli taty kony nazaver me bavilo stejne nejvic:)

        0 0
      • StrejdaS  

        Pekny to bylo, vyjimecne jsem se dokonce udrzel celou vyjizdku na kole, takze hodnotim pozitivne.

        Ale padali jini viz foto. :D

        0 0
        • Sharka1  

          jj, Pendak velkej maser – v rychlosti 10km/h pustit riditka a tahat mobil, to nemohlo skoncit jinak :-DDD

          0 0
        • karliner  

          Což o to, že se vyválel, ale překvapuje mne, jak má zajebané kolo :-) Nějak to s chlapcem jde z kopce..

          0 0
          • Thidney  

            cyklisté sykli a sténají :) kruci toho jsem dlouho neslyšel, díky

            0 0
      • StrejdaS  

        Pekny to bylo, vyjimecne jsem se dokonce udrzel celou vyjizdku na kole, takze hodnotim pozitivne.

        Ale padali jini viz foto. :D

        0 0
    • cabbage  

      Kdo by vyrazil v pondělí někam na jih?

      0 0
    • VeVe  

      pro připomenutí – ČMBA BAJKOVÁ VYJÍŽĎKA

      Termín: středa 29.6.2011 v 17:20

      Lokalita: z jihozápadu na severozápad

      Sraz: parčík vedle metra Smíchovské nádraží, kousek od lávky přes koleje

      http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/…

      Trasérem bude opět McBlacky, který slibuje výjimečnou trasu s těmito záchytnými body: Smíchovské nádraží-Dívčí Hrady-Prokopák-Jinonice-Cibulka-Ladronka-obora Hvězda-Šárka aneb nahoru-dolů-nahoru-dolů-nahoru-dolů a tak stále dokola po příjemných stezkách, které z nás zná asi jen málokdo..:-) Nepůjde tentokrát o okruh, ale to by snad nemělo nikomu až tolik vadit..

      Minulý týden nám to kvůli dešti vyšlo jen do Jinonic, tak doufám, že to ve středu dáme celé, už ten začátek stál za to..:-) Předpověď počasí zatím vypadá hodně dobře!

      0 0
      • VeVe  

        Takže bohužel změna.. Blacky zítra nestíhá, bez něj bohužel ty vychytané cestičky nenajdeme a zase to úplně rušit by byla škoda, když má být zase jednou fakt pekelně hezká středa..

        Takže je tady náhradní trasa a to tato:

        http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/…

        Původní sraz v 17.20 u Smíchov­ského nádraží zůstavá, to pro ty, kteří už změnu nezaznamenají a potom se můžeme ještě potkat v 17.40 pod Barranďákem, aby zase třeba někdo nehartusil, že jel zbytečně sem a tam ..:-) A zakončení u stánku s pivem z Kout, což jistě ledaskdo ocení!

        0 0
        • Darkson  

          ahoj. 17:40 pod barandákem na které straně? asi se přidám

          0 0
          • Pijer  

            Je to na branické straně

            0 0
          • Darkson  

            tak jsem vás nestih. motal jsem se taky v modřanské rokli a na točný a pak to střihnul domu

            0 0
        • ronin  

          přidám se k vám na Smícháči

          0 0
        • PavelV  

          vyrazil jsem v 16:30 na místo srazu, ale nedojel, technika zradila, (prasklý ráfek), už po třetí ráfek Syncros FLR DS 23 nevydržel

          že by se mu nelíbila váha 98 kg ?

          nebo vadná série ?

          tak snad příště…

          0 0
        • Radez  

          Pojezd a počasí bylo parádní, nakonec u stánku s pivem a klobásama docela komedie, když si týpek s bruslema nesl klobásu a po třech metrech začal vrávorat, pak sebou seknul, klobása a chleba se váleli ve vyschlé hlíně a tácek s kečupem spadl na něho :-), lidí tam bylo mraky, tak se spousta lidí nemálo pobavila cizímu neštěstí.

          Jo a na uplnej fajront sme viděli dobrej ohňostroj.

          0 0
    • Jaroslávek  

      Omlouvám se, že se vám tady do toho vměšuju. Budu od 5. do 9.7. v Mníšku pod Brdy, takže jestli ještě jezdíte do Haloun … nebo bych dorazil některý podvečer k Pigimu …

      0 0
      • Jaroslávek  

        P.S. Nejsem si však jist, jestli trefím.

        0 0
        • Smazaný účet  

          z Mnichu do Haloun to máš jen přes kopec :-) Tam to bude v pohodě, zpátky to budeš mít horší :-)))

          0 0
          • Jaroslávek  

            Myslel jsem Pigiho, byl jsem tam jen jednou.

            0 0
            • Smazaný účet  

              to je podobný – přes kopec, když to po sjezdu začne bublat jsi v řece, tak po proudu a až přelezeš jez v Černošicích, tak po levý straně je Pigi…ale ten je teď v útlumu, teď se jezdí na pivko do stánku na cyklostezce ve Zbraslavi ;-)

              0 0
      • karliner  

        Bejvalej „Pigi“ stojí za houby. Postrádá dřívější atmosféru a pinglové s pinglicema jsou divný.

        0 0
    • pustipav  

      Nic se neplanuje na tyhle dva dny volna? :)

      0 0
    • Twister  

      Přesto, že léto rozehnalo část bikerstva po dovolených, ti, kdo zůstali v Praze, by si měli opět udělat čas na středeční vyjížďku s Čembou. Blackyho trasu z Prokopáku do Šárky necháme na jindy, ale podíváme se blíže na všemožné cestičky v Prokopském a Dalejském údolí. Bude to technické, nahoru dolů, tomu bude odpovídat i pohodové tempo.

      Takže se sejdeme tradičně v 17:30 na cyklostezce pod Barandovským mostem na Smíchovské straně.

      Termín: středa 13.7.2011 a 20.7.2011 v 17:30

      Lokalita: jihozápad

      Sraz: pod Barrandovským mostem na Smíchovské straně

      Mapa:

      http://www.mapy.cz/…

      0 0
      • cabbage  

        Kašlu.. na všešcko..:-/

        0 0
      • Reggie  

        budu tam

        0 0
      • Twister  

        Fotky z dnešní vyjížďky jsou tu

        Příště to snad dáme i se závěrečným výjezdem. Doufám, že jste všichni dorazili celý, na Chodově to byl docela sajgon, v Krčáku padaly větve.

        0 0
        • Masl  

          Díky za foto i za vyjížďku, doufám že všichni v pohodě dojeli kam měli, já naštěstí vyměkl a zavčasu to stočil do metra, kde jsem nakonec přečkal to nejhorší.

          0 0
        • VeVe  

          Dnes se mi celkem hodilo, že jsem byl prošitej a brzy to zabalil. Po dlouhé době jsem to neschytal a bouřku sledoval ze sprchy ..:-) Ale myslel jsem na vás, to jako jo…! :-)

          0 0
          • drbo  

            mel si kliku Vaclave :-). este ted si pamatuju tvoje slova ze v Praze prset behem vyjizdky nebude. Jak psal Jirka, v krcaku to bylo o vetev, bud do hlavy nebo si o ni rozbijes drzku. byl sem rad ze sem se schoval na Chodove kde sem udelal malou louzicku ;-). odvoz bohyni v servisnim vozidle si za ramecek taky nedam.

            0 0
        • PIWNIK PONURY  

          trasa paradni, diky!

          bourka taky dobry, nastesti vitkovsky tunel me zachranil od nejhorsiho)

          0 0
        • Radez  

          Ty jo, parádní, škoda, že sem nemoh.

          0 0
    • pustipav  

      Co takhle zítra něco kolem kila, nikdo nic? :)Docela bych se přidal :))

      0 0
      • Twister  

        Čau, zejtra bych jel do Haloun, tam nějak po smíchovský straně a zpátky se uvidí. Ke kilu to bude. Budu v 10 pod Barranďákem na smíchovský straně.

        0 0
        • PIWNIK PONURY  

          bych se pridal… budu pod barandakem na tu desatou

          0 0
          • Twister  

            Čus, ještě jednou díky za vyjížďku. Poslal bys mi kdyžtak gpx. dneška a středy, docela by mě zajímal profil.

            0 0
    • Jitkola  

      Ahoj :o),

      v neděli 17.7. jedem na Neštětickou horu (+/- 100km)

      Sraz 10h letiště Točná.

      0 0
      • crom  

        co pocasi?:))

        snad uz to vyjde,mel bych dorazit

        0 0
        • indoorajn  

          tak to bude prset :) Sraz letiste (tam co je to detsky hriste), jinak Fany pojedu pres Libusskou skalu, tak muzem i driv 9.45 zase u meteorologicky veze, jede se Cholupice, D.Brezany, Zlatniky, Psary a pak uz to kociruje Jita

          0 0
          • crom  

            budu rad ze dorazim na letiste v 10:)

            0 0
      • Smazaný účet  

        pokusím se vstát :-)

        nečekat na mě – buď budu včas na letišti, nebo vůbec…

        0 0
      • Smazaný účet  

        žiju :-) BF zase nezklamalo +/- 100km = ve finále 131 km (u mě)…zbytek je patrně ještě na cestě :-)

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Zkusili jsme někde sehnat číslo a zavolat Ti ale nezdařilo se… Tak hlavně že jsi Ok ;-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            se mi splašilo kolo v jednom výjezdu, a než jsem se posbíral, tak jste byli fuč a už jsem vás neviděl. tak jsem to dojel po značkách do Kameňáku, tam taky nikdo, tak jsem tam dal gáblík a přes Jílový a Davli jsem po asfaltu dojel dom…

            0 0
            • Jitkola  

              Seržo moc se Ti omlouvám, takovej balík jsem kočírovala poprvé, beru si z toho ponaučení pro příště a káčátka budu přepočítávat častěji. Je mi to líto.

              0 0
              • Smazaný účet  

                v pohodě, aspoň jsem vás nebrzdil v rozletu…Odtamtud už jsem trefil :-) BTW kudy jste jeli, že jsem vás nepotkal ani pak v tom Kameňáku? A kolik jste měli najeto?

                BTW v každém případě díky, pro mě spousta nových a pělných cestiček, ale budu si to muset projet někdy v klidu :-)

                0 0
                • Jitkola  

                  Kousek za Benicema byl hřebčín s hospůdkou ve dvoře, šli jsme ji do dvora prozkoumat a mezi tím jsi nám projel :o(. Pak jsme pátrali po Tvém telefoním čísle ale marně. Kilometry nevím nevozím cc ale pokračovali jsme do Kameňáku, nahoru na Skalsko a rozchod byl v hospůdce Na René.

                  0 0
        • McBlacky  

          mě to bylo hned jasný. Pokud je cíl Neštětická, tak to musí být hrubě přes kilo :)

          0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Luxusní akcička ! Takhle přesně si to představuju ;-)

        Díky.

        0 0
        • 33biker33  

          Absolutni souhlas, doufam, ze zase nekdy vyrazime.

          Diky a mejte se

          0 0
          • Zlatka  

            Tyjo Ty jsi snad nesmrtelný.. :))

            0 0
            • 33biker33  

              No, doufam, ze mi ta nesmrtelnost vydrzi dlouho pri tech vasich sjezdech;-D. Vic nez polovina chodicich smrtelniku neda co vy jezdite;-).

              0 0
              • Fery33  

                Kde vy jsem to jezdili v Sobotu?

                0 0
                • Jitkola  

                  Cestou necestou, polem nepolem… :o)

                  0 0
                  • Fery33  

                    Trekem či Canonem?

                    0 0
                    • Jitkola  

                      Já Trekem, to se ví.

                      Kanón si beru když jezdím po večerech sama :o))

                      0 0
                      • Fery33  

                        tak je to dobre;-),co na vikend planujete neco?

                        0 0
                        • Jitkola  

                          Záleží na počasí. V neděli chci jet +/-100 směr Mnichovice – Ondřejov s malou přestávkou ve Svojeticích na westernových závodech a zpět. Je to taky moc hezká cesta ale vím že koblihy bikeři moc nemusej, hlavně v plášti. Ale kdyby měl někdo zájem můžem se domluvit.

                          0 0
                          • Fery33  

                            hmm rad se pridam stejne nic v planu nemam a sedet doma to je na prd.Koblihy myslis co?No plastenka to bude problem asi si ji budu muset poridit co nejdriv…dnes to moc dobre nevypada na jizdu:-(Zitra se predbezne muzem domluvit.

                            0 0
                            • karliner  

                              Kobliha se říká koňskýmu hovnu.

                              0 0
                              • Jitkola  

                                Koně maj koblihy a krávy lívance :o), to bys měl znát i když nepracuješ v pekárně :o)

                                0 0
                                • Zlatka  

                                  :D

                                  0 0
                                • Fery33  

                                  jo takhle,to vim.Ja myslel ze to je ve spojeni kobliha-biker :D

                                  0 0
                                • Fery33  

                                  jo takhle,to vim.Ja myslel ze to je ve spojeni kobliha-biker :D

                                  0 0
                                  • Jitkola  

                                    Tak jo v pátek kouknu na počasí a případně vyhlásím další výlet :o).

                                    Ale případně Vás varuju jsem špatná průvodkyně co umí počítat jen do sedmi a může se stát že zbytek účastníků zájezdu se mi poztrácí někde po cestách. Serža by mohl vyprávět, nespím z toho ještě teď.

                                    0 0
                                    • Fery33  

                                      OK. uvidíme tedy,když tak mapu do batohu ;-) no já dnes budu myset kličkovat cestou domů naštěstí to má kousek,Od mánesa kousek pod strahovskej stadion.To bude časovka:-D

                                      0 0
                                • karliner  

                                  A co jsem napsal špatně?

                                  0 0
                                  • Fery33  

                                    Ne vse dobre napsany jen ja si to precetl ale nejak zahadne tomu porozumnel,to se stava,uz aby byl patek,nejak se mi zavarujou kolecka:-D

                                    0 0
                                  • Jitkola  

                                    Ne nic promiň, já popletla vlákna.

                                    0 0
                                    • Fery33  

                                      Jak jak to vypada Jito na zitra?pokud to pocasi vydrzi tak by to bylo v tomhle v poho

                                      0 0
                                      • Jitkola  

                                        Zítra to se mnou vypadá špatně – jsem v práci. Já ale psala o neděli a ta co se mokrých obláčků týče vypadá špatně také :o(

                                        Krom toho ve středu jsem se snažila jezdit mezi kapkama deště a moc mi to nešlo, tak že mám nudli jak šálu a nerada bych si jí namotala do převodníků. Nezlob se. Výlet na Ondřejov odkládám na příště ale určitě to tady vyvěsím :o)

                                        0 0
                          • Fery33  

                            Ty jo když já tu tvojí zprávu čtu zpětně tak nevin na co sem v tu chvíli myslelkdyž jsem odpovídal:-D

                            0 0
      • indoorajn  

        Super, dik! Tady jeden pokus ale nemel jsem zapnutej 140 zdvih :)

        Dik Cavendishovi, ze mi rozjizdel spurty, ale neosvedcilo se to, tak priste zase normalne obracene :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          moje fotky a nějaký povídání zde:

          http://serzovo.wordpress.com/

          BTW dobrý video :-) prolinkoval jsem ho tam taky…

          0 0
          • Zlatka  

            Nebylo blátíčko ? :)

            Mrzí mne, že jsem si toho nevšimla, jela bych také..

            0 0
            • Smazaný účet  

              ani ne – sem-tam louže, ale daly se objet

              0 0
              • Zlatka  

                V sobotu jsi chyběl.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  kdybych dal sobotu s váma, nedal bych neděli…a Křivoklátsko víceméně znám, zatímco ten jih od Prahy neznám vůbec…

                  0 0
                  • Zlatka  

                    No já také ne. :( A o to více mne to štve.., tak snad se tam někdo vypraví jindy.

                    0 0
                    • Jitkola  

                      Nevěš hlavu, tahle vyjížďka patří mezi tradice a určitě se bude opakovat :o)

                      0 0
        • 33biker33  

          Jasny, je to jenom o tymovy dohode a strategii…

          0 0
      • jaradal  

        Mám prosbu, nebyl by odkaz na trasu? Ideálně na Cykloatlas.cz nebo záznam z GPS.

        Díky moc.

        J.

        0 0
    • dr.t.t.  

      neplánujete něco na středu 20.7.? rád bych se přidal:)

      0 0
      • Twister  

        Bude zas druhé dějství čemba vyjížďky do Prokopáku. Techničtější XC, prve se to velmi vyvedlo.

        0 0
        • Fery33  

          Zas 17:30 pod mostem?Naposled jsem vás prošvihl.

          0 0
          • Twister  

            Jojo, středa, 17:30, pod Barranďákem na smíchovský straně.

            0 0
            • Fery33  

              Ok budu tam,doufam ze nebude slejvak,zitra ma byt pekne ale pak se jo ma kazit.Kdyby nekdo chtel tak jedu dnes na chvili do Krcaku.Par vyjezdu tam je pak rychla pesina,nejakej koren a jeden technickej sjezd,ted po bude pekne po desti prevorany.Kokem 17 budu vyrazet a kolem 17:30 bych mohl byt u brandaku na levy strane proti proudu jak je tam hriste

              0 0
            • Fery33  

              Tak pánové dnes to bude pěkné maso po té buřině večer,lehce to bude podkluzovat.Jsem zvědav na Prokopáku jsem nebyl za mokra ještě

              0 0
            • Fery33  

              Je tu dnes nějak ticho jedete dnes někdo?

              0 0
              • Twister  

                Normálně se to koná.

                0 0
                • Fery33  

                  bezva uz prsi…

                  0 0
                  • Fery33  

                    Doufám že to přestane…

                    0 0
                    • lukeenho  

                      Tak v tomhle se mi moc jet nechce. Rochnění v bahně nemám příliš v lásce…

                      0 0
                      • Fery33  

                        Mě to baví jezdit bahínko,ale kdo to má pak prát a mejt:-P

                        0 0
                        • McBlacky  

                          spíš servisovat

                          0 0
                          • Fery33  

                            No pokud se to po vyjizdce poradne umeje tak jsem nemel problem,jen vzdy proprat a promazat retez,a ostatni mechanicke casti,to pak je rutina,bouzel nejsou to stroje ktere vydrzi pul roku bez serizeni,kdyz se pouzivaj.

                            0 0
                            • Fery33  

                              Ale máš pravdu servis ten je děs:-(

                              0 0
                • Twister  

                  Tak změna. Z důvodu deště na to dnes pečem a vyjížďka se přesouvá na příští středu 27. července.

                  0 0
        • lukeenho  

          Na kolik to vidíte cca. km? Taky bych se konečně už rád připojil…teď jen jak se promotat ze Žižkova až k Baranďáku :D

          0 0
          • Twister  

            Teď jsem si zkusmo hodil minulou trasu do cykloserveru a bude to cca 27km a 800m nastoupáno.

            0 0
            • op  

              tak to bude asi hodne technicky. Uvazuju, ze bych s vami jel, ale nevim jestli stihnu… mozna se zjevim.

              0 0
    • Fery33  

      Čaba máte něco v plánu na pondělí?Tak kolem 16–17 se někde sejít?

      0 0
    • Jitkola  

      Všem děkuji, byla to bezva jízda :o)

      0 0
    • StrejdaS  

      V sobotu 23.7. planuju Plesivec, klasika pres Brdy nazpatek podle sil. Zatim jedu ja, Crom, mozna Teepex?. Bude asi trochu mokro, ale prset by podle aktualni predpovedi nemelo. V pripade deste samozrejme rusime.

      Sraz pod Barandakem Branicka strana 9:00.

      0 0
      • Bumerangista  

        Možná bych si to dal, ještě bych to potvrdil. Je fakt, že letos jsem BF vyjížďky klasiky trochu zanedbal.

        0 0
      • crom  

        testovaci Epicu tes se!dostanes pocoudit:))

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Jestli dopadne jako ty tvý HáTéčka, tak se má na co těšit :-D

          0 0
        • Darkson  

          a co Camber???

          možná se někde přidám, kdyžtak zavolám

          0 0
          • crom  

            do Sudet ho dam snad do kupy:)jasne dej kdyztak vedet,budem radi

            0 0
        • Medunka  

          který chudák ti pučil kolo? :-)

          0 0
          • crom  

            jo Strejdas sport:)ten nezklame

            0 0
      • karliner  

        Že bych vyrazil a počkal na vás v Halounech?

        0 0
      • Fery33  

        Ok to jedu s vama,aspon protahnu poradne kolo,a vyzjistim kde je zakopanej pes.,primo pod mostem tedy?

        0 0
      • Fery33  

        taK mam zpravy ze od zapadu se protrhava pocasi.

        0 0
        • Fery33  

          Tak jak viodíte zítřek pojede někdo něco?Dt si nějakou menší větší projížďku?

          0 0
          • teepeex  

            ty nevidis ten Plesivec hosku?:)

            chces li mensi-vetsi vyjizdku, zvedni hozenou rukavici a jed

            pambuh s Vami chlapci:)

            0 0
            • Fery33  

              Jo Pravda ono je dnes 22,ce ani na datum od středy nekoukal.To víš já mám V práci kalendář kterej začíná nedělí takže 23 mám na konci tak jsem myslel že je to neděle.Dík.Já bych tam čekal v neděli jak tajtrlík:-D

              0 0
              • Fery33  

                Hele technická bike či silnice,pokud vím tak jeden Plešivec je v Karlovarsku a drujej na jihu a to je obojí kolem 160km.

                0 0
                • Fery33  

                  podle toho ze Crom jede na Epiku tak to bude bike ale to bude mazec ne?

                  0 0
                • StrejdaS  

                  Prazske „bikove“ vyjizdky. Ale vem klidne silnici, aspon bude sranda. :)

                  0 0
                • Fery33  

                  podle toho ze Crom jede na Epiku tak to bude bike ale to bude mazec ne?

                  0 0
                  • Fery33  

                    No jo jsem nejak po tejdnu jetej,jen mne prekvapila ta dalka.Bude se nekde stajvet,mam doma jen jeden gel tak abych nekde aspon koupil susenky nebo neco,Pojedem pres Prachatice?Segra tam ma zavody Xterry,tak muzem jet podravit.

                    0 0
                    • StrejdaS  

                      Neboj taky si nekde musim koupit nejakou tratovku, jinak davame obed v Jincich a stavime na zpatecni ceste v Halounech. Jede se vicemene po hrebeni Brd (puvodni trasa ETB) pres Kuchynku, zpatky podle sil, asi cast trasy Krakatitu na Studenak. Prachatice? to je u Budejovic ne? tam teda urcite zitra nejedu. :D

                      0 0
                      • Fery33  

                        No jen jsem koukal ten Plešivec a už jsem se děsil,to jsem si oddechl…Ok tak to se těším.Jdu promazat kolo a seřídit přehazku no spíš jí teda dat dokupy porád nějak blbne:-(

                        0 0
        • Fery33  

          Díky za moc pěknou projížďku,jen mně mrzí že jsem to nedojelAle na ten plešivec už jsem byl prošitej,a dolu fakt ty prsty z nárazů bolely.Doma jsem byl na 18 což bylo docela dobrý,jsem skoro do Prahy sebou za mnou v závěsu dotál chlapa na treku,a ještě jsem podkal vaší druhou bandu žiletkářů:-) Jak koukám budu muset trénovat sílu,takovýhle brutality mi na xteře nejezdíme,ale moc dobrý zád pojedu zas,snad nebudu tolik brzdit příště..

          0 0
      • Darkson  

        sice jsem se přidal jen na oběd a kousek kolem Plešivce, ale líbilo se mi to. i přes nově vzniklé potůčky, rigoly a kamenná pole se jelo pěkně. povedlo se mi hodit luxusní tlamu, když jsem ve sjezdu přehlídnul díru v trávě, škoda že to nikdo neviděl:)

        0 0
        • karliner  

          Koukal jsem, že jsi rozdával triatlonovou radost na Kokotlonu, hádej, kdo je jedním z duchovních otců :-)))

          0 0
          • Darkson  

            ty si taky všude…co si mám představit pod pojmem duchovní otec? :-)

            0 0
            • karliner  

              Kdysi dávno jsme šli hrát mariáš do hospody na Mělnické v Ďáblicích a vše skončilo drtivou hádkou o to, kdo je lepší sportsman, přesně po vzoru vzniku havajského ironmana :-)))

              0 0
              • Medunka  

                sem se musela kouknout na fotky z roku 96 :-)

                0 0
        • crom  

          jojo byla to maina,bavilo a moc.navic poprve na fullu:)co to kolo dovoli zkopce!az ho jednou budu mit urcite se zabiju,to uz vim ted:))

          fotky

          0 0
          • Fery33  

            Jo to já už vim co bude příští kolo nejspíš celo péro!!ale moc pěkný…do tohohle marasu a sjezdů se to vyplatí…je to i lepší komfort.Měl jsem za celou tu cestu vyklepaný kolena a bolely mně dost…Pravý mám zkur… ze šermu tak je to po 50km znát…JO kolik to bylo kilásků? A máte přes GPS?

            0 0
        • StrejdaS  

          Trochu vlhko, ale jinak supr. Trochu me mrzi ten zaver, ale afterparty do 5 do rana to vynahradila. :D

          0 0
          • Fery33  

            Tos tomu pěkně dal…Ale člověk musí občas trochu se rozšoupnout.

            0 0
          • Fery33  

            Jo jinak Strejďasi s Haibikem si měl pravdu jsou už dýl,jsem se podíval na ofiko stránky a jejich historii, jsou od 96. Zs se osvědčilo to starý pravidlo,dřív než něco žbleptneš zjisti si to pořádně.Stále to samý no :D

            0 0
        • Reggie  

          bylo to fajn ale pořádná nálož, aspoň pro mě. Budu si muset začít dávat pozor s kým jedu :-)

          0 0
          • Fery33  

            No to jsme dva,doufám že na příště už budu mít sedlo,jel jsem skoro půlku jen v plostoje,lejtka ještě cejtim,a to druhý no coment…Ale příště pojedu zas moc rád!!

            0 0
    • Twister  

      Ve středu 27.7. 17:30 pod Barranďákem na smíchovské straně, vyjížďka s Čembou. Pokusíme se opět projet cestičky v Prokopáku a Dalejáku. Předpověď zatím mírně optimistická.

      0 0
      • Jitkola  

        nebude-li pršet, přijedu :o)

        0 0
      • ronin  

        posledně mě Prokopák hodně bavil, přijedu

        0 0
        • Fery33  

          Bomba koupačka dnes ke konci,ale jinak supr poježdění,díky všem;-)

          0 0
        • Jitkola  

          Děkuju, bylo to bezva :o)

          0 0
      • laufdeck  

        jojo taky mě koupačka pobavila a ja měl strach o sprchu :-) jinak dobra trasa super useky těšim se na foto a zde přidavam zaznam trasy … http://www.sports-tracker.com/…

        0 0
      • Pijer  

        Tak tohle jako joo, moc se mi to líbilo. Na Prokopák jsem se těšil a nezklamal, pěkně nahoru a dolů (někdy na i lehce za hranicí jetelnosti), proplétat se cestičkami v křoví, které jsou o pár centimetrů užší než rodla je prostě zábava. Dojezd zpestřený zavlhlým podkladem zvyšujícím obtížnost trasy a pohledem na hru barev v zapadajícím sluncem nasvíceném vltavském údolí před deštěm byla jenom třešnička na dortu. Svijany v nálevně které se nedala upřít atmosféra a ani tradiční středeční průtrž nechyběla. Za mně spokojenost.

        Kam že to zase ve středu jedeme? ;-)

        0 0
      • Pijer  

        Tak tohle jako joo, moc se mi to líbilo. Na Prokopák jsem se těšil a nezklamal, pěkně nahoru a dolů (někdy na i lehce za hranicí jetelnosti), proplétat se cestičkami v křoví, které jsou o pár centimetrů užší než rodla je prostě zábava. Dojezd zpestřený zavlhlým podkladem zvyšujícím obtížnost trasy a pohledem na hru barev v zapadajícím sluncem nasvíceném vltavském údolí před deštěm byla jenom třešnička na dortu. Svijany v nálevně které se nedala upřít atmosféra a ani tradiční středeční průtrž nechyběla. Za mně spokojenost.

        Kam že to zase ve středu jedeme? ;-)

        0 0
        • karliner  

          A teď z jiného soudku. Dělá Čemba něco (cokoliv) jiného, než tyto pražské vyjížďky (a tedy Čemba víkend..)? Nechci snižovat jejich význam, ale měl by být zrovna toto hlavní obor činnosti Čemby?

          0 0
          • VeVe  

            Takže jiný soudek .. nemyslím, že Čemba víkendy či Čemba vyjížďky jsou její hlavní náplní či by tomu tak mělo být.

            Čemba jako taková existuje, „jen“ na zvolený výkonný výbor je vydáno předběžné opatření, o kterém se dle asistentky soudce má rozhodnout každým okamžikem, to slyšíme týden co týden. To je stále trvající a zásadní problém.

            Není to výmluva, musíme se pohybovat v daných mantinelech a respektovat realitu. Aktuálně toho moc dělat vážně nelze.Takže např. Čemba vyjížďky jsou jedním z toho mála, co dělat lze.

            Samozřejmě se ještě můžeme řídit rčením „kdo nic nedělá, ten nic nezkazí“ a nedělat vůbec, ale vůbec nic.

            0 0
            • karliner  

              Amen.

              0 0
              • VeVe  

                Nezlob ..:-)

                0 0
                • karliner  

                  Můj pohled: ještě půlroku se bude „řešit“ předběžné opatření, bude se používat jako mantra k „omluvě“ nevyvíjení činnosti (nebo nezveřejňování vykonané činnosti), pak soud třeba rozhodne, že exprezident měl pravdu a pes po Čembě, ať už staré nebo nové neštěkne…

                  Což bude imho škoda.

                  0 0
                  • VeVe  

                    Sto lidi, sto chuti, znas to ..:-) Kazdy vime presne co by se melo delat pokud jde o cinnost jinych. O vztazich to plati predevsim..:-)

                    My jsme zvolili tuto cestu, ktera ma jiste sva pro i proti. V podstate to ale je jedina cesta, jina alternativa se nenabizela. Tedy nikdo jiny neprisel s zadnym jinym planem, jak to vymyslet a udelat jinak a mnohem lepe. Vlastne ano, pak tady byl jeste navrh na uplne zruseni rovnou a hned ..:-)

                    A jen takovy dovetek – ja sam si opravdu nemyslim, ze bych sedel jen s rukama v kline a zaklinal se nejakou mantrou.

                    Muzeme tady rozvadet podobnou diskuzi hodne dlouho, ale s tematem, coz jsou Prazske vyjizdky to ma spolecne jen velmi malo..:-)

                    0 0
                    • karliner  

                      Neříkám nikde, že nic neděláš, ale kde se to zájemci o činnost nebo dokonce vstup mají dozvědět – he?

                      Tématem jsou sice pražské bikové vyjížďky, ale díky tomu si o tom můžeme v poklidu pohovořit, protože profláklé čembobijce sem ani nenapadne vlézt, páč buď na kole nejezdí nebo nejsou z Prahy ;-). Založ thread s Čembou v názvu a do půlhodiny ho máš zajebanej Volfem, Romanem a tím multinickařem a sběratelem banů.

                      0 0
                      • VeVe  

                        Nasim primarnim ukolem je dalsi pokracovani a fungovani Cemby. Az se toto povede, tak vzhuru do dalsich ukolu a cilu. A to vcetne radne informovanosti co se deje ci nedeje, jake jsou plany, co je splneno atp.

                        Do te doby ma smysl se chlubit az hotovym. Dle Tebou zminovane mantry nesmime v podstate delat nic, takze tak. Tim se musime ridit, jinak se dopoustime protipravniho jednani se vsemi s tim spojenymi dusledky.

                        Pripadni zajemci mozna budou zklamani, ze chteji vice nez to, ale tak to zkratka je. I presto vsechno stale verim, ze ta snaha a usili dava smysl.

                        0 0
      • McBlacky  

        pokud jedu na čemba vyjíždku já, končí to průtrží mračen – zatím score 3 ze 3.

        Black curse nejspíš :)

        0 0
        • VeVe  

          Je to tak, presne tohle jsem si vcera rikal, kdo bude tim nasim stistkem ..:-)

          0 0
          • drbo  

            u me score 2 z 5 :-)

            0 0
            • Pijer  

              Tak to už je mi jasný, proč jsi včera nejel. Bál jsi se že skončíš 50:50

              0 0
            • VeVe  

              Tak to ja budu mit asi vyrazne lepsi bilanci..:-)Coz ale neznamena, ze me ty deste bavi. Hlavne posledni serie je jen destiva, podivne leto to je ..

              0 0
              • drbo  

                vaclave, doufam ze ty deste nevozis sebou ;-)

                0 0
                • VeVe  

                  Ja ne, ty vozi Blacky, to je jasny, ten ma score jasne nejlepsi/nejhorsi .. :-)

                  No zase nas to hezky zoceli..:-)

                  0 0
                  • Fery33  

                    No to jo,po těhle extrémech člověka nic neřekvapí!!!

                    0 0
                  • McBlacky  

                    příští týden jste v suchu, dneska ráno mi doktorka vystavila stopku. na dotaz proč s tím týden jezdím na kole místo abych šel dříve k doktorovi jsem nějak neměl odpověď :)

                    0 0
                    • VeVe  

                      Mel jsi odpovedet, ze kdyz musis, tak proste musis ..:-)

                      A jaka je diagnoza? Stopka je na jak dlouho?? :-(

                      0 0
                      • McBlacky  

                        co jsem si myslel- zánět šlach, ikdyž to byla doktorka na záskok místo mojí a ani se na to pořádně nepodívala :(

                        klasika 14 dní v klidu a uvidíme, dostal jsem nějaký zob a mazat fastum atd.

                        takže měním kolo za boty a budu běhat :)

                        0 0
                        • Fery33  

                          Tak to je dobrý,no ať je úspěšná rekonvalescence.Teď mně napadlo,jdi něco ještě naplavat a můžeš si pak střihnou ve špindlu Xterru http://www.xterra.cz/…ndleruv-mlyn

                          http://www.xterra.cz/…a-czech-2010

                          0 0
                        • VeVe  

                          Tak to je mrzute..:-(

                          A hlavne pozor na slunce!! Nema se vubec rado s fastum gelem ..

                          Tak vidis, to si muzes pristi tyden na vyjizdce zabehat, myslim ze na x usecich bys byl asi i rychlejsi.. :-)

                          0 0
                          • Pijer  

                            Zrovna jsem si vzpomněl na včerejší dialog:

                            Já: Co děláš? Defektíš?

                            Laufdeck: Ne, s*ru na to, radši ten kopec poběžím!

                            :-D

                            0 0
                            • ronin  

                              někdo v popředí „aspoň kousek cesty na šíři řidítek“ :-)

                              0 0
                            • laufdeck  

                              no tak po patym nastupu v kopci a ješte ty větvi co pokousala asi 3 lidi :D

                              0 0
                              • Fery33  

                                Kdyby jen pokousala,nechtěla je mrcha pustit dál:-D

                                0 0
            • PIWNIK PONURY  

              u me 2 ze 4. vcera me zachranila prace:)

              0 0
              • VeVe  

                Tak za chvili se snad bude rikat, ze jsem nastesti na vyjizdku nemusel, protoze jsem radeji byl v praci ..:-D

                0 0
        • op  

          navic to bylo lokalni – na Praze 6 pak uz nic, sucho a ani kapka

          0 0
          • Radez  

            O tom mi vykládej. Blížíme se durch k Chodovu a všude uplný sucho.

            0 0
      • Twister  

        Fotky z Prokopáku zde

        0 0
      • Twister  

        Díky všem za vyjížďku, hlavně že se to stihlo celý, středy jsou prokletý. :)

        Na příští týden zatím není určena destinace, tímto tedy vyzývám každého, kdo by měl nějaký nápad na trasu, ať se přihlásí za průvodce.

        0 0
        • karliner  

          Jeďte někam do haly :-)

          Anebo radši to zrušte, konečně bych chtěl mít ve středu na beachvolley hezké počasí…

          0 0
          • VeVe  

            Koukám, že nejen nás ty deštivé středy trápí..:-) Ale tentokrát to prý bylo hodně lokální nebo pršelo i v Karlině??

            0 0
            • karliner  

              Lilo jako z konve zhruba od 8 do 9…

              0 0
        • 33biker33  

          Ve stredu 3. 8. bych se pridal, mel bych stihat

          vyrazit v 17:45 z Vrsovic, predpoved je dobra;-).

          0 0
        • Pijer  

          Víme už zítřek?

          Máme už destinaci, místo a čas srazu nebo zvítězí záložní stará dobrá Točná v 17:30 pod Barranďákem na Bránické straně?

          Nebo spíš něco přes Cukrák? Tam jsme ještě nebyli.

          0 0
          • PIWNIK PONURY  

            ten cukrak me taky napadl. ale tocna je tez ok) kazdopadne s 17.30 pod barandakem pocitam

            0 0
          • Twister  

            Ahoj,

            byl jsem do dneška mimo Prahu a jak jsem se tu objevil, chtějí mě v práci. Takže to dneska bohužel nedávám, vyražte sami.

            0 0
          • Pebe  

            na Cukráku, resp na cestě k němu včera leželo trochu bláta, zapadl jsem v jednom místě sotva po střed :-))

            0 0
          • Radez  

            Cukrák by mohl bejt supr, snad to stíhám.

            0 0
          • LáďaH  

            Dorazím také.

            0 0
            • Fery33  

              Zdárek,škoda že nestíhám:-( mám ještě z minulý středy naražený žebra,ještě to bolí.No za 3 tejdny s váma pojedu,jedu teď jizerky na dovču.Užijte dnešek!!

              0 0
          • pustipav  

            Takze plati sraz 17:30 na branicke pod barrandakem? Asi se pridam…

            0 0
    • kolda  

      zitra 28.7 bych jel navecer projet Tocnou, tak 18:40 bych mohl byt u Barrandaku.

      velmi lehce, primarni cil je stanek s pivem :))

      0 0
    • Tomahomo  

      200 :o)

      0 0
    • (CZ)George  

      Kurník, sem čet Seržův blog a docela mě ty vyjížďky s váma začínaj lákat :-D

      0 0
      • Smazaný účet  

        ha! chrt! :-)

        0 0
        • (CZ)George  

          no chrt ani ne, akorát mě už nebaví jezdit samotnýho. Pokud bude hezky, tak v týdnu od 15.8. jsem kousek od Prahy, přesněji ve Starém Vestci, tak bych s vámi mohl něco podniknout :-D

          0 0
    • crom  

      v nedeli 7.8 pojedu pohodicku,kochac­ka,terenek do Haloun.tak kdybyse chtel nekdo pridat v 10:00pod Barandakem ,Branicka strana

      0 0
      • StrejdaS  

        Tak ten Krakatit nakonec nejdu, jsem nejakej nachcipanej a kaslu jak tuberak… Navic nebudu mit do vikendu bika a vsechny testovacky jsou out. Jeste sem napisu, zkusil bych to v tu nedeli na krosu. :D

        PS: Uz si projel stumpa?

        0 0
        • crom  

          no ja taky ne.to kolo me tak financne zdimlo ze nemam na svacinu,natoz na startovne:)no jasny pojed,vymyslim uplne malina teren pro cyklokrosku:D neco rikal i Hnoj a Pendolino ze se prida.

          ne,ne zitra ho lehce projedu,cekal jsem na reverba

          0 0
      • 33biker33  

        Rad se pripojim.

        0 0
      • l-e-t-o  

        čus.

        může jet i totální lemra, která neseděla na kole už měsíc a jenom kynula v práci? :-P

        0 0
        • cabbage  

          s chromem?:-D

          ale možná bych se trochu projel..

          0 0
          • l-e-t-o  

            právě. to mě trochu odrazuje od toho jet, když vím, že pojede crom, strejda a možná penďák a hnoj :) Ale jestli pojedeš, tak můžem udělat zadní obranou lajnu :-D

            0 0
            • Smazaný účet  

              vemem gumicuky a budou nás do kopců tahat a z kopců popohánět :-)

              0 0
            • StrejdaS  

              Ja budu asi dost behat, takze bat se nemusis. :)

              0 0
      • Smazaný účet  

        dávám do diáře! i když zatím nevím na 100%…

        0 0
      • Sharka1  

        Dneska jsem tam jela po cerveny, teda chtela, ale v lese je total humus, spousta vody a blata, tak jsem to vzala po asfaltech a sotolinach, co to jen slo, stejne jsem byla zabahnena od hlavy k pate… A jestli na zitra vyjde ten prepovidany dest, nevim nevim…

        0 0
        • 33biker33  

          Diky za echo. Jj, blata je vsude dost po tech destich, dneska jsem si taky pekne porochnil…

          0 0
        • Smazaný účet  

          my už to s Kibicem odpískali…jedeme na střelnici :-)

          0 0
      • 33biker33  

        Co to nechat na odpoledne, de sem peknej desticek;-)

        0 0
      • crom  

        pohodicka,kochacka skoncila kdyz se na zacatku objevili ,,Sodaci":-)prej pojedem kompenzacku vcera jsme dali moc piv.pro me to bylo uplne neco jineho:)))jet za Honzou z kopce je radost.nesetri to,tak to ma byt

        i pres dest malina,sem rad ze jsme jeli

        0 0
    • cicanek08  

      Zítra se jedu jen tak projet do Prahy,přes Sadskou,Velenka atd.Vyjedu na Černym mostě.Kam bych měl zajet,kde je to dobrý pro MTB? Díky

      0 0
    • Twister  

      Ve středu, pokud to počasí dovolí, bychom mohli uskutečnit vyjížďku s Čembou zase severním směrem. Sraz v 17:30 u fontány před Výstavištěm, probádáme pravý břeh Vltavy po Klecánky a zpět nejspíš kol kolem přes Ládví. Vůbec to tam neznám, takže to bude buď hodně pokusovatý, nebo by nás mohl někdo provést. :)

      0 0
      • Twister  

        Tak změna, platí, co píše níž Veve, jede se z Hostivaře.

        0 0
    • Darkson  

      když zítra nebude ráno pršet a vyrazim do Prahy na kole, odpoledne byl dal pár singlíků směr Lety, včetně pro mě čerstvě objeveného vykřičníkového úseku nad Karlík a následujícího lebkového sjezdu do Karlíku:-).

      eventuelně v 17h pod barranďákem

      0 0
      • crom  

        tyyy vole,jel bych.jenze uz mam zase kolo v oprave:(me nic nevydrzi:)lebky to musis nekdy ukazat 8-O

        0 0
        • Darkson  

          snad už ne i Stump?

          0 0
          • StrejdaS  

            Loziska v predni nabe, zitra to koupim a v poledne to ma opraveny, takze se uz nema na co vymluvit. :D

            0 0
            • Darkson  

              takže si píšu docházku: Crom, Strejda…:-)

              0 0
              • crom  

                vtom pripade se mnou pocitej:)

                0 0
      • ronin  

        Ve stejný čas na stejném místě máme sraz s Koldou, můžem namotat něco společně.

        0 0
        • Darkson  

          ok ob:)

          0 0
          • crom  

            tak sorac chlape.resime ty loziska.jedu ted pro ne na zizkov a pak ke strejdakovi.nes­tihnu to:(jindy noo

            0 0
          • přišlapávač  

            divas se na stary reklamy :-))))

            0 0
          • ronin  

            asi jsem slečinka, ale za posledních 14 dní jsem si užil blata dost, dnes ruším. Doufám, že dnes nebudeš muset umývat jako na Krakatit, podařená serie, pobavila :DD

            Kolda přesouvá start na Hostivař

            0 0
            • Darkson  

              dyť je pěkně, ráno se prášilo. jelikož už se nikdo jinej nehlásil, sraz rušim:-/

              0 0
    • VeVe  

      Bajková vyjížďka příznivců ČeMBA – Praha – Středa 10.8.2011

      Tentokráte zavítáme do jižní části okolí Prahy. Sejdeme se na hrázi Hostivařské přehrady a po červené turistické značce se vydáme přes Průhonice, Psáry směr Vltava. Pohodové tempo určitě zaručeno – slečny a ženy více než vítány! :-)

      Termín: středa 10.8.2011 v 17:30

      Lokalita: jihovýchod

      Sraz: Hráz Hostivařské přehrady

      Mapa: http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/…

      0 0
      • Sharka1  

        skoda ze se na hraz dostanu po praci nejdriv v 19 :-(

        0 0
        • Gorgov  

          to je pro jiny zeny, ty bys jim tam stejne ujela :)

          0 0
      • kolda  

        vcera jsem jel Hostivar – Pruhonice – Psary – Liber – Zahorany – Zvole – a sjezd od altanu na zbraslav.

        bahna je tak akorat, zadna tragedie. akorat u piva na zbraslavi byla pekelna zima, taky jsem tam sedel temer sam :)

        0 0
        • Darkson  

          my s Penďasem dali pár singlíků a bahno takřka nebylo, jen občas to trochu klouzalo. ale u piva byla taky zima, ještě že nám obsluha půjčila deky:-)

          0 0
          • crom  

            lebky v Karliku?!covece starnes:))ja na to s Pendakem kouknul a sjel to hned.kdyz mas devetadvacitku,neni co resit:)

            0 0
            • Darkson  

              si magor, já se fakt bál! ulámal sis aspoň větve nebos to tam prostě poslal?:-)

              musíš mi to ukázat live:D

              0 0
              • crom  

                jasne ze odlamal,nebylo videt poradne kudy jedes.jo dame to spolecne

                0 0
      • Medunka  

        budu tam

        0 0
      • Nainen  

        Nepojedete někdo ze Smíchova? Od Barranďáku je to celkem kus cesty tak můžeme vytvořit skupinku :-)

        0 0
      • VeVe  

        Bajková vyjížďka příznivců ČeMBA – Praha – Středa 17.8.2011

        Tradiční opakovačka – sraz na hrázi Hostivařské přehrady a po červené turistické značce se vydáme přes Průhonice, Psáry směr stánek s kouckým pivem u Vltavy na cyklostezce pod mostem Závodu míru. Pohodové tempo tentokráte opravdu zaručeno – slečny a ženy více než vítány! :-)

        Termín: středa 17.8.2011 v 17:30

        Lokalita: jihovýchod

        Sraz: Hráz Hostivařské přehrady

        trasa: http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/…

        0 0
        • Pijer  

          Jede se přes Záhořany a tam točí teké Koutské (poznámka pro ultraantichrty a milce koutského piva) ;-)

          0 0
          • karliner  

            To je pravda. Dvě nefiltrované rozhodně zvýší odvahu do brodů :-)))

            0 0
        • drbo  

          dneska by mohlo prset min kdyz na zevl urcite nejede Blacky a jedes jenom ty Vaclave ;-)

          0 0
        • VeVe  

          Dobré to dnes bylo.. Vyjela s námi jedna slečna, cestou se přidaly další dvě a do cíle nakonec dojely jen ty dvě..:-) Trochu se nám to trhlo a ztratilo, tedy jedna trojka nám v lese zmizela..:-)

          Aby nakonec těch žen jednou nejezdilo víc než mužů, už teď to byla vlastně třetina ..:-)

          0 0
          • Pijer  

            *Kde jste?

            • Jsme na skále a vidím řeku, za chvíli jsme u stánku

            *Sakra kde jste?

            • Najednou jsme se dojeli do Břežan, tak jsme se na vás… :-DDDDD
            0 0
            • drbo  

              neslo to jinak :-). tma jak v prdeli, neznamy teren. jedina slecna ve skupine prohlasila ze uz by uvitala cestu domu do hostivare, takze tak.

              0 0
              • Medunka  

                Gentlemani :-D

                Kdo ví co ste provozovali :-)

                0 0
                • drbo  

                  neznala cestu, spatny svetlo mela :-)

                  0 0
                  • karliner  

                    Je fajn, že jste se konečně projeli bez deště, ale co to předběžné opatření, jaký je nejnovější vývoj? Nechce se mi věřit, že by se to za 8 měsíců nikam neposunulo.

                    0 0
                    • VeVe  

                      Také by se mi nechtělo věřit, ale je to tak, to soudnictví u nás je vážně šílené. Když jsem o tom vždy jen četl a nijak se mě to netýkalo, tak jsem to vlastně až tolik nevnímal, ale je to vážně hrozné, ta liknavost..

                      Při posunu samozřejmě budeme informovat. Možná Tebe jako prvního ..:-)

                      0 0
                      • drbo  

                        teda Vaclave ty ho teda napinas ;-)

                        0 0
    • cabbage  

      Kam vyrazíme v neděli? Ještě jsem letos nedojel do Kytína…

      0 0
      • crom  

        kdyz to namotas na narocnou vyjizku,bych i jel

        0 0
    • crom  

      koren upraven do puvodniho stavu:))

      kdyby nekdo chtel zitra jedem s Pendolinem,sraz 10:30 u Radotinske lavky.pojedem Draci skalu,Svatyho Jana a dalsi malinovky

      0 0
      • Masl  

        Jste ten kořen odkopali nejak moc ne? Normálně jsem byl zvyklej to projet přímo přes něj a dneska jsem tam zustal viset jak malej cucák:-)

        0 0
        • crom  

          zkousel jsem to a dobry,ale mozna je to o neco vic.nemeril jsem to pravitkem:)alespon se zlepsis;)

          0 0
          • McBlacky  

            si panáček koupil 29" tak to hned vidí jinak co :)

            0 0
    • 33biker33  

      Kdyby nekdo jel v nedeli 21. 8. na bika, dejte vedet, rad se pridam.

      0 0
      • Sharka1  

        pojedeme nejspis na obed do Haloun, tempo po Albionu spise rozvazne :-) Podrobnosti sem hodi Blacky…

        0 0
    • McBlacky  

      neděle 21/8 v 10:00 pod Barandákem na bránické straně.

      už jsem dlouho nebyl v Halounech, nemusíme nejkratší cestou, ale zase žádnej brutál, budeme se Š po sobotě zle na kaši (Albion Day by Night).

      bude to s bonusem, kdo pojede má u mě v Halounech pivko a blondýnku – 23 mám narozky –

      0 0
      • cabbage  

        hm, pojedu na katastrofě, tak prosím něco míň drncavýho:-)

        0 0
      • Peslezedirou  

        Žebych oprášil trekinga? :-)

        0 0
        • karliner  

          Já přijedu na bonus na gilletce :-)))

          0 0
          • McBlacky  

            to ale bude podléhat zhodnocení jestli si ho zasloužíš. Vykusovače nebrat :)

            0 0
            • karliner  

              Pche. Přijedu o hodinu dřív s týpkem a fanym a vypijeme všechny bonusy..

              0 0
      • 33biker33  

        Super, uz se tesim. Co predsraz 9:35 Koh-i-noor?

        0 0
        • McBlacky  

          s naším tradičním ranním „stíháním“ radši ne :)

          0 0
          • 33biker33  

            Ok, tak snad stihnete ten barrandak v 10:00 vcetne toho stihani;-)

            0 0
      • Hnoj  

        Budu tam ! Zítra bude konečně normální počasí, tak už se na to těším !

        0 0
        • McBlacky  

          tak nějak začínám mít pocit, že to bude oldschool akcička :)

          po cestě zpět je nebezpečně moc hospod, oujeeééé

          0 0
          • Hnoj  

            Buď rád :-)))

            0 0
          • Peslezedirou  

            Ahoj, nevíte jak to vypadá v lesích na Brdech, je tam mokro? Vzal bych kámošku, ale ona neumí na blátě, díks :-)

            0 0
            • Hnoj  

              Kámoška nebude dost oldschool :-D

              0 0
              • Peslezedirou  

                Hele, jde voto, že se mi nechce pak mejt to ******** kolo :-)))

                Když si online, dvě odměrky tmelu no tubes stačí do 29?

                0 0
                • Hnoj  

                  Nevim, leju to podle voka, zrovna dneska jsem tam nazul úplně nový KRATOSy, tak jsem zvědav.

                  Udělej tam rybníček a bude to OK.

                  0 0
              • cabbage  

                A hele, že bych ti vzal toho Mondrakera?;)

                0 0
                • Hnoj  

                  Co ti řekli v Katmaru?

                  0 0
            • karliner  

              Silnice byly suché :-)

              0 0
              • Peslezedirou  

                Taky jsem dneska drtil silnici. Jedeš zítra?

                0 0
                • karliner  

                  Jasně, takovou akci si nemůžu nechat ujít, ale přijedu na giletce..

                  0 0
            • StrejdaS  

              sem-tam louze jinak v poho…

              0 0
          • McBlacky  

            :) materiál i jezdci dostali co proto :)

            0 0
            • karliner  

              Mno…

              0 0
            • crom  

              jsi slibil pivko v Halounech a uz nad Zbralavi se tvorila fronta:))

              0 0
            • crom  

              jo a jedinej opravdovej bajker je Hnoj,ostatni jsme vonavky:)doufam ze zbytek dojede bez uhony.ja uz mel dost a oni furt objednavali!

              0 0
              • Hnoj  

                Vydržíš prd ! Dali jsme si pak ještě dvě a pak eště jedno v kině… Uf, ráno to bude bolet !

                0 0
                • cabbage  

                  Bojové soby!

                  :-P

                  0 0
                  • Hnoj  

                    Ráno mě bylo dost šoufl :-D

                    0 0
                    • StrejdaS  

                      Jsem v prokopaku zapadnul do nejakyho krovi a stratil jsem brejle. Jo a blbe je mi jeste ted, inu vydarena akce. :)

                      0 0
                      • Peslezedirou  

                        :-) nejet s Cabbage tak jsem nocoval někde v trávě ve vlhkým údolí. Jenom si vybavuji jak jsem se držel očima zadní blikačky, víc jsem neviděl :-).

                        Díky Martine za dojezd domů!

                        0 0
            • 33biker33  

              Koukam, ze v servisu to bylo hodne rychle podle casu, kdy jste byli doma. Co ti tam s tim udelali?

              0 0
              • McBlacky  

                nic, přichytil jsme stahovacíma páskama kazetu k drátům, jednou se to po cestě urvalo a zničil jsem smyk :/

                pak jsem to udělal ještě jednou a vydrželo to až domů.

                každopádně jsem nasranej, protože jsem dostal k narozkám teleskopickou sedlovku a zrovna mám kolo takhle mimo provoz :(

                0 0
                • Sharka1  

                  kdybych vedela, ze budes nasranej, kdyz dostanes teleskop, tak bys dostal radsi trenky ;-)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    :)

                    0 0
                    • 33biker33  

                      hmm, tak to je luxusne vypecenej darek, priste vaz slov!;-)))), sazim jedny trenky na to, ze kolo bude do vikendu ready;-)

                      0 0
      • martin_bakov  

        Ahoj, jedu taky, muzes mi vzit to naradi za 300kc jestli jsi ho jeste nikomu nestrelil ?

        0 0
      • Zlatka  

        Udělala jsem pár fotek:

        BF – akce Halouny – Blackyho Kristovky, 21. srpna.

        0 0
        • pustipav  

          ten link mi nefunguje?

          0 0
          • Zlatka  

            Já jsem to už mázla, mám to znova nakopčit ?

            0 0
          • Zlatka  

            Už by to mělo být zase vidět, myslela jsem, že si je už každý prolédnul.., sklady fotek nedělám neb jsem za to byla řádně pokárána, že jsou hnusné..

            0 0
    • VeVe  

      Bajková vyjížďka příznivců ČeMBA – Praha – Středa 24.8.2011

      V předstihu píši pozvání na výjimečnou akci..:-)

      Konečně má snad být pořádné teplo, tak vyrazíme z Černého mostu směr Lhota, kde dle libosti proběhne koupání. Slečny a ženy samozřejmě opět vítány. Bude to tentokrát celé takové hodně na pohodu, prostě letní vyjížďka bez jiných ambicí. Světla budou pro zpáteční cestu nutností! :-)

      Termín: středa 24.8.2011 v 17:30

      Lokalita: východ Prahy

      Sraz: metro Černý most

      sraz zde: http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/…

      0 0
      • Medunka  

        Plavky v pytlíču – rozhodně zas bude hic a osvěžení na Lhotě se bodne

        0 0
        • drbo  

          dame na hambace ne ?

          0 0
          • jecnak  

            Vsak pise „plavky v pytlicu“. Kdo vi, co to znamena.

            0 0
      • jecnak  

        Jinac trasa tam bude castecne po singlech, nejaka sotolina, v Brandyse asfalt a pak sotolinka lesem az na Lhotu. Trasa zpet dle nalady a hustoty tmy :-)

        Pristi tyden bude repete a podle teplot pripadne vypustime koupacku.

        0 0
        • drbo  

          verejsi vyjizdka vubec nebyla spatna

          0 0
      • VeVe  

        Trochu se nam ochladilo, tak to zitra bude bez koupani..:-)

        No aspon stihneme vice cesticek, posledne byl ten zacatek fakt vyborny!

        0 0
        • karliner  

          Tím že to bude bez koupání a tedy bez obnažených bikerek ztrácí vyjížďka minimálně 50 (ale spíš víc) % atraktivity :-)))

          0 0
          • drbo  

            taky se tam hral beach (ciste panskej teda), to je tvoje parketa ne

            0 0
          • VeVe  

            Posledně byly 3 bikerky, takže o atraktivitu bylo dostatečně postaráno! :-) No kdo nejezdí, tak má čeho litovat..:-)

            0 0
        • Mirek_29  

          a kdy a kde v kolik taky bych jel.

          0 0
        • jecnak  

          Pojedem tentokrat uplne jinym smerem, ale bude vic singliku, po ceste hospoda s Plzni a navrat zvladneme za svetla. Sraz stejne jako minule, tedy na vystupu z metra Cerny Most u fontanky. Pojedem do Klanovickeho lesa az do Uval. Namotame zhruba 40km.

          0 0
          • Mirek_29  

            to znamená že zítra na čerňáku ale v kolik ?

            0 0
            • Pijer  

              O pár postů výš to píše Vašek, sraz je v 17:30 u fontánky u metra Černý most.

              0 0
          • Pebe  

            bude potom ke stažení záznam z Garmina?

            0 0
            • Mirek_29  

              pokud pojedu tak bude

              0 0
            • Medunka  

              si pojeďte udělat vlastní záznam

              0 0
              • Pebe  

                když to je v tak špatný čas, buď budu čekat nebo budu někde bloumat abych tam nebyl moc brzo. A ještě přijedu domu pozdě, si to raději potom projedu od 15hod a budu doma na večeři.

                A navíc bych ani tomu tempu nestíhal, jsem teď nějak špatnej :-(

                0 0
            • VeVe  

              Jasně, vše zaznamenávám..:-) A Jirka Bartoň (Twister) potom dělá prima kompletní reporty..:-)

              0 0
          • PIWNIK PONURY  

            plan zni dobre! dorazim

            0 0
            • PIWNIK PONURY  

              17:39, aneb kdo pozde chodi… snad priste

              0 0
              • VeVe  

                škoda .. vždy čekáme 5 minut. Pokud dá někdo vědět, že dorazí ještě o fous později, tak počkáme i déle. Pak nějaké stíhání se je už problém, obzvláště tady na rovině..

                0 0
                • PIWNIK PONURY  

                  to jo. chvili trvalo nez jsme vyguglili tvuj telefon a pak uz bylo stejne pozde:)

                  nastesti s nama byl kluk z brandejsa, tak jsme s tydennim zpozdenim dali aspon tu Lhotu:)

                  0 0
          • jecnak  

            Nejak takhle by to mohlo vypadat http://mapy.cz/…lavn%c3%ad%20m%­c4%9bsto%20Pra­ha&uml=%c4%8dtvr%­c5%a5%20Praha%2014,%20P­raha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=ulice%20Har­tenbersk%c3%a1,%20­Praha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=%c4%8dtvr%­c5%a5%20Praha%209,%20Pr­aha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=%c4%8dtvr%­c5%a5%20Praha%209,%20Pr­aha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=%c4%8dtvr%­c5%a5%20Praha%209,%20Pr­aha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=%c4%8dtvr%­c5%a5%20Praha%2020,%20P­raha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=ulice%20V%c4%9b­%c5%beick%c3%a1,%20P­raha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=ulice%20Do%20Sv­%c3%a9pravic,%20Pra­ha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=%c4%8dtvr%­c5%a5%20Praha%2020,%20P­raha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=%c4%8dtvr%­c5%a5%20Praha-Doln%c3%ad%20Po­%c4%8dernice,%20Pra­ha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=%c4%8dtvr%­c5%a5%20Praha%209,%20Pr­aha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=ulice%20Ve%20%c­5%bel%c3%adbku,%20Pra­ha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=%c4%8dtvr%­c5%a5%20Praha%209,%20Pr­aha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=%c4%8dtvr%­c5%a5%20Praha%209,%20Pr­aha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=%c4%8dtvr%­c5%a5%20Praha%209,%20Pr­aha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=%c4%8dtvr%­c5%a5%20Praha%209,%20Pr­aha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=%c4%8dtvr%­c5%a5%20Praha-Kl%c3%a1novice,%20Pra­ha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=%c4%8dtvr%­c5%a5%20Praha%209,%20Pr­aha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=%c4%8dtvr%­c5%a5%20Praha%209,%20Pr­aha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=ulice%20Ax­manova,%20Pra­ha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=ulice%20Ax­manova,%20Pra­ha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=%c4%8dtvr%­c5%a5%20Praha%209,%20Pr­aha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=ulice%20U%20tra­tivodu,%20Pra­ha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=%c4%8dtvr%­c5%a5%20Praha%209,%20Pr­aha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=%c4%8dtvr%­c5%a5%20Praha-Kl%c3%a1novice,%20Pra­ha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=%c4%8dtvr%­c5%a5%20Praha%209,%20Pr­aha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=%c4%8dtvr%­c5%a5%20Praha%209,%20Pr­aha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=%c4%8dtvr%­c5%a5%20Praha%209,%20Pr­aha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=%c4%8dtvr%­c5%a5%20Praha%209,%20Pr­aha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=%c3%9a­valy,%20okres%20Pra­ha-v%c3%bdchod&um­l=ulice%20Jiren­sk%c3%a1,%20%c3%9a­valy,%20okres%20Pra­ha-v%c3%bdchod&um­l=ulice%20Kl%c3%a­1novick%c3%a1,%20%­c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=ulice%20Kl%c3%a­1novick%c3%a1,%20%­c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=ulice%20Ale%c5%a1o­va,%20%c3%9ava­ly,%20okres%20Pra­ha-v%c3%bdchod&um­l=ulice%20Jir%c3%­a1skova,%20%c3%9a­valy,%20okres%20Pra­ha-v%c3%bdchod&um­l=ulice%20Huso­va,%20%c3%9ava­ly,%20okres%20Pra­ha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=ulice%20Sme­tanova,%20%c3%9a­valy,%20okres%20Pra­ha-v%c3%bdchod&um­l=ulice%20F%c3%bc­gnerova,%20%c3%9a­valy,%20okres%20Pra­ha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=ulice%20Ben­dlova%20stezka,%20%c3%9a­valy,%20okres%20Pra­ha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=ulice%20Na%20Zt­racen%c3%a9m%2­0korci,%20%c3%9a­valy,%20okres%20Pra­ha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=ulice%20Mucho­va,%20%c3%9ava­ly,%20okres%20Pra­ha-v%c3%bdchod&um­l=ulice%20Suko­va,%20%c3%9ava­ly,%20okres%20Pra­ha-v%c3%bdchod&um­l=ulice%20Pur­ky%c5%88ova,%20%c3%9a­valy,%20okres%20Pra­ha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c3%9avaly,%20o­kres%20Praha-v%c3%bdchod&um­l=%c4%8dtvr%c5%a5%20Pra­ha%209,%20Pra­ha,%20okres%20Hlav­n%c3%ad%20m%c4%9bsto%20P­raha&uml=50%c2%b05'­20.289

            0 0
            • VeVe  

              Nechtel jsi az do Uval??

              0 0
              • jecnak  

                Vsak je to az do Uval.

                0 0
                • VeVe  

                  Sorry, uz to vidim ..:-) Blbe jsme koukal.

                  0 0
        • ronin  

          dorazím, sever je pro mě neznámou

          0 0
          • v POHODÌ klokan  

            Tohle bude spíš východ, ne? :-) Jedu taky, snad se na sraz nějak dokodrcám.

            0 0
          • VeVe  

            Je to spíše východ.. Ale to nic nemění na tom, že i pro mě je to tam spíše neznámé..

            0 0
            • Pijer  

              Předpokládám, že to bude zase taková pohodová čtyřicítka jako dělaná na pevňáka, když už se to bude motat u Klánovického lesa ;-)

              0 0
              • Medunka  

                jasan, doraž na pevňákovi, ať se zvedne poměr HT k Fullům

                0 0
              • VeVe  

                Epic je epic ..:-) Takový pohodový pevný full ..:-D

                0 0
              • jecnak  

                Presne tak. Kopce tu sice nejsou, ale nejaky singliky a trochu drncavejch korenu se tu najde.

                0 0
            • ronin  

              dobře vy dva, aspoň na místo srazu pojedu na sever :-)

              0 0
              • VeVe  

                No samozřejmě také záleží na tom odkud jedeš..:-) Já ze Žižkova i na sraz jedu na východ..

                0 0
                • karliner  

                  Kdybych byl býval jel, jel bych na sraz na jihovýchod :-)

                  0 0
                  • VeVe  

                    No jde také o to, na jaký sraz bys zrovna ty býval jel..:-)

                    0 0
                    • karliner  

                      někde výše tu je popsaný, myslím že černý most, zaroluj nahoru :-)

                      0 0
      • VeVe  

        Pridavam trasu z Cernaku na Lhotu

        http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/…

        A tady je vyjizdka z Cernaku do Uval

        http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/…

        0 0
    • senky  

      Nešel by nekto zejtra? Jsem z Košic http://www.qwiki.com/q/ :) Nabajkovane mam, neco jsem tu už videl ale to je malo. Prisposobim se trase i tempu :)

      0 0
      • senky  

        ten odkaz zjavne nevysel… to len zo srandy neco o kosiciach http://goo.gl/0Hybg. Kupil som si knižku vylety na kole „Praha a okolí“ (Shocart) ale to je tak pre rodinne vylety, a rad bych videl neco vic adrenalinoveho. Cyklotrasy su evidentne rovinky kolo rek… Klidne turisticke trasy nebo neznačene lesni cesticky…

        0 0
    • cabbage  

      Zítra, t.j. v sobotu 3.9.2011 v 10:00 pod baranďákem na branické straně.

      cíl: řízek v Kytíně a taky okouknout jestlu už trochu vyschla zelená ze Skalky.

      0 0
      • Smazaný účet  

        zkusím to :-) ale žádný chrtění – musim se dostat do Berouna a bejt OK :-)

        když jsme u toho, bychom mohli zkusit vzít to na Beroun přes Všeradice-Vinařice-Vrch Tobolka (nad Tetínem), nebo dolu Kodou

        0 0
        • cabbage  

          Ok.

          0 0
          • Smazaný účet  

            BTW na Tobolce bejvala střelnice, ale páč provozovatel letos na jaře umřel (stářím), tak je „out of order“ a asi to tak už zůstane :-(

            0 0
            • Smazaný účet  

              49°56'41.907"N 14°5'14.114"E

              0 0
            • karliner  

              Jestli majitel střelnice zemřel stářím, tak tam snad stříleli slepejma :-)

              0 0
      • iceek  

        Zvazuji ucast. Jaky je prosim odhdad vzdalenost/pre­vyseni/tempo :-) ? Par tydnu jsem nejezdil, tak nechci brzdit …

        0 0
        • Smazaný účet  

          rozhodne brzdit nebudeš :-) brzda jsem já :-)

          0 0
        • cabbage  

          hm 70km, tempo tak aby sme z kola nespadli a převýšení taky nebude moc velké.

          0 0
    • crom  

      my jedem zitra pres Tocnou na Posazavskou(prava strana) v Kamenaku uvidime co dal.tak kdyby nekdo chtel mame sraz v 10:00 pod mostem na Vytoni

      0 0
      • cabbage  

        sejdeme se večer u stánku s koutskym?;)

        0 0
      • StrejdaS  

        Jedu odpo do Kamenice podivat se na IT challenge, nechcete tam dat obed? :) Jo a jedu na silnici…

        0 0
    • VeVe  

      Bajková vyjížďka příznivců ČeMBA – Praha – Středa 7.9.2011

      Na podzim to už bude s vyjížďkami asi horší, ale do konce září bychom ještě týdenní periodicitu mohli udržet..:-) Na dojezd ke stánku s koutským (ev. ke Chladům) už samozřejmě světla nutná!

      Termín: středa 7.9.2011 v 17:30

      Lokalita: jih Prahy

      Sraz: pod Barrandovským mostem na Bránické straně

      trasa zhruba tato: http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/…

      0 0
      • karliner  

        platí to?

        0 0
        • Pijer  

          To snad ne, že by????

          0 0
          • karliner  

            klid, nemám světlo, ale jestli nebude pršet, kousek bych se svezl :-)

            0 0
            • VeVe  

              Světlo nutně nepotřebuješ, on Ti někdo posvítí ..:-)

              Jasněže to platí, proč by nemělo?

              0 0
      • Nainen  

        Dorazím. Sice stále ještě čekám na Auroru z DX, ale snad to na Fenixe nějak odjedu :-)

        0 0
        • VeVe  

          Někdo Ti posvítí, to je v pohodě ..:-)

          0 0
          • Medunka  

            je to bajková vyjížďka nebo vyjížďka osvícených?

            0 0
      • Twister  

        Paráda, moc pěkně jsem si zajezdil. Ta tma je docela prima ozvláštnění, už se těším na zimu. :)

        0 0
        • VeVe  

          Take se tes na to, az vyrazime s motorovkou prorezat ty spadle stromy ..:-)

          0 0
          • karliner  

            Podle manuálu „staré“ čemby se v tomto případě měly nechávat občanky doma, protože nad „novou“ visí stále to předběžné opatření, asi by bylo vhodné toto nařízení neporušovat.

            Dejte na to bacha.

            0 0
            • VeVe  

              No pockej, ja myslel, ze vyrazis s nami na potrebny prorez..:-)

              0 0
      • VeVe  

        Bajková vyjížďka příznivců ČeMBA – Praha – Středa 14.9.2011

        Termín: středa 14.9.2011 v 17:30

        Lokalita: jih Prahy

        Sraz: pod Barrandovským mostem na Bránické straně

        Trasu pořešíme na místě. Buď se budeme motat kolem Točné ke Vranému nebo můžeme i jinam, dle domluvy na místě.

        0 0
        • karliner  

          Nestačil jsem dokoupit záplaty a montpáky a mám strach, že zase pojede pan J., takže tentokrát beze mne :-)

          0 0
          • kolda  

            taky dobra vymluva, po ceste pod barrandak mas min 3 cykloshopy :))

            a kdo je tajemny pan J.?

            0 0
            • Pijer  

              Myslíš „krále sedmi průpichů“ :-D

              0 0
        • _Honza_8  

          Berete nově příchozí? Ještě jsem s vámi nebyl, ale rád bych to zkusil. Nevím, jestli udržím tempo, když ne, tak bych si jel dál po svým :-)

          0 0
          • VeVe  

            Jasně že bereme, vyjížďka je pro každého/každou kdo se přidá . Nejsme uzavřená sekta, i když nás z toho mnozí podezírají..:-) Tempo není nijak vražedné.

            Pozvání samozřejmě platí i pro slečny, ženy a dámy, což jsem minule nezdůraznil..:-) A pro Lenku a Hanku obzvláště! :-)

            0 0
      • VeVe  

        Bajková vyjížďka příznivců ČeMBA – Praha – Středa 21.9.2011

        Termín: středa 21.9.2011 v 17:00 (POZOR ZMĚNA!)

        Lokalita: sever Prahy

        Sraz: Podbaba u přívozu

        trasa: http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/…

        počasí: slunečno..:-)

        0 0
        • vasado  

          stačí přihláška ještě dnes večer? pokud stihnu vysmažit ze školy tak bych taky jel :-D Díkys

          0 0
          • VeVe  

            Přihláška na vyjížďku? :-) Tam se hlásit nemusíš.. A členem také nemusíš být, když chceš s námi vyrazit.. :-)

            0 0
            • vasado  

              ok, tak sem přihlášenej :-D doufám že ste přihlásili i slunečno? :-D

              0 0
              • v POHODÌ klokan  

                Bezva, ale doufám, že snad ještě někdo další dorazí :-)

                Slunečno mělo dorazit, ale nějak se začalo o účast hádat s polojasnem, tak uvidíme :)

                0 0
                • Kotak  

                  Sever vůbec neznám, tak dneska bych dorazil

                  0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Ještě poznámka – jelikož v půl osmé večer je již téměř tma, rozhodně doporučuju vzít si s sebou světlo. Tou dobou už sice budeme na silnici, ale určitě se aspoň nějaká blikačka hodit bude.

          0 0
        • VeVe  

          Parádní, vážně super! I bych řekl, že jedna z těch nej středečních akcí, moc hezké cestičky. Super trasa, moc díky Klokanovi!

          trasa: http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?…

          0 0
    • cabbage  

      Kam jedeme v sobotu?

      0 0
    • v POHODÌ klokan  

      Co středa 14.9.? Někdo něco? Co kdybych třeba vymyslel něco pro pražáky neznámýho na severu (Roztoky, Únětice, Úholičky apod)? Pěšinek je tu dost :-)

      0 0
      • Domestik  

        Já bych se i přidal, jen mě děsí vaše trasy. Tuhle jsem zkoušel tu v Prokopáku si po vás projet (dle cykloatlasu) a dost jsem musel tahat kolo vedle sebe :-)

        asi musím z rekre-kolaře se sériovým kolem dospět o level dva tři výše …

        0 0
        • VeVe  

          Buď v klidu, to kolo tahá víc lidí ..:-)

          0 0
      • op  

        pojedu zitra s kamosem z Rudny smer na zapad, zeptam se ho, jestli by nevadilo, kdyby se k nam nekdo pridal nebo naopak my se pridali k nekomu.. Tvoje cesty u nas na severu by me zajimaly

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Fajn, kdyby měl někdo zájem, tak sraz v 17:30 v Podbabě u přívozu. Do zítra do 16:30 sem případní zájemci napište, že byste jeli. Pokud by nikdo nenapsal, vyjížďka by se nekonala.

          Jednalo by se asi o 30 km co možná nejvíc terénem.

          0 0
          • op  

            ja uz to necham na tu Rudnou, uz je pozde menit .. tak nekdy jindy. Jedeme v 17h neco takoveho http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?…

            0 0
          • VeVe  

            Dnes to nezvladnu, ale kdybys byl pro, tak bych byl pro pristi stredu..

            0 0
            • v POHODÌ klokan  

              Ok, počítám s tím teda příští středu – 21.9.

              0 0
              • VeVe  

                Napis mi, prosim, na mail, abychom doladili podrobnosti.. vaclav.volrab@gmail.com

                0 0
                • Mirek_29  

                  v 17 h na Podbabě by mi snad mělo vyjít

                  0 0
                  • Mirek_29  

                    postihla mě smrtelná chlapská nemoc na 7

                    0 0
              • kranpeša  

                Když pojede tak se rád přidám. Nevím,ale jestli budu stíhat.

                Ještě jsem s vámi nejel. Můžeš napsat aspoň přibližně trasu kudy by se jelo?

                0 0
                • v POHODÌ klokan  

                  VeVe psal, že sem pozvánku na středeční vyjížďku vyvěsí. Ale lehce shrnout to můžu – sraz v 17:00 na Podbabě u přívozu. Trasa – Sedlec, Únětice, Úholičky, Roztoky, Suchdol. Asi 30km, co nejvíc pěšinek.

                  Tady celá trasa

                  0 0
                  • kranpeša  

                    Díky.Budu tam. Trasa je pěkná. Část znám, zbytek rád poznám.

                    0 0
      • ronin  

        Zadní výplet a kotouč si včera potykal s větví. Budu rád, když to dám do soboty na Kokořín dokupy.

        0 0
    • jesperx  

      neříkejte,že tu červenou TZ z Jarova nahoru na Zvolskou homoli po těch plochých velkých šutrech bežně dáváte?:-))

      0 0
      • Pijer  

        Co přesně myslíš? Jestli červenou co začíná po necelém kilometru od Vltavy z jarovského údolí doprava, tak to je „traverz“ a ten se jezdí.

        0 0
      • McBlacky  

        červená z Jarova na Homoli vede jen jedna a jezdí to i holky. Za mokra je možný, že sem tam někdo nevytočí jednu z horší zatáček (1.,2.,4.)

        0 0
        • jesperx  

          Jo,to je ono – ale jel jsem jen směrem dolů a za polomokra,tudíž mám zkreslenou představu…

          0 0
        • Jitkola  

          jj jezdí :o)

          0 0
          • VeVe  

            .. a zrovna ty snad neco i nejezdis? :-)

            0 0
            • Medunka  

              třeba takovou červenou z Housky dává levou zadní :-)

              0 0
              • VeVe  

                No právě!! :-)

                0 0
              • Jitkola  

                Tak to Medunko není. První pokus skončil poletem přes řidíkta a odřeným kolenem :o(. Člověk by neřekl co se nachodí než si něco sjede :o)

                0 0
    • crom  

      Ve ctvrtek jedem s Strejdakem bika smer Radotin,Karlik.neco spis lehciho,pohodic­ka.sraz 17:00pod Barandakem Smichovska strana.dojezd zpet tak 20–21(svetlo sebou)

      0 0
      • Darkson  

        jo! co dát ten trail a sjezd do Karlíku?

        0 0
        • crom  

          prosimte neco pro vsechny:)dame to jindy a spojil bych to i stim Frantovim sjezdem od vyhlidky nad Cernosicema+hupiky to je jasny

          0 0
      • indoorajn  

        lehciho, jo to ti nekdo uveri.. tam po stezce a zpatky uz radsi po silnici :) Panove CT nemuzu a ten Karlik bych rad, nechce nekdo zejtra?

        0 0
        • 33biker33  

          Ja bych zitra vyrazil, taky bych preferoval spis neco stezkovatyho az silnicniho vzhledem k tomu co bude k dispozici v lesich po tech destich… Vyrazit bych mohl

          v cca 16:40 z Vrsovic, 16:50 Vytone, 17:00 Barandaku branicke strany.

          0 0
          • indoorajn  

            :) no ja to myslel ironicky :) asfalt nee, bahno taky nee, takze to vidim na Tocnou, tam bahno nebejva, nejaky kopecky coz nevim jak s tim tvym kazetakem ;) :(

            0 0
            • 33biker33  

              To by slo, na Tocnou to myslim utocim i s tim mym kazetakem;-). Toz v kolik a kde?

              0 0
              • indoorajn  

                OK, tak dojed po stezce az na Zbraslav, v 17:15 budu u nadrazi, ja mozna jeste predtim neco najedu

                0 0
                • 33biker33  

                  Ok. Bude to asi trosku casovka, ale snad to dam.

                  Pod carou.

                  Akce sever te nelaka?

                  0 0
                  • indoorajn  

                    no to je dalsi argument, na sever jedu hodinu pres Prahu, coz se mi zrovna zitra nechce ztratit, klidne si ale dej Cembu!

                    0 0
                    • 33biker33  

                      Ok. Jedu na 17:15 k nadrazi na Zbraslav. V mailu mas na me cisla na mobil.

                      0 0
        • Darkson  

          já zítra ne, ale každopádně příští týden

          0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Nechceš se zítra třeba zajet podívat k nám na sever? Plánuju tu čembí vyjížďku. Některý singlíky jsou tu taky pěkný ;-)

          0 0
          • 33biker33  

            Jsem zaznamenal, ze se neco deje na severu, ale Podbabu v 17:00 nestiham…, navic jsem tady uz neco zacal kout s Indoorajnem smer jih.

            0 0
          • indoorajn  

            no tam bych to urcite chtel projet, ale 33biker psal driv, tak nekdy jindy!

            0 0
          • indoorajn  

            no tam bych to chtel projet urcite, ale 33biker psal driv, tak nekdy jindy!

            0 0
            • 33biker33  

              tak co to zprumerovat nekde v centru ;-D

              0 0
              • v POHODÌ klokan  

                No to dáme až jako nějakou zimní (nejlíp štědrovečerní) Pražskou city-terror vyjížďku, ne? :-)

                0 0
                • Twister  

                  Jo, s tím počítám a už se těším. :)

                  0 0
            • v POHODÌ klokan  

              Ok, určitě se tu zas někdy něco konat bude. Užijte si jih :-)

              0 0
              • 33biker33  

                Ok. Uzijem si jih a na sever dorazime nekdy priste. V centru to dame tedy na Vanoce;-).

                0 0
          • 33biker33  

            Zkusim se jeste domluvit s Indoorajnem, kdyz by taky chtel jet sever, at tady nespamujeme. Z myho pohledu bych na ty Podbabe mohl byt v 17:15.

            0 0
            • v POHODÌ klokan  

              To by bylo fajn, 17:15 by snad ostatní účastníci skousli :-)

              0 0
              • VeVe  

                To asi jo..:-)

                0 0
              • VeVe  

                Resume je takove, ze platí sraz v 17.00 !!! :-)

                0 0
          • teepeex  

            mam te rad Klokane,

            ale

            udelejte si vlastni vlakno na Cembove vyjizdky prosimtebe

            diky

            neber to osobne

            treba ja to tady uz vubec neorganizuju, pac to ma na prukazky Cemba;)

            kp a my ostatni jezdime i vecer a pres zimu;)

            0 0
            • vasado  

              ale díky bohu za to že to zorganizoval tady a ted…bo to byl ten nejlepší trip v pošmourném zařijovém měsíci :-D :-D :-D

              0 0
            • v POHODÌ klokan  

              Hele, já s Čembou nemám nic společnýho, prostě jsem jenom jednou vymyslel trasu pro bikery (ať už čembí nebo nečembí). To jsem nevěděl, že se tě to tak dotkne, když to bude v tvým vlákně (kde se stejně už skoro nevyskytuješ :)

              0 0
              • teepeex  

                nebudu to komentovat, ale urcite nejsem dotcenej

                0 0
                • v POHODÌ klokan  

                  Ok, tak pak je všechno v pořádku, ne?

                  Radši budu jezdit než se handrkovat o malichernostech :-)

                  0 0
              • karliner  

                no, asi každej z vás ví, jak by dopadlo vlákno „čemba vyjížďky“… :-DDD

                0 0
              • PIWNIK PONURY  

                kazdopadne diky za trasovani, vyjizdka nemela konkurenci v pomeru narocnosti a najetych kilometru:) a ty stoupani byly supr;)

                0 0
            • PIWNIK PONURY  

              nazev vlakna hovori jasne ne? z myho pohledu vyjizdka jako vyjizdka… aneb parafrazí ´mít s kým jezdit´;)

              0 0
              • teepeex  

                presne, tudiz nevim, proc je u ty vyjizdky ten priznak Cembi,

                nebo mi neco unika?

                nesnasim jakykoli vyjizdky s priznakem, kapisto?

                stejne jako bych nesnasel pionyrskou, odborarskou, tramvajackou nebo jakoukoli jinou,

                piste a verbujte na vyjizdku bez priznaku, bez prislusnosti k davu

                dekuju a navidenou na vyjizdce

                0 0
            • VeVe  

              OK, respektuji prani otce zakladatele..:-)

              0 0
      • Rob79  

        Pohodička? Tak to bych mohl s vámi přežít :-)

        0 0
        • karliner  

          Pohodička s cromem a strejdou = naprostá smrt pro většinu ostatních :-)))

          0 0
          • Rob79  

            Teď to bude samozřejmě vypadat, jako že jsem se zalekl :-), ale asi to nestačím, budu mít zítra moc práce. Kdyby nááhodou, tak číslo na strejdu mám, tak se domluvíme operativně.

            0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce