Pražské bajkové vyjížďky - léto 2010

386 nepřečtených
  • teepeex

    ptactvo stale milostne a nemilosrdne peje, louky strdim oplyvaji,

    pne ovocne plody sve shazuji pod horkem prehustene plaste,

    ve vlasech hmyz bodavy zhusta nedobrovolne pristava

    a pecetidla podrazek zanechavaji ve zpuchyrenych cestach sve signum temporis

    a ano, ano,

    je tu leto mila pritelkyne a mily priteli v bajku

    0 0
    • cabbage  

      Prostě napiše v sobotu pod mostem v deset ;-)

      0 0
      • teepeex  

        i tak je to lze pane kolego:)

        lec civy me, potazmo zraky me jsou mirnou nakazou stizeny, jest mi nutno dochtorovati, a byti pln opatrnosti k nim

        vime?

        ;)

        0 0
        • Meduza  

          Ale stejne jsem presvedcen, ze bulvy tve nebudou vikendu zirat do bile zdi a odvezes na nejake zajimavejsi misto, byt schovane za svarecskymi brylemi z Lidlu :)

          0 0
    • martin_bakov  

      at te provazi sila Bikere !

      0 0
      • l-e-t-o  

        spíš, aby z něho zase byl biker :) v poslední době je víc na žiletce než na biku :)

        0 0
        • karliner  

          Poznal, že na žiletce se dá rajon „Pražských bajkových vyjížděk“ roztáhnout na skoro celou střední Evropu :-)

          0 0
    • crom  

      kdyby jste nekdo chtel jedem od 17:00 bika,sraz zel.mostu Vyton.tempo jedu napred nebo neudrzim stabilitu,to nebude:)

      0 0
      • heretik  

        Kam, a zhruba na jak dlouho? Ale v pět to určitě nestíhám…

        0 0
        • crom  

          budem se motat Tocna a okoli.kdyztak zavolej jestli mas cislo,nekde te naberem

          0 0
          • teepeex  

            kdyz to napises na ten samej den, tak to vazne nemam sanci cist:)

            doufam ale, ze jsi balanc nakonec udrzel

            0 0
            • crom  

              ja myslel ze silnicaris,priste dam vedet;)joo nastesti me kluci setrili,takze po­hoda

              0 0
    • teepeex  

      tuto sobotu pro zdatnejsi, nebo pro jedince, co se neboji prijmout vyzvu:) (jedou i damy!)

      Prejezd Brd(k)u, a to podelne:)

      citace:

      "Tentokrát po trase Březnice-Třemšín-VU Brdy-atd…

      Vlak jede 7:34 z hlaváku nebo 7:41 Smichov. Radši bych to viděl na sraz na hlaváku, nebo část tam a část na Smícháči. Když nás bude hodně je to pak blbý s nakládáním kol najednou na smícháči. Je tam úschova během přepravy bez nutnosti rezervace – jestli to dobře chápu /kufr bez kolečka okolo/.

      sraz teda 7:15 u pokladny hlavák /nově v suterénu/ nebo 7:20 Smícháč ve vestibulu.

      Checkpointy s jídlem ±: 60km Jince, 90km Halouny, 105km Pigi"

      konec hlaseni mili pratele v kole

      0 0
      • Sharka1  

        uz se tesime moc :-)

        0 0
      • Medunka  

        uvidím, jak se probudím ;-D

        0 0
      • Thapsus  

        Předběžně se hlásím na to Hlavní nádraží. Jestli vstanu ovšem.

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        pokusím se uvést stroj do provozuschopného stavu a jedu ;-)

        0 0
      • pajan  

        V neděli závod, škoda :-(

        0 0
        • Medunka  

          To dáš na rozjetí

          0 0
        • martin_bakov  

          Avion Cup :P ?

          0 0
          • pajan  

            Jop… jedu se projet :D:D Loni to byl takovej výlet, letos to asi nebude jiný :D

            0 0
        • Sharka1  

          sim te, my jedem taky v nedeli zavod ;-)

          0 0
        • McBlacky  

          to není důvod :)

          bude krásná sobota a tenhle výlet je jeden z Top co se dá jet z Prahy v kombinaci s vlakem. A je to ještě rozumná distance, žádná Teepexovina :)

          0 0
          • martin_bakov  

            To by me zajimalo jak je rozumna distance a tempo :) ?

            0 0
            • karliner  

              já ti to přeložím

              rozumná distance a tempo, co se dá za den – 150+ km a kudla jako svině…

              teepeexovina – 200+ km a místy tempo upadá pod 20 km/h…

              0 0
              • martin_bakov  

                …a prave kvuli tomuhle rad pojedu, to clovek jen tak nezazije ;) To bude wellness jak svina !

                0 0
              • Pebe  

                teepeexovina – 200+ km a místy tempo upadá pod 20 km/h… to už ale musí pořádná stojka :-)

                0 0
              • McBlacky  

                ale hovno kudla, máme na to celej den. Sám víš, že když se jede fakt daleko, jede se volně.

                0 0
                • Sharka1  

                  zadna kudla, jedou i baby ;-)

                  0 0
                • karliner  

                  Já vím, jen jsem chtěl trochu postrašit juniora :-)))

                  0 0
                  • pajan  

                    To se ti nepovede… Už jsem si zvykl :D

                    0 0
                • Thidney  

                  vysvětlení pro neznalé

                  pokud se jede fakt daleko a je to akce typu Asanace- tj. vyvezeme vás do naprosto neznámé lokace, fakt daleko od cíle, pak chrti nejedou úplnou kudlu.

                  0 0
      • Thidney  

        Jsem pln nadšení přednesl rodině návrh, že se zůčastním. Manželka se mě zeptala jestli jsem snad Sáblíková a pak mě dorazila poznámkou, že jediná možnost abych byl v sobotu v 7 ráno na nádraží je, že se zapomenu v pátek v hospodě. Což bylo praktickými zkouškami ověřeno. Takže vše budu z povzdálí pozorovat a ve vhodnou chvíli se do toho vložím ( Halouny? Pigi?? )

        0 0
        • cabbage  

          Jo dobrej nápad, kudy si je nadjedem?;)

          0 0
          • Thidney  

            uvidim dnes vecer v jakym stavu se vratim domu ,)

            0 0
        • Elwing  

          K pigimu doraž rozhodně, budu si tam v sobotu večer dávat pár kousků na zdraví ;)

          0 0
      • Peslezedirou  

        Ahoj, trasa vypadá pěkně, tak se připojím.

        BTW pojede někdo na Smíchov?

        0 0
      • Darkson  

        nezapomeňte cestou chytit úchyla:

        http://zpravy.idnes.cz/…t-/krimi.asp?…

        0 0
        • fousek  

          To byl urcite Fabian brdskych lesu pan:-)

          0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Kdo jede z Hlavaku ? (jestli vubec nekdo, jinak se doplazim na Smichov)

        a kam az si mam koupit jizdenku ? ja to fakt nevim :-))

        0 0
        • McBlacky  

          skupina Hlavák existuje, lístek do Březnice

          0 0
        • Thidney  

          kup si s nima skupinovku – je levnejsi. Za skupinu se pocitaji uz dva dospeli ,)

          0 0
          • McBlacky  

            ste v Hradešíně nějak chytrý pane Kašlík :)

            0 0
        • jecnak  

          Ja s Jitou.

          0 0
        • teepeex  

          jedu se StrejckemS ze smichace

          ted jsem se poupravil cinskou 53% rejzovou palenkou pnac se vratila kamaradka z Ciny

          to bude nemaly peklo rano:)

          du do kanafasu

          0 0
          • Sharka1  

            v pohode, my davame jeste zweigelta rose pozdni sber, a to rano frcime na hlavak :-D

            0 0
            • Meduza  

              Hmm, tak to jsem zase cerna vofce :)

              Zacet jsem se do diskuse na RC manii a pritom jsem vysrkal pul flasky rusky vodky Beluga. Moooc dobrej matros :)

              Jo a kolo mam rozebrany na balkone.. To zase bude fofr rano.

              0 0
              • Thapsus  

                Dyk Ti to furt říkám. Vybodni se na ty RC kraviny, kolo je lepší :-)))

                0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Tak super, budu tam – jasne ze skupinovka, nehodlam CD dotovat vic nez je nutne ;-)

          0 0
      • Peslezedirou  

        Tak už jsem doma. Před Skalkou mi úplně došlo a byl jsem rád, že jsem sjel ze hřebenu. Od baráku a zpět mám 131km, 7:26h.

        Lidi super, trasa a terén super, počasí super, co víc si přát.

        Díky všem :-)

        0 0
        • tulda  

          Mne doslo uz na 50. mozna driv :( Nebyt vyzivy od Thidnyho a typka, tak tam nekde usnu :) Takze jeste jednou dik. Vylet peknej

          0 0
          • teepeex  

            taky tak

            jo a peknej podjezd brd;)

            nemalo mi neslouzej nohy, zitra nikam nejedu

            asi teda

            0 0
            • StrejdaS  

              Nakonec zase zvitezily endorfiny, takze jsem si to uzil. Dik za paradni vylet, akorat bysme nekdy meli pokorit Plesivec, kdyz jsme ho dneska tak sproste objeli. :) Skoda jen, ze se Blacky na zaver vymaz na „Teepexove“ sotoline z Haloun, ale vypadalo to jen na oderky, takze snad nic vaznyho.

              0 0
              • McBlacky  

                tak jsem se vrátil z nemocnice :) solidní závěr :(

                naštěstí jen kvalitní rozbrus všude možně, leukostehy na ruce. Do uterka orazím a pak uvidím co a jak.

                vyskládat se na široký šotolině v nízký rychlosti to je fakt umění :) jedu tam po miliontý takže autopilot se lehce vymstil…

                0 0
              • Sharka1  

                Výlet opravdu parádní, pro mě taky premiéra – ve vojenským prostoru jsem ještě nebyla a úplně supr, ty „technické rovinky“ pohledem zpátky taky nebyly tak hrozný, ale stejně už se těším na houpačku ;-)

                Škoda jen toho závěru, ale myslím, že Blacky nejpozdějc v úterý sedne zase na kolo – jen trochu rozbrus a natlučený koleno, takže pohoda :-) Od domu do Řevnic nám to hodilo 112km, já konečně radost, že mi to už snad zase jezdí, uvidíme, co nohy řeknou na dnešní závod :-)

                0 0
                • Medunka  

                  já na to fakt peču, jdu dělat jahodovou marmeládu :-D

                  Tomáš má pravdu, na tom závodě bude mnoho egozávodníků a dohadovat se s někým v takto krásnou neděli nemá cenu :-) Odpo koukačka na Lhotě, tak bude sranda :-D

                  0 0
                  • Sharka1  

                    Egozavodniku bych se nebala – jeste se mi snad nestalo, ze bych se pri zavode s nekym dohadovala :-)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      ty jedeš v tý části startovního pole, kde se moc nevyskytují…ti jsou většinou od půlky dozadu a já s nima mám bohatý zkušenosti :-D když je někdo schopnej tě ve sjezdíku „osolit“ div tě nezabije, aby se propracoval z 543. pozice na 542., aby vzápětí vytuhnul v kopečku a blokoval cestu abych ho nemohl předjet zpátky…to je na pumpičku do drátů :-/

                      0 0
                      • Sharka1  

                        neboj, znam je taky, ale vetsinou se s nima nedohaduju – rovnou na ne rvu sprosty nadavky :-D

                        0 0
                      • karliner  

                        pak je typ B – maník na HT supí do kopce, těsně pod vrcholem (v řádech metrů) tě předjede a ve sjezdu pak soustavně stojí na brzdách, objíždí každou větvičku, kameny přenáší a když se ti konečně ho podaří předjet, tak má ještě blbý kecy…

                        0 0
              • Medunka  

                To chce jezdit po trase eXBB – upravit to tak, aby bylo minimum asfaltu.

                To před obědem bylo 74 km a jestli z toho byl 1 km singlik nebo hezké ježdění v terénu, tak je to málo :-D To po O bylo super, rozjela jsem se a i čekání na mě pak bylo minimální :-)

                Za nás 132 km a nějkých 1700 převýšení

                0 0
                • McBlacky  

                  My od Kuchynky taky terének, poctivej :)

                  ten začátek – dokážu si představit že by se jelo z Březnice po modrý a pak by to chtělo doladit za Třemšínem ty asfalty na hranici VP.

                  ve VP to je jaký to je, průzkum zarostlých cest je na dlouho :( navíc je to nebezpečný, i ve vzrostlých lesích může být munice.

                  od Jinců je vždycky kompromis vzhledem k času a stavu účastníků. Dá se jet jasně terén až na Zbraslav, ale ruku na srdce, je to hustý :)

                  0 0
                  • Thapsus  

                    Reportík je na http://thapsus.wz.cz/vyjizdky.htm, fotky okomentované jenom částečně, páč teď jedu s Teepkem vytočit po včerejšku nohy na silnici. Blacky, dej někam please tu skupinovou fotku v plným rozlišení,kdybys neměl kam, pošli mi jí na email a já jí někám šoupnu. Díkes všem a Blackymu bezbolestné zahojení !

                    0 0
                  • crom  

                    podle me chce vyjizdet driv,jet pomaleji(aby lidi neodpadavali)ale plynule.neztracet se:)pak se to da vsechno terenem.ja jsem jedine pro.to je tak min.150km/3000p­revyseni,takze to uz jsme nekde jinde a neda to kazdej(bez dlouheho cekani ostatnich vykonnejsich bikeru)asi tak

                    0 0
            • teepeex  

              par mazanic z garmina

              0 0
              • teepeex  

                a jeste od bunkru a putyka

                0 0
                • teepeex  

                  jo a Fany mel az prilis respekt z tyhle technicky lahody, tak jel tzv. „na kolobrndu“ ;)

                  a gruppetto v putyce (Jince)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    no, přesně na to místo kde stojíte jsme to prali zespoda od lesa z ShKH 152mm DANA :-)

                    0 0
                    • Sharka1  

                      no bylo tam nekolik kratericku :-D

                      0 0
                  • crom  

                    dnes jsem se odhodlal konecne sjet padacek na sjezdu v Klecankach,to je teprv technicka lahoda:)ukazu budes okouzlen,jako kluci minule:)kolobrndu te nenaucim,na to musis mit vlohy:-D

                    0 0
                    • martin_bakov  

                      no jo, uz na jarni kontrole rek sem si vsiml ze mas sjezdarske a takove malinove sklony :)

                      0 0
                    • v POHODÌ klokan  

                      Tak konečně! Já věděl, že jsi blázen :-) Párkrát jsem tamtudy poslední dobou jel, ale tomuhle srázu jsem se vždycky poraženecky vyhnul :-)

                      0 0
                • v POHODÌ klokan  

                  Jejda jejda,to je krásný! Škoda, že se to zrovna krylo s tím adrenalin cupem. Pokud byste v blízké době něco podobnýho jeli, rozhodně se hlásím!

                  0 0
                  • l-e-t-o  

                    který jsi vlastně dojel v kategorii?

                    0 0
                    • v POHODÌ klokan  

                      Dojel jsem 26. v kategorii a 27. celkově :-) A to včetně solidního poletu přes padlý strom a následného rovnání totálně zkřiveného kotouče :-D

                      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        hezounký to bylo! Pro mě ,vzhledem k tomu že jsem v dané oblasti byl dnes poprvé, to bylo takové nové a neokoukané :-)) Dá se to tam pěkně smažit..,závěrečný dojezd po kořenech s Tomášem akci obohatil o trochu terénu.

        Díky všem, byli jste super.

        0 0
        • martin_bakov  

          Fajn akce to byla, ta terenni vlozka na zaver vylozene sedla – zvlast ten sjezd do Vsenor. Dik organizatorum ;)

          0 0
      • jecnak  

        Libilo se mi to, ale az ta druha cast, jelikoz v Prostoru jsem byl bezpoctukrat a uz to postrada i to kouzlo zakazaneho ovoce. Takze priste na asfalt silnicku.

        Po obede jsme jeli zelenou a pak komplet cervenou (tj i ty bonusy co se na TB a ExBB nejezdily) bez kuchynky az na krizovatku Transbrd nahore a pak dolu po zlute do Vsenor. Bohuzel vyjezd sutovym polem nahoru na Cukrak a sjezd na Kazin uz mi neprosel.

        Takze bych navrhoval vyrazit nekdy po stopach ExBB nulteho rocniku a jeste to trochu vylepsit. Takze pekne terennich 130km by z toho mohlo byt.

        0 0
        • martin_bakov  

          Az bude cas, hod sem taky zaznam z gpsky. dik

          0 0
        • fousek  

          Si udelejte nekdy enduro vyjizdku a dojedte do Jinec vlakem a ukazu vam secret singlik u Valdeka, pak nejakej ten singlik u Horovic nasledovany Ostrym a pak klasika pres Plesivec pripadne Pisky na Kuchynku.

          Prostor je proste o dlouhejch sotolinach a par dobrejch useku a nebo celej den bloudeni a najeto 30km.

          0 0
    • Medunka  

      dneska večer do Prahy dorazí legendární Brněnská klika – pojede se z Hlaváku na Zbraslav – nuda, ale kdyby někdo chtěl …

      0 0
      • McBlacky  

        plánuje se hospa? dorazili bychom. Jinak plánuju jet na pivo po práci jen do Troji a domů :)

        udej kdyžtak čas

        0 0
        • Manas  

          Do Troji? Bych se pridal :-) (na pivo)

          0 0
          • Elwing  

            cože? to bylo včera ne? :) a dneska se de do hrobu! :)

            0 0
            • karliner  

              Hlavně se z něj zase vrátit :-)

              0 0
          • McBlacky  

            jsme nejdřív potkali Jontiho a vzali sebou a pak Kešua, ten už ale frčel dom. Nakonec jsme zakotvili v „Koloniálu“ což je novější záležitost na stezce mezi útulkem a Zoo.

            fajnový počásko včera bylo

            0 0
        • Medunka  

          já už se sem včera řádně nekoukla :-( Byla klasika, Pigi :-(

          Jo, člověk co po tobě podědil telefon je veselá kopa :-D

          0 0
          • McBlacky  

            no my byli na Jihu po,ut,st – zařizovali jsme nějaký věci u Negro, Radotíně, Na Hájích… takže to chtěli dát něco pro změnu=sever

            0 0
    • McBlacky  

      tak to začíná krutě, Pendák než by dal svoje leštěnky do vlaku, tak jede ráno po vlastní ose. RESPECT.

      uzavírám sázky kde chcípne :)

      0 0
      • l-e-t-o  

        to je magor :-D

        ještě že už jsem doma v beskydech a jedu se zítra jenom podívat na Adrenalin Cup :)

        0 0
      • Thidney  

        no já abych to stihnul, tak nejdriv musim stihnout vlak na Prahu ,) asi na vas pockam u Pigiho …

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Kdyby použil přepravní obal tak nemusí mít strach :-)

        0 0
      • Manas  

        Ten salam u Pigiho rikal cosi o najetejch 180km. Magor :-)

        0 0
    • tomasmatis  

      Ahoj, nejel by se někdo projet? Lehčí terén, odjezd za cca hodinu. Po okolí prahy :)

      0 0
    • Thapsus  

      Zítra se chystáme na poklidnou vyjížďku, směr Kamenice, nebo Hostím, sraz pod Barandovským mostem v 10 hodin dopoledne. Účast zatím přislíbil plukovník RK, Snail a snad Eli. Tak kdo má chuť a čas, doražte.

      0 0
      • Smazaný účet  

        má chcát :-(

        0 0
        • Thapsus  

          dneska taky mělo a kde nic, tu nic.

          0 0
      • v POHODÌ klokan  

        No, kdyby počasí aspoň trochu vyšlo, tak bych se ukázal.

        0 0
      • crom  

        kdyz bude pocas,svezu se

        0 0
      • StrejdaS  

        Taky se pripojim, mozna ale prijedu o par minut pozdeji, kdyztak dam vedet.

        0 0
        • Thapsus  

          Tak fajn, když tak chvilku počkáme, dej vědět, když nebudeš stíhat: 721 834 779. Na radaru to vypadá dobře, tak v 10 pod mostem.

          0 0
      • Jones  

        Co je to u vas poklidna vyjizdka?

        0 0
        • Thapsus  

          Poklidná vyjížďka = žádné chrtí dostihy. Tempo podle nejpomalejšího. Líp ti vysvětlit neumím. Jestli chceš jet, tak přijeď. I kdybys nestíhal, o čemž pochybuju, trhnout se můžeš vždycky.

          0 0
          • Jones  

            no bydlim na Chodove, ale dneska jsem v praci. Ptam se jen orientacne. Pokud by bylo neco pres tyden krome ctvrtka, pridam se.

            0 0
      • Thidney  

        kdo by to řekl, že synonymum pro malinu je grybla ,)

        dobré to dnes bylo, škoda že jsem se na Gryble musel trhnout, zas silniční kalup přes Říčany domů měl taky něco do sebe.

        0 0
        • Thapsus  

          Jo hezký to bylo, což o to, ale třikrát se takhle vyválet, to se mi nepovedlo za celej rok. Snažim se zpracovat fotky, ale pravá ruka mrcha nějak neposlouchá, taky mi není jasný, jak zítra dolezu do práce. Plukovníku, tys neměl dezertovat, tohle by se bývalo pod tvým velením nestalo :-)

          0 0
          • RK  

            No nejsem si tak jistej. Já se díky novejm nášlapům složil Snailovi pod kolo.

            Doufám, že jsi na Černou vdovu nezanevřel a odpustíš jí.

            0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Panečku, bylo to dnes povedené. Průtrž mračen takticky přestátá v hospodě a spousty krásných mokrých singlíků. A samozřejmě Thapsus, který nám zajišťoval zábavu svými akrobatickými výkony ;-)

        143km na kontě :)

        0 0
    • SNAIL  

      Bylo to prima a určitě jsem nevěřil, že se spustí takový liják. Na Brdech pak asi nebylo tolik bahna jako na Gryble, docela to šlo. Mě to nakonec dalo necelých 110 lm a 1350m převýšení. Tak příště už snad Kamenici dojedeme podle plánu :-)

      0 0
    • ronin  

      Dnes 7.7. nepřidá se někdo protočit nohy za Cukrák? za Jílové? v 17.00 pod mostem na branický…

      0 0
    • crom  

      dnes jedem na svatojanske proudy,sraz 17:30 pod barandakem,kdyby nekdo chtel.tempo sviznejsi abychom to stihli

      0 0
      • iceek  

        Docela bych se primlouval, davat to vedet aspon den predem. Nekdy bych se rad pridal, ale musim se podle toho zaridit uz vecer pred tim ;-).

        0 0
        • McBlacky  

          taky tak, v 17,30 bych vyrazil z háku na stíhačku, ale musel bych tady mít kolo :)

          0 0
        • martin_bakov  

          no presne… taky si to musim osefovat v praci a vzit si rano kolo.

          0 0
          • Medunka  

            na to je jednoduché řešení – jezdit do práce kolmo

            0 0
            • iceek  

              Na to bohuzel nema kazdy idealni podminky.

              Bydlet ve Vesnice u lesa a rybnika, tak to asi neni problem ;-).

              0 0
            • martin_bakov  

              jak se rika né kazdej den je posviceni …

              0 0
        • crom  

          pristi tyden se to ma opaknout.je to Liborova akce tak at to sem hodi.kazdopadne uz vcera jsme meli prumer 22 a kdyz se prida i Blacky a jiny chrti,kluci se hecnou a pojede se urco jeste rychleji:(nekde asi odpadnu:)jen takove male upozorneni pro zajemce,abyste pak nenadavali.musite se kdyztak kousnout:)

          0 0
          • McBlacky  

            no nemalej let 22 v tomhle vedru. To už je na závoďáka :)

            jaká byla trasa teda dost záleží…

            0 0
            • teepeex  

              na tenhle dostih zrejme nepojedu

              ja uz si to musim i uzivat, abych z toho mel dobrej pocit:)

              0 0
          • indoorajn  

            ja te asi taky kousnu, to nedramatizuj a radsi dej bacha na chyby jezdce at zase furt nepumpujeme :) Tpx: tempo normalne kokorinsky v poho. McB: krome ty povltavsky to hodne odsejpa, kdyz teda Fany necvaka :). Ostatni mate v mailech od vcerejska. Jen nevim jestli to dat znovu, kdyz za par dni se to navic jede z Pribrami, jestli uz nedat celodenak to Stredohori.

            0 0
            • teepeex  

              Libore, ja jsem si uvedomil, ze takhle tezkej celodenak pred Berounem davat nechci, budu zevlit a valet sunky

              tak kdyztak beze me, nebo jindy:)

              ale tenhle leteckej den bych jel, v nejhorsim neuvisim a bude to taky ok:)

              0 0
            • crom  

              krome ty povltavsky!takhle rychle jsem jeste svatojanske proudy nikdy nejel:)))akorat me seres zes dal tu vrchni tocku kolem zabradli,jsi to tam minule urco trenoval

              0 0
              • McBlacky  

                tak tu jsem nedal nikdy. to jde projet bez poskakování?

                0 0
              • indoorajn  

                minule jsem to jel od Stechovic…, proste nahoda, zase jsem nedal pak uz skoro nic :(

                0 0
          • iceek  

            To zni prijatelne, predbezne se hlasim. Jen doufam, ze to sem opravdu nekdo povesi o den driv ;-).

            0 0
          • ronin  

            dej vědět, pojedu

            0 0
          • Bumerangista  

            No byla to slušná chrťárna. Průměr 21.8, ale trochu jsem zdržoval, takže těch 22 špic měla. Po Štěchovický tužka krutopřísná, místy 40. Barranďák-Barranďák: 75km/930hm. Trasa. Doporučuji jako dobrý trénink, fajn parta.

            0 0
            • iceek  

              Jak to tedy je? Jsou tydle vyjizdky pravidelne ve stredu v 17:30 od Barandaku, nebo si to jeste volate?

              Minuly tyden to psal Crom, pro me uz pozde. Tento tyden, jsem to tu nenasel vubec, pokud nepocitam vzkaz z minuleho tydne, ze se to ma asi opakovat.

              0 0
              • pajan  

                Náhodně to tady někdo navrhne. Klidně napiš i ty, že chceš někam vyjet a třeba se někdo přidá :-) Žádný pravidla v tom nejsou ;-)

                0 0
            • drbo  

              co to je za putyku na prvni fotce ? dik

              0 0
      • teepeex  

        jste mastri panove

        v tomhle hnusu by se mi do zadnejch stojek nechtelo

        0 0
    • Galibier  

      Zdáár bikeři. Chtěl bych se zeptat jak často jezdíte, kam jezdíte a kolik toho najezdíte?? Teď jsem se měsíc flákal jelikož jsem měl problém s kotníkem z florbalu, ale snad už to bude o.k. a chtěl bych se zase trochu rozjezdit, makám na Smíchově a cca kolem 17, 18 končím, rád bych se kdyžtak přidal na nějaký „bike-výlet“…, díky předem za ifno

      0 0
    • crom  

      zitra jedem s Pendakem na Plesivec,kdyby se chtel nekdo pridat v 9:30pod Barandakem(Smichov­.strana).tempo ani rychle ani pomale,tak akorat

      0 0
      • iceek  

        Omlouvam se za hloupou otazku, na ktery Plesivec ?

        0 0
      • iceek  

        Zitra tam budu. Jedete za kazdeho pocasi ?

        0 0
        • crom  

          prdim na to,pisu pendakovi ze nejedem.skoda jindy

          0 0
    • jonti  

      Zitra v ut. po praci, cca 17:15 barandak, silnice cca 100km nekdo? Nebo bike cca 80km?

      0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Byl bych pro bike :)

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        silnice … a kam ?

        0 0
        • jonti  

          Silnice by slo dat po leve strane nejak pres Kamenny Privoz do Stechovic a zpatky klasicky pres Novy Knin a Mnisek.

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            tak jo, budu tam v 17:00 (branicka strana)

            jo…kdyztak na odpoledni silnice tu mame extra vlakno ;-)

            0 0
            • jonti  

              ok, 17:00, branicka strana pod barandakem, silnice

              0 0
              • teepeex  

                v 17h maji pod barrandakem na branicke sraz i bajkeri

                technicky narocnejsi a rychlejsi svih do povltavi:)

                tak to tam bude pekna tlacenice;)

                0 0
    • ronin  

      dnes se umím utrhnou z práce dřív. Můžu se k někomu přidat pod mostem na MTB? (avízo tpx)

      0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Zdar, já se tam taky plánuju dostavit na tu 17:00. Tak doufám, že tam někdo bude (tím nemyslím ty bláznivý silničáře :-D

        0 0
    • Meduza  

      Jel bych dneska 26/7 odpoledne nekam Praha – Jih nebo zapad…

      Je mi jedno jestli silnice nebo bajk.

      Tak kolem 17:00 od Barrandaku.

      Neprida se nekdo?

      0 0
    • Meduza  

      Jel bych dneska 26/7 odpoledne nekam Praha – Jih nebo zapad…

      Je mi jedno jestli silnice nebo bajk.

      Tak kolem 17:00 od Barrandaku.

      Neprida se nekdo?

      0 0
      • StrejdaS  

        Jedu na silnici, budu tak v 17:15 pod barandakem na smichovsky strane.

        0 0
        • Meduza  

          OK,

          teda jestli te nebudu zdrzovat.

          Dal bych to svoje kilko. Pod Brdama pres Hostomice do Jincu a pak pres Zdice a Beroun zpatky. Co ty na to?

          0 0
          • StrejdaS  

            A co obracene a pri ceste na z5 zastavka v halounech? :-)

            0 0
            • Meduza  

              Ja na silnicce do hospody nemusim, paklize to neni nutny.

              Uprimne bych si hospodu odpustil :)

              A je to lepsi i kvuli provozu, jet po ty Plzensky az vecer. Ale jinak je na stary Plzensky prekvapivej klid obvykle i pres den.

              0 0
    • Thidney  

      Jelikož extraliga pózérů jede v sobotu ráno vlakem házet vlny na Vltavu, tak by grupetto mohlo vyrazit o něco později a někam jinam. Buď jim naproti (lehce pokrácená kontrola tří řek). Nebo pro jistotu na druhou stranu, po stopách nejjižnějšího orienťáku na sever od Prahy (Kokořínem křížem krážem) Na Kokořín by byla i nějaká volná místa v autě. Tempo udávají Pandarek a Panterek.

      0 0
      • karliner  

        já už se do grupetta nominoval a chci vyrazit nějak kolem 11 směr cukrák, čísovice, kocába a předběžný sraz s chrtí skupinou v 6 v hospodě na slapech

        0 0
      • cabbage  

        kde a kdy?

        0 0
      • Thidney  

        pokud bychom jeli kokořín tak bych to viděl na sraz v 8¡30 třeba na Florenci (pokud bych nabíral někoho). jinak 9¡30 Ráj. V případě třech řek light 9¡30 baranďák. Karliner nás někde dožene :) Jiné návrhy přijímám ale vyřizuji až v večer.

        0 0
        • cabbage  

          Jsem pro 3 řeky a budu v 9:30 pod mostem na branické straně.

          (nepodá-li někdo lepší návrh)

          0 0
          • Smazaný účet  

            to mi vyhovuje :-)

            0 0
          • Vita P.  

            přidám se, jestli teda můžu…

            0 0
          • Thidney  

            ok 9¡30 BRBR :)

            0 0
          • Smazaný účet  

            jen pro přesnost – je to na MTB? :-)

            0 0
            • cabbage  

              Jako bych měl něco jinýho, ale jestli trváš na silničce tak beru škodovku;)

              0 0
            • Thidney  

              Hele ty, který kromě Mantry, kterou jsi v dálnověku prodal, stejně jezdíš jen na žiletkách, co řešíš? :))

              0 0
              • StevensSFC  

                Tak Vám děkuji za super projíždku jen mě mrzí že jsem s Váma nedojel do cíle :-( ale tak neco to dalo 55km avg. speed 16.19 a nastoupáno 1034m.Tedka malá dokumentace jak jsem dopadnul.Ta poslední fotka je jak mě vyparádili v krči v nemocnici :-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  to jsou drobnosti, to sroste a máš o čem vyprávět :-)

                  na Svatojánských proudech se hojně padalo, včetně mě ;-)

                  0 0
                  • Vita P.  

                    sice relativně hojně, ale jen lehce…

                    0 0
                  • karliner  

                    Ty dokážeš spadnout i na naprosté rovině :-DDD

                    0 0
                • Smazaný účet  

                  jo, ale rozhodně nesmíme zapomenout na jedno dnešní zjištění – jsi chrt! :-D

                  0 0
                  • StevensSFC  

                    No tak to ti děkuji jak jsi mě pojmenoval :-)Myslím si že do toho mam ještě daleko :-)

                    0 0
              • Thidney  

                Dobré to bylo, pohodové zevl tempo, 3× hospoda, veselá společnost, lehce přes 100km a hezká cesta. Drobné škody – Stevensova smotka, má namotaná přehazka + ohlá patka. pouze jeden defekt. Škoda že ve Štěchovicích mi grupetto vypovědělo poslušnost a odmítlo jakékoliv další kopce :) Bajkra na vás.

                0 0
                • McBlacky  

                  my ze začátku měli mraky defektů /Šárka zdefektila i UST s tmelem -ko, Tpx patka – konečná, několik klasických defektů,,,/, ale od nějakýho cca 35km už ani jeden. Lehce se bloudilo, rozpojovalo a spojovalo. No nakonec jsme byli v Třebenicích v 18,15

                  0 0
                  • Thidney  

                    Jsem včera daroval patku Gutovi a dnes namotám klacek :)málem konečná, řadilo to pak velmi svéhlavě, zas jsem byl rychlej do kopců páč tam nešel kašpar. v 18'15 jsme vyráželi ze Štěchovic k Pigimu. Alespoň jsem pošetřil na zítřejší kokořín s Manasem, Chuckem a dalšími. Tohle nebude víkend zadarmo.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      další fotky a popis vyjížďky najdete zde:

                      http://serzovo.spaces.live.com/

                      0 0
                      • iceek  

                        To je snad jeste horsi nez ten usek Řež – Kralupy :-). Je tam jak vylezt, kdyz by tam nekdo zahucel ?

                        0 0
                        • McBlacky  

                          Řež Kralupy jsou proti tomuhle směšně snadný. Na některých místech končíš dole na skalách na jiných ve vodě. Často je výška už hodně slušná na to se vážně zranit, nebo se i zabít. Což už se na téhle stezce stalo nejednou

                          0 0
                          • Manas  

                            No jo, ale kdyz nejdes do nesmyslu – jako napriklad trialove prekonat ten sutrak a nebo ty dva vyjezdy tak mi to prijde jako celkem pohodova vyjizdka.

                            0 0
                            • Elwing  

                              Přesně. Mě taky říkal, myslim Kešu, když tam jel za mnou, že když jsem přeskakovala jednu díru, tak se mi zadní kolo sotva chytlo do sypkýho svahu, jinak bych se sklouzla do řeky. Nevěřim :)

                              0 0
                            • fousek  

                              Jj kdyz se nespecha tak to az na par mist je celkem snadny, ale na psychyku nas co maj kapku zavrate je to zahul a kdyz k tomu sviti slunce skoro od horizontu a jeste se odrazi od vody tak to zacina dostavat jinej level a hlavne se nesmej zkracovat zatacky, ale je to super usek a vubec sem netusil ze maj prazaci takovej poklad hned za rohem

                              0 0
                        • karliner  

                          Když by tam někdo zahučel, tak si buď jistej, že nahoru už nepoleze… Normálně se zavolají potapěči a ti ho možná najdou a vyloví.

                          0 0
                          • Lenka.05  

                            Jojo, kdyby se tak stalo, zavolejte, vezmu výstroj a jdem do toho :) Kolo jsem pod vodou ještě nehledala. Btw nedávno jsme se tam byli projet (však to nemám daleko) a říkali jsme si, kam se hrabe Ewige Wand :)

                            Jinak i takový bikový trdlo jako já to dá vcelku bez problémů, tak kdo tam ještě nebyl a má obavy, tak se fakt bát nemusí, když se neblázní, je to krásná vyjížďka.

                            0 0
                    • McBlacky  

                      jsme se minuli o pár minut :(

                      0 0
                • cabbage  

                  Díky za vyjížďku, bylo to fajn, jen zadní brzda půjde do popelnice – tahat sebou trenažer na vyjížďce opravdu nemusim..

                  Cestou z5 sem málem umřel a nohy mi naprosto nesloužily.

                  Na druhou stranu jsem jediný kdo se nevyválel;)

                  0 0
                  • StevensSFC  

                    A nejsou to výmluvi na tu brzdu :-) no mi jsme se vyváleli tedka příště zas ty :-)

                    0 0
                    • cabbage  

                      Tvůj pravopis a technika jízdy jsou na podobné úrovni:-P

                      0 0
    • Jones  

      Hoj lidi, rehabilituju se ze zvrtnutyho kotniku a uz pomalu zacinam sedat na kolo. Nechci to moc zatezovat, tak kdyz byste jeli v tydnu po praci na nejaky lehci vylet nebo neco organizovali pristi vikend v nejakem tom zelvim tempu, pridal bych se. Jsem z P4-Opatov

      0 0
    • crom  

      dnes kdyztak jedem,sraz 18:00 barandak smichovska strana.2–3hodky.v planu hupiky,stankovka,za Karlikem to otocime.pivko pigi

      0 0
      • Dr.Drejg  

        Přidal bych se (ten mail je od mě).

        0 0
      • jonti  

        ok

        0 0
      • teepeex  

        hupiky na ziletce???

        ;)

        ja dnes nemuzu, jdu slavit narozeni nejakyho mimina nebo co to je:)

        0 0
        • crom  

          skoda,fajn pojezd.7bikeru+2hez­ky bikerky,i to holkam jelo.co si vic prat:)

          0 0
          • jonti  

            dobre to bylo, hezke rozjeti pred Dobrisem.

            0 0
            • Dr.Drejg  

              Super poježdění, díky za rozšíření obzorů, kudy všude se dá jezdit. Staňkovka nevyšla, tak snad příště. David, ten s tim Duchem.

              0 0
    • ravag3r  

      5. srpna, tj. už dnes, ve 13:3o u Labutě v Krčáku, směr Točná, Všenory, Černošice kde se následně odpojim. Tempo velice pomalé, terén ten nejtěžší co po cestě bude + případný zastávky na zvopáknutí nejlepších úseků:)

      0 0
      • ravag3r  

        nikdo nic?:)

        0 0
        • sfinga  

          13:00 silnička z radotína :-) Bike mám vyleštěný na neděli :-)))

          0 0
          • Sharka1  

            jak moc to chces drtit? ze bych zase vyvetrala Nicitelku…

            0 0
        • Pedro404  

          To nemůžeš takle na poslední chvíli, jinak bych jel:) I když, včera sem byl kouknout na Zvolouše a přišlo mi to stejně nejetelný jako poprvý, takže nevim jak moc bych se bavil.

          0 0
          • ravag3r  

            pojeď pojeď, ať nejedu sám, co když se na Zvoloušovi vyválim:D 721044761, toť mé číslo, kdyby náhodou, já padám

            0 0
    • teepeex  

      zitra me mile gungho vybavi novou patkou by fisher, takze bychom mohli provetrat retezy pratele, pritelkyne

      zlehka navecir a phd tempu nekam na jedno maly a dom

      tak 3h max a 50km, co vy na tentononc?

      0 0
      • StrejdaS  

        Zitra to asi pojedu prubnout na silnici, tak se kdyztak muzem srazit aspon v hospode, kdyz jedete terenit.

        0 0
      • Thidney  

        mam urvanou patku :/ vubec to byla trhaci nedele, nejdrive Darkson novej duraskin plast, pak ja kratasy, nasledne patku a saltr a na konec i retez,)

        0 0
        • Elwing  

          Jo a to bahno co mám na botě taky nejde dolu :) nešikové :)

          0 0
        • Manas  

          Ja si natrhnul branici, uz dlouho sem se nezasmal ;-)

          0 0
      • teepeex  

        patku mam, ale nemam silu to tam jeste dneska pasovat

        navic ma vecer chcat, tak jindy, tepic:)

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          V neděli by už mělo být jetelno (i když asi trochu mokroučko). Na sever Prahy se asi nikomu chtít nebude, což? Né že by mě to cruisování přes celou metropoli nebavilo.. :-)

          0 0
          • teepeex  

            uvidim, celkem bych pobajkoval, a ty to tam znas, dame si vedet chlapce

            0 0
          • crom  

            dobry napad,rad se svezu svami

            0 0
            • teepeex  

              mam jeste jeden blbej napad, ze pojedu na otocku mrknout na gungha s luckou na 24h

              ale to fakt zalezi na tom, jaka bude predpoved

              0 0
            • v POHODÌ klokan  

              Tak jak? Je krásně, odpoledne bych vyrazil někam okolo Odolena Vody. Sraz bych viděl třeba ve 14:00 (ať se v klidu napapkáš :) v Řeži u hřiště. Přidejte se i další :-)

              0 0
              • pajan  

                Jestli to stihnu, dorazim. Ale nečekejte na mě ;-)

                0 0
                • v POHODÌ klokan  

                  No to doufám, že dorazíš. Jestli pojedu sám, tak si mě nepřej :-)

                  0 0
                  • pajan  

                    Tak nestíhám. Posílám SMS

                    0 0
                    • v POHODÌ klokan  

                      Bylo to pěkný. I včetně pravidelných zastávek na lepení :-D Na zpáteční cestě jsem zkusil pár těch singlíků v Ďábličáku a dobrý :)

                      0 0
                      • pajan  

                        Jop, bylo to fajn. Až na ty píchance :-( :-). Ale i tak… Díky za tvojí trpělivost v kopcích, při defektech a ke konci pořád :D, páč mi ty nohy nějak neslouží, jak bych chtěl :-)

                        Trasa to byla vynikající i přes to bláto ;-)

                        Tak to jsem rád, že se singlíky líbily. :-);-)

                        Tak snad někdy zase vyjedem ;-)

                        EDIT: A fotky parádní, dík ;-)

                        0 0
          • pajan  

            Tož! :D Možná bych se někam svezl, ale závratný tempo to nebude. Vozim sebou o pár kilo víc :-l a na bláto nejsem přizpůsoben :D Uvidim podle toho kam, v kolik a terénních aktualit :D

            0 0
          • sway  

            V nedeli bych se jel projet, ale musim stihnout odlet z Ruzyne nekdy vecer:D

            0 0
    • teepeex  

      zitra jedem s pendolinovicem na singliky kolem cernosic

      tak na dve a pul hodky a kilak nahoru dolu:)

      tempo privetive i pro zewlbaby, nohy a srdce podminkou

      pak jdem na dve piva na beachove hriste v radotine

      hodinu upresnim, ale byeye v pul paty na lavce v radotine

      0 0
      • teepeex  

        mozna spis v pet, pokud muze nekdo az pozdeji, tak at cvrnkne, daame nekde spicha

        606641354

        kdybych nebral, sms prosim

        0 0
        • teepeex  

          jedu uz ted

          pokud nekdo jo taky, tak tohlencto… jo zavolejte

          budu asi drandit do tmy na jihu

          tpx

          0 0
          • crom  

            co utery nejedes?kolem 17:00jel bych.stredu taky asi techniku s darksonem:)

            0 0
            • teepeex  

              zavolame si, mozna prac.schuzka, jeste nevim:)

              cusbus

              0 0
          • teepeex  

            tak jsem dneska vesele vyrazil do prirody, bez naradi, pumpy, lepeni, piti, jidla, jen tak nalehko, na naivku:)

            aaaa co cert nechtel, zizen jsem dostal uz na kopci, a po 10km jsem ukazkove pichnul ostruzinama predek, takze hodinka a pul chuze zpet, malina(teda ostruzina)takhle jsem les u jiloviste jeste nevidel a zbraslav vlastne taky ne, nova zkusenost! super:)

            zalepit, a za pendasem domu

            pak bezva klasika

            pak slivovice a cert na beachovym hristi v radotine s holkama!!!, a samy malinovky;)

            ojoj, dneska bylo ultranadherne pratele v kole

            0 0
            • Bumerangista  

              Kdybys furt nejezdil na silnici, tak:

              1. víš, že tam jsou ostružiny
              2. a když už se ti to stane, tak to dáš z Cukráku do Černošic

              po zadním

              1. nebo, jako já na etapáku (report se píše), dojedeš těch pár metrů

              po ráfku

              Jinak kluci teď ještě dám Chorvatsko, ale pak už se znovu po pár týdnech zjevím v rajónu… tedy Točnou vynechám, prý tam teď řádí chatař pupkáč.

              0 0
              • teepeex  

                cau Veno, ty stara vojno:)¨

                ty vis kdo tam radi?

                tak mu dame nadrzku smradovi s milanem:)

                0 0
                • Bumerangista  

                  Tipnul bych si na jednoho z místňáků, co se kolem nich jede podél plotu ještě v Komořanech (ulice Pod Letištěm nebo trochu dál). Druhá možnost je někdo, kdo tudy chodí do práce nebo jinak často, a serou ho jezdiči, protože se musí vyhýbat, což před pěti lety ještě nemusel.

                  Kdyby mi bylo 20, tak už si z toho dávno udělám bojovku a toho dřevorubce amatéra vyšmátnu. Na ČVUT by nějaký kámoš udělal krabičku, co vysílá MMS v případě pohybu na základě infračervené kamery. To by se tam dalo někam na strom a přes den měnila baterka. Opravila by se nějaká lávka. Na dva týdny by se bylo v pohotovosti někde s 10min dojezdem… například by se s nějakým místním dohodlo ubytování za pětikilo nebo za posekání zahrady a podobně. To by se muselo třeba sehnat přes facebook. No prostě novodobé Rychlé Šípy.

                  0 0
                  • rud1k  

                    Blby by bylo kdyby ten mistni, u koho by se bydlelo, byl prave nas amatersky drevorubec. Jinak mam trochu podezreni na nekoho z tech dvou domku, co jsou v Komoranech tesne pred zavorou. Tak pred 10ti lety tam bydlel takovej nervozni dedek, kterymu vadilo, ze tamtudy jezdime… pry ze mu odrem auto. Mozna ze dedek nakonec chytnul infarkt a ted tam radi pomstichtivej synator…

                    0 0
                    • Bumerangista  

                      Ještě mne napadá poslat tam nějakého zpřízněného ochlastu do místních putik, aby tam nahlas dával najevo, jak ho štvou cyklisti a čekal, až se někdo chytne a pustí informaci. To je ale na dlouho.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        :) tak blbý jsou lidi jen ve filmech

                        0 0
                        • jizby  

                          nepodceňuješ lidskou blbost :)

                          mě ten nápad s hospodou přijde dobrej.

                          0 0
    • teepeex  

      v nedeli 22.8. jedu netradicne do haloun,

      netradicne proto, ze jsem tam skoro 2 mesice nebyl, a marune se urcite stejska;)

      (navic tam mam vetknutou drobnejsi sekyru;)

      ne uplne klasickou cestou, spis hravejsi a zajimavejsi pasaze

      zpet uz je to na domluve(a tam nakonec taky:)

      navrhuju sraz v 10:30 pod barrandakem na branicky strane

      pojedte se poviklat bajkerky a bajkeri, pnac vcera jsem zjistil, ze spoustu singlu a trailiku bezne prostupnych, je ted zarostlych az beda,

      a proc jako?

      no ponevadz jsme lini pratele:)

      jako prasata

      0 0
      • teepeex  

        trosku timto konkuruju(nechtene) jecnakovu kokorinsku

        ale halt mame oba ve stejny cas na mysli vikendovou obnovu vaseho fyzickeho a dusevniho zdravi no:)

        takze, kdo chce na kokorinsko, tak threads by jecnak:)

        0 0
      • McBlacky  

        předběžně ano, ale nevím jak ta 10,30. Nedáme 11:00? Pro nás lepší. Jestli totiž pojedeme Albion tak dřív jak ve 2 spát v sobotu nepůjdeme…

        Halouny zanedbáváme :( to je pravda

        0 0
        • teepeex  

          neni vubec problem

          a at se dari:)

          0 0
      • teepeex  

        zitra sraz v 11h pod barrandakem na branicky strane a pak v 11:30 na zbraslavskem namesti u cukrarny

        zatim jedou thapsus, crom, strejdas, sfinga. mcblacky se sharinkou, pendolino a ja

        tempo po dnesnim albionu a nasem kozakovu spise relaxacni

        teren spise technicky, tj budem se snazit vyhybat se stojkam nahoru a vyhledavat singly a hupiky

        0 0
        • Thapsus  

          Dále účast přislíbila Eli a plukovník, kdyby ve vás zase chytly saze, tak vytvoříme B-tým

          0 0
        • Smazaný účet  

          serža!

          0 0
        • Manas  

          Tak to se sklouznu s vama, doufam ze to nebudete hrotit.

          0 0
        • rud1k  

          To vedet, tak dneska kolo neprotahnu tak hlubokym bahnem :(

          0 0
        • Manas  

          A kdeze presne sraz? Ja nebyl na vyjizdce s BF dobrejch par let. Muze nekdo hodit odkaz do mapy.cz, plosim?

          0 0
        • cabbage  

          Vyhledával bych asfalt bo pojedu na ******nym HT..

          0 0
          • Manas  

            Zadny takovy, poradnej teren. Pekne popilujes techniku :-)

            0 0
        • McBlacky  

          beru tě za slovo, já jsem posekanej, že neudržím v ruce myš :)

          0 0
          • teepeex  

            bohuzel bratrovi vypadl stehovaci vuz, musim mu jezdit dodavkou

            takze dnes beze me:(

            0 0
            • teepeex  

              ale stejne mam prudusky v hajzlu, jsem desne nachcipanej, ne ze bych nemohl jet zewl, ale necejtim se vubec ok

              0 0
              • McBlacky  

                škoda :( takovej krásnej den a plzeň už se chladí.

                něco vymyslíme. Jen nějak nemám nápad na trasu co nebude do kopce a zároven bude singlíková :). jestli se sem ještě dostaneš, tak nahoď klíčové průjezdní body

                0 0
        • tibro  

          Pridám sa tiež

          0 0
    • Thapsus  

      Tak fotodokumentace hotova,fotoreport je tady http://thapsus.rajce.net/…vota_radoval

      0 0
      • Manas  

        Luxus, ja to vzal az domu na kole a pred pulhodinou sem prijel. Dle tachaku to bylo 80km, takhle prositej sem uz dlouho nebyl.

        0 0
      • StrejdaS  

        No dnesek me asi namotivoval ke koupi bezdusaku. Budu rad za pripadne navrhy alternativ k CX SLR. :)

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Tak po dnešku se ti teda nedivím :-D Fotky mluví za vše ;-)

          0 0
        • cabbage  

          až píchneš bezdušáky, tak budeš opravovat ještě déle než dušáky:-P

          0 0
          • McBlacky  

            důležitý je to „až“. malou díru vezme tmel. Větší díru tmel se sadou na opravu /minuta práce/ a největší díru musíš dojet s duší a nechat opravit příapdně v pneuservisu.

            jinak v podstatě jen o čas nandání a sundání z ráfků. Což třeba mě jde z cmaxů dobře, na Olympic blbě a na Crest vůbec.

            0 0
        • McBlacky  

          zkusil bych pro začátek konverzní kit od NoTubes. S klasickým pláštěm a tmelem. Cenově jo ne menší masakr než Cmax a UST.

          0 0
      • Jones  

        Vypada to na fajn vyjizdku. Kolik tak najedete? Ze bych se pridal… musim ted totiz opatrne kvuli kotniku.

        0 0
      • Sharka1  

        super fotos! Nam to nakonec hodilo 87km, cestou zpatky mi u Barrandaku seklo, nastesti to domu uz bylo jen po rovine :-) To je tak, kdyz se vikendy uzivaji na MAX, v pondeli v praci clovek vic unavenej, nez v patek odpoledne :-D

        0 0
        • Thapsus  

          Jo, přesně tím jsem se taky ráno zabýval, když jsem se belhal do rachoty :-)

          0 0
      • Smazaný účet  

        pár mých fotek a povídání je zde:

        http://serzovo.spaces.live.com/

        0 0
    • McBlacky  

      Tome, příště se to bez tebe neobejde :)

      Skupina projevovala rozdílné touhy stran trasy a největší skupinka definitivně odřekla poslušnost, když se měli ze Všenor přesunout přes most do osady. se slovy „my se nechceme vracet, my chceme do Haloun“ si vystoupali po žluté zpět na hřeben. My jsme to se Šárkou jediný dojeli po plánované trase – po singlíkách a přes Fanyho žlutou :)

      0 0
      • cabbage  

        Plánovaná trasa byla „do Haloun“, nic jinýho pod baranďákem nezaznělo:-)

        0 0
        • Manas  

          Taky tam padlo, ze nebudou zadny vetsi kopce …

          0 0
          • cabbage  

            Gung-ho říká „terénní vlnka“ :-P

            0 0
      • teepeex  

        nj, to vis prazaci;)

        ale rekl bych, ze si to zrovna neusnadnili, ta cesta po druhy strane byla jak zajimavejsi(a ne tak obvykla), tak jezdivejsi

        jak rikas „technicka kudla“:))

        0 0
        • crom  

          i cesta do Haloun zacina byt o nicem:)uz aby byla zima alespon bude vic koralky.jak to stebou vypada,co zdravicko?doufam ze stredu jedes stredohori,to bude jina nandavacka;)

          0 0
          • McBlacky  

            já znám ještě jednu variantu a ta je kámo přísná až dost.

            Z Cukráku po Franta trailu do Všenor, přesun Dobřichovice po modrý na TB trasu, sjezd o „obrázku“ výšlap na hřeben málo ježděnou trasou okolo chaty Skalka -schválně kdo zná :) – přejezd řevničáku, Skalka barokní komplex po zelený do Mníšku, a singlíky na hřeben do Kytína, protisměř TB k Jezírku a Halouny.

            pěkná a docela náročná trasa, stoupání jsou zasloužená a sjezdy nejsou na zavřený oči

            0 0
            • crom  

              vim ze to jde,jen ti to pak lidi co se sejdou pod mostem musej chtit jet:)ja jsem jenom pro zajimavejsi a narocnejsi trasy

              0 0
      • Teddy  

        McBlacky gratuluji k vítěztví v Dobříší, vůbec nechápu jak to můžete zvládat, klobouk dolů. Tady je pár fotek.

        0 0
        • McBlacky  

          díky super fotky.

          po pravdě jsme v pondělí byli dobitý hrozně :)

          Šárka je robot!

          0 0
          • teepeex  

            bych si na vas vsadil, jste masiny:)

            a co kuretak a fafy? dali vam aspon zahulit?

            0 0
            • McBlacky  

              kuře na to že jezdí na chopperu jel kašu strašnou. Ale tentokrát jen matroš na bramboráky

              0 0
      • Thidney  

        Stejne nejlepsi byl telefonat Pendolina „ale kluci rikali..“ a Otovo „ja to tady vubec neznam“ – což pronést ve Všenorech v dresu Radotína… :))

        0 0
        • sfinga  

          když já to tam na biku fakt moc neznám, jen trochu :-D

          0 0
    • Heike  

      Dneska by se někdo nechtěl provětrat? V 8 večer ale musím bejt zpět na Praze 3. Viděl bych to někam směr Davle, ale klidně se svezu jinam.

      0 0
      • teepeex  

        tady je ta trasa, cihni semka kamo:)

        cykloserver

        bikemap

        bude to maso

        0 0
        • indoorajn  

          jo to je super zakresleny, akorat se divim jak se to v Prucelsky rokli vzdaluje od zeleny znacky, no uvidime kam nas to nazene… Bude to masakr, profil vypada pekne

          0 0
    • teepeex  

      zitra(v sobotu) zrejme pocasi nebude uplne prat nejakymu delsimu vyletu

      ale doma se mi valet nechce a pracovat uz vubec ne

      mohli bychom se povozit nekde pobliz

      treba pres modranskou rokli a tocnou nekam k zahoranskymu potřoku, pak trestibok a singlikem z petrova do pikovic, davli trnovou a pigiho

      nebo to treba povodit fakt jen po tocny a akropoli a udoli tatky a tak

      0 0
      • teepeex  

        zazijeme pravy bajking

        0 0
      • Twister  

        Kdy, kde? Je na čase zase trochu pojezdit. :)

        0 0
        • crom  

          vstal jsi z mrtvych:)kde se furt flakas?taky jedu

          0 0
          • teepeex  

            dal bych to v 11h pod barrandak na smichovsky strane

            pnac mi napadlo, ze pokud bude takhle pochcavat, ze muzem sapat levej breh berounky a jeho trailiky az do karlstejna

            vime? :)

            tam je podlozi piscitovapencove, nebudou tam takovy srajdy

            co vy na to strejdove?

            0 0
            • Thapsus  

              Já uvidím ráno, jestli ale bude v noci lejt, tak se mi do toho moc nechce. Sice budu za hysterku, ale v pondělí jsem čistil ořechy na 3 zadních kolech a ve dvou byli čolci, ve třetím mrtvá žába, tak to nechci hned znova zasvinit.

              0 0
            • Smazaný účet  

              víš jak klouže mokrej vápenec? skoro jako mokrej kořen! ;-)

              0 0
            • Twister  

              Bude to klouzat jako sfiňa, přezuju si na to. :)

              0 0
    • Thapsus  

      Na mne dneska nečekejte. Max. dám odpoledne nějakou kondiční silnici.

      0 0
      • Twister  

        Bratři v kliku, vytrvejme, za chvíli už se to vyjasní. :)

        0 0
        • teepeex  

          my jedem, krasne mzi, tak si to jaksepatri uzijem:)

          0 0
          • teepeex  

            nakonec tri bratri v triku:)

            jsem moc spokojenej, ze jsme vyrazili

            moje trasa hezka az krasna vas konec urcite jeste malinovej:)

            dik moc chlapci

            ps: dokolobrndoval jsem to po ose, slo to uplne v pohode

            0 0
            • Smazaný účet  

              koukám že poslední dobou boduješ – buď jsi nachcípanej, nebo zrušíš nějakej materiál :-D

              0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Malina, kdo nejel ať lituje. Tempo akorát-kochací, singlíky v hojném množství. Škoda jen že sám velký Mistr zničil pod mrázokou zadní náboj :-( Avšak hrdinně dokoloběžkoval dom…

            0 0
          • Twister  

            Díky, pánové, trasa byla eňo ňuňo, přijedu zas. :)

            0 0
    • Darkson  

      na neděli, pokud nebude chcát, mám tip na svižný celodenní švih.

      sraz v 9:30 u barranďáku na smíchovský straně, pofrčíme do Všenor, nahoru na brdský hřeben a klasickou trasou TransBrd včetně Kuchyňky, bonusu na Studený vrch a Babky atd. pozdní oběd v Halounech samozřejmostí.

      musim před Sudetama dohnat, co jsem celej rok nestihnul:-)

      0 0
      • teepeex  

        cus, se pridam

        0 0
      • kolda  

        pokud nebude chcat, tak bych se pridal.

        0 0
      • Greyhound  

        měl jsem na neděli naplánovanou v podstatě stejnou trasu (chtěl jsem to teda protáhnout až na Plešivec…) takže pokud bude jen trochu přijatelný počasí tak se rád přidám, taky chci před vrcholem sezóny trochu protáhnout nohy :-)

        0 0
      • cabbage  

        Ta podmínka počasí je dost likvidační..

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Tak zrovna v neděli nemá být nejhůř. Pršet by snad nemělo :)

          0 0
          • McBlacky  

            nemá být nejhůř :)

            to je pěkný obrat.

            PS: mi neříkej že jezdíš u s dolámanou pařátou!

            0 0
            • v POHODÌ klokan  

              V podstatě nejezdím, jen lehoučce jednou rukou po silnicích a cyklostezkách :-D

              0 0
        • Smazaný účet  

          ble, bahno…radši budu leštit doma brokovnici :-)

          0 0
          • cabbage  

            Kdybychom ukecali El, aby vzala auto…

            0 0
            • Elwing  

              To těžko, jsem socka a to už i oficiálně, mám na to papír.

              0 0
      • crom  

        slovo svizny mi nevoni,ale kousnu se.za tu hezkou trasu to stoji

        0 0
      • Twister  

        Já se taky přidám, ale asi budu trpět. :)

        0 0
      • teepeex  

        pockam na vas na lavce v radotine a v cernosicich naberem pendase:)

        0 0
        • Darkson  

          čekej pod lávkou:-)

          0 0
          • teepeex  

            tak ja nejedu,

            jsem hodne prostydlej a furt kaslu a smrkam(vcera to bylo pekelny uz), takze uzivejte chlapci a pamatujte na pravidlo stastneho navratu;)

            mozna za vama dojedu podel vody do haloun na ten pozdni obed

            jeste zavolam

            0 0
            • StrejdaS  

              Ja tam budu tak kolem pul ctvrty. Myslim v Halounech.

              0 0
      • Darkson  

        tak doufám, že se vyjížďka líbila, nakonec jsme sice 2 výjezdy vynechali, ale i tak to bylo poctivý, stejně jako oběd v Halounech, kde jsme nabrali pár známých a společně vyrazili přes Babku domů. hodilo mi to 123 km, převýšení netušim. bahna taky nebylo málo

        0 0
        • kolda  

          pekny to bylo, me to dalo 131 km. jen zaver, kdy jsem jel proti vetru se mi trochu zajidal.

          0 0
        • Greyhound  

          123km, to si jako trénink na Sudety délky trasu naplánoval přesně, akorát převýšení bylo asi menší ;-) Já stihnul aspoň ten oběd v Halounech a příjemný poklidný návrat do Prahy kdy se už jen trhaly řetězy, řešily defekty, trochu padalo a kolo v potoce leštilo :-)

          0 0
          • kolda  

            to jsi stihnul vse podstatne :)

            0 0
        • Twister  

          Paráda, mě se to líbilo moc, akorát jsem jakýsi zvadlý teď v práci. Navíc takhle pěkně, jel bych vytočit nohy. :)

          0 0
    • Thidney  

      zustal vubec v praze nekdo, kdo by vyrazil o vikendu babím létem na poklidnou vyjizdku?

      0 0
      • teepeex  

        cinkni pendasovi, ja jedu(jako ostatne spousta lidi) na sudety

        muzes jet se mnou, zitra v 8h na metru Rajska zahrada:)

        tam

        a

        zpet

        0 0
        • indoorajn  

          startujes ve spravnej cas, ale na spatnym miste :) nam davas 175km fora a po zavode taky po ose jo? :)

          0 0
          • teepeex  

            jeste nevim, ale nebranim se tomu:)

            beru si proste auroru a baterky:)

            ma byt krasne

            ale spis tam prespim, nebo se s vama svezu;)

            0 0
            • kolda  

              kdybys chtel odvoz az v nedeli (odpo), dej vedet. pojedem do phy a misto mam.

              0 0
        • StrejdaS  

          Sorry, ale na icq skoro nelezu… :) Jo pojedu s vama, ale z5 se svezu autem. :D

          0 0
        • Thidney  

          Na Sudety nemuzu

          a – jede je spousta znamejch a pribuznejch

          b – jsem z Hronova, takze je tam velke mnozstvi spoluzaku a podbnych individuii

          c – predchozi body + me narozeniny = strasna kocovina. takhle se dal absolvovat dymak, ale Sudety jsou jinej level :)

          0 0
      • Jones  

        Ja bych vyrazil, jsem z Opatova, Chtel bych neco na celej den, ale pohoda. Nejsem jeste fit.

        0 0
      • cabbage  

        Mám s ravagerem v plánu motání se na Točný v poklidnym tempu spojený s testovánim nový plečky – oběd buď ve Vranym nebo v Pekárně(Okrou­hlo??)

        Neděle cca v 10 u Labuťě (ten rybník je tak malej že ani nemá smysl upřesňovat kde)

        0 0
        • Thidney  

          Uvidim, pokud vstanu budu tam pokud ne, necekejte.

          0 0
          • cabbage  

            Parkovat se dá hned vedle, tak v čem je probém?;) K nádraží to taky neni daleko…

            0 0
            • Thidney  

              v tom, ze jsem se ted vratil z hospody a budu zrejme pokracovat v resetu cns a jater…

              0 0
        • ravag3r  

          Platí to na tu desátou:) Tempo mírumilovné, mám naražený žebro a dva měsíce sem jezdil jenom lanovkou a dolekopcom:)

          0 0
    • teepeex  

      zitra srazik v 11h pod barrandakem na branicky strane

      pojedem nejak pres tocnou a pak po hrane pod vykopavkama pres zvoli na zahoranskej zavod, pokoukat a dat si jedno piviste

      vyslovene zevl, garantuju

      0 0
      • teepeex  

        panove ja musim chte nechte zmenit plany, po vcerejsim vyletu mi zase chytlo astma

        do tyhle mlhy proste nemuzu, kaslu na to, doslova

        mejte se, ted mi psal Libor, ze statr je uz v 11h v Liberi a pak se podpurny tym pry presune do Zahoran, kde se vykomati svijanama;)

        Petre co svetlo?

        0 0
        • Thapsus  

          Zatím ho nepotřebuju, kdybych jel okolo, písnu ti smsku. Pojedu dneska nejspíš s mladým. P.

          0 0
    • Thidney  

      tak co na konec babího léta spáchat něco na východ od matičky

      navrhovaná trasa tady , možnosti úprav velké :)

      0 0
      • Thidney  

        koukám, že mi tam chybí kousek od Říčan do Louňovic, případně od Prahy do Říčan

        0 0
        • teepeex  

          tak tam bych se klidne mrknul, nemam to tam az tak projety

          napis nejaky terminy chlapce draha:)

          0 0
          • Thidney  

            termin bych videl az po kokorine az bude podzim – to je v bucinach nadherne

            0 0
      • black.horse  

        Dle vhodnosti termínu a počasí jsem pro:-)

        0 0
    • crom  

      co Teepku nedame v sobotu bika?klidne neco hezkeho,technic­keho,kopcovite­ho,stokilometro­veho,ale tempo uplne,uplne lemra!cely tyden jsem byl chciplej a furt mam jeste kaslicek:)

      0 0
      • teepeex  

        cus, jsem bohuzel v sobotu outoff

        jedu na otocku silnici do tabora a pak odpoledne sud plzne:)

        v nedeli budu asi linej, ale jel bych se malinko projet:)

        treba singliky cernosice a halouny

        0 0
        • karliner  

          Od včerejška je podzim kámo. Chtělo by to tu zamknout a založit nové :-)

          0 0
        • crom  

          ok,sobotu dam asi vylet sam.nedeli bych i Halouny jel,ale ma chcat tak si dame jeste vedet

          0 0
          • teepeex  

            fany cvrnkni pendasovi, ten pojede:)

            0 0
            • crom  

              pendas jedee,parada:)ma nakej prst namaderu.takze to bude zdravotni projizdka kolem Svateho Jana.sraz mame v 10:00 u Cernosicky lavky kdyby nekdo chtel dorazit

              0 0
              • teepeex  

                dorazim, do tabora nakonec nejedu, ufff;)

                ale ve tri musim byt urcite doma:)

                jdu kalit

                0 0
          • Thapsus  

            Když nebude hnusně, chystáme se s Plukovníkem na něco malýho, asi Halouny, ale rozhodně ne v dešti a rozhodně ne rychle, páč mě mi někdo na řekách obdaroval nějakým kamarádským virem a ještě mám slabý nožky :-). Dřív jak v půl jedenáctý nevyjedeme, když něco bude, hodíme to sem.

            0 0
    • crom  

      chcije:(inspirace pro ty co jezdi furt do kopce.huradolu

      0 0
    • teepeex  

      ve ctvrtek sraz pod barrandakem na smichovsky v 17h

      pojedem hravym zpusobem prokopacky singliky na cca 2apul hodky

      zatim cus:)

      0 0
    • Manas  

      Sem si to dneska dal pekne po lavkach nahoru dolu, singliky a na zaver pak Zvolouse a sjezd z vykopavek. Puvodne sem chtel na Jarovskou skalu ale netrefil jsem tam :-/

      Musim rict ze se Zvolous za ty dva roky co sem tam byl dost zmenil, sjet se to da furt v pohode, akorat na tech prvnich korenech to clovek musi cpat vpravo, protoze to nejakej cunik utrhnul vlevo pekne na strom :-)

      Lavky nahoru dolu byly hodne zabavny, ty opravy se docela povedly. Ta technicka co se vyjizdi na konci je dobra jet se suchym plastem nebo aspon se trochu rozjet predtim :-)

      http://www.endomondo.com/…/k5wzLIpscnw

      0 0
      • ravag3r  

        Hehe, dneska taky Zvolouš proběh:) Ten utrženej svah na začátku sem dal zatim jenom na sjezďáku, na normálnim kole mi to tůze klouže a sjíždim doleva do pryč. Nedokážu to tam po tý skalce zabrzdit vůbec. Ještě mě tam hrozně dává ten hup veprostřed, ještě sem ho snad načisto nevyjel:)

        0 0
        • Manas  

          ten hup je jen o tom pustit brzdy a drzet stopu, ten mi prijde hodne lehkej. To mi prijde tezsi na tech korenech… jinak tam nic zaludnyho nejni, snad jen si vybrat stopu no.

          0 0
    • cabbage  

      zítra bych dal menší průzkum Točné a Závisti, kdo se přidá?

      tempo mírné, často tlačivé; terén netechnický, místy nosivý..

      sraz u Václava IV. cca v 10? (dohodou)

      0 0
    • iceek  

      Nekdo ve stredu po praci ?

      0 0
      • teepeex  

        jo, jedem do haloun, navecir, muzes se pridat samosebou

        jeste nevim v kolik(17–18h)od barrandaku, dam vedet

        berem svetla(kdo by to rekl;)navrat planujem kolem 23h

        ne moc tezky, ale hezky pojezdik kolem 70km

        jeste uplacam trasu

        0 0
        • teepeex  

          pojedem treba nejak tudy

          ty rovinky podel vody svizne, jinak phd na nosni dirku:)

          0 0
          • iceek  

            Dik, to vypada super. Ted uz jen, aby se vase „svizne“ nelisilo moc od meho „svizne“ :-).

            0 0
            • teepeex  

              je to rovinka, tam si neujedem:) a kdyztak na nas pockas:)

              0 0
          • karliner  

            je už podzim :-)

            0 0
            • teepeex  

              uz je novy vlakno, jedes s nama do haloun ve stredu, vis to?

              0 0
              • karliner  

                Pokud se mi podaří opravit bike (ohnutá patka) tak jo.

                0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce