Pražské bajkové vyjížďky - jaro 2011

850 nepřečtených
  • teepeex

    „?“:

    http://www.youtube.com/watch…

    0 0
    • teepeex  

      o vikendu bych rad radne posinglikoval,

      nacudlikuju trasu plnou malinovek, tak abychom nebyli zavisli na pocasi a aby nam nebyla zima:)

      klidne pojedu oba dny

      technickej terenek, uzasna krajinka, pivko, turek, blondyka

      proste lahoda:)

      0 0
      • teepeex  

        asi hodinu jsem venoval cudlikovani trasy a pak mi spadnul bikemap:)

        takze v kostce

        jel bych v nedeli 9:30h od barrandaku – smichovska strana

        nahoru singlikama kolem barrandova, kostelik, cihelna, slivenec, slavici udoli, cementarka, hrbitov radotin, cervena TZ, krejciruv singl, pendakovina, karlickej singl, hreben, kraj lesa lety, morina, dub sedmi bratri, srbsko, koda, korno, liten, halouny, singlik, babka, karlik cervena nahoru, singliky a trada

        tempo pohodove, terenek malinovej, navrat vecer

        0 0
        • kolda  

          ja na cely den bohuzel nemuzu, jel bych tak na 3–4 hod, ale kousek bych s vami v nedeli jel.

          0 0
          • Darkson  

            to znam:-D

            0 0
            • Thidney  

              :D

              bychom měli založit vlákno čerstvých otců .) s 3–4 hodinovými trasami

              0 0
              • ronin  

                jsem na tom podobně, vlákno „Pražské rychlovky“ bych využíval :)

                0 0
                • teepeex  

                  co vam trem brani jet teda v nedeli na 3–4 hodky nechapu:)

                  si to dohodnete a nekde se treba potkame neasi:)

                  0 0
                  • kolda  

                    no vsak jo, pojedu s vami v nedeli 3–4 hodiny neasi:)

                    0 0
                  • ronin  

                    neasi :)

                    0 0
                  • Thidney  

                    no co asi, mame doma tydeni mimino, tak nemuzu nechat na dlouho Kamilu doma s celou smeckou ,) + 3–4 hodky na vyjizdku od mostu je pro me jeste skoro 2 hodky na cestu tam a zase zpatky :)

                    0 0
        • McBlacky  

          to je hodně poctivý hlavně ty stojky na kašpara :) zkusíme dorazit. V terénu je parádní sucho, takže to bude v klídku.

          0 0
          • SNAIL  

            Ahoj, nevím tedy kde jsi jezdil, ale já byl všera na Brdech a moc sucho zrovna nebylo :-) Ne že by to bylo nějak děsný, ale sucho rozhodně vypadá jinak

            0 0
        • Galibier  

          Zdáár, chystáte něco na tento víkend, sobota?? Bych jel určitě, samotnému je mi v terénu někdy smutno :-)

          0 0
          • tommyD  

            Ja bych trebas jel taktéž

            0 0
      • messe11  

        hmm hmm pokud me prestane bolet koleno ktere sem si v nedeli narazil nekde v posazavi tak bych se eventuelne pridal

        0 0
        • teepeex  

          cau, to je dobre:)

          hele koukam, ze jsi hodne velkej, nemas nejakyho starsiho zimaka na pujceni Fanymu, alias Crom? :))

          0 0
          • McBlacky  

            to už bude mít na letnáka…

            0 0
          • messe11  

            mam pracovní kolo na kterém jezdím celý rok ale to je herka do města,sice sem na něm dal i pár závodů ale do terénu to není

            0 0
      • martin_bakov  

        to zni pekne, ale tenhle vikend mam zabitej :(

        0 0
      • alespu  

        Právě jsem si koupil super levné vstupy do fitka v Praze, koukněte se na www.letninabidka.cz a dokonce tam můžete vyhrát i půlroční členství zdarma, stačí to poslat dále

        0 0
        • Pijer  

          Díky chlape, že jsi se dneska zaregistroval na BF a valíš nám sem ty svoje PíÁr srágory ;-)

          0 0
        • ulipik  

          blbeček

          0 0
    • Lukas_K  

      Ahoj, je akce i pro „veřejnost“ docela bych se přidal..trasa vypadá dobře…

      LK

      0 0
      • rud1k  

        Ja myslim ze ano – alespon me uz se castecne podarilo spolecenstvi infiltrovat :)

        0 0
    • McBlacky  

      jen pro upřesnění, já a Šári zítra dorazíme. To jednak pro to kdyby někdo váhal jestli se pojede -je to tady dobře mrtvý :) a taky proto, kdyby jsme tradičně nestíhali přesně :) :)

      a pršet začně až po 16, to už budeme zpět v domečcích

      Krejčířův singl je zítra povinnost, když se dneska vzdal v JAR policii. Pieta…

      0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Jo zítra? Já myslel, že se jedná o neděli? Ale předpokládám, že v neděli se bude taky něco podnikat ;-)

        0 0
      • Gorgov  

        Taky sem počítal s nedělí, jak to hlásil Teepex… V koli zítra a kde? musim ještě uděloat kolo, tak to moc reálně něevidim, ale kdyby třeba v 11…:)

        0 0
        • Thidney  

          no lá mám vycházky od 8'30 do 14'30, takže 9'30 ůpod mostem, Smíchovská strana je pro mě akorát

          btw, kdyby jsi viděl mý kolo … .)

          0 0
          • Gorgov  

            9:30 je pro mě unreal, musim si na poštu pro rodla, pošta má od 9… tak třeba vás někde pak potkám…

            0 0
      • Thidney  

        pokud nezaspím, přijedu a doufám, že ty první 2–3 hoďky pojedete velmi relaxovaně ,)

        0 0
      • kolda  

        teda pocital jsem s nedeli…

        0 0
        • Thidney  

          z toho si nic nedělej, ja zas s Sobotou ,)

          0 0
          • Thapsus  

            Takže to platí ? 9.30 smíchovská strana ?

            0 0
            • Thidney  

              jo vstal jsem s decentním + ,)

              0 0
              • Thapsus  

                Tak díkes děcka za pohodovej vejlet, až Blackovci přeladíte svaly z běžek na na kolo, už se s váma takhle pohodově nesvezu :-)). Hezký to bylo.

                0 0
                • McBlacky  

                  pohodička dneska + Já bych se nebál, není kam spěchat. Vyjíždky na pivko k Paviánovi naštěstí nejsou na čas :) -a že měl dneska výborný

                  0 0
                • Thidney  

                  jj bylo to bezva ,) zpět jsem dal červenou, hupíky a v klidu byl přd druhou u auta

                  Díky za příjemnou vyjížďku

                  0 0
      • teepeex  

        hmm, tak ja dnes(v sobotu) vazne nemuzu, ted jsem se teprve vratil domu a jdu vymenovat bovdeny a lanka

        to me mrzite

        muzu az zitra, jak jsem planoval

        jestli ma nekdo zajem jet, tak sem pisnete, jinak se pod most nepovlecu:)

        0 0
        • teepeex  

          volala Hanka, ze by jela,

          takze jsme domluveni na 10:00 smichovska strana

          striktne singliky, lesni a semotamo polni cesty

          tempo akorat(jsem mrsina) a pocasi snad ok

          0 0
          • StrejdaS  

            Asi se s vama kus svezu, ale na druhou musim bejt v praci.

            0 0
          • messe11  

            koleno uz je dobry,takze pokud nezaspim… :-)

            0 0
          • Smazaný účet  

            10:00 letního času?

            0 0
            • Thidney  

              já věděl, proč chci jet v sobotu ,)

              0 0
          • v POHODÌ klokan  

            Taky se připojím. Už jsem s váma dlouho nebyl :-)

            0 0
          • crom  

            v kolik bajvoko budete u Franty?pojedu na silnicku tak ze bych se na pivko stavil

            0 0
          • kolda  

            ja chci byt ve 12 doma, tak vyrazim driv solo, resp s kamosem

            0 0
            • ronin  

              umíte mě nabrat na stezce u odbočky na lávky (v kolik?)

              0 0
          • Gorgov  

            Kdyz bude slusne, pripojim se asi…

            0 0
          • Sharka1  

            ja se dneska svezu taky s vama – muz ma bolavy krcek, takze dneska misto bajku postel…

            0 0
          • StrejdaS  

            Pardon panstvo a zenstvo, jestli jste cekali, ja tam byl samozrejme o hodinu pozdeji… Tyhle zmeny mi vzdycky rozhodej ordnung.

            0 0
          • ronin  

            po zimě musím máknout, takhle jsem už dlouho nevytuhl. A stej musel jsem byt brzo doma.

            jinak pěkné enduro vložky

            0 0
          • Sharka1  

            Dneska fajne :-) Muj ambiciozni plan dat to z Let domu (cca 30km) bez jidla a piti skoncil na vyjezdu „Kantynak“ tresem v nohach, zachranila me nastesti pekarna v Mokropsich – jeste teple povidlove satecky a Podebradka :-) Domu to pak pekne odsejpalo, cestou wapka, doma jeste dve hodky lesteni (ze by nejaka nakaza od Pendolina?), luxovani, prani, zehleni… Pro jeden den vic nez dost :-D

            0 0
            • kolda  

              a co caj s mlikem-byl? :)

              my jsme s Ondrou rano pojezdili tocnou a pak jsem mel podobny program jako ty, je ze me „zena v domacnosti“ :)

              0 0
          • messe11  

            luxusní neděle,koupačka v blatě,přetrhnutej řetěz,do kopce,z kopce,hu­píky,a pak domu,tam ja do vany pak kolo do vany a pak cistit,mazat atd,nevíte jak se mi povedlo ohnout zuby na rolničce? asi nejakej španěl ;-)díky náčelníku

            0 0
          • v POHODÌ klokan  

            Teda vy jste mi dneska dali! Domů jsem se sotva doplazil:) Ale cestičky paráda, díky pane vedoucí a Pendolíno! Navíc Keliš držel krok, takže spokojenost veliká :-)

            0 0
            • v POHODÌ klokan  

              Tak ještě přidám pár doplňujících obrázků, když nebyl přítomen Thapsus :-)

              0 0
            • v POHODÌ klokan  

              trasa

              0 0
              • PjSky  

                parada, diky, uz to mackam do GPS.. zrovna sem premyslel kde vysomrovat pekny lesni trasy kolem Zbraslavi, Karliku, Cukraku a Revnic… kdybys mel vic, nestyd se poslat na icecage@seznam.cz

                ps: zadne noseni kola, jen sjizdne veci. a cim sviznejsi, tim lepcejsi.

                0 0
          • teepeex  

            bylo to hezky:)

            diky vsem za pili a trpelivost, messimu navic za bowden a shari za to, ze s nama jela,

            s holkama je to proste mnohem lepsi:)

            jinak muzu zitra vecer a ctvrtek vecer kdykoli, takze jestli ma nekdo chut pojezdit se zaverem pri baterce, tak se ozvete, neco spachame( i klidne kratsi 2–3h)

            0 0
            • kolda  

              zitra MOZNA (nevim jak to budu mit v praci, mame odpo nejaky porady). jak bys to videl priblizne?

              0 0
            • v POHODÌ klokan  

              Ve čtvrtek bych se přidal, zítra nestíhám.

              0 0
            • Lukas_K  

              zdar, scháním parťáka dnes na kolo, máš v plánu tedy vyrazit? LK

              0 0
              • teepeex  

                ahoj, se omlouvam, nedostal jsem se vubec k netu

                a ani na kolo v obecne rozumnym case

                0 0
    • Galibier  

      Sakra to mi v práci nešel net, to kdybych věděl tak jedu hned, v neděli jsem jel na křivoklátsko, v údolí kolem Nižbora a pak nahoře v Hudlicích, to byla pěkná kosička, nějak jsem to podcenil s oblečením…

      0 0
    • pustipav  

      Doufam, ze se planuje neco na sobotu 2.4. :) Asi bych se i pridal…

      0 0
    • v POHODÌ klokan  

      Plánuje se něco na zítra, nebo se vyřádíme až během víkendu?:)

      0 0
    • McBlacky  

      pláneček na sobotku.

      9:30 pod Barandákem strana bránická.

      T: Zb-Vraný-Davle-Pikovice-Rakousy-Teletín-Rabyně-Štěchovice-Pikovice-podle sil a času do Prahy.

      Kudy přesně se bude ladit po trase. Majorita ovšem turistický značky a terénní maliny. Láká mě to třeba po starý cestě na Máj atd.

      kilometráž cca 100km

      0 0
      • Galibier  

        …to vypadá velice zajímavě, tento kraj moc nejezdím…, tak bych se tam rád podíval, čeká mě však nějaká sobotní prácička, snad se vyvlíknu…

        0 0
        • McBlacky  

          to se vyvlíkni, stojí to za to.

          sice nejsou po cestě kopce jako Galibier :) ale taky stačí :)

          0 0
          • Galibier  

            díky kluci za výchovnou lekci…

            díky, že jste na mě ještě v jednom kopci počkali (já byl ten s klipsama)

            jsem si říkal, že když jsem dal za posledních 5 dní 300 km, tak Vás budu stíhat, ale ukázali jste mi co je pořádný bike, díky za to, sice jsem ten den dal 90 km, po žluté na Třebotov od Štěchovic také zajímavá trasa, ale jel jsem své tempo, klipsy jsou handicap a je pravda, že musím ještě potrénovat, jsem si říkal, že při tom florbale v pátek, že to vypotím, ale sakra jsem se zmýlil v sobotu mi sakra ubývaly síly…

            kdybych jsem mohl tak se rád opět přidám, bycch se zase někde odpojil, záleží, kolik km bych Vám vyloženě uvisel…

            ale stejně to bylo zvláštní…, blblě mi bylo, pak jsem na sebe pořá věšel další vrstvy, domů jsem přijel úplně nabalenej,v bundě v tom vedru, koukali na mě jak na blázna…, když jsem lezl do vany, tak jsem měl 39,5°C, ale dostal jsem to!! R2 od Enervitu zafungovala skvěle a dopoledne jsem dal 30km v terenku a odpoledne ten tenis, žiju .-)))

            díky kucííí ze super otevření obzorů :-)

            0 0
            • McBlacky  

              jezdit nemocnej nic moc :/

              příště to bude lepší.

              Klipsny jsou docela limitující na dost místech co jezdíme, přeci jen nejsou tak operativní na vycvaknutí a nacvaknutí

              0 0
              • Galibier  

                …jo jo, přesně tak, než jsem je „namotal“, tak jste byly 0,5 km pryč…, ale ukázali jste mi roli „čekatele“ z druhé strany :-) vždy jsem čekal já, ale teď jste mi ukázali, že se taky dá čekat na mě… .-)

                0 0
      • Gorgov  

        Tak to jedu

        0 0
      • teepeex  

        na zbraslavi se na kous pridam,

        ale myslim, ze zelena ze stechovic bude aut, jakoze plna k prasknuti

        0 0
        • Gorgov  

          Tak ty budou lítat…:)

          0 0
        • McBlacky  

          pěšáci budou, ale jezdit to proto když leje :/ nic velkýho. Taky už jsem to tam zažil…

          0 0
        • McBlacky  

          jsem domluvenej s Pendolínem 9,50 pod mostem Závodu Míru. ±5 minut. Takže tě tam naberem

          0 0
          • Galibier  

            Že bych se přidal také až na Zbraslavi?? Jedu z Třebotova, uvidím jak na tom budu s časem

            0 0
          • Gorgov  

            Taky možná budu až na Zbraslavi, podle vstávání, uvidim. Nicméně jako vždy, nečekat, taky bych nečekal :)

            0 0
            • McBlacky  

              chtěl jsme jet v Jarově za železnicí a pak serpošky na Homoli červená. Pak se to komplikuje, protože to chci dát zadem do Březové.

              když nedorazíš tak pojedeme do Vranýho asfalt a pak červenou až do Davle. Když nás nedocvakneš do tý doby, tak máš na mě telefon. Ještě nevím jestli pojedeme vrchem nebo spodem

              0 0
              • Gorgov  

                To je v pohodě, Vás někde trefim, jen že se nemusim honit pod baranďák, když se jede přes Zbraslav, Jarov… Trasa to bude parádní…:)

                0 0
          • teepeex  

            blacky byl jsem nucen travit dopoledne v praci

            a telefon zustal doma

            ale i tak jsem stejne nastydlej neskutecne

            0 0
            • Sharka1  

              ja skoncila na antibiotikach, toho lita ted nejak hodne :-(

              0 0
              • l-e-t-o  

                a já jsem zase skončil na celý víkend v práci :( takže se jenom smutně dívám z okna na nebe a přemýšlím jak by asi mohlo být na bajku

                0 0
              • teepeex  

                hmm, to je napikacu,

                tak se kuryruj kocko

                ja to zitra asi zkusim prekousnout, snad je to jenom nachlazeni

                0 0
                • Mikikuba  

                  ultra je v poho:Dodolný tělo zvyklý na vše holt:)akorát se nějak časro válím po zemi:D

                  0 0
      • PjSky  

        jezis to je brzo :) na tohle se blbe oblika, rano kosa ve dve pak vedro…

        0 0
        • McBlacky  

          nic ti nebrání si přispat a pak nás dokudlit po cestě třeba na červený do Kamennýho.

          0 0
          • PjSky  

            v patek vecer sem neco chytil a celou sobotu me to drzelo v posteli :p

            v nedeli me bolel cely clovek ;) ale stalo to za to… chi chi… tak priste.

            ze bylo ale vedro? :) jeste v 8 vecer se to dalo v kratkym.

            0 0
        • Galibier  

          s tím oblékáním to nebude tak horké, je pod mrakem, tak to zima moc nebude, teď jsem zjistil, že sobotní prácička není tak nutná, tak určitě dorazím, tedy jestli mě dnes na večerním florbale někdo nepřizabije, v poslední době, je ta hra nějaká drsnější, a prý, že je to bezkontaktní sport :-)))

          0 0
      • pustipav  

        Tiše závidím!

        Mám již nové plány – žrát antibiotika, ležet a léčit angínu… Mám nateklej krk jak Sylvestr Stallone po zápase :(((

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Tyjo, na mě dneska taky skočil nějaký vir a jsem slabý jako malé dítě :( Snad je to ale jednodenní a zítra budu fit. Uvidí se ráno…

          0 0
          • Sharka1  

            Tak to bude zitra solidni vylet lazaru :-) Milan vcera od soboty poprve zlehka trenazer, jeste dolecuje chorobu, kterou jsem od nej nejspis chytla – dneska rano jsem se probudila s bolesti v krku, takze asi tak…

            0 0
            • v POHODÌ klokan  

              Tak bohužel, zkoušel jsem vstát, ale zůstanu radši v posteli. Myslím, že bych ani do tý Prahy nedojel :-( Ale vy si to, lazaři, užijte – bude to moc pěkný :-)

              0 0
              • Sharka1  

                Jestli te to potesi (myslim z hlediska solidarity, ne skodolibosti), tak ja misto na bajka jedu na pohotovost, krk nateklej a bolavej, k vzteku toto… A to jsem si vcera vytunila Mrsinu, ze ji dneska pekne projedu, chjo…

                0 0
                • pustipav  

                  Hmm tak to je husty, mas to podobny jak ja, porad jsem si rikal jak to bude OK az jsem to nakonec uz v patek nevydrzel a smaroval ke znamymu na ORL. Dnesek celej den lezim, dostal jsem „Curam“ k te angine navic jako pruvodni jev aft po cele puse takze muzu cucat tak bilej jogurt. Ten aft je horsi nez samotna angina, tohle jsem nikdy nemel, ale vecne nekde rozkously a uz pri pojidani vlocek s mlikem mam slzy v ocich…

                  Vyrazime pristi tyden bando, nejakej rekonvalescencni vylet pro lazary:)

                  0 0
                  • tonik666  

                    A dáváš si na to genciánovou violeť?

                    0 0
                    • pustipav  

                      Jakousi masticku mam, pak tantum verde a salvejove cajicky na kloktani…zda se, ze to lehce ustupuje a pevne verim, ze to pres nos zas nekam postoupi :/

                      0 0
                      • tonik666  

                        Jestli máš opravdu plnou pusu aft, tak nic lepšího než genciánová violeť není. Je to takovej fialovej šíleně barvící opaleskující inkoust, mají to v každé lékarně a na afty to zabírá sploehlivě během dvou dnů. Jen musíš vydržet, že s fialovým vnitřkem úst nebudeš nejpohlednější. Ale stojí to za to!

                        0 0
                  • Sharka1  

                    uff, tak to preju brzky uzdraveni! Ja skoncila jenom se Sumamedem na podrazdeny a zarudly mandle, nastesti zadna angina.

                    0 0
                    • v POHODÌ klokan  

                      Tak aspoň tak. Ale docela se nám to tady sesypalo, to je fakt :-)

                      0 0
      • Sibstr  

        Tak to vypadá, že po dlouhé době také dorazím, tak snad mě neuženete…

        0 0
      • cabbage  

        Ujedu to šéfe? Když tak se trhnu někde u kameňáku..

        0 0
      • chura  

        taky se přidám, tentokrát za světla :-)

        0 0
      • Sibstr  

        Pánové pěkné to dneska bylo, trasa zde.

        0 0
    • tonik666  

      Máte někdo plány na neděli 3.4.?

      0 0
      • oddie  

        Jo, nějaké menší kolečko bych dal, když dneska nemůžu.

        0 0
        • tonik666  

          Fajn, můžu od rána do brzkého odpoledne (cca 14–15), začal bych v 9, startuju na Budějovické.

          0 0
          • oddie  

            To mam pres celou Prahu, ja jsem z P6…

            0 0
            • tonik666  

              Tak to vzdávám. Přidámse na chvíli k turistickejm kamarádům co jedou z chodova a pak se někde trhu :)

              0 0
              • oddie  

                Já někdy dorazím i na ten druhej konec, ale zejtra fakt ne, sorry…

                0 0
              • PIWNIK PONURY  

                ahoj, ctu to az ted) pokud se jeste dostanes ke kompu – pojedu zitra (nedele) z chodova, taky se mi hodi rano az brzke odpo. napis mi kdyztak na email jfbrn-1@yahoo.com

                0 0
                • tonik666  

                  Nečetl jsem to včas. Díky za nabídku, příště.

                  0 0
    • Thapsus  

      Jen kdyby náhodou měl někdo sobotní dopoledne zabitý jako já a chtěl se odpo jen tak cournout, jedu s Bledulí, Plukovníkem a mým juniorem přes Točnou, Libeř a Záhořanský brody do Davle. Dál se uvidí dle situace a času. Ale bude to fakt pianko pianino :-). Sraz máme 13.15 pod Barandovským mostem branická strana.

      0 0
      • LáďaH  

        Na jak dlouho to cca vidíš? Možná bych se přidal… :-)

        0 0
        • Thapsus  

          Do 18 třeba ? Kdyby ses chtěl vrátit dřív, můžeš kdykoliv, celá trasa je kousek od Prahy.

          0 0
          • LáďaH  

            Ok, jedu taky. Pokusím se tam být včas. V nejhorším na mě, prosím, chvíli počkejte (cca 10 minut). :-)

            0 0
            • Thapsus  

              Já netuším, jak to budeme stíhat my, ostatní ke mně jedou pro zaparkovaná kola tramvají a tramvaje, jak jsme zjistili, dneska v centru nejezdí. Do půl druhý tam snad budeme.

              0 0
    • castro  

      někdo něco na zítřek? tempo pohodový

      0 0
      • messe11  

        to bych se přidal,ale jdu dnes na koncert takže nevim jak na tom budu se vstáváním

        0 0
      • oddie  

        V okolí Prahy 6 a 5 jedu, stačí dát vědět na mail v profilu.

        0 0
    • Gorgov  

      Sem doma…teda uz tak pul hodiny…Pekny to bylo, tesim se zas, priste rezervuju mista nekde, kde nas budou mit radi a pivecko nam kdykoliv nalejou :)

      0 0
      • StrejdaS  

        Vejlet to byl malinovej a zaver stal taky za to. Snad bude repete pristi vikend.

        0 0
      • McBlacky  

        ty kvasnicový dvanáctky na rege zajímavý :)

        dneska mě docela bolely nožky…

        0 0
    • kolda  

      jel by nekdo

      ctvrtek odpoledne (klidne driv, cca 15:00 bych mohl byt ready)- uvazuju

      popojet vlakem k Sazave a nejka to namott do Phy

      patek odp cca kolem 17 hod – neco kratsiho na 2–3 hod

      sobota – vyjezd rano, chtel bych byt doma kolem 2–3.

      0 0
      • Twister  

        Uvidím, nejspíš sobota.

        0 0
      • Galibier  

        …hm také jsem out, v pátek ještě nějaké školení po práci a sobota od rána sbíráme šrot…:-( budu rád, když se večer na hodinku projedu…

        0 0
      • ronin  

        ten čtvrtek by byl fajn, stíhal bych to na nádraží Praha – Braník. Odjezdy 14:41 nebo 15:50 směr Kamenný Přívoz a dál.

        0 0
        • kolda  

          nemohl bys dorazit kolem 15h na nadrazi Vrsovice? ze bychom jeli do Mirosovic nebo Cercan.

          na Kamenny privoz to je hrozny courak, pripadne mi skoda sedet vic jak hodinu ve vlaku.

          0 0
          • Gorgov  

            Co je to za moresy, jezdit s kolem vlakem? Zvlast, kdyz mas 5 hodin svetla… To se da v klidu dat treba Plesivec :)

            0 0
            • McBlacky  

              tak to nedá :) pokud nepojedeš tam i zpět silnici

              0 0
              • Gorgov  

                Tak to se můžeme vsadit :) Jel sem tam nedávno po hřebenu. Zpět sem to ještě namotal kolem dobříše mníšku… Držet se celou dobu po červený, myslim, že by to bylo do kila…takže pět hodin v pohodičce :)

                0 0
                • McBlacky  

                  Po červený to je od baranďáku na vrchol Plešivce lehce přes 50km.

                  Na červený hřebenovce moc kopce nejsou, ale zase dost terén. Musela by to být ostrá kudla, v pohodičce rozhodně ne.

                  Dost záleží kudy bys to bral, jestli objížděl ty terénní kousky (třeba kolem Stožce, Kuchyňka) a místa kde se nedá jet po červený (černolice) + si to krátil tam kde červený vlní (kolem Kytína).

                  0 0
                • Peslezedirou  

                  Jel jsem na Plešivec z Libuše a na vrcholu jsem byl za 3h, celou cestu jsem jel po červené, na kterou jsem se napojil na Zbraslavy, tempo jsem měl takové, že jsem nejel kudlu, ale zase jsem moc nezastavoval. S přestávkou na jídlo jsem to dal tak za 3,5h. Nevím jakou máš vykonnost, ale celý by jsi to mohl dát terénem za pět hodin, ale musel by jsi fakt makat.

                  BTW jaký kola jsi napletl na 29ku?

                  0 0
                  • Gorgov  

                    Chlapci, vy mě pokoušíte… Kola mám na všech Cresty,, dvákrát aerolity, jednou supercompy, náby CK, 240, Laserdisc, niple alu prolock hexagonal :)

                    0 0
                    • Peslezedirou  

                      Ok díky, vymýšlím nová kola, tak se rozhoduji mezi arch a crest. Crest mě láká, hlavně jeho váha :-)

                      Docela by mě zajímalo, jestli to je možný za těch pět hodin tam a zpět, nechceš být testovací jezdec? :-)

                      0 0
            • kolda  

              nez se probijet 40 min odpoledne mestem a pak branickou cyklostezkou, tak je lepsi skocit na vlak (2 min od domu) a za 40 min byt na sazave. za tu dobu tam nedojedes ani ty:)

              0 0
              • Gorgov  

                Pravda, neni Praha jako Praha kodrcat se pres centrum nic moc… To nastesti z Modran neresim

                0 0
                • kolda  

                  no a z P10 to je na vyton ve spicce masakr. a pak podel vody mzei bruslarema o nic lepsi. Modrany jsou na bajkovani ideal, o tom zadna

                  0 0
            • kolda  

              nez se probijet 40 min odpoledne mestem a pak branickou cyklostezkou, tak je lepsi skocit na vlak (2 min od domu) a za 40 min byt na sazave. za tu dobu tam nedojedes ani ty:)

              0 0
          • ronin  

            to by šlo, přejedu vlakem z Bráníka 14:50 do Vršovic 15:02. Jen nevím, kde tam budu vystupovat, vlakem už jsem nejel ani nepamatuji. Mob. na tebe mám, tak se nemůžeme minout. Hlásí nějáké deště, snad se pletou…

            0 0
      • McBlacky  

        pátek v 17,15 můžeme dát sraz u mě na KIN a někam vyrazíme.

        0 0
        • kolda  

          ok, tak do tech ±20h bych mohl.

          0 0
    • Gorgov  

      Dneska sem dal takovou mírně pozměněnou trochu rychlejší variantu sobotního vejletu s cílem hledat na ztracence ztracené hodinky :) Když už sem to chtěl asi po 15 minutách vzdát, hodinky sem náhodou našel, byly uplně bokem, kinetická energie musela být veliká :) Nicméně je mám a zničená je jenom osička, což je prkotina, takže paráda…:) Jinak mokrá ztracenka a pláště bontrager XR1 není nejlepší kombinace, malém sem se zas párkrát prolít :)

      0 0
      • McBlacky  

        prej nemám čas jezdit, voe kilo terénem ve všední den…

        0 0
        • Gorgov  

          sem psal rychlejší, myslel sem taky kratší…bylo to necelejch 75:)

          0 0
    • Galibier  

      zdááár bikeři, poprosil bych o radu.

      Jezdím z Třebotova na Smíchov do práce na kole, ale v zadu se mi docela sjíždí rychle RR od Schwable, když sjedu v Lahovicích na asfalt, do Radotína to jedu ještě lesem (proti směru KPŽ, Karlštejn tour, k Radotínskému vodojemu), dá se pokračovat ještě terénem přes Chuchli až třeba někam na Barranďák a nebo přes Hlubočepy, část „prokopáku“ až na Smíchov? Prostě abych jel co nejméně asfalt, co nejvíce teren

      Díky předem za radu

      0 0
      • tonik666  

        Pořiď si fixku! :)

        0 0
      • McBlacky  

        http://mapy.cz/…

        0 0
        • PjSky  

          simte v kolik jako vyrazis a na kolikatou jsi v praci? :O

          plusminus defekt…

          0 0
          • McBlacky  

            já jezdím do práce MHD z Vršovic do Holešovic :)

            tohle jsem nadhodil jako variantu terénem…

            0 0
            • PjSky  

              hmm.. mohl bych to taky pouzit ale musim byt v praci 100% vcas. nejake tereni rizika nepripadaji rano v uvahu..

              zodpovednost je opruz.

              0 0
          • Galibier  

            no když mám ranní, tak na 6.00, tedy vstávám 4,20, do dvaceti minut po probuzení jsem na kole, ale to musím mít z večera připravené a promazané kolo a jídlo v batohu, jen se obléknu a jedu, ale to je tma a to vsázím na stezku podél řeky z Radotína po levém břehu Vltavy, je to k pivovaru 17 km, cca 45 minut, když odpolední tak tam musím být na 11.00, tedy si mohu dovolit, co McBlacky nastínil do mapy. Dnes jsem to zkusil, v práci mám dost stránek bloklých, tak jsem trochu experimentoval, ale na Zlíchově jsem vyjel nahoru na hřeben a dost mile mě překvapilo kolik je tam příjemných štěrkových cest i úzkých cestiček, co se dá dobře projet, jsem jel po hřebenu, pak jsem to pustil dolů žlutou do Prokopáku, modrou nahoru na Holyni, pak přes Slivenec na Lochkov a tam lesem proti KPŽ do servisu, minulý týden jsem dodělal destičky na předku, tak tentokrát si to vyžádal „zadek“…, přemýšlím o fullovi…

            0 0
            • kolda  

              ty delas ve Staropramenu? mám tě pozdravit od Veroniky z kanclu – toho času na mateřské dovolené :)

              0 0
              • Galibier  

                :-) díky moc, to potěší, mi párkrát říkala, že potřebuje pro toho svého chlapa nějaké pivko, že jedete drtit Alpy nebo Dolomity a že potřebujete vitaminy a minerály :-)

                Jak se Verče daří?? Tak ji také pozdravuj :-)

                0 0
                • kolda  

                  jo, dobry, vse v pohode, vsak ona se tam nekdy ukaze.

                  cerna 12ka sla v dolomitech na dracku :)

                  tak nekdy na bajku.

                  0 0
                  • Galibier  

                    :-) jasná, někdy na bajku nebo u pivka :-)

                    0 0
        • iceek  

          Todle se mi moc libí, neměl by někdo podobné doporučení pro každodenní dojíždění Řepy – Palmovka. Tzn. pokud možno co nejméně dopravy, méně asfaltu, více teréních cest.

          Používám tuto variantu:

          http://mapy.cz/…

          Ale část kolem Střešovic a Dejvic stojí za prd.

          0 0
          • Fenous  

            Tak jezdi pres Sarku, sjedes k rece a pak uz pohoda kolem vody.

            0 0
          • oddie  

            Proč nejedeš přes Šárku a Nebušice? Po červené, na konci sjedeš do Lysolajského údolí.

            0 0
            • oddie  

              Teď ještě koukám odkud, tak do starých Řep, od kostela je průjezd k zahr. kolonii a dál po cestě k podjezdu okruhu, průjezd k Jivinské nádrži, po polňačce kolem plotu letiště nebo přes zahrady zemědělského ústavu k podjezdu Evropské, tam se napojíš na pěšinu k Padesátníku, po kraji lesa do Nebušic, sjet po kraji dolů na nám. Padlých, kousek vlevo a zahnout ke hřitovu, a dál po červené nahoru a dál (příp. úniková varianta po žluté na Jenerálku a dál Lysolajským).

              0 0
              • oddie  

                Pokus o nacvakání do mapy:

                http://mapy.cz/…

                0 0
                • PjSky  

                  doporucuju.

                  a jinak je to cele skopec.. ses v praci za 20 minut

                  0 0
                • iceek  

                  Děkuji moc, vypadá to dobře, zítra vyzkouším.

                  0 0
                  • oddie  

                    Tak co, je to použitelné?

                    0 0
                    • iceek  

                      Málem bych zapoměl, je to super!! Zvlášť ten úsek po červené

                      http://mapy.cz/…

                      mě vyloženě baví. Zpátky, ale slusný nevýjezd, takže po modrý o kus dál :-).

                      0 0
                      • oddie  

                        Tady máš variantu pro případné zpestření návratu s jedním stoupáním navíc, sjezdů tam jde kdyžtak vybrat víc, stejně tak z Jenerálky lze jet přes Divokou Šárku.

                        0 0
                      • oddie  

                        bonus pro návrat, příp. se dá z Tichého údolí jet dál do Statenic a přes Juliánu a Přední Kopaninu – to když si budeš chtít cestu z práce protáhnout ;)

                        0 0
                      • PjSky  

                        vidim ty vrstevnice :D luxus DH

                        0 0
    • teepeex  

      cau, chysta se nekdo o vikendu do lesa?

      neco delsiho nez 50km?

      bych se pridal do haku

      0 0
      • Lasky  

        SOBOTA MTB

        Radotín – Karlštejn – Halouny – a po Brdech zátky k Pigimu…

        Ale na pohodu – jedou slabší kusy, takže turistika :)

        9:30 pod Barranďákem Loc: 50°2'23.747"N, 14°24'17.118"E

        10:00 Radotín nádraží Loc: 49°59'8.644"N, 14°21'52.865"E

        L(.)

        0 0
        • teepeex  

          ok budu tam:]

          pomalejsi tempo mi vyhovuje

          doufam, ze mi neujedete

          ps: pnac v nedeli chci jet dlouhou silnici

          0 0
        • Galibier  

          škoda, v sobotu se neutrhnu, tenhle kraj rád jezdím, nechystáte něco na neděli?

          0 0
          • Lasky  

            V neděli chystá něco podobného Coffield. Bohužel se časově neshodneme :-(

            0 0
            • teepeex  

              Lasky ja zapomel na Pres dva kopce v sobotu,

              tak se omlouvam, ale ja musim za zavodnikama do Jedomelic

              pokud se tam nekdo y jihu az zapadu taky chystate na kole, jedu tudy http://www.bikemap.net/route/894423,

              nebo to muzu cournout mirne jinudy

              jedu tam na 9:30, takze vyrazim chlup pred pul osmou ze zbraslavi

              0 0
              • Lasky  

                V poho, užijte to!

                L(.)

                0 0
              • pro_pa  

                V kolik předpokládáš vyrazit zpět z Jedomělic? Zvažuji, že bych se přidal na cestu zpět k letišti.

                0 0
                • teepeex  

                  cau, pocitam ze pockam, az dojede dlouha

                  mezitim nekam cournu

                  takze smer domu[pivovar chyne] tak po ctvrty, k pul paty

                  0 0
                  • pro_pa  

                    Pivovar Chýně? To bych mohl uviset ještě ten kousek od letiště. OK, tak brzo jako ty tam nebudu, ráno si to trošku někudy natáhnu, ale zpět bych se svezl i na to piviště.

                    0 0
        • pustipav  

          Cus, prosimte jak to vychazi casove a kolik je to km? Dobral jsem pred chvili antibiotika, hlava mi rika zustat doma, ale na kole jsem nebyl ani nepamatuji…

          0 0
        • PjSky  

          eee… je to tahle akce nebo jina akce? :)

          http://www.bike-forum.cz/…ota-2–4.html#…

          0 0
          • pustipav  

            Dyt nesedi data… to uz bylo ne?:)

            0 0
          • Lasky  

            Tak tak. To už bylo. Ale trasa bude možná podobná.

            V sobotu to hodí tak 50–70km, ale pojede se fakt na pohodu s požností kdykoli zkrátit/vzdát ;)

            Kdyžtak tel 603466342

            L(.)

            0 0
        • cabbage  

          Když mi neujedete, tak bych se přidal u baranďáku.

          0 0
          • Lasky  

            Toho se fakt neboj a doraž :-)

            L(.)

            0 0
        • Galibier  

          sakra jsem na týden out, zase jsem se vztekal na florbale a mám pochroumanou pravou nožičku, prý týden klid, ale v pondělí to zkusím aspon do práce…

          0 0
        • martin_bakov  

          zvladnou to trekovy plaste ? :)

          0 0
    • rud1k  

      Stale ziju, jen finishuju diplomku, takze to nebyla prvni a posledni vyjizdka co ste me videli… jen neni cas :(

      V pondeli ale jedu jeste s 3ma lidma takovou mensi okruzni cestu Prokopak, Tocna, Sance, Zavist, Cukrak, Radotin a Kosor. Jsou to vsechno Kladenaci zvykli na placky, takze to bude opravdu jen na koukani, ale kdyz by se chtel nekdo pridat…

      Cestu sem naklikal sem:http://www.bikemap.net/route/894509

      0 0
    • Smazaný účet  

      hlásím oběf pěkného singlíku u Malý Ameriky…je to taková spojka od Malý Ameriky na tu cesku ke Karlově studánce…vyšlapáno asi koňákama

      0 0
      • cabbage  

        Neměl jsi náhodou lízat asflat na žiletce?:o)

        0 0
        • Smazaný účet  

          jsem byl včera a těch 135km ve vichru mi stačilo…tak jsem se dneska schoval do lesa :-)

          0 0
      • McBlacky  

        myslíš udolíčko to se skalkou na konci – padlý stromy + šutry? jak vyjedeš za Kubrechtovou chatou. Nebo něco více směrem k Berounce?

        0 0
        • Smazaný účet  

          údolíčko se skalkou na konci není nový singl, ale prastará turistická značka, která se asi před dvaceti lety „odznačila“ a přestala používat :-) žlutá to myslím byla…

          to co myslím je fakt nově vyšlapaný, najedeš jako do tohohle údolíčka, ale asi po 200–300 metrech odbočuje ten singl doleva do kopce, přejedeš hřbet a pěkným sjezdíkem se dostaneš na tu širokou šotolinovou cestu (k závoře) a dál pak na značku (myslím červená) doleva dolů k Dubu nebo doprava dolů ke Karlově studánce

          0 0
          • McBlacky  

            vím co myslíš, koukal jsem už na to, ale vždycky radši dám udolíčko :)

            příště prubnu

            0 0
            • jizby  

              Nedávno jsem se tamtudyma taky ubíral s kolem ale způsobně ho spodkem té rokle vedl.

              Dole hlídal ochranář a myslím, že to nebyla náhoda – ta cesta k boudě je jejich oblíbený korzo.

              Mám obavu, že kdyby mě tam viděl jet, tak bych to od něj schytal.

              Ale jestli máš se strážci nějakou pozitivní zkušenost, rád se nechám vyvést z planých obav.

              0 0
              • McBlacky  

                to jsi mi neměl psát sakra. Jeli jsme tam už mockrát a nikdy nikoho nepotkali, teď se budu bát, že tam budou čekat :/

                0 0
                • jizby  

                  asi jste měli kliku. Ale příště to chce dávat majzla i na tohle, ani podle mapy tam není cesta, resp nějak se tam ztrácí a frírajd tam asi nebude moc ok. Jinak ostatní cestičky tam by měly být ok, tohle je snad nejblbější místo v krasu, protože nahoře to je normální lesní cesta a ta pak plynule zoomuje do necesty a člověku se nechce vracet:-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    jak jsem psal výše – značka tam kdysi bývala, ale už není, a protože je to v rezervaci, tak je pohyb mimo značené stezky zlo a ochranář je v právu :-) ale myslím, že konkrétně ti ČeskoKrasoví jsou docela tolerantní, ne jako ta sběř na Šumavě…

                    0 0
                    • McBlacky  

                      podle cykloserveru tam cesta je. takže?

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        někdy to tam dáme a ukážeš mi nějakou značku na stromě :-)

                        0 0
    • StrejdaS  

      Zitra, to jest v nedeli, se jedu podivat na drsky na Plesivci. V 10:00 budu pod Barandakem na Branicky strane, pojedu klasicky cervenou ze Zbraslavi, tempo kochaci.

      0 0
      • jonti  

        taky bych to videl podobne, pokud tam nebudu tak necekej.

        0 0
        • StrejdaS  

          Tak nakonec jedu na silnicku.

          0 0
          • McBlacky  

            jsi se mohl domluvit s Jirkou a Snailem, ti tam přijeli na žiletkách

            0 0
            • StrejdaS  

              Jsem jel s kolegou pomotat po krivoklatsku, do Jincu jsme nakonec nejeli. Jo a gratuluju ke druhymu mistu a Sarce samo taky. :)

              0 0
          • teepeex  

            pendas chtel jet na bajku vole:)

            a ja byl v praci kurvadrat

            0 0
    • kolda  

      něco zítra po práci?

      cca po 17hod?

      0 0
      • Sharka1  

        ja a Blacky pojedem zitra po praci, coz je pro nas ale az po 18hod, tj. cca 18:30 Vyton jestli nevadi…

        0 0
        • jonti  

          Taky bych zitra jel.

          0 0
        • kolda  

          s blackym jsem si psal. pokud se neurvu driv, tak se potkame na vytoni.

          0 0
        • jonti  

          Luxusni to bylo, mi to dalo 4:20h.

          0 0
          • McBlacky  

            trošku se to protáhlo no :)

            0 0
            • kolda  

              trosku, cca o hodinu a pul :))

              bylo to pekny, sice roviny, ale to mi vcera ani nevadilo.

              doma jsem brutalne vyplenil lednicku :))

              0 0
      • Pijer  

        Schválně jestli se to domákne „svatá trojka“ a patřičně ti tady dá za tu propagaci za uši :-D

        0 0
      • tonik666  

        Co lidi co jsou v práci? :(

        0 0
        • VeVe  

          Do kolika pracuješ??

          0 0
          • kolda  

            rekl bych, ze do 17h je docela standard. v Cembe je to mozna jinak :))

            0 0
            • VeVe  

              Ha, ha ..:-)

              Ja ve ctvrtek pracuji take do 17 hodin a za pul hodky jsem tam, ze Zizkova.. Je jasne, ze pokud to nekdo ma treba z Cakovic, tak to za pul hodky stiha tezko.. No na druhou stranu je dobre vyjet za svetla a take za svetla notny kus toho i ujet..:-)

              Ja myslim, ze at bude sraz v jakykoliv cas i den, tak se vzdy najde nekdo, komu to nebude uplne vyhovovat.

              0 0
              • kolda  

                jo jo

                0 0
              • Medunka  

                tak, sama zdrhám z kanclu o hoďku dřív než normálně

                0 0
          • tonik666  

            Běžně do 23:00 a déle. V týdnu jsou večery pro mě zabitý.

            0 0
            • Pijer  

              V tom případě se obávám, že se ve všední den na době vyjížďky neshodneš s drtivou většinou bikerů :-)

              0 0
              • VeVe  

                Tak co udelat pristi vyjizdku nadrsno v noci? :-) Nasadime svetla a uzijeme si to z jineho uhlu pohledu ..:-)

                0 0
                • drbo  

                  neni problem

                  0 0
                  • Pijer  

                    my víme

                    0 0
                    • Medunka  

                      už to nepij, blbej odkaz

                      jinak ne noční, ale ranní, takovou třeba od 4:00 :-)

                      0 0
                      • Pijer  

                        sakra, nejde tam dát ten správnej odkaz :-(

                        0 0
                      • Pijer  

                        zkouška z chromu

                        edit, takže to nějak nekvačí :-(

                        dávám tam odkaz https://picasaweb.google.com/…vyjizdky2010#… a zobrazí se odkaz na vlákno do kterého to vkládám, grrrrrr :-(

                        0 0
                      • VeVe  

                        Tak to je zajimava vyzva! Sraz ve 4 rano, hmmm ..:-) To se na me budou doma koukat uz uplne jako na magora ..:-D

                        Jeste tedy musime poptat tonika od kolika maka, aby mu to treba zase nekolidovalo se zacatkem..:-)

                        0 0
                        • tonik666  

                          Většinou od devíti, takže pohoda. Ve 4 ráno bych to mohl stíhat rovnou z práce :D

                          Nebo v pondělí, abych se předtím mohl vyspat.

                          0 0
                          • Medunka  

                            workoholik?

                            0 0
                          • VeVe  

                            Koukám, že máš veselé žití ..:-) Práce-postel-práce, a postel nejlépe v práci..:-)

                            0 0
                            • tonik666  

                              Celkem standardní praxe v oboru. Občas je i líp. Je to vždycky něco za něco a peníze nikdo nikomu zadarmo nedá:)

                              btw v práci nepřespávám

                              0 0
                      • martin_bakov  

                        tve, tak tomu rikam kreativita. Urcite bych do toho sel :D

                        0 0
                        • McBlacky  

                          počkáme až bude ve 4 světlo

                          podle mě slušný návod jak zabít pracovní aktivitu :)

                          0 0
                          • VeVe  

                            Což bude zhruba v polovině června..

                            0 0
                          • kolda  

                            no rano by to asi bylo dobry, pekne probuzenej, plnej endorfinu, ale po obede bych musel fetovat :))

                            0 0
                            • VeVe  

                              No já budu ve 4 ráno dost v útlumu, rána mám vždy těžká a na tom kolik je hodin až tolik nezáleží..:-)

                              0 0
      • cabbage  

        Zkusím se vykopat, ale asi vás budu brzdit..

        0 0
        • VeVe  

          Toho bych se nebál..:-)

          0 0
      • cabbage  

        Nakonec to byla dobrý vyjížďka, je fajn projet si známá místa nenavyklým směrem.

        0 0
    • pustipav  

      Neco vikendoveho?

      0 0
      • Galibier  

        Co se chystá na pondělí, nebudu nikoho mlátit, těším se do terénu, protože o víkendu se do něj bohužel nedostanu :-(((

        0 0
    • cabbage  

      Ještě jsem letos nebyl v Halounech, kdo mi v sobotu pomůže odčiniti tento prohřešek?

      (cca v 9:30–10 pod baranďáken?)

      0 0
      • Thapsus  

        Máme sraz v 10.00 pod Barrandovským mostem, nejspíš do Haloun přes kopec, nebo z Davle přes Kytínskou louku, ale pojede se extra pomalu.

        0 0
        • cabbage  

          když už kytín, tak bych jel sjezd po zelený ze skalky.. v tomhle suchu budel uxusní..

          0 0
          • Thapsus  

            Doladíme když tak pod Baranďákem. Ale jedou s náma holky,tak nevím, jestli luxusní sjezd ocení :-)

            0 0
            • cabbage  

              No, nedávno jsem tudy táhnul jeden podobně složený „peloton“ a nikdo si neztěžoval, dokonce se jim to i líbilo – pravda, jeli sme to nahoru:-D

              0 0
        • VeVe  

          Co znamena extra pomalu? :-) Ted na jare bych neco extra pomaleho vazne ocenil! :-)

          0 0
          • Thapsus  

            Přijeď a uvidíš. Jede se tempo posledního :-) Nějakých 70–80km na celý den.

            0 0
            • iceek  

              Na ktery den to planujete? So, Ne, Po ?

              0 0
              • Galibier  

                kdyby něco v po, tak se rád přidám…

                0 0
                • Thapsus  

                  Možná jo, když tak si tu písnem.

                  0 0
              • Thapsus  

                Na zítřek, čili sobotu 23.4.

                0 0
                • cabbage  

                  Kam ste se to poděli?

                  0 0
                  • Thapsus  

                    Kam vy ? My projeli točnou po asfaltu a já na výjezdu z Točný směr Dolní Břežany docela čekal. A vy nikde. Tak jsem pak jel za ostatníma.

                    0 0
                    • cabbage  

                      Divné, protože my výjezdem z Točné taky projížděli, dojeli sme do Břežan, tam jsem ti z kruháče volal, dojeli sme na začátek apendixu, potkali Gung-ha a vrátili se z5 na Točnou, projeli kruhák a zlomili nad váma hůl.

                      Na druhou stranu, dali sme vykopávky a sjezd ze Skalky po zelený, takže jsem spokojen.

                      http://mapy.cz/…

                      0 0
        • StrejdaS  

          V kolik planujete dorazit do Haloun? Vychcal mi tlumic, takze bajk je momentalne out, ale aspon bych dorazil na jedno plzensky po silnici.

          0 0
    • teepeex  

      cus vespolek,

      misto pomlasky jedem s pendasem a gorgovem na vytacku nekam smer svatej janek a okoli

      zadny blazneni, pnac oni jsou zataveni a ja mam vlka

      v 9:15h zbraslav namesti u cukrarny, nebo 9:30 cernosice lavka

      tepic

      0 0
    • Thapsus  

      Tak to trochu zamotám. Alternativa pro ty, kdo nechtěj viset za chrty, co maj vlky – v 10.00 máme domluvenej sraz s Plukovníkem a s Hankou E. Směr po červený Karlštejn pijáno pijaníno a možná taky Sv. Ján, ale není to opičení, plukovník to vymyslel daleko dřív, než vlčí chrti – už včera !! Když tak budeme sbírat padlé a raněné. V případě deště v 9.00 zde porada.

      0 0
      • Meduza  

        Hoy, pocasi na dopo vypada v pohode. Myslim, ze vas zkusim dojet nekde v Radotine kolem 10:30.. Pojedete podel reky do Radotina a pak kolem kina nahoru?

        0 0
        • Thapsus  

          Asi kolem hřbitova, kino nevím, kde je. Ale můžeme na tebe počkat někde v 10.30 v Radotíně.

          0 0
          • teepeex  

            tak v 10:25 budu u lavky v radotine a pockam(nebo pockejte),

            kluci jeste musi na pomlazku a nekde nas dorazi

            0 0
            • Thapsus  

              Fajn :-)

              0 0
            • Meduza  

              Ajajaj to zase bude fofr :)

              Ja zase nevim kde je hrbitov.

              Pokusim se byt u te lavky ve 10:25

              0 0
              • Mikikuba  

                jo to bude:(brzdila bych.pojedu na mikese pozdejc

                0 0
                • Meduza  

                  Hehe, vy jste si neco udelali???? :)

                  Neblazni, bude tam plukovnik, ten se honit nenecha…

                  0 0
                  • Mikikuba  

                    neudelali,ale na me moc dobry lidi ja to fakt neumim.furt bych brzdila:)

                    0 0
                    • teepeex  

                      Hanko prosimtebe doraz, nedelej Hurikovou;)

                      kluci do rana parili a mozna(na 80%) vubec nedorazi

                      tak v 10h bud na srazu ju?

                      0 0
                      • Mikikuba  

                        neeee.bojiiim­.vyvencim mikeska uz mi tady hulaka ze na nej prdim

                        0 0
            • Galibier  

              heeej, ted jsem se přihlásil, kam se jede?? kdy kde budete, bych dorazil s Třebotova do Radotína, někde u lávky?? nebo u toho kostela???

              0 0
              • Thapsus  

                Jo, u lávky co je u kostela. V Radotíně podle mne jiná není ?

                0 0
                • Galibier  

                  no ale pantáta nemůže najít klíč od garáže :-((( pokusíme se to nějak otevřít, ale rád bych dorazil, takže v 10.30??

                  0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Ráno zhodnotím počasí , svoje nohy a napíšu…

        0 0
      • teepeex  

        malinovka

        diky za prijemnou zevlovinku a milou spolecnost:)

        0 0
        • Galibier  

          výborný to bylo, malina .-)

          0 0
        • Thapsus  

          Mě se to líbilo tak velmi. Zase mi po dlouhý době bolí nejenom nohy, ale i bránice :-)). Fotky hodím na rajče snad zítra.P.

          0 0
          • Thapsus  

            Fotky a report jsou tady: http://thapsus.rajce.net/…si_vlka_miti

            0 0
            • martin_bakov  

              jakyho razu byly ty technicky obtize ? hruza, porad neco nefunguje !

              0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              …ne, to není možný :-)))

              Jinak něco podobnýho jsem si dal sám v prostoru mezi Karlštejnem a Halouny ve snaze dojet tam po pravém břehu Berounky a zasekal jsem se luxusně pod golfovým hřištěm, naštěstí bylo krásně sucho a teplo ;-)

              0 0
            • Krys  

              Plnotučný výlet. Jak ja vám závidím, kua!

              0 0
              • Galibier  

                je co závidět!! jen více takových malinových kochání českou krajinkou…

                0 0
            • teepeex  

              :))

              bezva

              0 0
            • tomoun  

              Moc hezká dokumentace, že bych se někdy připojil, většinou jsem vlk samotář. Zdá se bych i uvisel.

              0 0
              • teepeex  

                klidne doraz

                0 0
                • Mikikuba  

                  koukám žes mě plnohodnotně zastoupil co se ran týče:D

                  0 0
    • kolda  

      neco zitra? uvitam zkuseneho trasera po singlech, napr. prokopak, radotin, cernosice..

      0 0
      • teepeex  

        jsem doma az tesne pred patou, ale asi bych mohl jen presedlat ze silnice a jet,

        na chvilku 2–3h max

        v prokopaku jsem dlouho nebyl

        0 0
        • kolda  

          to by mi vyhovovalo maximalne. 17:30 pod mostem? smichovska strana

          0 0
          • teepeex  

            radeji v 17:45

            muzu se snad napit a prezout ne? ;)

            0 0
            • kolda  

              to zvladnes za jizdy :) ok, 17:45 je fajn.

              0 0
            • teepeex  

              pokud bys nejel, napis do 15:30h smsku, jel bych rovnou z prace jinam na ziletce,

              nedostanu se totiz zitra pres den na bf

              cus

              0 0
            • Vita P.  

              mozna se pridam. Kdyz nebudu, tak necekejte…

              0 0
              • teepeex  

                tak sorry Vito, jestli jsi prijel

                zpravu jsem v baglu neslysel pipnout,

                ale stejne si myslim, ze jsem prijel pozdeji a navic jsem na miste srazu vecerel, pac jsem trpel hlady

                jinak to bylo supermalinovy, neboli ultraspberry:)

                dik

                carnu trasu,abys alespon malinko vedel, co jsme pachali:)

                0 0
                • Vita P.  

                  pohoda, nakonec mě ještě zdržel kámoš, takže jsem dorazil pod most až po šesté. Tak jsem si dal Točnou, tam to na rozdíl od prokopáku znám…

                  0 0
                • kolda  

                  dikec za super vyjizdku, byla to parada.

                  0 0
        • Galibier  

          sakra!! mám anglinu do 18.50, než sednu na bajk, tak to bude trvat tak 19.15, to na mě asi nepočkáte co?? :-((

          0 0
    • cabbage  

      A co sobota? ještě sem se letos nedostal ani do Haloun ani do Kytína..

      0 0
      • Galibier  

        …no rád bych si přivstal trochu to pomotal terenem a pak se kouknul na machry na Transbrdech…, jak jim to jde…

        0 0
      • teepeex  

        v 10h na smichovsky strane pod mostem

        se muzem srazit, jedu na Transbrdy, nejak singlikama pak pozevlovat okolo zavodu, pak halouny dlabanec a piviste a pak paleni carodejnic a pak uz nevim, radsi

        0 0
        • Vita P.  

          jedu:)

          Nemáš náhodou pumpičku na vidlu? Bych už celkem akutně potřeboval přifouknout – stačí málo a už jsem na dorazu…

          0 0
        • cabbage  

          ok, v deset pod u tý stoky pod mostem.

          0 0
        • pustipav  

          Cau klucis, pridam se, v 10 u stoky zdar:)

          0 0
        • teepeex  

          bylo to fajn, diky panove

          po desti uz byla ale byla pomerne kosa

          zavodnici a zavodniky jsem videl, slysel

          kamarady potkal, reci se vedly, takze vsechno ok:)

          ps:zada jsem si lehce vyhodil z pantu, peklex

          0 0
          • teepeex  

            cca moje trasa

            cykloserver

            bikemap

            0 0
          • pustipav  

            Cau, jo bylo do dobry, zas znam nejakou novou trasu…

            Ta bourka byla zla:(

            PS – dluzim ti pivo za tu bagetu, docela pomohla:) Nejak mi ta moje jedna tycinka nestacila:(

            0 0
          • cabbage  

            Jo, bylo to dobrý, hodně nových cest, pěkná bouřka, ochlazení na 9°C a skvělý oběd v Halounech – jen to kolo teď drhnu víc(tzn. vůbec) než je mi milé.

            0 0
            • Vita P.  

              jo, dobré to bylo. I to tlačení se dalo:)

              0 0
            • pustipav  

              sorry za to odpojeni na konci, ale uz jsem fakt trosku pospichal :)

              0 0
              • cabbage  

                Jasný, na cyklostezce stejně nemusíme jet v houfu, navíc když spěcháš, tak s tim nic neuděláš:-)

                0 0
          • crom  

            cece ten fotak je fakt na hovno:(tahnu se na silnicce na Babku a 99%fotek je uplne rozmazana a tmava.ja ho nakopnu!alespon ze jsme pokecali:)

            0 0
          • Galibier  

            sakra, na mail jsem se večer nedostal už a v sobotu jsem vyjel v 6 ráno, škoda, to vědět, tak se přidám k partičce…, no ale dal jsem si stovečku, nastoupal 1400 a byla i zajímavá dámská společnost, takže se nezlobím, že jsem tentokrát jel sám :-)

            0 0
    • pustipav  

      Zduř, valite o vikendu nekdo? Zadny extremy, normalni tempo (ne zas moc velka flakacka)

      0 0
      • Mikikuba  

        tak jsem si jen tak s Tomem dala Točnou:)Tom si jezdil maturitu nahoru a dolu…a takto to vypada na videu.

        http://www.hankaebertova.cz/index.php…

        V jeho podání to vypadá neuvěřitelně snadno a lehce.

        0 0
        • pustipav  

          Kdyby jste tam jeli pres tyden, dejte vedet, tam jsem jeste asi nebyl:)

          0 0
          • Mikikuba  

            klidně ti ukážu ale já nedám.aspoň prozatím.jezdím tam často i ve všední den

            0 0
    • crom  

      dnes malina svezeni,diky

      0 0
      • Thapsus  

        Hezký to bylo, kam jste až dojeli ? My dali ještě zpátky hupíky a pak už dom. Nějaký fotky jsou tady: http://thapsus.rajce.idnes.cz/…ounky_brehu/

        0 0
        • crom  

          zadny zazrak se nekonal,ale sjezdik od Skalky po zeleny jste si nechat ujit nemeli.navic jsem vystupoval:))

          0 0
          • Thapsus  

            Když ty jsi vystupoval, my bychom metali kozelce, dobře že jsme jeli po svým :-)

            0 0
        • cabbage  

          Prý „zmizel neznámo kam“.. já si jel jen pro světlo který sem půjčil týpkovi – a ten jaksi nedorazil..

          0 0
          • teepeex  

            sry parde, ale ja mel opici jak hunatou cepici:)

            pisni mi kde bydlis a ja ti to hodim domu

            a diky vrele

            0 0
    • Galibier  

      KDO NESKÁČE NENÍ ČECH, HOP, HOP, HOP!!! :-)

      Zdáár bikeři, o víkendu jsem si bajkoval sám,ale dnes mám ranní a tak bych se k někomu přidal, kdo by po práci vyrazil do terénu, končím v půl třetí, takže někdo ve tři nebo 15.15 pod Barranďákem????

      0 0
    • pustipav  

      Plánuje se něco na sobotu? :) Ideálně kolem kila, rozumným tempem – tj nestát u každé hospody na každé vyhlídce, ale zase nejedem českej pohár, že :))

      Přidal bych se.)

      0 0
      • oddie  

        Jo, v sobotu je Jasoň/Drsoň.

        0 0
        • pustipav  

          ? nerozumět řeči tvého kmeňa

          0 0
        • pustipav  

          To jsou vseci na J/D? :)

          0 0
          • oddie  

            Tak ptal ses, co se plánuje na sobotu… a lidí tam bývá opravdu dost. V pokecu je nabídka registrací a sháňka parťáků za vypadlé a odpadlé, kdybys to chtěl zkusit.

            0 0
            • pustipav  

              Jo, vzdyt nic nerikam dik:) Spis jsem mel na mysli nejakou Prazskou klasiku, nejak se mi do Melnika nechce:)

              0 0
    • McBlacky  

      Hodím to sem, ikdyž to není úplně vyjížďka.

      Budu v sobotu 14/5 dělat průvodce na vyjíždce v rámci test víkendu ve Ski a Bike centru Radotín.

      vyjíždí se ve 14,00 od prodejny, kdo by chtěl otestoval Spešla, Treka nebo Cannona mrkněte na http://www.kola-radotin.cz/testcentrum/ a rezervujte si kolo (dobrý udat váhu, aby nastavili předem vidli+tlumič).

      když dorazíte na svém kole, tak ho tam uschovají.

      plánuji to tak na 2–3 hodinky – singlíky, sjezdíky.

      0 0
      • Galibier  

        …:-(( makám, jinak bych se přidal na svém „fulíkovi“…

        0 0
      • Meduza  

        Stumpa 29" ve velikosti 23 asi nemaji coz? :)

        0 0
        • McBlacky  

          je v nabídce SJ FSR Comp 29er v L a XL

          geoška zde http://www.specialized.com/…CProduct.jsp?…

          ještě se dělá XXL, ale to už nevím kdo by to jezdil v 29"

          0 0
          • StrejdaS  

            To XLko je 21 a myslim, ze by mohlo Medouzovi stacit. XXL uz je strasna koza, se zeptej Fanyho. :)

            0 0
            • Meduza  

              No kluci, ja jsem prave nekdy 3 roky zpatky v Radotine testoval 26" v XL a musim rict, ze jsem mel sedlovku na max a jeste bych byval byl 1 cm vejs snesl..

              Stejne jsem se chtel spise povozit, protoze zustanu vernej Frankensteinovi :)

              0 0
      • VeVe  

        Tempo i trasa je na pohodu? :-)

        0 0
        • McBlacky  

          je to se zákazníky. Takže dle nich. Všude čekačka. Já dělám průvodce, ne tempaře :)

          vážně

          0 0
          • VeVe  

            V neděli se to opakuje??

            0 0
            • McBlacky  

              kolo si půjčit můžeš, ale společná vyjížďka už není.

              0 0
      • pustipav  

        Pokud vydrzi pocasi, tak bych se dostavil, pojedu na svym, obhlidnout nejaky novy trasy pod vedenim mistnich:)

        0 0
    • Bumerangista  

      Na poslední chvíli: zítra kolem 9.10–9.15 pojedeme pod Barranďákem směr (Prokopák)-Chuchelský háj-Radotín-Černošice-Vonoklasy-Karlík-Řevnice-Halouny. Tempo ze začátku standard, od Černošic kochačka. Kdyby se někdo chtěl přidat, tak ráno zavolejte.

      0 0
      • iceek  

        Trening na Loudani jo :-) ?

        0 0
        • Bumerangista  

          Na Loudání jsem naposledy trénoval na posledním Loudání. Tady to je prostě do hospody ;)

          0 0
    • VeVe  

      Každou středu plánujeme pořádat pravidelné vyjížďky, sraz vždy v 17.30.

      Zítra – 18. května – je sraz pod Bránickým mostem a jede se směr Točná.

      25. května + 1. června: Počernice-Klánovice-Úvaly-Škvorec-Třebohostice-Babice-Říčany-Nedvězí-Královice-Koloděje-Úvaly-Počernice.. Trasa lehčí a svižnější.

      8. června + 15. června: lokace zatím neznámá, ideálně sever nebo západ Prahy, hledá se trasér!

      více info vždy na www.cemba.eu

      0 0
      • oddie  

        SZ bych možná něco dohromady dal, jaká je představa o délce a náročnosti (povrchu)?

        0 0
        • VeVe  

          Delka dle narocnosti a narocnost dle uvahy trasera, primarne minimum asfaltu, to bych bral jako zaklad..:-) Proste vyber to nejlepsi pojezdeni, ktere znas ve svem reviru.

          Sraz by byl v 17.30 nekde prihodne a jezdit se da do 20.30 az 21.00? :-)

          SZ je Suchdol atp.?

          0 0
          • oddie  

            Jo, tam někde. Není špatné začít u metra v Kobylisích, nebo třebas v Tróji u ZOO, dát Drahaňskou rokli, Máslovickou stezku, dole vymyslet, jak na druhou stranu, pak Okoř nebo po řece zas nahoru, Tiché údolí, Kozí vrchy, Juliánu, z kraje Divoké Šárky pak rozjezd jak je komu libo, buď směr Řepy, nebo po červené do Dejvic. Zhruba z tohoto okolí bych vycházel a doladil dle nálady.

            0 0
            • VeVe  

              To „dole vymyslet, jak na druhou stranu“ me zaujalo ..:-D Jinak to zní celkem dobře, nějaké kusy z toho popisu trochu znám, u ostatního se nechám překvapit.. Vyjížďka je na jednom místě vždy 2× po sobě, právě kvůli tomu vyladění trasy i ostatními.. tedy prvně se spíše ladí a pak se už o to více jede..:-)

              0 0
              • oddie  

                V zásadě je možný přívoz Máslovice – Libčice jako rozumnější varianta, případně železniční most v Dolanech pro blázny (není na něm místo pro pěší, je jen železniční).

                0 0
                • v POHODÌ klokan  

                  Ten most nemám moc rád – když se po něm jede, dělá to šílenej kravál a není slyšet případnej vlak. Navíc vždycky čekám, kdo na mě vyběhne z tý železniční posunovací boudy :-D

                  0 0
            • McBlacky  

              přes Kralupy a Okoř to je docela už kláda na večerní vyjíždku. Navíc kromě stezky z Řeže i celkem nuda

              přijde mi lepší jet Stromovka-Baba-Suchdol-Roztoky-Únětice-Levý Hradec-Úholičky-Řež-Klecany-Draháň-Bohnice.

              pár pěkných kopců a hezký sjezdy.

              0 0
              • VeVe  

                Do 8. června je čas na poladění trasy nebo potom na místě dle návrhů místně znalých.. Pokud byste to měli nějak důkladněji někde naklikané, tak si to klidně projedu i před tím datem kvůli odhadu časové náročnosti.

                Také nemusí být každá vyjížďka hard-core, ale zrovna ta kolem Klánovic je fakt na pohodu, takže tahle může být zase „drsnější“..:-)

                0 0
                • VeVe  

                  Takže hledáme traséra na vyjížďky 8. a 15. června v lokalitě sever Prahy. Najde se někdo místa znalý?? :-)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    8. když bude hezky proč ne. Sraz 17,40 před výstavištěm – dřív nestíhám

                    0 0
                    • drbo  

                      navrat bude na plus minus stejny misto ?

                      0 0
                      • McBlacky  

                        nejspíš Troja-Stromovka, takže ano

                        0 0
                    • VeVe  

                      17.40 by nebyl problem..:-)

                      0 0
                    • Medunka  

                      to sou Schody, ale u mne to nevypadá, že bych se zítra „opila“ a tím pádem si řekla o start, tak možná dorazím

                      0 0
                  • oddie  

                    Dám vědět po víkendu, jak na tom budu.

                    0 0
                    • oddie  

                      Takže nic, ve středu strávím odpoledne plné vášní u zubaře, mám z toho děsnou radost :/

                      0 0
              • oddie  

                To je jen výpis zajímavějších fragmentů, co jsem psal, pospojovat se dají lecjak.

                0 0
              • v POHODÌ klokan  

                Možná by ses divil, ale i tady u nás se dají najít krásný singlíky a terénky :-) Kdyby se někdy něco na severu uskutečnilo, mohl bych nějakou offroad trasu pospojovat :)

                0 0
                • McBlacky  

                  docela dost jich znám, ale spíš u Vltavy. Kolem Okoře ne

                  0 0
                  • op  

                    kolem Okore je to horsi. Baba-Suchdol-Roztoky-Podmoran je podle me bikersky to nejlepsi ze severu. Kdyby se nekde tady jelo, asi bych se zjevil.

                    0 0
                    • VeVe  

                      Pojede se tam, to neni problem. Kdyz reknes, ze mas vymazlenou bajkerskou trasu tak na 3 hodky max a budes ochotny nam vsem ji ukazat, tak se domluvime ne terminu, mistu srazu a jede se 2× po sobe prave tam u Tebe..:-)

                      0 0
                      • op  

                        oki, treba sem jsem vzal kolegy z prace, vsem se to libilo, jen nekteri trochu prskali :) Pak se neco vymysli, sraz bych videl idealne pro lidi, kteri nejsou odtud, na Podbabe u reky nebo u ZOO u lavky.

                        0 0
                        • VeVe  

                          Prskat bude vždy někdo, to je normální..:-)

                          0 0
                        • oddie  

                          Na tohle prskali? Jako že je to málo nebo proč?

                          0 0
      • Radez  

        čauve, jů možu se taky zůčastnit někdy? Vůbec totiž nevím, kde se tu dá pojezdit, tak bych potřeboval trochu očíhnout okolí.

        0 0
        • VeVe  

          No jasně, že můžeš, proč bys nemohl? :-) Neplatí žádné omezení pro účast.. Kdo přijede na sraz, ten jede.. A díky střídání lokalit si snad všichni rozšíříme obzory.

          0 0
          • Radez  

            A valíte teda zejtra? Bych se tam možná ukázal – jestli to stihnu, snad se budu moct vypařit z práce.

            Plánujete dojet zpět za světla? Páč tu nemám žádnej halogen.

            0 0
            • VeVe  

              No jasně, že se zítra jede, počasí má být super, tak by bylo škoda nevyrazit..:-) Zítra se jede Točna .. sraz v 17.30 pod Barrandovským mostem. Světlo není až tolik třeba, dojezd za šera v pohodě..

              0 0
              • Radez  

                No, právě, že má bejt parádně. Tak uvidím, třeba to stíhám a budu mít sílu, sem před chvilou dojel od kuďsi, kde sem se ztratil kdesi v polu :-).

                Nemáš tu trasu símtě někde naklikanou nebo exportěnou? Nebo aspoň popis v jednej větě, km a tak ať vím, do čeho idu.

                0 0
                • VeVe  

                  Do ceho jdes? Myslim, ze posledne to bylo lehce pres 20 km, pokud jde o narocnost, tak je to asi lehce technicky narocnejsi, ale ne zadny extrem. Nejde o zadne predvadeni se atp…:-)

                  0 0
                  • Radez  

                    Ahá, tak to je prd :-), sem myslel, tak 80 a kopec, jak do Pradědu :-).

                    Snad to stíhám.

                    0 0
                  • Radez  

                    Tak dobré to bylo totok. Takže dík za vyjížďku lidi.

                    0 0
                  • PIWNIK PONURY  

                    bylo to povedene, rekl bych:) za me dik!

                    0 0
                  • drbo  

                    jo jo, fajn pojezd

                    0 0
      • karliner  

        Jen bych se chtěl ujistit, že sraz pod Bránickým mostem znamená sraz pod Barrandovským mostem na bránické straně.

        0 0
        • pustipav  

          Cus, tady jsem nasel mapu

          http://www.cemba.eu/…a-18–5–2011/

          Pokud to zitra pujde hladce ve skole, tak bych dojel…

          0 0
        • VeVe  

          Sorry, preklep ..:-) Ano je to Barrandovsky most, Branicka strana.

          0 0
        • drbo  

          hele, z Vela ale nikdo nejede ;-)

          0 0
        • karliner  

          No jo no, kdo pozdě chodí…

          0 0
          • VeVe  

            Jak moc pozdě? Čekali jsme 5 minut..

            0 0
            • karliner  

              17:43..

              Ale já jsem v tom nevinně, můžou za to cyklisti, kteří spískali neuvěřitelně dramatický dojezd etapy na Giru. Pak jsem vás stíhal, ale na Točné jsem potkal Hanku a zasekl se trochu.

              0 0
      • Galibier  

        Zdáááár, pojede se tedy něco tuto středu?? Případně kam a kde sraz??

        0 0
        • Medunka  

          Jasnačka, jak tuto středu, tak i tu další…

          Termín: středa 8.6.2011 a 15.6.2011 v 17:45

          Lokalita: sever Prahy

          Sraz: u fontány před hlavním vchodem na Výstaviště

          0 0
          • Medunka  

            Více zde

            Tajně doufám, že to nebude chrtí :-D

            0 0
            • VeVe  

              Bude to takové, jaké to budeme chtít..:-) Jde i o kochání se trasou, ne to jen proletět a nevědět vlastně ani kudy to vedlo.. Tím nemyslím výlet s košíkem vajec..:-)

              Ale kupříkladu druhá vyjížďka na východě Prahy byla určitě pomalejší než ta první a přitom neméně kvalitní a zároveň plynulejší.

              0 0
              • op  

                tak ja asi pojedu, asi na tu druhou. Mate trasu?

                0 0
                • VeVe  

                  Napiš mi, prosím, na můj mail kvůli případné tvé trase na příště..

                  Trasa na toto není, je to plně na Blackym, tak snad bude mít slitování s obyčejnými smrtelníky … :-D

                  0 0
                  • Sharka1  

                    Spis nez o trasu bych se bala o pocasi… ted se pres Phu 1 prohnala solidni bourka s kroupama, a to melo byt dneska bez deste. Na stredu navic uz nejakej dest hlasi

                    0 0
                    • VeVe  

                      Ja prave koukal vcera na predpoved a tam i na dnes hlasili poradnou bourku. Takova klasika, rano azuro, potom najednou kupovita oblacnost a nasledne dest..:-/

                      No o stredu se take bojim, to ne ze ne. Ale treba to opet vyjde.

                      0 0
                      • drbo  

                        tak aspon skoncime driv na pifku no ;-)

                        0 0
                    • cabbage  

                      P4– jen pár kapek..

                      0 0
          • Elwing  

            jestli se budete stavovat na pivečko, tak bych vás někde potkala :)

            0 0
            • Medunka  

              jaký jen na pivo, hezky se přidej na celý. Trénink na Francii

              0 0
              • Elwing  

                Tento týden nestíhám, příští možná, až vás okouknu v hospodě :) Ale znáš to, vy na těch HT s spd a já na fullu s platformama, to nedělá dobrotu :)

                0 0
                • Elwing  

                  HAHA tak tento týden vlastně leda na koloběžce, protože dávám dneska vidli do servisu :-D

                  0 0
                  • VeVe  

                    Tak na koloběžce to bude velká frajeřina! :-)

                    A jinak bych se žádných HT s spd nebál, fullů je tam vždy dost, pravda i ty mají spd či něco podobného..:-)

                    V každém případě ty vyjížďky vážně nejsou koncipovány jako chrtí závody a ani není zájem, aby se to v ně zvrtlo.

                    Ke všemu vždy řešíme větší zastoupení žen na vyjížďkách, takže si myslím, že by každý byl za tvoji účast rád, byť na té koloběžce..:-)

                    0 0
                    • karliner  

                      Když to vezmu kolem a kolem, rád uvidím Elwing i v hospodě :-)

                      0 0
                      • VeVe  

                        No o tom žádná, to nezpochybňuji ..:-)

                        0 0
          • Radez  

            Stíhá se to do tmy? :-)

            0 0
            • VeVe  

              Do tmy v Praze, pak za svetla poulicnich lamp dale? :-) Je snaha, abychom to do tmy stihli.. co potom nekde v lese jen s blikackou? :-)

              0 0
              • Radez  

                Tak fajn, tak to se zase asi zúčastním, jesi to teda stihnu z práce a pak ještě přes celou Prahu k výstavišťu.

                0 0
                • Sharka1  

                  pro dlouze pracujici je odlozeny start cca 18:30 Podbaba (viz niz) :-)

                  0 0
                  • oddie  

                    Je kdyžtak na někoho tel. pro případné stíhání cestou, kdyby se mi přeci jen podařilo urvat?

                    0 0
                    • Sharka1  

                      nejspis na Blackyho coby trasera, nechce se mi ho sem davat verejne, kdyz to nevi (a ani neni ted na netu), ale muzu ti ho poslat na mail

                      0 0
                      • oddie  

                        Tak jestli můžu poprosit na ten mail, je v profilu. Díky.

                        0 0
                    • Sharka1  

                      nejspis na Blackyho coby trasera, nechce se mi ho sem davat verejne, kdyz to nevi (a ani neni ted na netu), ale muzu ti ho poslat na mail

                      0 0
                  • Radez  

                    Budu rád, když najdu fontánu, ještě abych hledal jakousi podbabu.

                    0 0
                    • karliner  

                      Pozor, až najdeš fontánu, zdaleka nebudeš mít vyhráno, páč před vchodem jsou tři :-)))

                      0 0
                      • VeVe  

                        Vypada to, ze tam bude par lidi s kolem, tak snad je neprehlidne ..:-)

                        0 0
                      • Radez  

                        No, co sem hledal info o fontánách na netu, tak prej záleží i na tom z jaké strany před tím vchodem budu stát :-(.

                        0 0
                      • Galibier  

                        …no ale třeba planetárium je tam jen jedno :-)))…to třeba pro příště… .-)

                        0 0
                    • drbo  

                      jedu z karlina z rohanskyho nabrezi jestli ti to pomuze

                      0 0
                      • Radez  

                        To pak pojedeš přes Hlávkův most? V kolik tam tak budeš projíždět, to bych se tam možná přidal.

                        0 0
                        • drbo  

                          jo, vyrazim v pulu z kolbenky co je v tom sedym nile house za hiltnem, pred barakem je fontana :-).

                          0 0
                          • VeVe  

                            Takže v půl před tou tvou kolbenkou?? :-)

                            0 0
                          • Radez  

                            Tak vidím, že asi dojedu přímo tam, páč asi nerozumět řeči tvého kmene.:-)

                            0 0
                          • karliner  

                            Trochu v těch fontánách začínám mít zmatek i já :-)

                            0 0
          • Galibier  

            …tak bych se s dovolením rád přidal…, tedy jestli nebudou viset po delší dobu provazy vody z mraků… , pojede někdo ze Smíchova nebo od tohoto směru ??

            0 0
            • ronin  

              taky se pojedu podívat na špeky(teréní) v lokalitě severní Prahy. Pokud je sraz 17:45 u výstaviště, můžem se srazit 17:00 pod mostem na Bránické straně.

              A běda jestli mě večer cestou zpět chyte bouřka, která byla na dnešek.

              0 0
              • kolda  

                mohl bys me nabrat 17:15 na vytoni, pak bychom jeli spolu.

                kdyz tak doladime pres sms

                0 0
              • Galibier  

                dobře, budu čekat v 17.00 pod mostem na branické straně. kdyby nějaká změna tak písni info na služební mail

                0 0
                • PavelV  

                  cuz taky dorazim (k fontane), kdyz nebude padat ten bordel

                  0 0
                • cabbage  

                  jedu taky..

                  0 0
                • Pijer  

                  Budu tam taky

                  0 0
                  • VeVe  

                    doporučuji seřídít si čas, aby to nedopadlo jako posledně, kdy každý čeká ale v jiném časovém pásmu ..:-)

                    0 0
                    • Pijer  

                      Nevšiml jsem si, že bych se domlouval s Karlinerem ;-)

                      0 0
                      • VeVe  

                        No hele, domluvit se s Karlinerem, to bys byl jako vazne velkej frajer!! :-)

                        0 0
                      • Medunka  

                        u Billy to nebyl Karliner

                        btw já nakonec nebudu nikde – opět frmol v práci

                        0 0
                        • VeVe  

                          Jj, to víme, že ne ..:-) I když také tam měl původně být. Pijer z toho udělal takovou narážku na druhou ..:-)

                          0 0
                          • karliner  

                            Hele, to bych nevytahoval. Má přijet slavnej karliner a pánové z čemby nejsou ochotni počkat ani akademickou čtvrthodinku :-)))

                            0 0
                            • VeVe  

                              No hele, kdybychom věděli, že vážně přijedeš, tak počkáme snad i déle ..:-)

                              0 0
                        • Sharka1  

                          ja taky jedu pozdejc, opozdeny sraz je v 18:45 tady

                          0 0
                          • Medunka  

                            njn, u mě ale pozdějc neznamenalo, že bych stíhala aspoň druhej sraz :-(

                            0 0
                • ronin  

                  výprava: sever proti jihu

                  0 0
                  • McBlacky  

                    řada panáků griotky a řada panáků curacaa, dvě stejné skupiny, vyber si stranu, poslední sklenička na stole prohrává ?

                    0 0
                    • PavelV  

                      Diky Blacky, trasa zajimava, skoda toho konce, jeste jsem nedopil pivo a vsichni uz zdrhali…

                      se divim jak jsem ho exnul a po te kudle kolem vltavy, (zaznam z GPS 46 km/h) ze jsme ho nevyhodil…

                      dojezd domu 22:20, komplet durch :-))

                      sklenicka cerveneho to spravi

                      0 0
                      • Sharka1  

                        to zdrhani bylo kruty, kudla podel vody vyzivna, ale nastesti jsme to pak stihli do Vrsovic cca 10min pred bourkou, po ceste jen par kapek, tak to stalo za to :-)

                        0 0
                        • PavelV  

                          tak to je super

                          trosku zacalo kapat, kdyz jsem prejizdel most Barikadniku, pak metro,ale poslednich 10 minut z chodova jsem projizdel za bourky

                          0 0
                        • martin_bakov  

                          to jsou zkusenosti, je nekdo krome tebe a Blackyho kdo nezmokl !? :)

                          0 0
                          • kolda  

                            taky jsem to stihnul tak tak. :) ale se stestim, bourku jsem objel pres vinohrady :)

                            0 0
                      • Galibier  

                        …no já už Třebotov nedal, píchnul jsem to do práce, ale „kudlička“ kolem vody a noční skákání po chodníkách v Praze také zajímavé :-) když jsem dával sprchu v práci a slyšel jak kroupy začaly mlátit do střechy, tak jsem si děkoval za rozumné rozhodnutí :-) jinak díky Blacky za rozšíření bajkových obzorů :-)

                        0 0
                        • PavelV  

                          covece,na tebe jsem myslel,jak to davas do Trebotova…

                          ja jel chvili s cromem, pak 3 kluci jeli metrem

                          ty si jel s roninem?

                          vyjizdeli jsme spolu,ale strihnul to jeste s nekym kolem lomu, ja to hnal k vode

                          0 0
                          • Galibier  

                            …na nikoho jsem nečekal, vyrazil jsem a držel jsem se první skupinky (ronina jsem jen viděl jak nasedá) z které pak táhnul někdo pro mě neznámý a za ním Blacky a Sharka, držel jsem se v háku, ale pak jsme projeli jednu louži a to jsem pár vteřin neviděl nic, pak jsem se jim držel na pár desítek metrů a opouštěl jsem je pod magistrálou, svítili mi, protože mě klekla pření blikačka, pak jsem to střihnul přes Václavák a Vodičkovou za tramvají, tu jsem pak předjel a dojel na Smíchov, z práce jsem volal domů, že asi neodorazím, dával sprchu a pak se to spustilo, udělal jsem dobře, že open space mě nechá přespat :-))) si tu teď dám pivečko před spaním a v suchu budu usnínat…-)

                            0 0
                            • Galibier  

                              …kdybych „kudlil“ v tom tempu co nasadil Blacky a nidke nestavěl, tak by mě to asi chytlo mezi Chuchlí a Radotínem a tam moc není kam se schovat…

                              0 0
                            • PavelV  

                              pifko pred spanim je ok :-)

                              0 0
                      • VeVe  

                        Já dojel až pod Barranďák v pohodě, pak jsem zkusil přečkat to nejhorší pod mostem, ale vypadalo to na dlouho, takže až na Zbraslav během chvíle také durch..:-)

                        Jinak Blackymu velké díky! Bál jsem se chrtího tempa, ale bylo to celkem na pohodu, tedy až na ten konec z hospody, to byl mazec..:-) A to mu to prý víc než 40 nejede, ha ha ..:-D

                        0 0
                        • PavelV  

                          nastesti chrti tempo nebylo, tak jsem stacil :-))

                          na to byt durch stacilo par sekund…

                          jinak trasu jsem nahraval, pokud budes chtit, muzu nekam poslat

                          0 0
                          • VeVe  

                            Take bych ji snad mel mit v GPS, zitra to zkontroluji, sem tam se mi to nejak neulozi..

                            Musim rict, ze ty nase minule vyjizdky byly ve vetsim kalupu, tohle byla vazne pohodicka..:-)

                            0 0
                          • SNAIL  

                            Můžeš mi poslat záznam trasy mailem? (e-mail viz profil) Rád bych se mrknul, kudy vás Blacky protáhnul.

                            Díky

                            0 0
                              • SNAIL  

                                Díky, hned se na to podívám

                                0 0
                              • op  

                                Pokud by byl zajem, dalo by se to v oblasti Baba-Jeneralka-Lysolaje → Roztoky vyrazne priostrit, zkusim zitra namalovat nejakou drobnou variantu toho sameho. Priste pocitam s tim ze pojedu, muzu kdyztak pomoci s vedenim cesty.

                                0 0
                                • VeVe  

                                  Super! Zájem určitě je ..:-)

                                  0 0
                                • op  

                                  dovolil jsem si uploadnout vas gpx zaznam pod svym jmenem na cykloatlas at se to da prohlizet

                                  zde jsem navrhl takovou variantu (kreslil jsem jen tu cast, ktera by se lisila). Jsou tam sjezdy (cervena z Baby, z Nebusic k Vizerce), singly v Tichym udoli a kochaci oblasti – pres vrsky Kozich hrbetu, louky u Nebusic. Odbocka pres Nebusice ke sjezdu na Vizerku sice narusuje flow trasy, ale myslim, ze se vyplati (taky se tam da dat pivo)..

                                  0 0
                                  • McBlacky  

                                    Já o tom taky uvažoval, ale časově to je nereálný. Most v řeži to hrozně limituje. A jet z Úholiček podle vody je nuda.

                                    jak sjezd z tý skalky na hájovnou tak singlík svahem v Šárce spíš plánuju do trasy: Prokopák, Vidoule, Hvězda, šárka.

                                    Kozí hřbety jsou super ty by šli dát místo lesíka nad řekou.

                                    0 0
                                    • op  

                                      Taky by to slo namotat cely v tom prostoru Baba – Nebusice – Roztoky – Sedlec – Podmoran a zakoncit v Roztokach u Zviratek . Ja jsem mistni patriot, to uz si nekteri mozna vsimli :)

                                      Nemam rad tu cestu na lavku do Reze jak se musi nosit.

                                      0 0
                                      • McBlacky  

                                        to by bylo lepší. Taky tu cestu nemusím, ale je to jetelný až k peronu spodem a po pravý straně kolejí směrem od Prahy

                                        0 0
                                      • lusk  

                                        Cerna hora u Zviratek veliky plus! ;-)

                                        0 0
                                      • op  

                                        tak jsem se pokusil to cele namotat na petniku v tom prostoru, myslim, ze ani opravdovi pravoverni bikeri by nebyli zklamani Pro nekoho to muze byt dost tezke!

                                        Ale musim to nejdriv projet, nektere veci muzou byt ted zarostle. Takze na pristi tyden urcite ne (to nestihnu)!

                                        Jinak ohledne te varianty puvodni trasy, co jsem daval vyse , kdyz tedy vynechame objezd Nebusic se sjezdem na Vizerku ( stim, ze se necha na pozdeji), davalo by to myslim docela dobry smysl. Da se tam docela dobre zkracovat, pokud by byl spatny cas.

                                        0 0
                                        • karliner  

                                          Ještě by měl zbýt čas na kratší přednášku o škodlivosti nové dráhy. To by mohla přijet i Zlatka a i já bych snad vynechal beach :-)))

                                          0 0
                                        • op  

                                          jeste oprava jedne vety:

                                          Pro nekoho (treba me) to muze byt dost tezke!

                                          0 0
                                          • VeVe  

                                            Az to budes chtit „jen“ tak zkusmo projet, tak se klidne a rad pridam .. :-) Abych se pripravil, co me pak na pohodove podvecerni vyjizdce ceka ..:-)

                                            0 0
                                          • karliner  

                                            Osobně si nemyslím, že by vyjížďky Čemby meli jít cestou „namotáme to přes všechny špeky v oblasti, co to půjde a pojedeme smrt“, naopak bych jej viděl spíše v jednodušším terénu, který by umožnil sdružování a komunikaci lidí, co by se jinak nepotkali. Chrtích nebo technických vyjížděk je habakuk.

                                            Ale možná se pletu.

                                            Ta reakce není konkrétně na tebe, jen sem věším svoji úvahu.

                                            0 0
                                            • op  

                                              souhlas, ja to taky nenabizim jako ofi vyjizdku (nejsem CEMBA:) , rozhodne ne tu aktualni.

                                              Spis ta varianta (bez Vizerky) puvodni trasy mi prijde jako velice realna, da se tam snadno vynechat singl a chvili pockat. Toto bych videl jako takovej vycizelovanej navrh z me strany.

                                              0 0
                                              • Twister  

                                                Já bych se u čemba vyjížděk neomezoval jen na 100% jetelný trasy. Naopak jsem pro pestrost. Jednou lehká, podruhý těžká. Aspoň si člověk rozšíří obzory, pozná nové mety. :)

                                                0 0
                                                • VeVe  

                                                  Souhlas!

                                                  A když už je to o tom mtb, tak nebudeme přeci jezdit jen po rovině a po šotolině..:-) A spíše než nějaké stojky za každou cenu v jinak nezajímavém prostředí, tak to raději spíše techničtější úseky, trailíky tam, kde by je spíše nikdo nečekal atp.

                                                  Ale určitě dávám za pravdu i Karlinerovi (zcela výjimečně..:-)), že jde i o tu komunikaci a potkávání se…:-) Jen aby se nám to potom nezvrtlo jen v to, že skončíme na hrázi..:-)

                                                  0 0
                                              • VeVe  

                                                Jsem pro ten návrh určitě zkusit.. takže ve středu 15. června.

                                                0 0
                                              • newbie  

                                                tady jen malinkatej námět na „dovycizelování“ – místo širokýho rovnýho sjezdu po červený ze Zlatnice ještě kousek nahoře po hraně po hezkým singlu a pak zasesinglem dolů k zastávce :-)

                                                0 0
                                        • McBlacky  

                                          ta to někdy dáme v menší skupince. Třeba ta pasáž kolem sedleckých skal mi není jasná – to je z té vyhlídky svahem dolů a pak někudy strání? Podel chat se totiž jet nedá, nebo už to zarostlo.

                                          0 0
                                          • op  

                                            Podel chat se totiž jet nedá, nebo už to zarostlo.

                                            Je to tak, ze vetsinu roku se jet da, akorat na jare byva problem nez to lidi proslapou. Taky je tam kus sesutyho svahu, ale je to je jen par metru. Letos jsem tam jel jen jednou, bylo to na prelomu zima/jaro – to byva idealni. Na podzim uz taky ok, ted je asi blby obdobi kvuli vegetaci. Nekdy to cele projedu s GPS a dam zpravu a track log.

                                            V mensi skupine s vami nejedu, nemam vykonnost. Radsi to budu drtit sam..

                                            0 0
                                            • op  

                                              jeste, soused to bezne (casto) jezdi na crossovym kole :) muzu se ho zeptat jestli ted nekdy jel..

                                              0 0
                                              • VeVe  

                                                Tak to vypadá jako nějaká hozená rukavice, ta věta že to soused běžně dává na crossovém kole ..:-D

                                                V menší skupince bych se také bál..:-) Ale třeba by Blacky počkal ..:-)

                                                0 0
                          • lusk  

                            Ahoj,

                            taky bych poprosil o zaslani trasy. Kdyz se zadari tak bych jel pristi tyden taky, tak at vim co me ceka.

                            0 0
                            • lusk  

                              7 vterin… ;-)

                              0 0
                            • VeVe  

                              Bylo to vážně celkem na pohodu..:-) Tedy pokud jde o náročnost terénu, jinak do kopce a z kopce to bylo.. Ale díky vzájemnému čekání na sebe byl prostor na nadechnutí se a trochu orazu před dalším výšlapem..:-)

                              0 0
                              • lusk  

                                si moc nedachnu kdyz se bude furt cekat na me ;-)

                                0 0
                                • VeVe  

                                  Jo to je pravda ..:-) Tohle jsem si užil na vyjížďce na Točnou, všichni odpočinutí a já stále ve smrti..:-) Zase aspoň nevychladneš..:-)

                                  0 0
                        • drbo  

                          nechapu proc jsme jeli z toho koisku takovou kudlu kdyz jsem se stejne kilak pred barakem na opatove celkem slusne vykoupal, mistama i bez brejli bylo videt uplny prd :-)

                          0 0
                          • PavelV  

                            pravda, pravda, priste bourku preckame v kiosku…

                            0 0
                          • VeVe  

                            Lepší v tom jet „jen“ kilák než z Tróje.. a to by Tě potom možná nepustili ani do toho metra a musel bys se mnou hezky až do Bráníka..:-)

                            0 0
                            • drbo  

                              je pravda ze sem musel po sobe v baraku vytrit :-D

                              0 0
                      • Radez  

                        Když sem se u Chodovské tvrze odpojil, tak netrvalo ani půl minuty, cpu klíček do vchodovejch dveří a začal morbidní chcanec.

                        Kdybych u té hospody, jak začalo kochací tempo neproletěl těma obříma kalužema, tak sem neměl čvachtu v botkách.

                        Jinak opuštění hospody ala mizející pára nad hrncem mně přišlo jak, kdyby půlka lidí neplatila za pivo a párky :-).

                        0 0
                        • McBlacky  

                          moc po anglicku to nebylo no :)

                          0 0
                        • VeVe  

                          Ono pod stromama to nebylo vidět, co je všude kolem za černotu a potom každý kdo vyšel, tak pochopil, že výzva k okamžitému odjezdu dává smysl..:-)

                          0 0
                      • ronin  

                        myslím, že zběsilý únik před bouří dodal pohodové vyjížďce pořádné koule

                        peklo co přišlo z nebe jsem prožil s plzní na benzínce před Barraňďákem. Pak krátká chvíle bez deště mezi bouřkami stačila k dosažení domovu, díky loužím to suchou nohou ale nebylo

                        0 0
                        • karliner  

                          Kde bylo peklo? Já jel nějak po desáté z Karlína po nábřeží a pak na Vršovice v mírném deštíku, pršet začalo velmi zlehka někdy po půl desáté. Pravda, sem tam se blýsklo, ale daleko.

                          0 0
                        • VeVe  

                          Koukám, že se příště musíme lépe domluvit na odjezdu, tedy kdo kam frčí, takhle jsme různě jeli stejným směrem a to sólo.. Já o benzínce také přemýšlel, ale nakonec jsem to dojel až pod Barranďák a přečkal nejhorší tam. A přesně, jak píšeš, stačilo pár louží poté a bylo stejně vymalováno..

                          0 0
          • Galibier  

            …no tak věci pomalu usychají, kola se omyjí, řetězy promažou…, je čas se ptát, kam se pojede příští středu??

            0 0
            • Pijer  

              Mělo by to být to samé nebo lehce upravené

              0 0
              • Nainen  

                To doufám :-) Tuhle středu jsem se nechal zlanařit na Točnou s tím, že příští týden se to samé přece pojede ještě jednou…

                0 0
              • McBlacky  

                já bych možná dal zase sever, ale tentokrát po druhé straně. Ďáblice, Čimice, Draháň a konec zase v Klecanech na té sjezdové trati.

                akorát jsem už tak 2–3 roky čistě takto nejel a potřeboval bych Fanyho nebo jiného místňáka na konzultaci trasy.

                Navíc příští týden to budu mít i horší časově, dělají nám doma okna, takže kdo ví jak budu stíhat.

                Každopádně podle GPS ze včera to lze opakovat myslím v pohodě i beze mě.

                0 0
                • VeVe  

                  Jak jsem říkal už včera, tak při četnosti vyjížděk každou středu jsme na severu zase tak koncem července nebo začátkem srpna, takže to bych pak dal ty Ďáblice, Čimice, Draháň atd.

                  Na tu včerejší trasu už tam někdo měl ještě nějaké doplnění, tak bych ji vážně v pohodě zopakoval..:-) A někdo také nemohl s tím, že za týden už může a chce jet.

                  0 0
                  • v POHODÌ klokan  

                    Taky bych mohl navrhnout několik doplnění a úprav. Třeba i na oblast Tuchoměřice – Okoř, nebo i Okolí Odolena Vody. Příští týden jsem pryč, ale ten další týden bych mohl posloužit možná i jako vůdce, kdyby byl zájem ;-)

                    0 0
                    • karliner  

                      Při startu vyjížďky v cca 18:00 u Výstaviště mi zkoumání okolí Odoleny Vody přijde dosti nereálně :-)))

                      0 0
                      • Sharka1  

                        navic pokud se skupina bude opet pohybovat stylem priskokem-vpred :-))))

                        0 0
                        • kolda  

                          kdyz jede tak velka a vykonnostne nesouroda skupina, nemuzes cekat planuloua rychlou jizdu. je treba s tim pocitat.

                          me to ale nahodou prislo docela plynuly na to, ze nas jelo 25. Blacky to drzel v lati :)

                          0 0
                          • Sharka1  

                            jasny no, zazrak ze se tech lidi nepoztracelo jeste vic…

                            ja jen ze tenhle zpusob vyjizdky je trochu nestastnej, protoze ti vepredu jsou vzpruzeni, ze musi cekat, a ti vzadu, kteri si uz tak dost davaji, nemaji sanci si odpocinout, protoze „jsme vsichni, tak jedem“…

                            0 0
                            • Pebe  

                              na druhou stranu je „smrt poslednímu“ docela pěkná motivace k tomu se sebou něco dělat :-)

                              0 0
                            • VeVe  

                              Bylas hodně vypruzená?

                              Tolik se nás sešlo prvně, ono nikdy nevíš kolik lidí přijede a kdo přijede. Mě to přišlo ještě tak akorát, tedy nebyl jsem ale ani ten první a ani ten poslední, takže v tom středu jsem byl v pohodě..:-)

                              0 0
                              • Sharka1  

                                ale jeste to slo, jednou za cas se to da prezit :-)

                                spis jsem chtela poukazat na to, ze mix lidi ruzny vykonnosti nedela moc dobrotu

                                0 0
                                • VeVe  

                                  Souhlas, jasně..:-) Ty vyjížďky jsou koncipovány tak pro ten střed, možná o trochu lepší střed. Pak je jasné, že když se sejdou ty dva extrémy na každou stranu, tak to je pruda pro oba.

                                  Jinak teď to bylo, co se týká technické náročnosti, dost easy, ale těch pár kopečků to rozdělilo řádně.

                                  0 0
                  • Masl  

                    JJ to jsem byl já, ten co měl doplnění, protože pravý břech jsme včera opravdu jen štrejchli, má ještě co nabídnout. Nadruhou stranu jsem poznal po dlouhé době zase něco nového, takže díky Blackymu za výběr trasy. Jste museli před tou bouřkou všichni ujíždět strašným tempem, protože v Chabrech začalo pršet 15 minut potom co jsme odjeli z hospody. Naštěstí jsem byl už před domem, takže jsem to zmákl za sucha.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      nj ale stihnout oba břehy za světla se startem v 17,50 je nereálné.

                      To samé co píše Klokan, až k Okoři a Odolce to je na půl dne :)

                      0 0
                      • Masl  

                        Souhlas, každá ta trasa ať už na Okoř, ta včerejší, nebo jenom pravý břeh vydá samostatně na jednu takvouhle večerní vyjížďku. Aspoň víme že na severu máme trasy v záloze:-)

                        0 0
                        • VeVe  

                          Přesně tak, vypilujme tuto a příště zase kousek vedle a je to..:-) Mít takové třeba 3 trasy jen na severu by bylo fakt skvělé!

                          0 0
            • VeVe  

              Záměrem je mít vždy 2 vyjížďky po sobě tak nějak zhruba stejné, aby si tu druhou každý o to více užil a vychutnal, když už ví, do čeho jde a co ho čeká..:-) Případně se vždy najde na té druhé někdo více místní, kdo to okoření nějakou ještě další vlastní vychytávkou, když ví kudy je záměr jet.

              Zatím se nám to takto osvědčilo, tak bych to tak nechal. Samozřejmě, že někoho to může už potom nudit, tak vynechá a přidá se zase příště na jiném kousku Prahy a okolí..:-)

              Blacky měl už včera pár dalších zajímavých nápadů kam se vydat. Obzvláště ta trasa Barranďák-Prokopák-Motol-Hvězda-Šárka mi přišla zajímavá, tedy původně spíše nereálná..:-) Ale proč by ne. Nebude to okruh, ale to nevadí..:-)

              0 0
              • McBlacky  

                není to okruh, ale je to fakt pěkný.

                0 0
                • VeVe  

                  Jo dle toho tvého popisu to tak znělo, že pěkný. Takže jsem pro, jestli můžeš 23. června, tak bych toto dal..

                  0 0
                  • McBlacky  

                    budu s tím tak nějak počítat.

                    0 0
                  • Twister  

                    Jenom skromně poznamenávám, že na někdy mám nachystaný singly v Prokopáku a Dalejáku.

                    0 0
                    • VeVe  

                      Jasně, s tím se také počítá. Ale to bych nechal ještě trochu na později, teď myslím, že by to dost lidí odrovnalo, tedy podle toho tvého popisu a dle toho, jak tam něco málo znám..:-)

                      Jednu chvíli jsem se bál, abychom to měli kudy motat a teď se naopak zdá, že do října „je kde jezdit“ ..:-)

                      0 0
                    • karliner  

                      S používáním slova singl ve spojitosti s čembou bych byl opatrnější :-), kdoví, co všechno má ten parchant zaregistrovaný..

                      0 0
              • PavelV  

                zopakovat stejne misto je rozumne, na konci jsem uz nic nevidel, v tom lese byla pekna tma

                a taky by to chtelo si to rezane trosku vychutnat :-)

                0 0
                • Pijer  

                  „taky by to chtelo si to rezane trosku vychutnat“ – co si chceš na kombinaci 10 gábiny a 11 tmavého kozla vychutnávat, to by jsi musel změnit lokál s jinou nabídkou ;-)

                  0 0
                  • PavelV  

                    nestacil jsem se podivat, co tam toci :-)

                    kdyz je zizen, je zizen …

                    0 0
                • VeVe  

                  Jo ten konec byl moc hezký a tak snad si ho příště dáme více za světla..:-)

                  0 0
            • Pijer  

              Bude zase někdo z účastníků dnešní ČeMBA vyjížďky v 17.00 pod mostem na branické straně?

              0 0
              • VeVe  

                Já s tebou potom pojedu zpet, pokud opet zbabele nepojedes metrem ..:-)

                0 0
                • Pijer  

                  V následujících hodinách spoléhat na MHD je nesoudná odvaha a ne zbabělost.

                  0 0
              • Galibier  

                …já dnes bohužel ne :-((, mám odpolední, takže work, afternoon shift :-((…shit…

                0 0
                • VeVe  

                  Do kolika workujes? Ja jen az budeme delat nejakou nocni jizdu, tak abychom se trefili do spravneho casu ..:-)

                  0 0
                  • newbie  

                    :-) plácnu to pod tebe – sever a zvlášť šárku snad už docela znám, minule jste trestuhodně vynechali spoustu zajímavejch cestiček, co tam jsou, a víceméně jste jen projeli napříč… dneska bohužel nemůžu, tak i když tam nějakýho místního gurua asi budete mít, pro případnou inspiraci posílám, co jsem projel/nakreslil – v té šárce to je skoro celý po singlech včetně sjezdíků, můžete případně využít jen část – třeba ten západní okraj, i když vypadá nezajímavě, je hezkej klikatej singl okrajem lesa… nebo ta červená ve směru západ-východ je pěknej singlík ve svahu…

                    …si to dneska užijte :-)

                    http://tinyurl.com/6k9rhfw

                    0 0
                    • VeVe  

                      Myslim, ze Blacky chce Sarku vice namotat pri trase z pod Barrandaku, pres Motol a Hvezdu prave do Sarky..

                      Uvidim, co dnes kdo vymysli a s cim prijde.. V kazdem pripade diky za tip, snad se toho nekdo mistne znaly chytne a treba se inspiruje, nebo jen z casti..:-)

                      0 0
                    • McBlacky  

                      no jasný, primární bylo stihnout to otočit přes most v Řeži, což dost limituje čas, který můžeš Šárce věnovat

                      0 0
                      • newbie  

                        jo taaak… já to nakreslil přes přívoz klecánky, kterej funguje myslím do 8

                        0 0
                        • Pijer  

                          Ten jsme minule vynechali, páč na takový návaly tam převozník není zařízenej ;-)

                          0 0
                          • newbie  

                            je docela v poho… :-) by to otočil 2×, nooo

                            0 0
                      • kolda  

                        a co na to Šárka? :)

                        0 0
                      • martin_bakov  

                        :D

                        0 0
                  • Galibier  

                    …nooo bohužel do 20ti :-(((, musím se přiznat, že když jsem z open space koukal na to počásko a bezvětří, tak jsem Vám vyjížďku, ne tiše, ale pořádně hlasitě záviděl :-)…

                    No jestli bude nějaká noční, tak to abych začal shánět pořádnou lucernu :-)

                    0 0
        • Pijer  

          Myslím, že pojede

          0 0
      • VeVe  

        Jen aktualizace pro zapomínající:

        BAJKOVÁ VYJÍŽĎKA PŘÍZNIVCŮ ČEMBA (nejen)

        Termín: středa 15.6.2011 v 17:45

        Lokalita: sever Prahy a blízké okolí

        Sraz: u fontány před hlavním vchodem na Výstaviště (

        http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/… )

        Trasa z minulé středy: http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?…

        Pro tentokrát slibují místní znalci ještě pár extra vylepšení!

        0 0
        • lusk  

          a jako bonus zatmeni Mesice ;-)

          0 0
        • SNAIL  

          Trasa to byla moc pěkná, zvláště ty výjezdy a sjezdy singlíkama. Nakonec jsem to mohl dát celé s vámi, domů jsem dorazil už těsně po deváté a to jsme to vzali nakonec přes Stromovku a Letnou. Holt špatný odhad vzdálenosti.

          Pokud máte někdo záznam trasy, poprosím o zaslání mailem, rád bych si připojil i ten konec trasy od Vltavy

          0 0
          • lusk  

            to muzu zkopirovat..akorat doma jsem byl o chlup driv

            0 0
          • Pijer  

            Nevím, co si přesně představuješ tím „i ten konec trasy od Vltavy“, ale máš to tady

            0 0
            • lusk  

              koukam ze krome malyho kousku vyjezdu/sjedu v Klecanech jsme se Snailem o nic neprisli

              0 0
              • McBlacky  

                ale ta FR/DH trat v Klecanech za to stojí. Některý místa jsou už na hraně XC geometrie :)

                0 0
                • Pijer  

                  Musím říct, že to tam kluci mají hezky udělané.

                  Líbí se mi možnost volit lehčí stopu mimo dropů a ta kláda kterou jezdí podél a skáčou z ní do údolíčka je úplně mimo moje chápání :-)

                  0 0
                • lusk  

                  se tam nekdy zajedu podivat…moje hlava je dost daleko pred hranou XC geometrie ;-)

                  0 0
                • lusk  

                  ziva kontrola na pristim rocniku LostInPrague? ;-)

                  0 0
            • SNAIL  

              Díky, od Vltavy jsem myslel místo, kde jsem se odpojil, t.j. než jste přejeli Vltavu na druhou stranu, ale koukám, že jste toho už o moc víc nedali

              0 0
          • VeVe  

            Já ti furt říkal, že je to v pohodě a nemáš nic řešit ..:-) A pak jsem najednou koukal, že ses už raději odpojil..

            0 0
            • SNAIL  

              Chtšl jsem mít jistotu, že to stihnu, ale ža to bude takhle rychle jsem tedy nepočítal. Alespoň jsem dojel krásně za světla

              0 0
              • VeVe  

                Jo to zase jo..:-) Já měl tu zkušenost už z minula, že to je pak už rychlovka, tedy minule to byla extra rychlovka, když se jelo těch 40 km/h..:-) Z těch Klecánek je to až na Zbraslav 25 km a jen pod most cca 17 km.

                Ale o tolik jsi pak už vážně nepřišel.

                0 0
                • PavelV  

                  skoda, vcera jsem nemohl, nekdy si tu druhou variantu projedu…

                  uz se vi, co se pojede pristi tyden?

                  0 0
                  • VeVe  

                    22. června je v plánu vyjížďka se srazem u Smíchovského nádraží s tím, že se jedou Dívčí Hrady, Prokopák, Jinonice, Cibulka, Ladronka, Hvězda, Šárka. To jsou zhruba nějaké záchytné body.

                    Nebude to tentokrát okruh, ale to by nemuselo až tolik vadit. Stejně málokdo přijíždí na sraz v Praze autem ..:-)

                    Průvodcem/trasérem je McBlacky.

                    Dodám ještě později podrobnější info s přesnou mapkou srazu atd., tohle jen tak v rychlosti a stručně.

                    0 0
            • lusk  

              nejaky fotecky z vyjizdky 15.6. by nebyly ? Dik.

              0 0
    • crom  

      nechcete jit nekdo ve ctvrtek tak od 17:30 na bika?

      0 0
      • StrejdaS  

        No ja bych sel a co zitra ve stejnou dobu?

        0 0
        • karliner  

          Vyjížďka Čemby ti nevoní chrte? :-)))

          0 0
        • crom  

          pane tak plati tech 17:30pod Barandakem Smichovska strana.kdyz se nekdo jeste prida budem radi:)

          0 0
          • StrejdaS  

            Ok budu tam.

            0 0
          • Jitkola  

            Ok, v pět se stávám neviditelnou a mizím z práce.

            0 0
            • crom  

              prosim te Jitko,uz se moc nelepsi zkopce,nebo nam za chvili frnknes;)pekne,pek­ne!

              jinak vsem diky,fajne vyjizdka

              0 0
              • StrejdaS  

                Peknej pojezd jen co je pravda. Nejlepsi byla Jitka pod Barandakem: „Doufam, ze jsem vas moc nebrzdila.“… :)

                0 0
                • Jitkola  

                  Bylo to bezvadný – děkuju.

                  Moc ráda se příště zas přidám :o)

                  0 0
      • Jitkola  

        Ahoj, zítra bych se mohla přidat i já :o)

        Odkud by se jelo, taky od Baranďáku?

        0 0
    • StrejdaS  

      V sobotu mam v planu jet Plesivec nejspis po cerveny/ETB, zpatky podle nalady. V planu jsou minimalne dve hospody (obed/podvecerni Halouny) a pohodove tempo. Sraz 8:30 pod Barandakem Branicka strana.

      0 0
      • iceek  

        Kolik to ± vychazi vzdalenost a nastoupani ?

        0 0
        • karliner  

          Můj soukromý tip z Prahy +150 km a +2500 m…

          0 0
      • StrejdaS  

        Tady je plus minus trasa.

        http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?…

        0 0
        • iceek  

          Pridam se. Pokud bych nestihal, tak se odpojim.

          0 0
          • Lasky  

            Jak moc vražedné tempo to bude?

            0 0
            • iceek  

              Pry pohodove. To byva vetsinou velmi zradna informace :-).

              0 0
          • martin_bakov  

            ono vetsinou nic jineho nezbyva nez se odpojit :)

            0 0
        • Twister  

          Pojedu. Kdyžtak se iceekem odpojíme dva. :)

          0 0
          • VeVe  

            Co skola a prace, uz mas hotovo? :-D

            0 0
            • Twister  

              No, něco málo jsem odboural. Takže jen tak výjimečně, za odměnu. :)

              0 0
        • StrejdaS  

          Potvrzuji sraz v 8:30 pod Barandovskym mostem Branicka strana. Tempo pohodovy, ale samozrejme nebudem stavet na kazdym km, je to docela dlouhy, tak aby sme to stihli nejak rozumne (mezi 8–9 doma nejpozdeji). S tim ze obed bych dal asi v Jincich pred vyjezdem na Plesivec a pak piviste U Paviana v Halounech.

          0 0
          • teepeex  

            zkusim vas kolem 16h trefit u Fanouse v Halounech

            jedu nekam na Hrebeny:]

            nemam telefon s sebou

            0 0
          • teepeex  

            tak diky panove

            dnes idealni podmimky, jak na kolo, tak na pivo

            malinovka:)

            0 0
      • StrejdaS  

        Tak Plesivec pokoren, vylet to byl naramny, dohromady s cestou na sraz ke 150km. Diky vsem za vyjizdku, uzil jsem si to, tak zas nekdy.

        Fotky:

        1. Na tomhle zdolavat trasu ETB je peknej vykon, jeste jednou tleskam
        2. Twister si vychutnava zaslouzeny vyhled z Plesivce
        3. Vyhled z Plesivce HD
        0 0
        • Twister  

          Supr. Ani to nebylo tak hrozný. Na Králi ale stejně chcípnu. :) Rád jsem vás zas jednou viděl, pánové.

          0 0
        • iceek  

          Diky za organizaci, pekne jsem se svezl. Jen tech rozbitych cest nemuselo byt az tak velky procento ;-).

          0 0
    • Medunka  

      Zítra v 17:30 na hrázi rybníka v Dolních Počernicích

      Takové normální bajkování v přiměřené rychlosti, žádné chrceni a občerstvení zaručeno

      0 0
      • pustipav  

        nooo teoreticky jo:) Nepojedete nekdo z mesta? Premyslim, jestli nepopojet kousek metrem, moc se mi v tom provozu nechce, zpatky uz bych treba jel:)

        0 0
        • Medunka  

          já pojedu ze Strašnické po ose na sraz

          0 0
          • pustipav  

            Tak jo, v kolik u metra? Kdyby do toho neco prislo, napisu sem…

            0 0
            • Medunka  

              17:00 u Billy, která je kousek od metra, se přidá i Karliner :-)

              0 0
              • VeVe  

                Také bych se přidal, budu tam .. :-)

                0 0
              • Nainen  

                Pokud se mi podaří urvat se z práce tak bych se tam k vám taky přidal. Nepojede náhodou někdo ze Smíchova?

                0 0
                • Galibier  

                  …škoda, také jsem chtěl jet ze Smíchova, ale raději jsem jel na západ od Prahy…

                  0 0
              • karliner  

                takže nepřidá..

                0 0
      • karliner  

        jupí

        0 0
      • Radez  

        Škoda, že to je zejtra, dnes sem vyřídil a zitra už nebudu mít sílu, ale ten rybník je výzva, páč u něj sem se v sobotu ztratil :-).

        0 0
      • Medunka  

        dobré to bylo, ale dobrý, že nevozím tacháč, to bych asi zešedivěla :-)

        jinak příští týden stejný den (středa), stejný čas (17:30), stejný místo (hráz rybníka v DP), stejná trasa …

        teda nejedu, ale jako plzeň v Říčanech za 39,– …, bych vyměnila lokál :-D

        0 0
        • pustipav  

          No, hustý…

          tahle „pohodová“ vyjížďka mě docela unavila :))

          0 0
          • VeVe  

            Já po dojezdu domů sotva vyšel pár schodů. Ale jak krásně se potom spalo! :-)

            0 0
        • VeVe  

          Souhlasím s tou výměnou! Bývala to kdysi taková příjemná hospůdka, před pár lety a teď z toho udělali tohle, chjo..

          0 0
        • Radez  

          Dá se to zajet za světla? Nebo spíš dojet?

          Aurora mi ještě nedovalila.

          0 0
          • Pijer  

            Dojížděl jsem to bez světla, protože jsem neměl čas si ho vyndat z báglu :-D

            0 0
          • VeVe  

            Záleží kam až na závěr potřebuješ dojet..? Já musel až na Zbraslav, takže doma jsem byl asi v půl jedenácté. Ale třeba v Dubči jsme byli ještě v pohodě za světla..:-)

            0 0
    • LáďaH  

      Dal by někdo něco tak za cca hoďku, dvě? Směr Jíloviště, Řitka, Davle a tak. Tempo pohodové, žádné chrcení. :-)

      0 0
      • Galibier  

        …škoda, kdybych nemusel na anglinu od 17ti, tak bych hned jel, je to směr mé rodiště…

        0 0
    • cabbage  

      Sobota nevypadá moc nadějně, ale v neděli by se někam dalo vyrazit..

      0 0
    • crom  

      nechcete jit nekdo ve ctvrtek na bika,tak zas kolem 17:30?pod Barandakem

      Strejdaku ty jedes doufam:)

      0 0
      • StrejdaS  

        Asi jedu, zitra potvrdim.

        0 0
      • Darkson  

        pokud nebude pršet a pojedu do práce na kole, tak dorazim:-)

        0 0
        • Galibier  

          :-(( sakra odpolední , nestíhám, ale chci vypadnout po šesté, tak snad bych se kousek svezl, končím v Okrouhle, čeká mě tam akcička…

          0 0
      • Darkson  

        tak platí to dneska? kolo mám

        0 0
      • McBlacky  

        mám taky v práci kolo, ale budu vás muset někde doskočit. Dřív jak 18:05 pod most nedám a i tak pojedu city terror v maxu.

        napiš trasu a já si vás někde odchytím

        0 0
        • crom  

          jel bych naky lehky kolecko pres Tocnou,ze bys nas docvakl na Zbraslavi a jet vrchem do Vsenor a dat jsi sjezdovou trat(kdyz si rikal ze vrsek je jinej)navic Darkson to pak bude mit bliz dom

          0 0
          • McBlacky  

            můžeme to proložit serpoškama nebo mrázkovinou do Všenor.

            budu to teda pilovat na ZB a u Točný ti zavolám

            0 0
          • Darkson  

            zupa, to beru!

            0 0
          • PjSky  

            tu tocnou bych taky dal, ale vcera sem tam prorazil zadek (sutr, prask, v sekundach prazdno.. :O ) a nevim jak stiham na zbraslav a obout si to. v 17:50 bych byl doma a v 18:15 rdy?

            kdyztak me prozvonte.. 606616245 sjedu kopec kam reknete.

            0 0
            • McBlacky  

              já na ZB budu cca 18,25 takže v pohodě.

              0 0
              • PjSky  

                ze ses ozval :D ale dobre tak, dal sem si sebemrskacsky Cukrak a dobre to bylo.

                pod cukrakem u Berounky sedel v drevaku nejaky borec v cernem (hola hlava, lenonky diptr. s poradnym kolem), uz slopal pivo takze asi koncil.. o kus dal v kopci sem potkal nabusenyho chlapa na fullovi (tak 40tnik, zlutocerny? dres).. ten ale tocil po vrstevnici nekam na ty lesni asfaltky..

                a celej cukrak sem pak mel jen pro sebe, nikde nikdo. btw ono se tam da i neco zajet (jsou tam mista dlouha, rychla i prudka nahoru i dolu..), dal sem tri kolecka a celkem sem to citil. nohy i ruce.

                0 0
      • Anciáš  

        Můžu se přidat? Pod Barranďákem na který straně?

        0 0
      • StrejdaS  

        Nejak se nam ty vyjizdky posledni dobou nedari… :D

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          CO se dělo? Nikdo nedorazil, nebo jsi zase celou cestu píchal? :-D

          0 0
          • StrejdaS  

            No rozriznul jsem plast skoro napul, zbytek dole…

            0 0
      • Darkson  

        pohodovej švih, až na ten závěr. dejte vědět jak to dopadlo.

        0 0
        • McBlacky  

          slíbil, že pak sem napíše, až bude vědět…

          0 0
          • Anciáš  

            taky že napíšu, právě jsem se vrátil z nemocnice…

            za prvý veliké díky Blackymu za jeho včerejší péči:)

            za druhý díky všem za ukázání mi dosud neznámých singlíků, fakt paráda, musím s váma vyrazit častěji :-)

            no a jinak v nemocnici si mě nechali jen kvůli pozorování po otřesu mozku, jinak v poho. klíční kost zlomená není, jen trochu hnutá a pohmožděný vazy okolo. prý tak 2 –3 týdny bez bajku a pak by to mělo bejt dobrý…

            na závěr: kdo nepadá, nezrychluje! :))

            0 0
            • PjSky  

              Mezi horami,lipka zelená.

              zabili Janka,Janíčka ,Janka

              miesto jeleňa.

              Keď ho zabili,zamordovali.

              na jeho hrobě,tancovali.

              0 0
            • martin_bakov  

              kde a jak se to stalo ?

              0 0
              • Anciáš  

                z Černolic sjezdík do Všenor hned nahoře. Jel jsem druhej. Darkson dal skokánek, viděl jsem to na poslední chvíli, tak jsem to tam taky poslal, dopad na přední a pak jsem se vyndal. dál už to mám trochu rozvostřený… Blacky jel za mnou, ten to asi viděl celý líp.

                0 0
            • crom  

              jasan,kazdy ma vzdy co zlepsovat;)ale jako ty uz zrovna padat nemusim,to uz bolelo moc.hlavne ze jsi vcajku.okno jsi mel ale slusny.pul hodiny jsi opakoval 4vety furt dokola:)

              0 0
    • Galibier  

      … pojede se něco delšího v sobotu??

      0 0
      • cabbage  

        Spíš kratšího, chtěl bych dát oběd v Kytíně.

        0 0
        • Galibier  

          Kam razíš nebo kam to plánuješ a kolik??

          0 0
          • cabbage  

            Sklaka, Kytín, Babka a na závěr hupíky, sraz byhc viděl na 10:00 pod mostem na bránický straně.

            0 0
            • Gad  

              Ahoj, mohl bych se případně přidat? Jak je to cca dlouhý?

              0 0
              • cabbage  

                Jasně, 70–80km max.

                0 0
                • Gad  

                  Ok, takže se přidám. 10 pod mostem, Bráník.

                  0 0
            • ronin  

              přidal bych se ještě s PavelV, měli jsme naplánovanou podobnou trasu

              0 0
            • Galibier  

              o.k. a nezměníme tu trasu trochu, bychom mohli přejet na druhou stranu, od Chuchle to motat terenem, od kostela pěkný sjezdík, pak zpět vystoupat Chuchlí nahoru nad Radotín, pak jet proti směru KPŽ, napojit se na červenou, Krejčířův singlik, pak hupíky proti nahoru, Karlický singlik, pak se v Dobři dostaneme modrou nahoru a v klidu dojedeme na Skalku, pak bych se asi odpojil a jel směr Stožec, Jelení palouky a pak bych se vracel a odpojím se směr Všeradice, Nesvačily, kde pak budu relaxovat :-) u Holby, pravého piva z hor!! :-)

              0 0
              • cabbage  

                Sice tamtudy jezdim skoro pořád(letos), ale proč ne…

                0 0
                • Galibier  

                  o.k. já jedu ještě dnes z práce a pak večer na florbal, takže se kdyžtak zítra domluvíme přímo na místě v 10.00 pod Baranďákem jak pojedem, protože kde má člověk pořád ty síly brát, že…:-)

                  0 0
                  • PavelV  

                    díky, bylo to fajn, ve 20:00 jsem dojel domů, i pifko bylo

                    0 0
                    • Galibier  

                      jo jo bylo to malinový :-) Halouny byly zasloužený, snad je StrejdaS v pohodě. Akorát to dusno…, jsem podcenil vodu, ale sami jste viděli jak jsem vytuhl… . To včera bylo jiné…, jsem se z Nesvačil vyplazil na Stožec a pak to mrskal po hřebeni směr Radotín…, jsem se divil, že ve 20:00 jsem v Brdech nikoho nepotkal…?…

                      0 0
                      • StrejdaS  

                        Strejda je v pohode, akorat bude jeste par dni bez kola, utrpelo hlavne ego, protoze rozmaznout se jak pica na rovnym asfaltu, to se mi jeste nepovedlo. :) A diky za starost.

                        0 0
                        • Galibier  

                          :-)) no tak to bych kvůli egu asi neměl vůbec vyjíždět, se mi stalo včera, když jsem šplhal červenou v Radotíně kolem hřbitova nahoru, tak po těch deštích to moc nešlo a vzhledem k tomu, že jsem měl zasr…ý SPD, tak jsem se tam vyplácnul dvakrát na kořen, takže mám na pravém stehně pořádného modráka a pak jsem ještě házel jednou na kašpara pod Třebotovem a smyk mi hodil řetěz mimo a také jsem nestačil vycvaknout a ležel jsem potřetí, sice jsem nebyl dobitý jak Ty, ale musel jsem se tomu pak už smát :-)

                          0 0
                        • McBlacky  

                          no hlavně že jsi v pohodě. Smotat se na Áčku to je velký peklo :)

                          0 0
    • PjSky  

      dneska silnicni loudava pohoda Smichov:Unhos­t':Beroun:Srbsko:Mo­rina:Lety:Kar­lik:Roblin:Ra­dotin.. prida se nekdo? start 17:15 pod Barrandovkou u mostu, nahoru pres Chuchli-Orech atp..

      0 0
      • teepeex  

        silnicni vyjizdky jsou uplne nekde jinde clovece:)

        tady na ziletku nenarazis, kdyby ses na forstak stavel

        0 0
        • PjSky  

          che. se delate. kdejakej cyklokrosar by vam ukazal zada :p

          Sobota Cukrak: vsechnosmery pro zacatecniky, jezdeni nahoru i dolu. Sraz v 10 pod Zbraslavskym mostem u stanku s pivem.

          0 0
    • teepeex  

      10:30 pod barrandakem na SMÍCHOVSKÉ strane

      ja, Fany, StrejdaS, Pendolino

      jedem do Haloun uplne novyma cestickama, jak slibil Pendas:)

      ja musim rano u Pendolina vymenit stredni prevodnik, takze se pripojime u lavky v Cernosicich,

      dale pak asi zelena ze Vsenor nahoru, Frantuv huposerpentinos­jezdik dolu, pak zluta a neznacka nahoru na Hrebeny a pak uz pendasovina nevimkudy

      0 0
      • jonti  

        ok, super, cas, jedu taky:)

        0 0
      • cabbage  

        Zní to lákavě, ale dneska jsem dojel k Mrázkově vile a málem chcípnul, když mě po letech dohnala alergie:-/

        0 0
        • Gad  

          Nebylo to náhodou taky na dnešek ? :-)

          0 0
          • cabbage  

            hm, máš pravdu, nějak jsem usoudil že je to na neděli:-D

            0 0
            • PavelV  

              jj, bylo to na dnešek, teepeex to psal dost pozdě, mohli jsme se svést s nimi, v Halounech jsme je potkali…

              0 0
    • crom  

      v Nedeli jedem s Pendakem smer Svatojanske proudy.kdyby se nekdo chtel pripojit sraz v 11:00 na Zbraslavskym moste

      0 0
      • Smazaný účet  

        uvidim esli se proberu – jsem mrtvej po Czechmanovi :-)

        0 0
      • McBlacky  

        to jste ale nakonec odpískali ne?

        jsme potkali Pendolína u Černošic a dali pivko v Pigiho, pak další 4 Koutský, když jsme potkali Koldu :)

        0 0
        • crom  

          protoze jsou Matejove:))to bylo ,,dame jeste jedno,ja nikoho nenutim" a me je pak rano blbe.byl jsem rad,ze jsem vyjel az odpoledne

          jedes teda ve stredu s cembou na sever?ze bych se taky pridal

          0 0
          • Sharka1  

            pokud nebudou padat trakare, cemba ma sraz 17:45 u Vystaviste. Ja delam az do sesti, tak je odlovim cca v 18:30 nejspis nekde tady

            0 0
            • McBlacky  

              spíš na A nebo na B

              http://www.mapy.cz/…

              0 0
              • Sharka1  

                ok ok :-)

                0 0
              • op  

                tesne po sesty pojedu pres B domu z prace.. ale to vy tam asi jeste nebudete … ze bych se alespon podival jak vam to jede..

                numericky model rika na 18h v Praze 4mm/2h srazek

                0 0
                • McBlacky  

                  některý předpovědi tvrdí to a jiné ono. Uvidíme v 17,30 :)

                  předpovídat bouřky lze minimálně.

                  0 0
                  • karliner  

                    Viděl jsem americkej film, ve kterém to plavovlasá klimatoložka v tílku uměla.

                    0 0
                    • Medunka  

                      bylo bílé, neměla podprdu a nejvíc záběrů bylo, když ho měla od předpovězeného deště mokré

                      0 0
                      • Pijer  

                        Sakra, to mi uteklo, kdy je REPRÍZA? :-)

                        0 0
                      • VeVe  

                        právěže od toho nepředpovězeného deště, taková pomsta na ni..:-)

                        0 0
                • VeVe  

                  Numerický model vypadá vážně nehezky.. tak uvidíme, jak to celé dopadne..:-)

                  0 0
                  • PavelV  

                    na václaváku již leje…

                    v čakovicích taky…

                    0 0
                    • VeVe  

                      Na Žižkově spadlo pár kapek a teď je to už zase suché .. zkrátka letní bouřky. Nikdy nevíš kde a kdy a ani kolik toho spadne ..:-)

                      Numerické modely se také stále mění, co platilo před hodinou, tak teď je to už jinak, ale dost jinak.. Do pozdního odpoledne ještě času dost ..

                      0 0
          • McBlacky  

            jj doraž, já jedu určitě, pokud nebude padat bordel.

            0 0
            • VeVe  

              Tak teď už jen je třeba si říct, co je přesně padající bordel ..:-D

              0 0
              • McBlacky  

                třeba před zhruba 20–30 minutama to dnes v Praze 7 plně dostálo definici :)

                0 0
                • VeVe  

                  To u nas na Zizkove take, ale za dalsi pul hodku uz bylo sucho na chodnicich.. Takze je jasne, ze v te prutrzi nema cenu nic, to je komplet mokro behem 5 vterin.. No nebudeme predbihat, uvidi se ve stredu.

                  0 0
    • Ruuzha  

      Nebyl ste někdo dneska na výletě přes Beroun? Asi v 17,00 jsem seděl na zahrádce před Black Dogem a seděli tam dva bikeři. Usoudil jsem podle povídání, že z Prahy

      0 0
      • Thapsus  

        Tak my jsme byli v 17 hod v Berouně, nevim jestli před Black Dogem – ale před cukrárnou u horní brány na náměstí jsme do sebe cpali zmrzlinu :-). Byli jsme však tři bikeři a jedna bikerka.

        0 0
    • PavelV  

      p

      0 0
    • crom  

      nechcete si nekdo o vikendu nalozit?Tri reky,Prejezd Brd nebo tak neco.je polovina cervna a jezdime same sudlacky:)

      0 0
      • McBlacky  

        tak si dej Liberec solo jestli nemáš dost :)

        i tu dvojku bych ti uznal jako nešudlačku

        0 0
      • StrejdaS  

        Prokop v nedeli nemuze (podpantoflak jeden…), takze bych dal nejakou silnici. Jinak v sobotu jsem bohuzel out.

        0 0
      • teepeex  

        v sobotu, mozna jeste pred rozbreskem a mozna, ze jeste v patek v noci, jedu vlakem nekam za Bumerangem, trochu si zasudlat na Moravu

        muzes se pridat ty reko:)

        0 0
        • karliner  

          Má objednané domestiky, jo? :-)

          0 0
          • teepeex  

            nechces me ****** vid?

            0 0
            • teepeex  

              ani by me nenapadlo Vaska nejakou pomoci urazet

              0 0
              • McBlacky  

                držím mu palce. podporu si zaslouží. musí to být strašné

                0 0
        • Tessie  

          Moc diky za podporu !! Loni mu to bylo moc lito, aspon jsme vas chytli na trati.

          Ja mam mobilni pohotovost, kdyby se zas chtel nekde vyndat :-) info o stavu a prubeznem poradi v tabulce dostava a podle dnesni nalady z telefonu uz zase zavodi, chrt jeden :-) Drzte palce !!!

          0 0
          • Medunka  

            Fandíme, držíme palce a první co ráno děláme, tak čekujem stánku :-)

            máš doma bojovníka

            0 0
          • Sharka1  

            taky Vaskovi drzime palce a ty mas muj obdiv, ze to vydrzis! Ja bych uz skoro radsi jela s nim nez cekat na zpravy a doufat, ze budou dobry… I kdyz ten marast meli ze zacatku pekelnej.

            0 0
            • Tessie  

              Díky moc, nejsem v tom sama :-) Mý kološnečí tempo by mu asi moc nepomhlo, jsem podora od pc, bikersky-závodně-s rozumem na něj snad dohlédne teepex.

              Já hraju doma škatulata škatulata a překvápko bude – místo ložnice: Vendy bike dílna :-)

              0 0
              • Medunka  

                no to bude hezký dáreček :-)

                zatím první, tak budem i z Liberce fandit, aby mu to jelo

                0 0
              • Sharka1  

                tak to bude mit urco radost :-) skoda, ze se ani letos nezadarilo, ale telu nekdy proste porucit nejde… tak snad priste :-)

                0 0
        • crom  

          svama je to tezky.jeden je zavodnik,druhy loudal,treti marod:)jeste ze je tu Pendak toho jsem premlouvat nemusel:)

          jo pozdravuj za me Vencu,kulisaka jednoho bikerskyho!dava si pekne

          0 0
      • pustipav  

        v sobotu neco delsiho? bike? nebo nedele?

        0 0
      • Peslezedirou  

        To je pravda, letos se vlastně nejel přejezd Brd, taková tradiční akce.

        0 0
      • Sharka1  

        nam by to na prejezd Brd vyslo 25.6.

        0 0
        • McBlacky  

          nám, nám :) ty jsi robot, ale já po přejezdu Brd nebudu ready solidně závodit :)

          0 0
        • karliner  

          Houštečák :-(

          0 0
        • Pebe  

          Rampušák :-(

          0 0
        • Sharka1  

          nezbyva, nez si dat na misky vah nasledujici moznosti:

          • uzasny bikovy zazitek, terenky ve vojenskem prostoru, celodenni vylets obedem a partou super lidi + kdyby zavodni potreba nebyla uspokojena, nebovylet neposkytl dostatecnou miru sebezniceni, je moznost jet v nedeliAvion :-)))
          • jet komparz na zavode s lidma, ktery ti nic nerikaji a pripadne tinadavaji, misto obeda zaplatit startovny, dostat nejakej pochybnej gulas nebotestovinovej salat a jeste se kvuli tomu harcovat nekam daleko
          0 0
          • kolda  

            tak predpokladam, ze mas jasno :)

            na jakej zavod to jedete? :)

            0 0
            • Sharka1  

              no ja jasno mam, loni jsme to meli stejne – v sobotu prejezd, v nedeli Avion :-)

              0 0
          • roza  

            Je s tím tedy možno počítat? Ženatý a mnohodětný si musí zajistit celodenní opušťáky…

            0 0
            • McBlacky  

              volno si zajisti. Trasa bud Brdy nebo New secret project :)

              podle toho jestli se mi podaří dotáhnout.

              0 0
              • Sharka1  

                ja bych byla pro osvedcene Brdy, abychom v nedeli byli schopni to zavodeni aspon predstirat ;-) New secret project v klidu doladime a dame o prazdninach…

                0 0
              • roza  

                Zní to dobře obojí, pro hobíky velká výzva :-)

                0 0
          • VeVe  

            Dobre shrnute misky vah! :-)

            Dle tohoto snad nikdo nemuze volit variantu dve..

            0 0
          • Anciáš  

            jak tohle může napsat někdo, kdo někdy závodil?? obojí má snad svoje klady, ne? :-)

            0 0
            • Sharka1  

              to ano, ale ja tam psala jet komparz na zavodech, ne zavodit :-)

              0 0
    • Galibier  

      sakra, takových akcí tady na víkend a já se asi neutrhnu jak v sobotu tak v neděli :-((…cítím absťák už teď…

      0 0
      • pustipav  

        Hmm, tak ja se v te zmeti vlaken uz asi trosku ztracim…

        Nejak struktruovane, co pripada do uvahy v So a Ne bikovyho teda? Dik:)

        0 0
        • crom  

          my jedem v sobotu Tri reky.jestli ti nevadi sem tam nejaky kopec a par desitek km tak se pridej:)mame sraz s Pendolinem v 9:00 na Zbraslavkym moste

          0 0
          • McBlacky  

            hodnotný plán rozhodně.

            tentokrát to dáte. Ve dvou nebo ve třech se to dá ujet spíš než ve velký grupě.

            0 0
          • pustipav  

            No urco bych se rad pridal, jen nevim, kde je presne Zbraslavsky most? Nemohl bys poslat nejakou indicii, pripadne mapku?

            A jeste priblizny kilometrovy rozsah, at vim na co se psychicky pripravit + proviant:)

            Dik J.

            0 0
            • Masl  

              Most závodu míru přes Vltavu, to nemůžeš nenajít. trasa z dřívějška je tady.

              0 0
          • Masl  

            Když jsme se o tom ve středu bavili, tak ted musim jet:-) Budu dělat trochu brzdu a až to bude moc, tak se odpojim.

            0 0
          • pustipav  

            Cau, vymena duse mi trvala dyl nez je zdravo – pumpa proste trucovala, nakonec jsem to nafoukal jen tak tak na dojeti. K tomu jsem samozrejme nevedel, kterou tou cestou pendolino odjel (jen jsem mu to odkyval a venoval se tomu kolu ://). Priste si na vas musim vzit telefon. Nakonec jsem sjel asi spravne podle stop, ale uz jste tam nebyli (predtim jsem se jeste zdrzel tou spatnou cestou, otocil jsem to asi az po 5 minutach). Tak sorry za cekani, jel jsem pak po asfaltu do Zbraslavi. Nevim, jestli jste stihli to pivko, ale dal jsem pokyny hostinske a pendolino tam ma predplaceny jedno maly. Doufam, ze jste taky dojeli v poradku :) Dik za vyjizdku

            0 0
            • crom  

              :))Pendolino se pro tebe vracel i podruhy a prijel se slovy ,,a je fuc":-)cekali jsme na rozcesti u brudku,objel jsi nas asi zprava,to se stava.

              celou vyjizdku jsme museli jet v obracenem smeru protoze Pendak zaspal:)ale bylo to taky pekny.par uprav(kamenny serposky do Vsenor,Mednik dolu,sjezdik do Masecina)dikes

              0 0
              • crom  

                Pendolino dobrodruh,dobyvatel 8-o

                0 0
              • pustipav  

                Tak diky, ze jste me tam nenechali, museli jsme se minout, kdyz jsem se vydal tou spatnou cestou :(( Nekdy priste cau…

                0 0
    • Smazaný účet  

      zatím beta verze vyjížďky na neděli 19.6. (v sobotu bych chtěl jet http://mohila.cz/…ropozice.pdf)

      ale teda v tu neděli bych dal Berounsko – pohodově to, co jezdíme na podzim.

      http://serzovo.wordpress.com/…ko-4-rocnik/

      s odjezdem ze Zličína a dojezdem podél řeky zpět do Prahy je to cca 100 km…a protože se stmívá později než na podzim, dá se to zpestřit

      sraz v 9:30 na Zličíně u výlezu z metra

      nebo v 10:30 v Berouně na mostě (49°58'0.016"N, 14°4'30.370"E)

      0 0
      • Smazaný účet  

        vzhledem k předpokládanému (hnusnému) počasí se na Berounsko pojede jindy :-(

        0 0
    • ravag3r  

      NÁLEZ

      Ahoj, dneska jsem našel v dolní části sjezdu Štěkací pes na Točný kšilt na helmu značky FOX. Napište mi maila pokud je váš:)

      0 0
      • Smazaný účet  

        nějakej biker konečně pochopil, jak se věci mají a zahodil ho :-)

        0 0
    • crom  

      na posledni chvili

      kdyby nekdo chtel,jedem s Pendakem dnes Tocnou.sraz 17:00serpentinky na branicky strane Barandaku.nebo kdyztak cinknete a nekde se srazime.pivko taky bude!

      0 0
      • crom  

        pro Darksona:covece toho Zvolouse musi zkusit!dnes jsme se tam mrkli.Pendak takovy holkar kdyz to videl tvrdil,,na Zvolousi jdou vsechny holky stranou":-))zkousel jsem jen ty tocky nahore ty jdou zadarmo pak uz je to horsi,navic kdyz za tebou krici,,to nedavej,vyndas se,ja te tu sbirat nebudu":-)hovadak jeden

        0 0
        • indoorajn  

          nahoda: my tam byli s Demonem kouknout dneska, na zavodakovi bych to ani nezkousel, ale desne se to sype, deste se tam taky podepsaly, dejte vedet az tam pojedete, muzu zitra, uz nebudu na BF, kdyztak tel. No a Demon… poprvy na Jarovsky skale a dal vsechno, jenom 2 mista napodruhy!

          0 0
          • Darkson  

            čus, já jsem ted 14 dní mimo, tak pak tam zajedem

            0 0
    • Elwing  

      Jel by někdo zítra odpoledne na Okoř přes Kralupy? P O M A L U

      0 0
      • aquilas  

        Taky to zejtra máme v plánu. Teda podle počasí. Jedem ale už dopoledne. Tempem taktéž velmi pomalým :D

        0 0
        • Elwing  

          Taky jsem koukala na radar a vypadá to zle. Ale už těm předpovědím moc nevěřím. V kolik a kde? Já bych to stihla i dopoledne. Bydlím v Troji.

          0 0
          • aquilas  

            Taky tady bydlim. V kolik ti ale nepovim, jelikož dnes večer u nás bude probíhat malá oslavička, takže kdoví jak budeme ráno vypadat :D Ale nějak dopoledne prostě vyjedeme, když nebude chcát.

            0 0
          • aquilas  

            Jestli budeš chtít, tak sem dám zejtra vědět co a jak :)

            0 0
            • Elwing  

              OK. Když byste jeli třeba kolem 11. Ale i tak vyrazím.

              0 0
              • aquilas  

                Tak to dneska bojkotujem. Je tam hnusně :-/

                0 0
                • Elwing  

                  Taky se mi to nelíbí a nejedu. Bylo by tam tři mrtě bahna.

                  0 0
    • teepeex  

      v nedeli chceme s Fanym a Pendasem neco spachat kolem Kacaku(Lodenice) a tak:)

      upresnim zitra

      nebude to moc rychly, ale asi taky ne moc kratky

      kdo neni linej a ma chut na piviste bude vitan:)

      0 0
    • VeVe  

      další BAJKOVÁ VYJÍŽĎKA PŘÍZNIVCŮ ČEMBA (nejen)

      Termín: středa 22.6.2011 v 17:20

      Lokalita: z jihozápadu na severozápad

      Sraz: parčík vedle metra Smíchovské nádraží, kousek od lávky přes koleje

      http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/…

      Trasérem bude opět McBlacky, který slibuje výjimečnou trasu s těmito záchytnými body: Smíchovské nádraží-Dívčí Hrady-Prokopák-Jinonice-Cibulka-Ladronka-obora Hvězda-Šárka aneb nahoru-dolů-nahoru-dolů-nahoru-dolů a tak stále dokola po příjemných stezkách, které z nás zná asi jen málokdo..:-) Nepůjde tentokrát o okruh, ale to by snad nemělo nikomu až tolik vadit..

      0 0
      • karliner  

        Velmi atraktivní místo pro sraz :-), chtělo by to ssebou jako nějakou vstupenku jedno Chateau d´Tetrapak. Uvažovaná trasa vypadá velmi solidně, jedna vražda bude střídat druhou :-)

        0 0
      • McBlacky  

        náročnost bude vyšší než minule. Výjezdy prudší – pár z nich na kašpara a více technické sjezdy.

        Kilometráž Smíchov-Stromovka cca 35km, ale není kilometr jako kilometr.

        Tempo podobně jako na severu, žádná hrotírna, spíš plynulé.

        0 0
        • pustipav  

          Pokusim se dorazit, konecne neco za domem…

          Jen takovy tip na jeden „vykostovac“, kdyz uz mluvis u technickych vyjezdech..

          http://mapy.cz/…

          V jednom miste 21%, vyjet to mozne je, cesticka vede na prvni vyhlidku, kterou se pak da dostat pres dalsi mensi strmy kopec na druhou vyhlidku, obe v blizkosti doho vodojemu…

          0 0
          • McBlacky  

            jestli pojedeme ze smícháče, tak k vodojemu přijedeme už vrchem, jestli dorazíš, tak mi ukážeš kudy to vede, nevím jestli to znám. Na D Hrady je výjezdů docela dost.

            0 0
          • pustipav  

            Hmm, tak to nevyslo, jen jsem vas zahlid, jak prejizdite krizovatku na radlicky, kdyz jsem se vracel domu :(

            Snad priste…

            0 0
        • roza  

          Zdar, co ty Brdy o víkendu? Počasí nic moc… jak to vidíte.

          0 0
          • Sharka1  

            Zatim to vidime tak, ze uvidime podle pocasi… Norove slibujou docela solidni destivo, ale je to jeste daleko a tyhlety destivy predpovedi maji bud jepici zivotnost, nebo to bude marast jeste vetsi… V desti to nema moc cenu, kdyby ale slibovali jen nejaky prehanky jo a ne, tak bychom to asi zkusili.

            0 0
            • VeVe  

              Souhlas .. jet v desti a jeste dle Noru v 15 stupnich, to by bylo vazne hodne velke maso!

              Ale do soboty daleko, to se jeste x-krat muze zmenit. Snad k lepsimu..:-)

              0 0
          • McBlacky  

            Přejezd Brd

            bohužel na celý týden až do soboty plánují ve VU střelby. To mi přijde už za hranou pokoušet.

            kdo má zájem, blokujte si sobotu a já vymyslím něco alternativního :) Z nejhoršího dáme něco poctivýho 100+km z Prahy

            0 0
            • Jitkola  

              Ahoj.

              Když to počasí dovolí, přidám se k Vám.

              0 0
            • VeVe  

              I dnešní předpověď na sobotu už vypadá o dost lépe! No ale do soboty ještě daleko, tak třeba se to ještě zlepší..:-)

              0 0
            • crom  

              jj,jedem stebou i do pekel:)

              0 0
            • Twister  

              Já bych asi taky mohl.

              0 0
            • Nainen  

              Taky bych se přidal.

              0 0
        • Pijer  

          Tak to si asi radši vezmu tretry model „Johny Walker“ s měkčí podrážkou :-)

          0 0
        • Twister  

          Večer se bohužel nedostavím, ale zato si to dáme ráno s mladou cestou do práce. :)

          0 0
          • VeVe  

            Přesně tohle? :-) Ty si tedy dáváš, cestou do práce! :-)

            0 0
      • Radez  

        Chjo, jakto že čím delší je den, tím dřív se vyjíždí?

        Jo vlastěn den se odedneška zase zkracuje :-(.

        0 0
        • VeVe  

          No ono než se vyjede..:-) Sraz v 17.20, výjezd přesně v půl..

          0 0
      • op  

        udelejte mi tracklog. Pripadne, kde budete koncit v hospode? Pujdu se asi po osme zlehka projet..

        0 0
      • VeVe  

        Než se spustil přívalový deštík, tak to bylo super! Výběr trasy přímo parádní..:-)

        Tak snad to příští týden dáme celé. Dle Blackyho jsme těsně nestihli jeho nejoblíbenější úsek celé trasy, tak zjevně stále je na co se těšit..:-)

        0 0
        • Twister  

          Ráno to bylo taky super. :)

          0 0
          • McBlacky  

            ráno jsem zmoknul brutálně někde kolem Stradonic/Kublo­va :(

            0 0
            • crom  

              ty jsi musel pekne namoknout na ty Plzensky,my si dali 3 plzensky a jeli pekne za sucha:)jinak fajne vyjizdka,jen trochu kratka

              0 0
              • McBlacky  

                no ani nemluv, v největším pornu jsme jeli Vidoule-Motol a pak až k Andělu.

                naštěstí nebyla zima.

                jsem věřil radaru, že to bude na víc hodin, nebylo.

                0 0
                • Pijer  

                  Z Vidoule jste jeli nějaký singlík až na Plzeňskou? My jsme vás ztratili ještě v tom lesíku kousíček za schodama, kde si Vašek bral vestu a pak to valili uličkama mezi vilkama až dolů a tam jste nás dojeli.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    jj celý až dolů singl. Teda jednou přejedeš koleje po asfaltu :)

                    0 0
                    • VeVe  

                      Tak koleje jsme dali po mostiku a pak v tom pekle mi uz prislo jako nesmysl hledat kudy a na jistotu jsme to dali dolu, tedy na jistoty po tech kostkach ..:-)

                      No a na cyklostezce u Vltavy uz bylo po desti.. Ale jak pises, dle radaru to melo byt takhle silene az do noci. Nakonec jsem byl i celkem rad, ze jsem uz v pul devaty pod teplou sprchou..:-)

                      0 0
                    • Pijer  

                      Tak snad to příště počasí nezhatí a dáme to celé podle plánu.

                      0 0
                    • Radez  

                      Ten konec byl takovej romantickej. Místo cestičky potok, pak jakejsi portál hradu, nebo co to bylo a pak už sem viděl před sebou přez ty provazy chcance dycky jen zelenou na semaforu :-)

                      0 0
    • Dálkoplaz  

      Koho baví orienťáky – tak zítra 21.6. se jede pětihodinovka Odveta za VIPrahlé duše. Start na Zbraslavi jak kdo přijde od 16h.

      Propozice tady

      0 0
      • McBlacky  

        plánoval jsem to, ale ráno pršelo takže do práce MHD a to to zabilo :(

        dát všechno do pěti hodin byla výzva

        0 0
        • Dálkoplaz  

          Nakonec překvapivě svítilo sluníčko a byla to fajn akce.

          Dva zruční mechanici jedoucí na Točnou nám hned na začátku doladili kola a to se to pak jelo:-) Kdyby sem zavítali, tak ještě jednou Dík

          0 0
    • karliner  

      Máme léto more, tak polehounku začni přemýšlet o zámku a novém threadu :-)

      0 0
    • McBlacky  

      Sobota 25/6

      9:30 Pod Barandákem na bránické na cyklostezce u vody.

      Cíl Hostivař Na Hrázi

      táhne mě to někam do Horních Požárů a na Popovicko a na trasy co zase tak často nejezdíme.

      něco tudy

      http://www.cykloserver.cz/f/892b055037/

      0 0
      • Nainen  

        To vypadá na parádní trasu… budu tam.

        0 0
      • pustipav  

        Take to mam v planu, doufam, ze pocasi bude OK…

        0 0
      • VeVe  

        Bojuji s pruduskami, kdyz zvitezim, tak bych take jel ..:-)

        0 0
      • roza  

        Připojil bych se na Zbraslavi…tam budete tak za 10 min :-) a pak někde v Psárech odpojka, trasa pěkná, tam by snad nemuselo být extra bahno.

        0 0
        • McBlacky  

          Pendolína nabereme 9,50–9,55 u nádraží, tak tebe taky

          0 0
      • Twister  

        Tož pojedu.

        0 0
      • Radez  

        Možu se přidat? Cesta vypadá parádně a tímhle směrem jsem ještě nebyl.

        0 0
        • Radez  

          Tak já se nejspíš přidám, jestli do rána nevyexituju.

          0 0
      • VeVe  

        Dle zatim nahlasenych to vypada na celkem pekelne tempo..;-)

        0 0
        • Sharka1  

          kdyz bude nejhur, budu to brzdit :-P

          0 0
          • VeVe  

            ha, ha, ty zrovna .. :-D

            0 0
          • roza  

            Tento příspěvek je od Tebe krutý…

            0 0
            • Sharka1  

              jsem rikala, kdyz bude nejhur = pokud mi tempo bude pripadat pekelne, tak budu brzdit :-)

              0 0
      • jonti  

        Taky se pridam.

        0 0
      • McBlacky  

        já myslím, že dneska hodně luxusní. Nám to dalo téměř 110 :)

        0 0
        • Nainen  

          Já mám na tacháči 108 Km. Jinak parádní vyjížďka. Díky všem a Blackymu za organizaci zvlášť :-)

          0 0
        • roza  

          Moc dobré to bylo, až na to mý válení se po poli, mám to za 140. V Davli jsem myslím potkal jontiho na silničce.

          0 0
        • jonti  

          Jsem si to docela zkratil, asi za to mohl poskozeny retez, ten co jsem roztrhnul na 24hod. Retez byl uplne zohybany, patka utrzena a prehazka taky ohla. ASi kvuli chybejici casti patky se kolo skoro ani netocilo, tak jsem jen dojel do Davle a vzal to vlakem. Doma jsem si uvaril obed, vyspal se a dal tri hodky na silnici. Rozu jsem skoro nepoznal, nejak jsem jeste moc nevnimal.

          0 0
        • Twister  

          Moc pěkný. Trasa, tempo a vůbec.

          0 0
        • Radez  

          Bylo to perfektní, dík za provedení.

          Dotaz: nemáte někdo sím log z telofonu nebo gpsky, že byste mně poslali gpxko?

          0 0
          • JirkaD  

            Ahoj, gpxko ti zitra pošlu.

            0 0
        • pustipav  

          117km :) dik za fajn trasu :)

          0 0
        • teepeex  

          ok, diky, bylo to fajnovy, novy terenky a tak:)

          a rad jsem vas po letech zas videl;)

          0 0
      • JirkaD  

        Luxusní trasa, fajn oběd, slušný tempo (AVG 18 km/h), jen jeden defekt. Bezva den. Dalo mi to 114 km. Díky Blackymu za výběr trasy a vedení.

        0 0
    • Smazaný účet  

      offtopic – neni už léto? ;-)

      0 0
      • teepeex  

        locknu to tady, pokracovaní „blablabla – leto 2011“

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce